Ik ben Van Damme Rune
Ik ben een man en woon in Sint - Joris (Beernem) (Belgie) en mijn beroep is Broek verslijten op de schoolbanken .
Ik ben geboren op 16/03/2007 en ben nu dus 18 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Spelen.
Dagboek van Rune die auto immune neutropenie heeft en van zijn broertje bengt die de bloedziekte gelukkig niet heeft
02-09-2008
Bengt eerste keer patatjes
Bengt heeft voor de eerste keer patatjes gegeten vandaag. Het waren worteltjes en hij heeft een schepje of 4 gegeten maar welliswaar met de nodige gezichtjes trekken
We hebben vandaag veel diertjes gezien want ik ben samen met Bengt, Mama, oma, opa, Tante Ilse en Erben naar de Zoo in Antwerpen geweest. We zijn met de trein geweest en dat was al een hele ervaring op zich. Het was terug een zeer leuke dag!
Samen met mama, Papa, Odilia en haar mama en papa naar plopsaland. Toen we toekwamen konden we direct naar binnen, Odilia ging beetje later komen dus hebben wij al op vanalles gezeten : De Eendjes, Konijntjes, Kikkertjes ,... 's Middag heb ik even geslapen in de buggy en het heeft mij deugd gedaan. Erna zijn we naar de Bumbashow geweest, ik heb een hele tijd mooi zitten kijken. Het was een leuke maar vermoeiende dag en ben achteraf in de auto bijna direct in slaap gevallen samen met mijn bumbaBallon
Bengtje moest vandaag naar kind en gezin. Hij moest zijn 1ste inentingen hebben. Hij weegt 7,070kg en is 61cm Hij heeft niet geweent voor de prikjes, hij lag zelfs te lachen zo hebben wij het natuurlijk graag
'k Moest terug op controle naar Dr. Verlooy. Het bloed prikken lukte zeer goed, Ik heb zelfs liggen lachen (nadat ze geprikt hadden natuurlijk ) Ik heb nu 2000 neutrofielen en 9000 Witte Bloedcellen 'k Weeg 9,630kg en ben 82cm groot. Nu mag ik wachten tot november om bij de dokter te gaan maar in september mogen we eens een weekje stoppen met neupogen om te kijken hoe ik er nu op reageer, we zijn eens benieuwd.
Ik mocht naar tante Ilse en Nonkel Yves (twas daar zeer leuk met al Erben zijn speelgoed ), en broer mocht naar meme en pepe. Mama en Erben waren naar Bellewaerde dus konden wij niet mee.
't Was vandaag broer zijn 1ste feestje, het was babyborrel op de school waar mama en pepe werken. Het was niet zo mooi weer dus hebben we binnen moeten zitten maar wij zijn af en toe eens naar buiten naar de speeltuin geweest, wat was dat leuk! Er was veel volk dat naar Bengtje kwam kijken.
Broertje moest naar dr. Joke vandaag omdat hij gelijk veel slijmpjes had. Dr joke heeft Bengt volledig onderzocht en hij heeft verborgen reflux. Hij weegt nu al 5,600kg en 56cm. Broertje moet nutrilon ar krijgen juist dezelfde melk dat ik dronk.
Samen met Broertje naar kind en gezin vandaag. Ik weeg 9,500kg en broer weegt al 5,020kg Ik moest vandaag terug 2 inentingen krijgen maar ben flinke jongen geweest.
Gisteren moest ik terug naar het ziekenhuis voor een bloedafname. Mama mocht vandaag voor de uitslag bellen en mijn bloedje staat goed maar niet zeer goed. 6 augustus moet ik op controle bij dr. Verlooy ben eens benieuwd hoe mijn bloedje dan gaat staan. Mama moest vandaag met broertje voor zijn testen van zijn oortjes omdat ze de vorige keer niet goed waren van 1 oortje. Maar nu was alles dik in orde, op 5 minuten was de test gedaan
Hier ben ik nog eens, alles is in orde met ons behalve dat ik terug in neutropenie ben, ik moest donderdag voor een bloedafname na een week zonder neupogen en mama heeft vanmorgen voor de uitslag gebeld maar die was niet zo goed, ik heb 9000 witte bloedcellen en 0 neutrofielen dus ik moet nu terug om de 4 dagen neupogen krijgen en na 2 x terug voor een bloedcontrole mss daarmee dat ik zo moe loop de laatste dagen. Gisteren is mijn broertje gedoopt, het was zeer leuk spelen met Bo en Erben. Broertje heeft in de kerk een hele tijd geslapen en heeft het nooit gemerkt dat de pastoor water over zijn hoofdje heeft gedaan. Donderdag komt die mevr van kind en gezin voor broer te wegen en de gehoortest te doen, ik zal maar oppassen voor mijn hoofd want de vorige keer heeft ze met haar valies tegen mijn hoofd gebotst en er stond een blauwe plek op mijn hoofdje. Sinds gisteren staat mijn hoofdje ook blauw want ik ben bij meme op de rand van het raam gevallen en er staat nu een blauwe streep op mijn voorhoofd.
