Inhoud blog
  • EINDPLEIDOOI: AFSCHEID....ZONDER DOLFIJN EINDE
  • FINAL UPDATE JINGLES(54)
  • FINAL UPDATE JINGLES(53)
  • FINAL UPDATE JINGLES(52)
  • FINAL UPDATE JINGLES(51)
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Rondvraag / Poll
    WIE IS JOU FAVORIETE CONTACT STEM ALLER TIJDEN
    RUDY VAN VLAANDEREN
    WALTER BROECKX
    DANNY DE BRUYN
    DIDIER LAPORTE(VAN MALDER)
    ERIK VINCK
    DIRK MOERMAN
    LUC DE GROOT
    TON SCHIPPER
    BJORN VERHOEVEN
    MARC HUYLEBROECK
    JEROEN GORUS
    PIET DEWIN
    DIRK DE COSTER
    JO VAN BELLE
    WIET VAN BEVER
    JONATHAN SEAGULL
    LUC VAN KAPPELEN
    YVES VAN OOTEGHEM
    DAVY DE BRUYN
    PETER DECORDIER
    Bekijk resultaat

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    DE RADIO CONTACT GROEP
    contact nieuws van vroeger en nu
    19-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CONTACT + REEDS GESTART IN BRUSSEL
    contact+

    Sinds afgelopen zaterdag (17/01) hoor je in Brussel op 102.8 Fm niet meer de nederlandstalige versie van radio Contact, maar wel Contact+.
    Sinds 1 januari is er op het netwerk van Contact in Vlaanderen non-stop muziek te horen, in afwachting van de start van Contact+ binnen enkele weken.
    Het station in onze hoofdstad ging dus als eerste van start, en richt zich op een publiek tussen de 45 en 65 jaar.
    Het wordt omschreven als een brusselse zender. Voorlopig is er enkel non-stop muziek te horen (met jammer genoeg ook veel franse chansons), 2x per uur de aankondiging 'radio contact brussel 102.8 Fm' en de frans gezongen 'radio contact plus' jingles.
    Op de live stream kan je nog steeds naar de gewone radio contact luisteren.
    bron:radionieuws


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (8)

    25-02-2009
    verdwijnen contact en nieuwe contact +
    Bij deze wens ik te melden dat het spijtig is dat contact moest verdwijnen, zeker als je bekijkt dat het vervangen word door contact plus wat volgens mij voor het ogenblik een copie is van de franstalige contact plus, met veel franse chancons en veel slechte muziek.
    Ik denk persoonlijk dat dit dezelfde flop zal worden als contact vlaams-brabant;

    Zonder programma's is dit station ten dode opgeschreven.

    Hopelijk komt de dolfijn terug, want hetgeen we nu te horen krijgen op de vroegere contact brussel is niet veel soeps.


    Wouter

    25-02-2009 om 14:06 geschreven door wouter


    01-02-2009
    d
    exuses was naar jacques bedoelt niet naar roger

    01-02-2009 om 22:41 geschreven door dddd


    d
    @roger http://nl.delicast.com/radio/search:CONTACT%20/Radio_Contact_Plus

    dit is een contact plus

    01-02-2009 om 22:40 geschreven door dddd


    21-01-2009
    contact plus re jurgen
    dit zijn gewoon de laatste stuiptrekkingen,je hebt gelijk jurgen ik snap het ook ni zo goed...vroeger klonk het allemaal zo professioneel integenstelling tot wat je nu hoort...vroeger hitradio en nu voor mij een onvervalste cafézender srr voor de uitdrukking!

    21-01-2009 om 16:19 geschreven door radio_dj


    Radio Contact Pus
    www.radiocontactplus.be

    Dat is de officiële website van de Franstalige zender. Zal waarschijnlijk ook wel voor Vlaanderen gebruikt gaan worden.
    Op die manier heb je al een voorsmaakje van wat je zal krijgen.
    Inwoners van Brussel kunnen meteen ook vergelijken of dit dezelfde muziek is als op de Brusselse frequentie van Contact.


    Maar ik snap het toch niet hoor. De regionale zender Contact Vlaams Brabant was al een gigantische flop met maar 1 gepresenteerd programma. Rudi Van Vlaanderen deed dit op zijn eigen manier en dat was wel leuk. Maar uiteindelijk luisterde er ook geen kat naar deze zender en we weten allemaal wat er verder met de zender gebeurd is.
    Met de lokale zenders gaat men nu exact hetzelfde muziekformat brengen. Waarom zou het nu wel lukken?

    21-01-2009 om 15:13 geschreven door Jurgen


    20-01-2009
    contact plus
    dit is gewoon een kopie van het franstalige zusterstation:veel (platvloerse)oldies,af en toe een discoclassic om niet in te dommelen,veel franse chansons die denk ik op termijn zullen vervangen worden (hoop ik)door vlaamse liedjes en dezelfde jingles als op de franse versie v contact plus en verder ook nog slechte timing muziek en tijdsein want plaat blijft gewoon nog stukje verder lopen zodat je tgevoel krijgt dat het geheel door elkaar loopt...als je het mij vraagt klonk contact vroeger veel professioneler dan NU...conclusie:de blauwe dolfijn,die dat typische contactgevoel gaf, is zo DOOD als maar kan zijn amen en uit!:(

    20-01-2009 om 21:34 geschreven door radio_dj


    ANTWOORD

    Als u contact + bedoeld moet ik op dit ogenblik nog teleurstellen want die zal nog niet te vinden zijn op live steam(maar dit komt wel)
    De oude radio contact Vlaanderen kan u nog steeds beluisteren door in de linkerkolom van deze blog op het tweede icoontje te drukken van de eveneens 2de afbeelding.

    20-01-2009 om 20:15 geschreven door RADIOFAN


    Op PC luisteren
    Kan u mij zeggen waar ik live op de PC Radio contact + Brussel kan beluisteren. Onvindbaar. Dank  MVG   Jacques.

    20-01-2009 om 11:17 geschreven door giele




    CONTACT GESCHIEDENIS
     (klik op afbeelding)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Foto

    Foto

    Archief per jaar
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 1976

    Foto

    Foto


    Foto

    Foto

    Over mijzelf
    Ik ben Boon Firmin
    Ik ben een man en woon in Dworp (Belgie) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 21/12/1963 en ben nu dus 61 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: .
    Het zal ergens het najaar van 1980 geweest hebben....of ik al eens geluisterd had naar die radio contact uit Brussel...i
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    This is your place to be

    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs