Ik ben Van Damme Rune
Ik ben een man en woon in Sint - Joris (Beernem) (Belgie) en mijn beroep is Broek verslijten op de schoolbanken .
Ik ben geboren op 16/03/2007 en ben nu dus 18 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Spelen.
Dagboek van Rune die auto immune neutropenie heeft en van zijn broertje bengt die de bloedziekte gelukkig niet heeft
25-06-2008
Gisteren moest ik terug naar het ziekenhuis voor een bloedafname. Mama mocht vandaag voor de uitslag bellen en mijn bloedje staat goed maar niet zeer goed. 6 augustus moet ik op controle bij dr. Verlooy ben eens benieuwd hoe mijn bloedje dan gaat staan. Mama moest vandaag met broertje voor zijn testen van zijn oortjes omdat ze de vorige keer niet goed waren van 1 oortje. Maar nu was alles dik in orde, op 5 minuten was de test gedaan
Hier ben ik nog eens, alles is in orde met ons behalve dat ik terug in neutropenie ben, ik moest donderdag voor een bloedafname na een week zonder neupogen en mama heeft vanmorgen voor de uitslag gebeld maar die was niet zo goed, ik heb 9000 witte bloedcellen en 0 neutrofielen dus ik moet nu terug om de 4 dagen neupogen krijgen en na 2 x terug voor een bloedcontrole mss daarmee dat ik zo moe loop de laatste dagen. Gisteren is mijn broertje gedoopt, het was zeer leuk spelen met Bo en Erben. Broertje heeft in de kerk een hele tijd geslapen en heeft het nooit gemerkt dat de pastoor water over zijn hoofdje heeft gedaan. Donderdag komt die mevr van kind en gezin voor broer te wegen en de gehoortest te doen, ik zal maar oppassen voor mijn hoofd want de vorige keer heeft ze met haar valies tegen mijn hoofd gebotst en er stond een blauwe plek op mijn hoofdje. Sinds gisteren staat mijn hoofdje ook blauw want ik ben bij meme op de rand van het raam gevallen en er staat nu een blauwe streep op mijn voorhoofd.
Hier ben ik nog eens, Ik heb zeer goed nieuws!! Ik ben grote broer sinds vrijdag 23 mei 2008. Mijn broertje is om 00.55u geboren en weegt 3,510kg en is 52cm. Mama en Broer zijn terug thuis sinds maandag maar nu vraag ik wel veel aandacht van mama en papa. Ik heb ook al terug een tandje bij nr. 8 mama denkt dat het een kies bovenaan is maar ik plaag mama een beetje zodat ze niet goed kan voelen want ik heb dat niet graag ;-) Mama gaat vanavond nog eens proberen voelen of er nog andere tandjes doorzitten. Voor derest is er geen nieuws en is alles hier in orde met iedereen!
Mama heeft zojuist naar dr. Verlooy gebeld voor de uitslag van mijn bloed dat ze gisteren getrokken hebben. En mijn witte bloedcellen en mijn neutrofielen stonden zeer goed. De dr. Stelde voor om eventueel een week te stoppen met neupogen en dan nog eens bloed te trekken na een week maar omdat mama elk moment kan bevallen moeten we er een maandje mee wachten tot het wat rustiger is en dan nu voorlopig maar om de 5 dagen een neupogen spuitje zeer goed nieuws dus!!! Duimen maar dat we er bijna vanaf zijn!
Met mij is alles in orde. Gisteren opa zijn verjaardag weest vieren, hij heeft een BBQ gekregen van tante Ilse en co dus dat vraagt om een uitnodiging he ;-) Mama moest vandaag op controle naar het ziekenhuis, Alles was in orde en ze heeft al een kleine cm ontsluiting dus het is een begin he maar dat wil niet zeggen dat het daarom vlug zal geboren worden. Morgen naar het ziekenhuis voor bloed te prikken om te kijken hoe mijn witte bloedcellen en neutrofielen nu staan mat de mindere dosis neupogen. Woensdag zullen we daar de uitslag van hebben. Tot dan! (als mama nog niet in het ziekenhuis ligt tenminste ;-))
Dinsdag moest ik naar dr. Joke omdat ik maandag terug een hele tijd aan mijn oortje prutste en een loopneus en loopoogje had. Ik had dus zoals mama al dacht een oorontsteking maar deze keer mogen we proberen zonder antibiotica maar gewoon met neus, oog en oordruppeltjes (gevecht voor leven of dood dus) Woensdag moest mama dan naar de vroedvrouw op controle en alles was in orde, mama heeft nog geen ontsluiting maar de baarmoederhals begint wel al te verweken en dat had mama van mij zelf nooit gehad dus duimen maar dat het deze keer vanzelf begint. Papa kijkt er alvast naar uit hij heeft dan 10 daagjes verlof he ;-). Gisteren zijn we naar oma en opa koeke geweest opa was al een stukje beter. Erna nog eens bij Erben gestopt hij werd gisteren 6 jaar. Straks moet ik nog mijn neupogen spuitje hebben en dan dinsdag terug maar dinsdag moet ik dan eerst naar het ziekenhuis om bloed te prikken om te kijken hoe mijn bloedwaarden staan. :'( Sinds woensdag zit tandje nr 7 er ook door maar deze keer is het al een kies, rare volgorde van het krijgen van mijn tandjes hoor. hihi
pfffff veeel te warm voor mij, in mijn badje buiten is het heel leuk en in de zandbak bij oma en opa ook! Gisteren zijn we naar de Kermis geweest in Aalter, Ik heb samen met papa op de paardemolen gezeten dat was heeel leuk! We waren pas om 00.30u thuis want we hebben nog op terras in de verloren hoek gezeten, maar ik heb flink in mijn buggy geslapen mama en papa zijn heel fier op mij omdat ik zo braaf ben geweest.
