Inhoud blog
  • Molens
  • Amsterdam
  • Mesa
  • Thailand
  • Portugal
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    mijn passie
    mijn hobby
    29-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Taakverdeling.

    Taakverdelingxml:namespace prefix = o />

     

    Als pas gepensioneerd koppel, hebben wij onze gewoontes een beetje moeten aan passen. Daar wij beiden nogal modern denkend zijn, besloten wij aan taakverdeling te doen.

    Omdat onze gezamenlijke hobby wandelen is, trekken wij er elke vrije dag op uit om onze kilometers te lopen. Wij zijn dan ook aangesloten bij een wandelclub, zodat wij het wandel gebeuren op de voet kunnen volgen. Als ervaren wandelaars, ”en omdat wij taak verdeling doen” loopt het ’s morgens gesmeerd. Ik zorg voor de picknick en de rugzak, mijn man voor de auto en de rest.

    Met mijn man aan het stuur, en de landkaart op mijn knieën, kunnen wij vertrekken. Ons  doel  vandaag is”Hoegaarden” de geboorte streek van het witbier, ook bekend om zijn mooie tuinen.

    Het beloofd een mooie dag te worden, en met een vrolijk deuntje op de radio, rijden wij door de stille morgen. Hoe korter wij komen, hoe drukker het word. Bijna allemaal wandelaars die dezelfde richting uit rijden.

     Dankzij de parkeerwachters, vinden wij vlug een plaatsje om onze auto te parkeren. Nu nog onze schoenen wisselen, en wij kunnen aan onze wandeling beginnen.

    Maar wat is dat? Het plaatsje waar mijn schoenen horen te staan is leeg. “Waar zijn mijn schoenen”?. “Vergeten”, Onze taakverdeling werkte blijkbaar nog niet zoals het hoorde.

    Wat nu?. Terug naar huis, dat vonden wij geen optie, niet wandelen evenmin. Dan maar starten met hetgeen ik aan mijn voeten droeg, namelijk”studentenmuilen”.

    Zo vertrokken wij, maar niet voor lang, mijn voeten deden al vlug pijn, daarom besloten wij om het uur van schoenen te wisselen. Het werd dus weer “taakverdeling “of nog beter “leedverdeling”.

    Zo sloften wij door het landschap. Ik met mijn veel te grote schoenen, mijn man met te kleine studentenmuilen. Het werd een lange 20 km, en veel hebben wij niet gesproken, want onze benen waren verkrampt van het ongemakkelijke schoeisel, maar wij hebben het gehaald.

    Sindsdien is er niet veel veranderd. Wandelen doen wij nog even graag, ook de taakverdeling is gebleven. Ik moet wel bekennen, als wij nu op wandel tocht vertrekken, ik stiekem  een blik in de auto werp,om  te kijken  ”ZITTEN ZE ER WEL IN”.

    Renilda



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (3)

    29-05-2012
    Toffe Blog!!!
    Hé Renilda,

    Wat een leuke blog!!  Vind je berichtjes super!!  Doe zo zeker verder!! Ik blijf hier zeker verder volgen!!!
    en euh ................. ben blij dat ik niet de enige ben die (al eens iets) vergeet.................
    Nesta

    29-05-2012 om 21:19 geschreven door Nesta


    super!!!
    dag omaatje,


    Je hebt dat super goed gedaan!!!!
    Je bent een echte BLOGKAMPIOEN!!!!!!!!!


    kusjes jokeVery Happy Smile

    29-05-2012 om 17:23 geschreven door joke


    knap!!!
    Dag beste Renilda

    Ik heb je verhaal gelezen en ik was onder de indruk van de mooie tekst
    Doe zo verder!!
    MAAR vergeet wel je schoenen niet
    GR.

    Sam Vervoort

    29-05-2012 om 17:09 geschreven door Sam Vervoort



    Archief per week
  • 03/08-09/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 03/11-09/11 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 18/11-24/11 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 18/06-24/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Over mijzelf
    Ik ben Renilda Rens
    Ik ben een vrouw en woon in Aarschot () en mijn beroep is gepensioneerd.
    Ik ben geboren op 24/09/1943 en ben nu dus 81 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Tuinieren Wandelen Reizen .


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs