Inhoud blog
  • Wat een snelle cross te Nazareth 5e.
  • Nieuw seizoen van start met 4e plaats in Wingene.
  • 2de plaats in laatste cross van het seizoen te Houthulst.
  • Dikkebus : 3e plaats.
  • Overwinning te Oedelem.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Site Veldrijder Ringo Dubois

    07-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag : Tweedaagse in Nazareth Eke. 3e plaats.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Parcours die me redelijk goed ligt met het vele bochtenwerk, behalve de grachten die me steeds onzeker maken.
    Op training het redelijk spoor gevonden hoe ik de grachten moet pakken. En met wat durf lukte het me iedere keer in de cross.
    Ik nam een goede start maar in de eerste bocht moest ik in de remmen doordat ik ingesloten zat. Rond circa 10e 12e positie kunnen terug keren maar mee gaan met de eerste 2 was vandaag het geval niet. Ik reed een goeie wedstrijd zonder fouten maar was toch diep moeten gaan voor die derde plaats.

    07-12-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avondcross EK Vichte : Nog nooit zo dicht geëindigd in een kampioenschap.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een unieke cross in Vichte. Voor het eerst een Ek daar en voor de allereerste keer een avondcross in het LRC met kunstlicht.
    Al wat aan de koudere kant maar met te rijden had ik er weinig hinder van. Ik nam een goede start door als 7e het veld in te duiken. Ik kon al vlug op het einde van de eerste ronde opschuiven naar een 5e plaats. Na de 2e ronde lag ik al 3e. Niet verwacht op een snel maar technisch parcours maar 3x door de zandbak en met de spektakelpassage over de balkjes door de tent. Halfweg cross kwam ik 2e te liggen nadat Demets vooraan lek had gereden. Misschien in mijn nadeel want de ronde erna liep de leider Bogaert iets verder uit met een 15 tal seconden. Ik bleef steeds hangen met de hoop dat hij een foutje maakte, maar dit gebeurde jammer genoeg niet. Ik eindigde op slechts een 10 tal seconden 2e. Vroeger al meerder malen 2e geweest op een kampioenschap maar dit was de eerste keer dat ik zo dicht strande.

    01-12-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-11-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6e plaats op BK LRC in Aalter.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Goeie start genomen op het supersnelle parcours in Aalter door als 4e door de 1e bocht te gaan , maar ik kreeg een ferme duw door de latere winnaar Desimpelaere waardoor ik een 3 tal plaatsen verloor. Het tempo vooraan van de eerste 5 was te snel zodat ik , De schoesitter en Standaert niet konden volgen. Ik nam de leiding van het drietal en probeerde een strak tempo te houden. Voor De schoesitter ging het net iets te snel zodat ik samen met Standaert reden om de 6e plaats. Ik liet Standaert even overnemen en voelde dat hij in sommige bochten toch wat beter was dan mij. Dan maar weer de kop genomen en in de voorlaatste ronde , misschien dankzij gedubbelde een kleine kloof kunnen slaan en naar een verdienstelijke 6e plaats gereden.

    17-11-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-11-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tevreden met 5e plaats in Zottegem.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een matige start genomen maar dan bijna onderuit genomen door Demets die zich verexcuseerde. Parcours op mijn maat met wat klimwerk. Enige nadeel was het technische afdalingsje die me parten speelde en tijd koste, wellicht wel de derde plaats. Ik bleef de eerste ronden rond een 8e plaats hangen maar zoals de meeste crossen kon ik steeds opschuiven. Terug een cross zonder fouten , zeer tevreden.

    10-11-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-11-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niet tevreden met 6e plaats in Eeklo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Opnieuw een mislukte start door opnieuw uit mijn pedaal te schieten. Parcours was zeer glad geworden. In verkenning geraakte ik overal boven de heuveltjes maar in de wedstrijd lukte het mij niet meer. Zeer ontgoocheld , een parcours die me best wel ligt. Uiteindelijk 6e gereden. Niet zo slecht maar naar mijn mening zat er veel meer in.

    03-11-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Al goed in form met een 4e plaats in Bellem.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een parcours in Bellem dat me niet al zo goed ligt maar blijkbaar integendeel. Ik nam mijn beste start van het seizoen, waarop ik vooraf al gefocust was want mijn starts waren steeds slecht. Ik draaide als 2e op in de eerste bocht. Het tempo lag meteen te hoog voor mij en moest al enkele meters laten op De Neve. Zo konden Bogaert en Feyaert al vlug voorbij komen. De andere deelnemers waren intussen al op enkele meters gereden. Ik moest een gat laten op de eerste drie maar kon terug even aansluiting nemen toen De Neve zich mispakte aan de laatste gracht. Al vlug reden de eerste 3 opnieuw wat van me weg. Ik bleef de heele cross hetzelfde vlugge ritme houden. Mijn naaste achtervolger bleef steeds op dezelfde lengte hangen. 2 ronden van het einde was ik al zeker van mijn 4e plaats maar probeerde toch nog om dat podium te pakken. Ik strande op een handvol seconden. Zeer tevreden van mijn form de laatste weken ondanks een magere trainingsweek.

    26-10-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zeer sterk naar 2e plaats in Veurne.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een matige start genomen. De eerste ronde werd aan een rustig tempo gereden. Steeds kunnen opschuiven en op 3 ronden van het einde in 4e positie. Steeds hetzelfde tempo blijven houden met opnieuw een cross zonder fouten. In de voorlaatste ronde naar plaats 2 opgeschoven en aangekomen tot op een 20 tal seconden van de winnaar. Super tevreden.

