Inhoud blog
  • Terug thuis
  • Dag 18 - Manyeleti morning game drive
  • Dag 17 - Krugerpark
  • Dag 16 - op naar Pezulu, de laatste verblijfplaats
  • Dag 15 - Overgangsrit
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zuid Afrika 2018
    Reisverslag
    09-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 7 - Via Knysna naar Tsitsikamma
    Vandaag weer een reisdag, maar omdat de afstand niet erg lang is keren we eerst even terug. Volgens de lectuur zijn de Knysna Heads verplicht onderdeel, dus trekken we eerst daarheen. We kiezen eerst voor de “lage parking” en stappen naar het viewpoint, zelfs via het rotsweggetje tot vlak bij de Indische Oceaan, erg indrukwekkend. 
    Daarna gaan we nog naar het hoge viewpoint, ook dit is erg de moeite waard. Er zijn eigenlijk verschillende “balkons”, van zicht op de baai helemaal tot zicht op de oceaan - met echt waar zicht op een walvis - scherp opgemerkt door Emma. Hij toont ons mooi zijn staart.
    Daarna vertrekken we weer richting Oosten, en houden een volgende stop (na een picknick) bij Monkeyland. Dit is een centrum waar apen uit dierentuinen, inbeslagnames, circussen, ... worden opgevangen en vrij mogen rondslingeren in een 12 ha groot natuurlijk bos. We krijgen een rondleiding met een deskundige gids en zien 9 van de 11 aanwezige apensoorten.
    Daarna maken we nog een ommetjelags Nature’s Valley, ook boekenwijsheid :-) en echt het ommetje waard.
    Tenslotte stoppen we ook nog op de parking met zicht op de hoogste bunjee sprong van de brug over de Bloukrans rivier, en we aanschouwen de vrije val van 4 moedigen - behoorlijk spectaculair.
    Het rijden langs de Garden Route is natuurlijk ook de moeite waard.







    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs