Op tweede kerstdag 26/12/2009 is mijn moeder, Julienne De Schrijver, in de R.V.T. Mijlbeke plotseling overleden aan aan herseninfarct. Ze was al een zestal maanden in de R.V.T. wegens dementie, ze was ook Alzheimerpatiënte en alleen thuis blijven zelfs met dagelijkse verzorging en allerhande hulp bleek niet meer mogelijk. In de R.V.T. was ze in goede verzorgende handen en kon ik er ook wat geruster in zijn. Op kerstdag zelf is ze plotseling in een diepe coma geraakt en is daarna rustig uitgedoofd als een kaarsje in het A.S/Z. te Aalst. Langs deze weg wil ik nogmaals alle mensen (verplegers, dokters, de mensen die bij haar aan huis kwamen om te poetsen enz.) bedanken voor alle geboden hulp. Ze ligt nu begraven bij haar reeds 10 jaar geleden overleden echtgenoot Gustaaf Monsieur.
Op 04/12/2008 is Nina Monsieur, mijn derde kleinkind geboren in het ASZ te Aalst. Ze is het tweede dochtertje van mijn zoon Serge en schoondochter Katrien. Bij de geboorte woog ze 3 kg. 250 gr. en was 50 cm groot. Haar zusje is Céline Monsieur. Bij deze wens ik haar eveneens het allerbeste toe in haar toekomstige levensloop.
Op 18 juli 2008 is ons tweede kleindochtertje geboren. Ze heet Maïté Velleman en woog bij de geboorte 3760 gram en 51 cm groot. Ze is het eerste kindje van Koen en Sarah. Wij wensen haar eveneens een gezond liefdevol en onbezorgd leven toe.
Op zondag 3 september 2006 is mijn allereerste kleinkind Céline Monsieur geboren in het A.S.Z te Aalst. Dit kleine meisje van 3130 gram en 50 cm groot is tevens het eerste dochtertje van mijn zoon Serge en schoondochter Katrien. Ik wens Céline een voorspoedig en gezond leven toe en hoop dat ik veel tijd met haar zal kunnen doorbrengen zoals mijn grootvader met mij heeft gedaan en zoals mijn vader met zijn kleinkinderen heeft gedaan.
Ik ben thuis geboren op 02.06.1951 te Aalst als eerste en enige kind van Monsieur Gustaaf en De Schrijver Malvina. Mijn geboortehuis bevindt zich in de Dr. De Moorstraat nr. 65. Ik heb er ongeveer 11 jaar gewoond, daarna ben ik met mijn ouders verhuisd naar een nieuw gebouwde woning in de Brakelstraat nr. 70.
Op zaterdag 02/06/2001 werd er een groot feest georganiseerd voor mijn 50ste verjaardag in het Parochiaal Centrum te Herdersem. Alle vrienden en kennissen waren uitgenodigd. Ik had als verrassing het orkest van John Wooley vastgelegd om mijn feest te komen opluisteren met muziek uit vooral de sixties en seventies .Mijn vrouw,zoon en dochter en 2 vrienden hadden een prachtige verrassingsact "50 jaar popmuziekmedley door Serge, Sarah, Lisbeth en Bruno" opgevoerd en in het bijzonder enkele nummertjes van de BEATLES, mijn grote favorieten.. Ook de dansgroep The Groovies (bekend van op TV), waar mijn dochter toen bij danste, hebben een prachtig optreden komen doen en samen met Patrick Deconinck heb ik nog een nummertje van Elvis Presley gezongen.
Achteraf hebben mijn vrouw en kinderen mij nog een zeer mooi foto-album gegeven, iedereen was uiterst tevreden en is nog eens uit de bol kunnen gaan zoals in de goede oude tijd . Ik hoop dit op mijn 65ste nog eens te kunnen overdoen.
Op 03.08.1974 ben ik gehuwd met Martine De Neef, de dochter van Augustin De Neef en Hilda Verstraeten.
Op 29.07.1978 is onze zoon Serge Monsieur geboren. Serge is op 20.05.2005 gehuwd met Katrien Goeman en sinds 04.12.2008 hebben zij er een dochtertje bij, eerst Céline en nu Nina (zie hoger in mijn site).
Op 12/12/2012 is mijn zoon Serge hertrouwd met Cindy De Clercq (haar kinderen noemen Renzo, Anaïs en Djaro)
Onze dochter Sarah Monsieur is geboren op 08.04.1981 en is gehuwd met Koen Velleman. Zij hebben sinds 18/07/2008 een dochtertje Maïté Velleman (zie hoger in mijn site).
Om ons gezin te vervolledigen hebben wij een hondje : Shannon, een Yorkshire Terrier van 15 jaar oud ondertussen. Wij hebben al verschillende honden gehad, die respectievelijk luisterden naar de namen : DUCK - CORA en VICKY.
Mijn hobby is schilderijen maken in olieverf, acrylverf en waterverf en potloodtekeningen.
In mijn jonge jaren was ik een verwoed super8 filmer; ondertussen heb ik de meeste filmpjes op DVD gezet.
Ik bezit eveneens een kleine cd-collectie en wat vinylplaten uit de sixties die ik nog regelmatig beluister.
Als sporter ga ik vooral tennissen met vrienden in tennisclub Resschebeke te Erembodegem, sinds dit seizoen ben ik ook scheidsrechter en interclubleider. Voeger heb ik in tennisclub Heuvel nog gespeeld.
Als het weer het toelaat ga ik fietsen.