    20-10-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Slechts 7e in Deinze - Astene.
    Mijn slechtste start van het seizoen genomen en opgedraaid in circa 15e a 20e positie. Een zeer snelle cross en opschuiven is dan zeker niet gemakkelijk. In de rechte stukken toch wat deelnemers kunnen inhalen en nog tot op een 10 tal seconden gekomen van de nummers 5 en 6.

    19-10-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5e plaats na zeer technische wedstrijd te Roeselare.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De start genomen en even uit de pedaal geschoten. Toch als 12e het veld in . Goed opgeschoven en steeds in het duel om plaats 5 met De schoezitter. De voorlaatste ronde in mijn voordeel. en knap 5e gereden.

    13-10-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4e plaats op zware omloop op de kluisberg.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Moeilijke start omdat het meteen trechtervorming was en meteen de afdaling. Zeer zware cross die me ligt. Nog tot op het wiel gekomen van het nummer 3 maar het beste was ervan af. Knap 4e.

    12-10-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5e plaats in Zele.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ieder week een plaatsje opschuiven. Vorige week 6e nu 5e. Matige start en meteen opgehouden aan de brug. Daarna stelselmatig inhaalwedstrijd gereden en nog naar plaats 5 gereden.

    06-10-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.seizoen van start met 6e plaats in Mater.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aan de start met nieuwe fiets maar enkelblad vooraan 46. 
    Parcours lag er enorm lastig bij.
    Een matige start genomen op de 3e rij en stillaan opgeschoven naar de 6e plaats.
    De heele cross alleen gereden en deze plaats behouden.

    29-09-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indrukwekkende 2e plaats in Mater.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wellicht de zwaarste cross van het seizoen met geen enkele strook onverhard in de omloop en veel modder waar geen loop in zit. Een parcours voor lichte mannen met power, ideaal voor mij. Ik nam de start zonder forceren en kwam al aan de leiding. Halfweg de eerste ronde hadden we met 2 een kleine voorsprong. Feyaerts ging ervandoor, ik kon even volgen maar besliste mijn eigen tempo te doen op dit parcours want de man met de hamer kon er vlug zijn. In de 2e ronde kwam Bogaert tot bij mij en ging over mij. Ik bleef in zijn wiel maar in een lastige strook moest hij van de fiets en zo kon ik een kleine voorsprong nemen. Ik bleef het tempo houden en hij bleef steeds op dezelfde afstand hangen. De leider had intussen vrij spel maar ik strandde toch op slechts een 15 tal seconden als 2e. Een deugdoende podiumplaats.

    12-01-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4e plaats in Ingooigem.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag één van mijn favoriete crossen, deze van Ingooigem. Ik kon pas van start gaan op de 3e rij, maar door een knalstart kon ik in circa 5e positie het veld indraaien. 4 man ging er meteen vandoor, ik bleef even zitten in een ploegmaat zijn wiel maar net te lang zodat ik het gat niet meer dicht kreeg. Ik kon nog 1 iemand inhalen en bleef de heele cross op een knappe 4e plaats. Ik bleef steeds op een 20 tal seconden hangen op het nummer 2 en 3 en zo bleef het ook. Willems won voor Boogaert en de Neve. Ik werd mooi 4e.

    06-01-2019 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pechdag in Houthulst maar toch 8e.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Opnieuw een mindere start en opgehouden door enkele valpartijen. Dan de eerste moeilijke strook aangevat en problemen met de ketting. Daarna gewisseld en in de 2e ronde hard tegen de vlakte gegaan. Lang geleden dat ik nog zo zwaar tegen de vlakte ging. Daarna beetje per beetje in de wedstrijd gekomen maar bij het wisselen van de andere fiets kreeg ik weer problemen met de ketting. In de laatste ronde opnieuw gewisseld maar dan een lekke tube gereden. Jammer. Conditie is er maar het materiaal en de durf op sommige vlakten laat het afweten.

    23-12-2018 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boscross Heestert 7e plaats
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een slechte start maar ook weing durf. Pas als 15e doorgekomen in de eerste ronde . Daarna telkens goede ritme gehouden en nog knap 7e.

    15-12-2018 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nazareth 7e plaats
    Opnieuw op hetzelfde parcours als vorige week.
    Geen al te goede start maar toch naar een 7e plaats gereden. Daar zat veel meer in.

    09-12-2018 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nazareth 5e
    Zeer goede cross gereden en knap 5e.

    01-12-2018 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK Zingem 5e plaats
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik nam een matige start want mocht pas op de 3e rij plaats nemen. Ik reed de ganse cross een eigen tempo en naderde op een groep van 4. In de voorlaatste en laatste ronde ging ik nog erover en won in een sprint voor de 5e plaats.

    29-11-2018 om 12:02 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6e plaats op EK te Aalter
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik nam een goede start en bleef de hele wedstrijd in strijd voor de 6e plaats, samen met Jakim. De balkjes waren mijn nadeel maar toch kon ik naar een 6e plaats rijden.

    18-11-2018 om 00:00 geschreven door Ringo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Volgende cross.

    Nazareth 2e zondag van oktober


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 28/09-04/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 13/01-19/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 30/12-05/01 2020
  • 16/12-22/12 2019
  • 09/12-15/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 28/10-03/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 21/09-27/09 2009

    Gastenboek
  • Seizoen 2010-2011
  • yooo
  • Proficiat
  • proficiat
  • een fijne vrijdag

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs