Welkom op mijn reisblog :) Eerder dit jaar was ik in Canada, en nu is het aan Argentinie Veel leesplezier ;)
Canada en Latijns-Amerika
19-09-2010
Zo, mijn eerste drie weken hier zitten er op! De voorbije week ben ik gaan shoppen, naar de kapper geweest, museums gaan bezoeken en uit geweest. (ben hier al meer uitgeweest dan het afgelopen jaar in Belgie geloof ik) heb hier al heel wat vrienden en eerlijk, super toffe mensen! Mensen hier zijn veel opener en socialer, al is dat misschien ook omdat ik niet van hier ben. Iedereen wilt mij gewoon zijn/haar stuk van montreal laten zien.
In het gezin waar ik verblijf verloopt het iets minder vlot, het gaat beter met de kinderen nu maar er is een extra gaste bij de familie waar het niet zo goed mee klikt. Bovendien ben ik vrij wanneer iedereen werkt of op school is, en moet ik werken wanneer zij vrij zijn.. Ik blijf hier nog tot volgende week, en dan trek ik voor een tijdje in in een jeugdhostel, adres volgt dan kunnen jullie een kaartje sturen als jullie willen. De hostel is gelegen in het oude stuk van de stad (voor wij die mijn fotos volgen op facebook: daar waar de middeleeuwse markt was), een erg leuke regio.
Het weer is hier wisselvallig, dan eens regen en dan weer zon (tiens, aan welk land denken we dan? :) )
Iedereen is hier gek op ons beroemde Leuvense bier, en ook op alle belgische chocolade (die wel niet echt bij ons gemaakt is)
Ik praat hier ongeveer 60 procent frans en 40 engels, en eerlijk, mijn nederlands gaat er op achteruit! Ik betrap mezelf of franse woordjes als ik met suzanne en jean praat, en zelf terwijl ik deze blog schrijf gebruik ik per ongeluk engelse woordjes. maar dat is een goed iets natuurlijk!
Groetjes Karle PS heb besloten om toch langer te blijven.