Winkels van de Bergstraat Heist op den Berg A Kant
van mijn dorp
22-06-2020
" Onzea School " A Kant N° 176 Vroeger
Toen ik bij juffrouw Jeanne in de klas zat waren er vier juffrouwen Jeanne Onzea dochter van de stichter van Onzea, juffrouw Spits, Juffrouw Van Genechten en Juffrouw Anthonis.
Een mooie cadeauwinkel voor wie van deze dingen bezeten is.
Twee huizen A Kant N° 174 Vroeger
Hier woonden de familie Van Hoogten - Goossens en in het andere huis de familie Grant Maes.
20-06-2020
" Style" A Kant N° 172 Vroeger
Na la Chica , Style Kleding .
" Lq Chica " Kleding " .°A Kant N° 172 Vroeger
La Chica was hier heel vroeger.
" Sarha's " Kleding A Kant N° 172 VANDAAG
Naast de ingang naar parking en verzekeringsburelen is VANDAAG Saarha's Kleding.
" Ingang van KBC Assuri Verzekeringen " A Kant N° 170 Vandaag
Toen de KBC bank hier was had deze een ingang langs de Bergstraat en een ingang langs de parking. Na een tijd is de bank verhuisd naar de H kant, de overkant, toen werd de ingang langs achter de ingang om naar de burelen van de Assuri verzekering te gaan. deze liggen achter Accent.
" Accent " A Kant N° 172 VANDAAG
19-06-2020
" Huis Goossene - Dresselaers A Kant N° 168 Vroeger
Hier woonde de familie Goossens - Dresselaers. Het huis had zijn ingang langs de zijgevel daarnaast was de garage.
" Woonhuis M. Onzea " A Kant N° 168 VANDAAG
Hier woonde vroeger Juff. Jeanne Onzea waar ik bij de klas heb gezeten zij was de directrice van Onzea School.
er waren in Oneza school vier juffrouwen Jeanne Onzea, Juf. Spits , Juf. Van Genechten en Juf. Anthonis.
18-06-2020
Immo Verhuur A Kan N° 164
Dit nieuwe Immo is geopend in December 2020
" Tylaine Vanden Broeck A KAN N° 166
Tylaine is gesloten
" Verhaegen " Appartementsen + Winkel A Kant N° 166
Hier woonde August Verhaegen - Panken was winkel tot dat kleindochter Doenja Bries haar advocate kantoor inrichtte, na een tijd stopte dat om naar het buitenland te trekken. In de loop der jaren kwamen hier een zestal winjels : Noémie kleding,een bouwonderneming, bloemenwinkel Nadia, crèmerie Sam, Parfumerie " Baccara ".
Tylaine Van Den Broeck heeft er een tijd geweest. Dochter Simonne Verhaegen heeft de appartementsblok verkocht en trek naar een kleiner appartement zonder hof.
17-06-2020
" De tweede aanpak van het werkhuuis A Kant N° 164 Vroeger
Hier het strand in de Bergstraat, Corona zal de poort toehouden, we wachten af wat de toekomst zal brengen.
" Ingang de Zwarte Poort A Kant N° 164 VANDAAG
Zo ziet het werkhuis er vandaag uit. De Corona legt dit jaar alles stil. Wat zal er in de toekomst mee gebeuren? Waarschijnlijk een appartementsblok met onder winkel.
" IMO VASTGOED A Kant N° 166 VANDAAG
Deze verandering is van Augustus 2021
16-06-2020
Op de zijgevel van Waegeman A Kant N° 162
Deze muzikant kent iedereen werd hier opgezet zoals je ziet door Hnita. De twee volgende foto's zijn twee ingangen naar het werkhuis van Frans Panken,
Er is in't verleden in het werkhuis van alles te doen geweest, optredens van zangers, D j's enz. men heeft er zeezand aangebracht zonneparaplu's en strandzetels gezet om er een strand van te maken om iets te drinken en rustig naar muziek te luisteren bij slecht weer was het optreden in het werkhuis.
Werhuis faamilie Panken - Van der Sloten A Kant N° 164 VANDAAG
Hier woonde de familie Alois Panken - Van der Slooten, daarna nam zoon Frans Panken over en woonde naast het werkhuis in kleine ruimte. Frans is al enkele jaren overleden, alles staat er nog zoals vroeger.
" Woonhuis Waegeman - De Vos " A Kant N° 162 Vandaag