Vandaag is Voetballer Francois Sterchele gestorven van een verkeersongeluk, Ik heb een voetbaltenutje van hem. Ik heb sinds vandaag ook nog 2 tandjes die erdoor zitten, ik heb er nu 6 in totaal, binnenkort ben ik geen dracula meer ;-)
Vandaag moest mama naar het ziekenhuis en op de echo hebben ze gezien dat mijn broertje of zusje terug mooi met het hoofdje naar beneden ligt . Volgende week woensdag moet ze op controle bij de vroedvrouw. Ik ben vanmiddag naar de kapper geweest (naar kreatos) maar mama gaat de volgende keer terug naar floush want mijn haartjes zijn daar veel mooier geknipt.
Maandag moest mama op controle maar broer of zus ligt in stuitligging en 7 Mei moet mama naar het ziekenhuis en dan gaan ze mijn broertje of zusje proberen draaien. Gisteren naar Dr. Joris geweest en alles was in orde. Het bloed prikken is gelukkig in 1x gelukt en heb erna een beertje cadeau gekregen. Mama mocht vandaag bellen voor de uitslag en die was ook goed dus mag ik nu in plaats van om de 3 dagen, om de 4 dagen neupogen hebben. We gaan de goede kant op!! Na een keer of 3-4 neupogen om de 4 dagen moeten we eens terug voor een bloedafname om te kijken hoe ik er op reageer. De volgende afspraak met dr. Joris is pas op 6 augustus 2008.
Hier ben ik nog eens. Er is niet zo veel gebeurt de laatste tijd daarom dat het zolang geduurd heeft eer ik hier nog eens iets kom neerschrijven. Sinds vorige week dinsdag ligt opa koekelare terug in het ziekenhuis maar hij ligt deze keer in het uz in Gent dus is het niet zo ver voor ons om eens op bezoek te gaan. Vrijdag en vandaag zijn we al eens op bezoek geweest het was precies carnaval met al zijn plakkertjes en draadjes. Maandag moest mama naar de gynaecoloog en alles was in orde, binnen 2 weekjes moet ze terug op controle. Gisteren ben ik naar dr Joke geweest omdat ik bijna geen stem meer had en al een hele tijd last heb van mijn neusje en idd er zitten terug enorm veel slijmpjes in de weg en mijn stembanden staan gezwollen. Mama moet nu 2 soorten neusdruppeltjes in mijn neusje doen en mijn kamer goed bevochtigen omdat ik anders meer kans heb dat ik een valse kroep doe en dat willen we natuurlijk niet. Binnen 2 weekjes (30 april) moet ik om 15u bij dr. Joris zijn in het ziekenhuis op controle maar dat heb ik niet graag want er zal terug bloed moeten geprikt worden Dus die dag allemaal duimen dat het deze keer gemakkelijker gaat om te prikken.
Hallo hier ben ik nog een keer. Ik heb Sinds Zaterdag 22 maart 2008 nog een tandje bij ik zit nu aan 4 tandjes maar mama en papa denken dat ik er nog aan het krijgen ben omdat ik weer veel op mijn vingers bijt. Vorig weekend heb ik een paar nachten zeer slecht geslapen omdat ik een grote verkoudheid heb maar nu slaap ik terug goed en is mijn verkoudheid ook zo goed als genezen. Zondag zijn meme, pepe en grote meme weest eten voor mijn verjaardag en maandag mochten we bij oma en opa gaan eten voor pasen Erben heeft paaseitjes mogen zoeken maar omdat ik nog een beetje te klein ben waren het voor mij koekjes maar dat is ook heel lekker . Woensdag ben ik samen met mama en oma om een zomerjasje weest kijken en in de premaman hebben we eentje gevonden. In de namiddag ben ik bij opa gebleven omdat mama en oma naar de colruyt gingen en ik had nog niet geslapen dus ging het moeilijk worden om mee te gaan maar mama heeft mij dan in bedje gestoken en de babyfoon bij opa gezet en dan heb ik geslapen van 14u tot 17u tegen dan waren mama en oma al terug kheb opa dus laten werken . Donderdag is Erben komen slapen ik heb veel gespeeld met hem. Vanavond moeten we naar de herdenkingsmis van een tante van mijn mama en erna moeten we gaan eten papa komt dan achter naar het restaurant omdat hij eerst moet werken.
