Recrea Wondelgem is een vrijetijdsvereniging opgericht in januari 2008. Wij organiseren sportieve, recreatieve, culturele, ontspannende activiteiten. Deze zijn meestal gericht naar gezinnen met kinderen . Ook gezinnen zonder kinderen, grootouders, familie, vrienden, enz.…. zijn van harte welkom.
Als club zijn wij aangesloten bij de Vlaamse Wandel- en Omnisportfederatie (VWO)
IEDEREEN VAN HARTE WELKOM
OPGELET !! nieuw mailadres vanaf nov 2009: recrea.wondelgem@gmail.com
04-02-2009
TONEEL : Concerto voor jou, Imelda
Wij bieden een avondje lachen & plezier aan! Niet te missen !!! Een HILARISCHE en VOLKSE KOMEDIE waarbij geen mens gespaard wordt. Iedereen van harte welkom
Het was een schitterende avond, op vraag van het enthousiaste publiek organiseren we voor jullie allen terug een toneel.
04-02-2009 om 00:00
geschreven door Recrea Wondelgem
Ontbijt - nieuwjaarsdrink & wandeling Lembeke
Een superlekker buffet met koeken, beleg, vers fruit, noten, rozijnen, eitjes, spek, kazen,... werd meerdere malen door iedereen bezocht. Koffie, thee, fruitsap à volonté en om 10 uur een glaasje schuimwijn aangeboden door RECREA Wondelgem als toast op het nieuwe jaar. Het was perfect. Koud maar met veel zon, starten we om 11 uur onze wandeling van 5 km. Jong & oud heeft ervan genoten. Daarna nog n'en "goeie" drinken en onze zondag kon niet meer stuk. Bedankt. Petra Foto's staan links bij fotos uitstappen
04-02-2009 om 00:00
geschreven door Recrea Wondelgem
07-12-2008
Nocturne Wandeling
Onze eerste RECREA-activiteit nl een nocturne wandeling in Gent was meteen een schot in de roos. De avondwandeling stond in het "licht" van de verlichting in de Gentse binnenstad. Om 19 uur vertrokken we onder begeleiding van een gids die ons alle klare en "donkere" hoekjes liet zien en de deskundige uitleg opfleurde met leuke anekdotes en doe-activiteiten rond dit thema. Halfweg de wandeling werd de innerlijke mens verwarmd (letterlijk & figuurlijk) met een origineel, verzorgd & smakelijk etentje in een gezellig en stijlvol restaurantje op de Kouter. Na dit natje & droogje konden we weer tegen een uurtje wandelen. Na onze "fakkel te hebben gedoofd" in de Neptunuslounge begaven we ons op glad ijs .... naar huis. En nee .... het was nog geen LICHT..... hoewel voor sommigen ..... Kortom : voor herhaling vatbaar !
Jan & Carina Morlion - Vernaeve
07-12-2008 om 21:01
geschreven door Recrea Wondelgem
02-12-2008
Sinterklaas 2008
Hij komt, hij komt, de lieve goed sint is bij alle brave kindjes van RECREA Wondelgem langsgeweest. Hij had iets lekkers mee voor alle kapoenen. Tot volgend jaar als jullie braaf zijn ! Sinterklaas & zwarte Piet
De andere foto's zijn te bekijken via de link
02-12-2008 om 19:37
geschreven door Recrea Wondelgem
27-10-2008
Stoomtreinmuseum Maldegem & amfibievoertuig
De foto's kan je vinden aan de linkerkant bij uitstappen. Link aanklikken en je krijgt een mooie diavoorstelling. Veel kijkplezier Petra
27-10-2008 om 00:00
geschreven door Recrea Wondelgem
30-09-2008
Spokentocht 1 november 2008
De eerste foto's van onze spokentocht kan u vinden links bij uitstappen. Veel kijkplezier
30-09-2008 om 00:00
geschreven door Recrea Wondelgem
19-09-2008
Wandeltocht in het KLUISBOS
Op een zonnige zondagnamiddag trokken we onze wandelschoenen aan en vol goede moed startten we op een heuvelachtig parcours met jong & oud aan een wandeltocht van 12 km in en rond het kluisbos.
19-09-2008 om 17:18
geschreven door Recrea Wondelgem
14-08-2008
Uitstap Krekeltje & Victoriadoolhof
't Krekeltje & Victoriadoolhof Zondagnamiddag 10/08/2008 om 14:15 uur zijn we met 18 personen vertrokken richting 't Krekeltje & Victoriadeelhof in Eede (NL). Eerst hebben de kindjes ons wegwijs gemaakt in het doolhof. Opdrachten vervullen, bordjes zoeken, vraagjes oplossen, ... enz we kregen een zwaar parcours voorgeschoteld. Iedereen heeft ervan genoten. Nadien kregen we nog een gratis drankje aangeboden van de zaak. Rustig genieten in het zonnetje terwijl we napraatte over het "verloren" lopen. De speeltuin, trampolines, diertjes,... enz. het was de max voor jong & oud. Er zijn zelfs vreemde diersoorten ontdekt (!). We konden volop genieten van een drankje in het zonnetje ! Na lekker smullen in het restaurant, ging de tocht terug huiswaarts. Het was een toffe uitstap, iedereen heeft zich geamuseerd. Petra
14-08-2008 om 21:20
geschreven door Recrea Wondelgem
02-02-2008
FOTO'S WANDELING LEMBEEKSE BOSSEN
x
02-02-2008 om 17:50
geschreven door Recrea Wondelgem
WANDELING LEMBEEKSE BOSSEN 20/01/2008
Wandeling Lembeekse bossen 20-01-2008
Zondag 20 januari 2008, stipt 14h30 stonden 24 wandelaars waaronder 8 kinderen paraat aan de ingang van de Lembeekse bossen om onze allereerste activiteit aan te vangen. De weergoden waren ons met een zachte temperatuur maar weliswaar een strakke wind gelukkig goed gezind. Met onze stevige wandelschoenen en rugzak (!) trokken we de ietwat drassige bossen in voor een tocht van een 7 tal km. De kinderen renden in het bos, over de paden, speelden met takken, kortom zowel jong als oud genoot van deze uitstap. Na een uurtje flink stappen, werd er een pauze ingelast. Onze secretaris en tevens wandelleider opende zijn rugzak en . de kindjes werden getrakteerd op een fruitsapje, een lolly en de volwassene werden verwend met 2 flessen jenever en vers gebakken cakejes. Er was dus aan alles gedacht. De batterijen werden terug opgeladen en iedereen was weer klaar voor het 2de deel. Doorheen de bossen, in de plassen & de modder werd flink doorgestapt door jong & oud. Iedereen had er duidelijk zin in. Na een tocht van totaal 2,5 uur kwamen we aan bij taverne De Boshoeve waar er plaats was gereserveerd, daar konden we dan bij één of meerdere drankjes nog eens napraten over de wandeling terwijl de kinderen zich nog even konden uitleven op de speeltuin. Alle deelnemers waren het erover eens: het was een zéér geslaagde uitstap, en meteen was bij iedereen de smaak naar meer te pakken.
Meer info over de wandelpaden van de Lembeekse bossen kan je vinden op www.tov.be onder de rubriek wandelen.