Media
welkom op de eurobiljetten
Zoeken in blog

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Startpagina !
Zoeken met Google


Zoeken in blog

Willekeurig Bloggen.be Blogs
rick1957
www.bloggen.be/rick195
Willekeurig Bloggen.be Blogs
windowsgids
www.bloggen.be/windows
Willekeurig Bloggen.be Blogs
batakroosdaal
www.bloggen.be/batakro
Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Vul jullie Eurobriefjes ook in
  • Radio
    30-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Radio Molenland wil uitbreiden


    Eric Verhenne (rechts onderaan) en zijn radioteam. - Foto Jan Gruyaert
    Eric Verhenne (rechts onderaan) en zijn radioteam. - Foto Jan Gruyaert

    In het nieuwe frequentieplan voor lokale radiozenders is er enkel nog plaats voor 'frequentiepakketten'. Radio Molenland FM heeft een aanvraag ingediend voor de regio Tielt, maar in datzelfde pakket neemt ze ook de oude frequentie van Club FM uit Wielsbeke en Waregem over. Als dat wordt goedgekeurd, dan volgt een naamsverandering naar Radio Oost West.

    VALENTIJN DUMOULEIN

    In het nieuwe plan is er geen plaats meer voor ketenradio's als Topradio, Club FM of Family Radio. In de loop der jaren verzamelden die zenders frequenties van lokale radio's die ermee ophielden, waardoor ze in een groter gebied te horen waren zonder dat ze toegespitst waren op een lokaal doelpubliek. Om lokale radio's wél nog een toekomst te geven, hergroepeert minister Gatz sommige frequenties voortaan in pakketten om hen op die manier een groter bereik en in principe dus een grotere commerciële slagkracht te geven.

    Radio Molenland FM, dat uitzendt vanuit Wingene en de ruime regio rond Tielt bereikt, heeft een aanvraag ingediend voor frequentiepakket 120. "Het gaat hier over onze huidige frequentie 106.6 FM in Tielt, maar ook over 107.3 FM in Wielsbeke/Waregem, waar op vandaag nog Club FM zit", vertelt voorzitter Eric Verhenne.

    Nieuwe naam

    "Gezien zij in het nieuwe plan niet meer verder mogen doen, komt die frequentie vrij. Bij erkenning dient hetzelfde signaal tezelfdertijd uitgezonden te worden op beide frequenties. Op die manier zou het uitzendgebied zich situeren vanaf Aalter tot en met de streek van Waregem. Een strook die zich geografisch ruwweg situeert in het oostelijke deel van West-Vlaanderen. We kiezen dan ook voor de nieuwe naam Radio Oost West. Molenland FM was niet langer houdbaar omdat die maar een deel van het zendgebied zou weergeven.

    De ligging van de studio blijft eveneens in Wingene, maar krijgen we erkenning, dan zullen we ook een fysieke locatie in Wielsbeke inpalmen.

    Op vandaag is Club FM er nog gehuisvest op de Markt, maar in feite gaat het om een doorstuurstation. Mogelijk nemen we die locatie over, maar evengoed zoeken we nog een nieuwe stek. Voorwaarde is wel dat we dus ook regionieuws uit Waregem en omstreken zullen moeten aanbieden, maar dat is geen probleem."

    Alle erkenningsaanvragen zijn ondertussen binnen.

    Tegen half juli weten de zenders of hun aanvraag ontvankelijk is en of er al dan niet kapers op de kust zijn voor dezelfde frequentie.



    Bron:HLN



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017





     


    Over mijzelf
    Ik ben Koen Aerts
    Ik ben een man en woon in Lier () en mijn beroep is arbeider.
    Ik ben geboren op 17/01/1974 en ben nu dus 51 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Eurobiljetten ingeven op eurobilltracker .
    ik stuur ook Regioberichten door naar radio Rivierenland
    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    Zoeken met Google



    Zoeken in blog



    Een interessant adres?

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Categorieën

    Inhoud blog
  • Radio opsinjoor en radio reflex hebben zendlincentie beet
  • Radio M fm blijft ‘on air’
  • Radio Apollo definitief uit ether
  • MIG breidt uit, Delta verliest frequentie
  • Radio Lichtaart: “We doen voort via internet”

    Laatste commentaren
  • vermelden van de bron (lokaleradio)
        op Dossier radio Spes niet ontvankelijk: stekker gaat eruit.
  • bronvermelding (Lokale radio in Vlaanderen)
        op Grondwettelijk Hof verwerpt schorsingsverzoek
  • lokale radio in vlaanderen (Lokale radio in Vlaanderen)
        op Radio VRD krijgt extra zender in Hasselt
  • gebruik van mijn artikelen (lokale radio in vlaanderen)
        op Radio Scorpio verzamelde bijna 2000 handtekeningen


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs