 
In 2008 besloten enkele franchise-nemers van Radio Contact uit het netwerk te stappen. Eén van die franchisenemers was Christophe Moens. Op 1 maart 2008, ook de 28ste verjaardag van Radio Contact, begon naast Contact een bescheiden netwerk op enkele frequenties in Oost- & West-Vlaanderen; ClubFM was geboren, voorlopig nog met non-stop muziek.
In november van datzelfde jaar begonnen de gesproken programma's van ClubFM. Vroegere contact-stemmen Didier Laporte en Mathieu De Blauwe maakten hun opwachting. Qua stijl en format werd teruggegrepen naar de goede jaren van Radio Contact; een brede hitradio met veel muziek en up-to-date informatie
Contact zelf stopte op 1 januari 2009 z'n gepresenteerde programma's en schakelde met Contact+ op 1 maart over op een ouder format. Het was een publiek geheim dat Francis Lemaire op zoek was naar een overnemer van de Vlaamse dolfijn.
Na enkele maanden moeilijk onderhandelen was het ex-contact franchisenemer en ClubFM-oprichter Christophe Moens die eind november 2009 dan eindelijk een akkoord kon maken met Francis Lemaire en Contact Vlaanderen NV en zo het oudste netwerk van Vlaanderen nieuw leven kon inblazen met de oprichting van Vlacora BVBA.
Sinds 2 december 2009 is het ClubFM-signaal niet alleen via de 25 bestaande frequenties maar ook via de 35 Contact-frequenties te horen.
|