Inhoud blog
  • Molens
  • Amsterdam
  • Mesa
  • Thailand
  • Portugal
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    mijn passie
    mijn hobby
    29-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Mijn Danseresje

    De muziek van de jaren 60 spreekt mij enorm aan, dat was de tijd van de rock en roll en van mijn groot idool “Elvis Presley”. Die tijd ben ik  nog niet vergeten. Bij elke gelegenheid dansen mijn man en ik ”onze swing” nog altijd hetzelfde als vroeger in onze jeugd, al moeten wij er nu al eens een “plakker” tussen lassen, om bij te komen van onze inspanningen. Dansen is plezant en houd ons jong,

    Zo droomde ik onlangs dat ik in een grote zaal was, links en rechts stroomden mensen binnen, allemaal ouders vergezeld van hun dochters en soms ook van hun zonen. Maar één meisje trok mijn aandacht, zij droeg een training pak van een dansschool en had een mooie tas met bloemmotief aan haar arm. Wat zou daar inzitten vroeg ik mij af, al gauw werd mijn nieuwsgierigheid  bevredigd, zij haalde  een klein rood tasje, ook met bloemen, tevoorschijn.

    Nu was het de moeder die in actie kwam, uit het kleine rode tasje haalde zij allerlei mooi maak spullen, en in een mum van tijd toverde zij het meisje om tot een ”Danseresje”. Prachtig om te zien,de lange haren van het meisje werden netjes in een knotje verpakt, de oogjes werden mooi omlijnd met goudkleurige glitter, haar jurkje was een droom van zwart en goud en zilver. Een goud kleurige broek en dito bloem maakte het geheel compleet.

    Het meisje begon langzaam te bewegen om haar spieren op te warmen, en toen wist ik het, er was een wedstrijd gaande “Discodansen”. Toen haar naam door de microfoon klonk, schreed zij als een prima donna naar de dansvloer en zette zich in de houding.

    De muziek weerklonk en mijn “Danseresje” begon te dansen,  haar handen bewogen  heel gracieus, en haar benen vlogen elegant in de lucht, er kwam een glans over haar, de passie van het dansen overmeesterde haar, zij gaf zich honderd procent.

    Hijgend van de inspanning ging zij naar haar familie terug, wachtend  op de uitslag. De spanning stond op haar gezichtje te lezen. Toen kwam het verlossende bericht, rechtstreeks naar de finale, wat een triomf. Haar ogen blonken van blijdschap.

    Voor mij was er een nieuwe wereld open gegaan, een wereld van glitter, maar ook van hard werken en oefenen,een wereld van harde strijd, maar ook van vriendschap, een wereld van passie voor het dansen, maar vooral een wereld van gelukkig zijn om de dans.

    Mijn dank gaat naar mijn”Danseresje”die mij zoveel kippenvel momenten heeft bezorgd. Ik hoop nog dikwijls van haar te dromen. 

    Renilda

    29-03-2013 om 13:02 geschreven door renilda


    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 03/08-09/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 03/11-09/11 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 18/11-24/11 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 18/06-24/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Over mijzelf
    Ik ben Renilda Rens
    Ik ben een vrouw en woon in Aarschot () en mijn beroep is gepensioneerd.
    Ik ben geboren op 24/09/1943 en ben nu dus 81 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Tuinieren Wandelen Reizen .


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs