Een maand voor lier kermis krijg ik mijne belastingsbrief om in te vullen , das echt durven hé en vooral niet eerlijk net nu ik genoeg heb gespaard om de volle maand juni er een lap op te geven komen ze vlug een belastingsbriefke in mijn bus steken dat is om depressief van te worden enfin we zullen wel zien , ik stuur nu al een bezwaarschrift zonder iets in te vullen , en weet je ik heb per ongeluk een deel om in te vullen mee gegeven aan Frank de winne en nu zit dat in dien russische raket sjoeke of zoiets hahaha , er komt weeral een lang weekend aan ik hou jullie op de hoogte
Het begint vandaag al , een BBQ komt eraan en ik zeg niet neen , enkele vrienden uitgenodigd en hopla we zijn in de zwier , morgen weet ik het nog niet maar vanaf dan gaat het volle bak zijn , en het weer hoor ik u nadenken , no problema regen of niet we gaan er invliegen en volop de vacantie aan het plannen ik heb al voorgesteld naar nieveraans of La corniche maar zo goedkoop gaat het niet kunnen vrees ik , moest je een sugestie hebben laat maar komen hé.
Je zal denken wat heeft hij nu weer Ivarem das toch diene intercommunale die ook afval ophaald , ja ja das waar maar <zondag is er een heel groot en leuk feest op de grote markt in lier daar treden verschillende artiesten op waaronder axl peelman en das nu net één van mijn favorieten , dus beste kijkbuis kinderen als jullie zondag niks beters te doen hebben kom af naar de markt , als je goed zoekt vindt je mij wel al zal dat niet altijd buiten zijn dus ook binnen gaan zien hé.
Nu Zondag is er in Ranst een geweldig feest dat een waaier aan activiteiten tentoon spreid en elke VZW die mee doet staat een groot gedeelte van de winst af aan een kinder project , dus als je Zondag ni weet wat te doen kom naar Ranst ( achter het loo ) dat is de oude kazerne , ik zal er in elk geval rondlopen ( of het moest berenkoud zijn zoals vandaag) dan zit ik binnen hahahaha.
In elk geval tot Zondag en breng wa geld mee tis voor een goed doel.
Vrijdag vier ik 1 Mei en in tegenstelling tot mijn rechtse soortgenoten kan ik deze dag nog volop pruimen , zeker als ik denk aan al de opofferingen die onze voorouders hebben moeten maken en spijtig genoeg door onze ( soms ) salonsocialisten naar de knoppen zijn geholpen , al moet ik toegeven dat ook wij de werknemers niet vrijuit gaan , maar één ding staat vast zonder een goede linkse progresieve beweging gaat onze maatschappij zeker naar de kl..... , sorry voor woordspraak.
Spijtig genoeg ontsnapt mijn bedrijf ook niet aan de crisis , de laatste drie weken hebben wij intens gepraat met onze direktie om de ontslagen te vermijden en als dat niet kon een degelijk sociaal plan te installeren , spijtig genoeg moesten we over ontslagen praten , wij zijn redelijk tevreden over het sociaal plan dat er is gekomen maar al onze steun ten spijt zijn deze mensen toch hun job kwijt , ik wens deze dan ook heel vlug een nieuwe job toe en hopelijk moeten we niet meer aan de tafel voor zo een zaken , al weet ik nu al dat het nog een heel moeilijk jaar gaat worden.
Ronny
ps , de zon schijnt en de wereld gaat gewoon verder met draaien , simpel hé