
Sinds Contact Mechelen op 106.2 verhuisde naar de Pidpa-watertoren aan de Kruisbaan in Mechelen-Zuid is de ontvangst in de regio veel verbeterd.
Als je vroeger Mechelen langs het zuiden binnen reed in het centrum was de ontvangst echt zwak. Men sprak dan ook steeds dat deze radio amper een straat ver reikte.Als je nu op de E19 bent vanuit Brussel kan je Contact Mechelen al een tijdje onvangen voor je aan de afrit bent. Eerlijkheidshalve moeten we er wel bij zeggen dat de ontvangst in het noorden iets geminderd is. Daar krijg je nogal wat storingen.Dit heeft waarschijnlijk te maken met de ligging van de toren.
Op de watertoren zitten ook nog de de radiozenders radio Reflex,4fm, Nostalgie en Hit Fm. Verder benutten een aantal gsm-operatoren, de firma Astrid (radioverkeer voor onder meer politie en brandweer) en firma's die instaan voor diverse straalverbindingen, de Pidpa-toren als 'uitvalsbasis'.
|