Vandaag ga ik mijn eerste dagboek bericht posten. Ik zal proberen om 2 à 3 keer per week een nieuw bericht op mijn blog te zetten over gebeurtenissen van op school, voetbal, .... De afgelopen week is er niet zo echt veel gebeurd maar er waren wel enkele momenten waar ik graag iets verder op wil in gaan. Zo was er vorige vrijdag de 'Solidaire Broodjesmaatlijd', iedereen kon een broodje kopen en ik was als enige van de klas uitgekozen om broodjes te gaan smeren. Iedereen heeft de hele voormiddag gewerkt om alle 259 broodjes gesmeerd te krijgen.
Er zal ook elke week een wedstrijd op staan van de gewestelijke knapen van VV Brustem C. Deze week was het een het een topper tussen de 4de en de 5de uit het klassement die op 4 punten van elkaar stonden. In het begin van de wedstrijd waren beide ploegen aan elkaar gewaagd maar Brustem kwam opzetten met enkele reuzenkansen die niet benut werden tot een bal de diepte werd ingestuurd, maar daar zat een verdediger tussen maar die leed stom balverlies en die kans werd ten volle benut door het doorlopen van Robby Brans die er met een gelukje een voorzet uitkreeg die tot bij Karol Kowalski raatke en die moest niets anders doen dan binnentikken. 1-0. Rust. De 2de helft gaat van start, Brustem is en blijft de betere ploeg maar kan het niet omzetten naar doelpunten. het bleef lange tijd rustig tot Andreas Morren van brustem geel kreeg voor een domme overtreding, barste de wedstrijd open, heen en weer gescheld tot het laatste fluitsignaal. Hoeselt kwam nog met een slotoffensief maar het lukte hun maar niet.
Ik zal me even voorstellen. Ik ben Robby Brans , en ik woon in Nieuwerkerken. Ik ben 14 jaar. Ik heb een huisdier, een hond, genaamd Dribbel. Het is een maltheser. Natuurlijk heb ik ook hobbys, namelijk voetbal bij de club VV Brustem C Ik ga naar school in Zepperen, Sint-aloysius en volg er het derde jaar Lichamelijke opvoeding en Sport.
Voor het vak Nederlands moeten we een blog maken op het internet. De bedoeling van dit blog is om een dagboek bij te houden over de gebeurtenissen op school. Er word ook rekening gehouden met schrijffouten, hoofdletters, enzovoort. Ook voor het vak Informatica krijgen we punten maar daar word vooral gekeken naar lay-out. Als het je nu nog niet duidelijk kan je gewoon een bericht posten in het gastenboek.