Van 1973 tot in de jaren 80 ging ik basketten bij Blackboys Aalst en in het liefhebbersverbond bij café De Klok als speler-coach. Mijn bijnaam Bill komt nl. uit het basketten (genoemd naar Bill Drozdiak een zeer getalenteerd Amerikaarse speler geweest).
Mijn loopbaan begint in Aalst in de Nieuwstraat bij de A.T.G (Steleman) als magazijnier, eerst om de tijd op te vullen tussen de school en de legerdienst, daarna nog een tweetal jaren als echte job. Via een schoolvriend ben ik dan als bediende in Brussel gaan werken bij een parastatale instelling die het kindergeld van buitenlanders in de bouwsector uitbetaalden, dit was in de Lombaartstraat . In 1972 ben ik dan bij het Ministerie van Financiën begonnen als typist bij het Kadaster/Directie Brugge. Alle dagen met de trein van 6u45 in Aalst vertrokken en 's avonds rond 19u30 terug thuis. Tot 1974 ben ik in Brugge gebleven en heb dan mijn overplaatsing gekregen naar de directie Brabant in Brussel. Daar ben ik tot 1985 geweest om daarna te worden gedetacheerd in de Inspectie Brussel 1 te Schaarbeek tot eind 2002. Op 1 januari 2003 ben ik dan op het registratiekantoor van Aalst 2 moeten komen werken voor terug 19 maanden om dan terug te keren naar Schaarbeek om er de verhuis naar de North Galaxy te helpen realiseren. Voorlopig zit ik terug op de directie van het Kadaster Brabant aan de J. Stevensstraat 7 te 1000 Brussel op de dienst geschillen. Op 10/02/2009 verhuizen wij opnieuw naar de FINTO, de vernieuwde financietoren aan de kruidtuinlaan in Brussel. Na 18 maanden in deze nieuwe omgeving zet ik er op 1/7/2011 definitief een punt achter mijn carrière bij het kadaster. Op 20/06/2011 zal mijn laatste werkdag zijn, op 22/6 volgt er dan een afscheidsfeest voor de collega's, vrienden en familie en vanaf dan begint mijn leven als gepensionneerde zestiger. vervolg later............
Na mijn drie dagen in het Klein Kasteeltje in Brussel en na nog een paar dagen in het Militair Hospitaal in Evere te hebben doorgebracht, ben ik goed bevonden voor de legerdienst als stormfuselier. Begin mei 1970 moest ik mij aanmelden in Turnhout in de Kazerne Majoor Blairon (Hier temt men Leeuwen) waar ik mijn uitrusting en een beetje kennis over de militaire rangen heb meegekregen. Daarna werden we in het Noordstation in Brussel op de DVT gezet richting Soest in Duitsland waar we rond 18 uur zijn aangekomen en waar ook iedereen al klaarstond om op maneuvers te vertrekken naar Vogelzang. Ik ben daar al direct in het militair hospitaal van Keulen terechtgekomen met hevige rugpijnen. Daarna moest ik zelf maar zien terug te geraken in Soest met de DVT die diezelfde dag niet naar Soest reed maar naar Siegen waardoor ik moest terugkeren naar het hospitaal en 's anderendaags als deserteur werd beschouwd (dat begon daar al goed). Op kerstdag 1970 stond ik de wacht te kloppen aan het wachtlokaal toen ik hevige buikpijn begon te krijgen waarna men mij met spoed naar het militair hospitaal van Soest heeft overgebracht en mijn apendix heeft verwijderd. Een week later mocht ik in herstelverlof naar huis en na mijn herstel hebben ze mij chauffeur Full Track gemaakt tot het einde van mijn jaar. We zijn dan met een vijftal soldaten van de streek van Aalst afgezwaaid en in mei 1974 ben ik nog eens een kamp gaan doen in Leopoldsburg voor een veertiental dagen en dat was het . Andere belevenissen volgen later nog. Sedert 09/02/2008 ben ik lid geworden van de Vereniging 5 Linieregiment vzw. Ik hoop zo een aantal oude vrienden uit mijn legertijd te kunnen ontmoeten om herinneringen uit te wisselen en nieuwe mensen te leren kennen. In april gaan we al een eerste maal kennismaken in Antwerpen. Wie zou interesse hebben kan terecht op het e-mail adres van: hubertkeuppens@telenet.be of 5linie@telenet.be .Verdere verhalen volgen ....
Alles is begonnen in de gemeentelijke kleuterschool aan de Hovenierstraat, veel meer dan een naam van juffrouw Blondine en een grote speelplaats kan ik er mij niet meer van herinneren. Daarna ben ik lager onderwijs gaan volgen in het Koninklijk Atheneum aan de Graanmarkt alwaar ik tot het vierde moderne ben gebleven. Dan ben ik les gaan volgen in de Erasmusschool achter de St. Martinuskerk, vooral steno-dactylo en talen en dit gedurende 1 jaar, daarna nog 1 jaar in het Instituut P. Vermeir in de Dirk Martensstraat en ook steno-dactylo, talen, bestuurssecretariaat en boekhouden.
We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen. Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.
U kan dit zelf helemaal aanpassen. Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'. Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.
Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt. Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Druk vervolgens op 'Toevoegen'. U kan nu de titel en het bericht ingeven.
Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'. Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!'). Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd. U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.
Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op. Klik vervolgens op 'Instellingen'. Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.
WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
- Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.
WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.
WAT IS DE "WAARDERING"?
Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.
Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.