Mama moest vandaag terug naar het ziekenhuis op controle voor broer of zus. Er is een echo genomen en alles was dik in orde, mijn Broertje of zusje weegt 1,5kg en is ongeveer 40cm groot.
Vandaag ben ik 1 jaartje geworden!!!! Het was een heel rustig dagje ben gewoon eens naar de volleybal geweest want papa trakteerde zijn dames op taart maar voor derest is er niks gebeurt vandaag. Ik moest wel mijn neupogen(spuitje) hebben vandaag en dat was niet zo leuk maar ik ben flinke jongen geweest! Nu maar aftellen tot Broer of Zus geboren wordt. Gisteren heb ik een Ballon van Bumba met mijn naam op gekregen van meme en pepe voor mijn verjaardag, dat is heel leuk!
Vandaag was een heel leuke dag. Het was mijn verjaardagsfeestje en Oma en Opa Koekelare, Tante Rahise, Nonkel Patrick, Gilles, Bo, Brecht, Nonkel Yves, Tante Ilse, Erben, Nonkel George en oma en opa waren op bezoek. Ik heb veel cadeautjes gekregen van Oma en Opa Koekelare heb ik een pyjama gekregen, van Tante Rahise,... heb ik Duplo's gekregen, van Nonkel Yves en Tante Ilse en Erben een Loopauto van Winnie the pooh die maakt heel veel muziek , van oma en opa heb ik een activiteitentafel gekregen (ook veel 'lawaai') Van Nonkel George iets voor in de auto om mee te spelen en van mama en papa iets met balletjes dat ook veel 'Lawaai' maakt. Leven genoeg in huis nu ;-) Ik heb een hele tijd met Bo gespeeld dat was heel leuk. Nadat ik geslapen had mocht ik mijn kaarsje op mijn taart uitblazen, mama heeft wel een beetje moeten helpen. Ik heb dan eens mogen proeven van de taart maar mijn fruitpap was lekkerder (en de chocolaatjes ook natuurlijk) Sinds gisteren is mijn tandvlees vanboven op 2 plaatsen ook een beetje kapot dus ik heb bijna 4 tandjes maar als die gaan doorkomen zal ik gelijk dracula zijn want het zijn niet de voorste tandjes maar wel die ernaast die erdoor komen . Nu nog een weekje wachten en dan ben ik 1 jaartje
Vandaag moest ik naar de Neus-keel-Oor dokter omdat ik veel ooronstekingen doe maar mijn oortjes zijn perfect in orde dus buiskes zijn niet nodig. Als ik nog eens een ooronsteking heb moet mama naar het ziekenhuis bellen om zo vlug mogelijk een afspraak te krijgen dat ze het dan eens kunnen kijken wat er in mijn oortjes gebeurt. Eigenlijk wel goed nieuws op zich maar hoe komt het dan dat ik zoveel oorontstekingen doe en dat ik 's nacht terug niet goed slaap???
Mama heeft naar dr. Joris gebeld en ik had meer dan 24000 witte bloedcellen was dus eigenlijk wel te veel is. Daarom moet ik nu maar om de 3 dagen een spuitje met neupogen krijgen en mama moet maar optrekken tot 10 ipv tot 13. Goed nieuws dus. De dokter denkt dat het daardoor is dat ik 's nacht slecht slaap omdat ik teveel beenmerg aanmaak. Ik moet nu wel binnen 2 weken terug voor een bloedafname om te kijken hoe ik er op reageer.
Ik moest vandaag op controle naar het ziekenhuis bij dr. Joris (Verlooy) Het bloed prikken lukte niet, ze hebben 3x moeten prikken maar het was geen goede verpleegster want als iemand anders prikt zitten ze er altijd direct in. (onthouden dus voor de volgende keren) Dan bij de dokter maar ik had nog zoveel verdriet dat hij bijna niks mocht doen. Hij heeft mij dan gewoon eens op de weegschaal gezet (9kg) en eens naar mijn zweertjes gekeken dat ik terug had en dan mocht ik terug bij mama (oef) Morgen mag mama terug bellen voor de bloeduitslag. Sinds vandaag kan ik mij ook rechtrekken aan de zetel tot op mijn voetjes.
Ik ben Van Damme Bengt
Ik ben een man en woon in Sint - Joris (Beernem) (Belgie) en mijn beroep is stout zijn ;-).
Ik ben geboren op 23/05/2008 en ben nu dus 17 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Spelen.