Hier ben ik nog eens, Ik heb zeer goed nieuws!! Ik ben grote broer sinds vrijdag 23 mei 2008. Mijn broertje is om 00.55u geboren en weegt 3,510kg en is 52cm. Mama en Broer zijn terug thuis sinds maandag maar nu vraag ik wel veel aandacht van mama en papa. Ik heb ook al terug een tandje bij nr. 8 mama denkt dat het een kies bovenaan is maar ik plaag mama een beetje zodat ze niet goed kan voelen want ik heb dat niet graag ;-) Mama gaat vanavond nog eens proberen voelen of er nog andere tandjes doorzitten. Voor derest is er geen nieuws en is alles hier in orde met iedereen!
Mama heeft zojuist naar dr. Verlooy gebeld voor de uitslag van mijn bloed dat ze gisteren getrokken hebben. En mijn witte bloedcellen en mijn neutrofielen stonden zeer goed. De dr. Stelde voor om eventueel een week te stoppen met neupogen en dan nog eens bloed te trekken na een week maar omdat mama elk moment kan bevallen moeten we er een maandje mee wachten tot het wat rustiger is en dan nu voorlopig maar om de 5 dagen een neupogen spuitje zeer goed nieuws dus!!! Duimen maar dat we er bijna vanaf zijn!
Met mij is alles in orde. Gisteren opa zijn verjaardag weest vieren, hij heeft een BBQ gekregen van tante Ilse en co dus dat vraagt om een uitnodiging he ;-) Mama moest vandaag op controle naar het ziekenhuis, Alles was in orde en ze heeft al een kleine cm ontsluiting dus het is een begin he maar dat wil niet zeggen dat het daarom vlug zal geboren worden. Morgen naar het ziekenhuis voor bloed te prikken om te kijken hoe mijn witte bloedcellen en neutrofielen nu staan mat de mindere dosis neupogen. Woensdag zullen we daar de uitslag van hebben. Tot dan! (als mama nog niet in het ziekenhuis ligt tenminste ;-))
Dinsdag moest ik naar dr. Joke omdat ik maandag terug een hele tijd aan mijn oortje prutste en een loopneus en loopoogje had. Ik had dus zoals mama al dacht een oorontsteking maar deze keer mogen we proberen zonder antibiotica maar gewoon met neus, oog en oordruppeltjes (gevecht voor leven of dood dus) Woensdag moest mama dan naar de vroedvrouw op controle en alles was in orde, mama heeft nog geen ontsluiting maar de baarmoederhals begint wel al te verweken en dat had mama van mij zelf nooit gehad dus duimen maar dat het deze keer vanzelf begint. Papa kijkt er alvast naar uit hij heeft dan 10 daagjes verlof he ;-). Gisteren zijn we naar oma en opa koeke geweest opa was al een stukje beter. Erna nog eens bij Erben gestopt hij werd gisteren 6 jaar. Straks moet ik nog mijn neupogen spuitje hebben en dan dinsdag terug maar dinsdag moet ik dan eerst naar het ziekenhuis om bloed te prikken om te kijken hoe mijn bloedwaarden staan. :'( Sinds woensdag zit tandje nr 7 er ook door maar deze keer is het al een kies, rare volgorde van het krijgen van mijn tandjes hoor. hihi
pfffff veeel te warm voor mij, in mijn badje buiten is het heel leuk en in de zandbak bij oma en opa ook! Gisteren zijn we naar de Kermis geweest in Aalter, Ik heb samen met papa op de paardemolen gezeten dat was heeel leuk! We waren pas om 00.30u thuis want we hebben nog op terras in de verloren hoek gezeten, maar ik heb flink in mijn buggy geslapen mama en papa zijn heel fier op mij omdat ik zo braaf ben geweest.
Vandaag is Voetballer Francois Sterchele gestorven van een verkeersongeluk, Ik heb een voetbaltenutje van hem. Ik heb sinds vandaag ook nog 2 tandjes die erdoor zitten, ik heb er nu 6 in totaal, binnenkort ben ik geen dracula meer ;-)
Vandaag moest mama naar het ziekenhuis en op de echo hebben ze gezien dat mijn broertje of zusje terug mooi met het hoofdje naar beneden ligt . Volgende week woensdag moet ze op controle bij de vroedvrouw. Ik ben vanmiddag naar de kapper geweest (naar kreatos) maar mama gaat de volgende keer terug naar floush want mijn haartjes zijn daar veel mooier geknipt.
Maandag moest mama op controle maar broer of zus ligt in stuitligging en 7 Mei moet mama naar het ziekenhuis en dan gaan ze mijn broertje of zusje proberen draaien. Gisteren naar Dr. Joris geweest en alles was in orde. Het bloed prikken is gelukkig in 1x gelukt en heb erna een beertje cadeau gekregen. Mama mocht vandaag bellen voor de uitslag en die was ook goed dus mag ik nu in plaats van om de 3 dagen, om de 4 dagen neupogen hebben. We gaan de goede kant op!! Na een keer of 3-4 neupogen om de 4 dagen moeten we eens terug voor een bloedafname om te kijken hoe ik er op reageer. De volgende afspraak met dr. Joris is pas op 6 augustus 2008.
Ik ben Van Damme Bengt
Ik ben een man en woon in Sint - Joris (Beernem) (Belgie) en mijn beroep is stout zijn ;-).
Ik ben geboren op 23/05/2008 en ben nu dus 17 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Spelen.