Winkels van de Bergstraat Heist op den Berg A Kant
van mijn dorp
09-08-2020
2023 Hier wordt gewerkt
Categorie:cultuur
27-07-2020
20123 Vandaag Can Mas Vroeger Toe Kan
Categorie:cultuur
23-07-2020
Het Resultaat van de Werken
Het is een verbetering voor onze winkelstraat.
22-07-2020
Werken aan de Bergstraat
De Kasseien van de straat werden bedekt.
01-07-2020
" Bergstraat " WINTER " EINDE
30-06-2020
Restaurant " M " A Kant
29-06-2020
" Restaurant 3 M " Vroeger
Restaurant " M " was een mooi en goed restaurant Vroeger was hier ook " De Rimini "ijssalon.
28-06-2020
" C & M A Kant N° 186 VANDAAG
C & M heeft etalages in de Molenstraat
27-06-2020
" C& M A Kant N° 184 VANDAAG
C & M immo was eerst langs de H kant, verhuisde naar hier en na een tijdje hiernaast waar ze nu zitten op N° 184 Vroeger heeft hier jaren kleermaker Cerneels met vrouw Verbeeck gewoond en gewerkt;
26-06-2020
" Kinderoppas " A Kant N° 182
Er is hier vroeger jaren een " kinderoppas " geweest.
24-06-2020
"Vom Fass " A Kant N°
Vom Fass was eerst op N° 48 A kant en is na jaren naar achter in de Bergstraat gekomen A Kant N° 182. Het was een zeer goede en mooie winkel, waar je Wijnen, Azijnen, oliën, grappa, cognac en zo kon kopen. Hier op N° 182 is de winkel niet lang geweest, ineens was de winkel toe, gedaan, de bazen hadden beslist dat er alleen " Vom Fass " winkels in de steden waren.
" Tao Beauty " A Kant N° 180 VANDAAG
Hier was vroeger een kinderoppas en C & M heeft hier korte tijd geweest, ook de winkel Vom Fass is van het begin van de A Kant naar hier gekomen, het heeft niet lang geduurd, op zekere dag was de winkel gesloten en weg. Spijtig . Het was een goed draaiende winkel, maar naar "t schijnt wilde de bazen hun winkels in de steden. Heist is wel geen stad, maar we hebben wel meer dan 40.000 inwoners. Ik denk wel dat het meetelt.
23-06-2020
Reclame Oris werkhuis Vroeger
Van het boekenwinkeltje van vrouw Jeanne heb ik geen foto , hier wel een reclame van het werkhuis van haar man Ferdinand Oris.
" Bellens - Verboven A Kant N°178 Vroeger
Vroeger was het Bakkerij Bellens - Peeters. VANDAAG is het Bakkerij Bellens - Verboven . Het toeval wil dat deze bakkerij stopt dezelfde week als ik deze mooie bakkerij in mijn blog zet. Vaarwel zes granen brood. 29 Juni 2020. Vroeger was hier het werkhuis van Oris - Roziers en vrouw Jeanne heeft hier een boekenwinkeltje gehad.
22-06-2020
" Onzea School " A Kant N° 176 Vroeger
Toen ik bij juffrouw Jeanne in de klas zat waren er vier juffrouwen Jeanne Onzea dochter van de stichter van Onzea, juffrouw Spits, Juffrouw Van Genechten en Juffrouw Anthonis.