Ik ben Sandra
Ik ben een vrouw en woon in Burcht (België) en mijn beroep is Geen.
Ik ben geboren op 09/02/1976 en ben nu dus 49 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Achter de computer zitten.
Mijn 2 kapoenen en de rest van het gezin
11-01-2009
Aanpassingen
Ge moet maar eens in het verleden gaan terugkijken. Ik heb nog wat berichtjes bijgevoegd met foto's
Vandaag zijn we gaan bowlen. Arne deed ook mee. Hij had al eens gespeeld maar dan met zo een ijzeren rekje. Nu moest hij de bal zelf smijten. Dat was niet altijd even gemakkelijk maar er zijn geen accidenten gebeurd. We hebben een uurtje gespeeld en dat was meer dan voldoende. Langer mocht het niet duren voor Arne. Zijn score lag niet veel lager als de mama.
Het wil maar niet lukken om regelmatig bij te schrijven.
Kerstmis en Nieuwjaar zijn voorbij. De vakantie ook. Een koude vakantie. Op tweede kerstdag zijn we met naar Winterbellewaerde geweest. Zo koud dat het was. We waren daar ook niet alleen. Zo veel volk en eigenlijk vond ik het niet zo goed. Weinig open en als je iets warm wou drinken moest je veel geluk hebben dat het apparaat niet kapot was. Quinten heeft zich wel geamuseerd maar Arne vond het toch wat koud en had spijt dat het leeuwentreintje niet open was.
Ook op 2de kerstdag heeft onze tv er de brui aangeven, 4.5 jaar oud en al kapot. Maar nu hebben we wel een mooie flatscreen.
Zaterdag 3 januari zijn we dan gaan solden-shoppen. Dat vond de mama leuk. Tot in de namiddag dan kreeg ik last van een niersteen. Pijn en constant naar de wc lopen. Heel gezellig (zeker s'nachts).
Zondag zijn we naar de binnenspeeltuin geweest om ze een beetje stoom te laten afblazen. Ze hebben zich geamuseerd en 's nachts hadden ze allebei last van hun benen.
Maandagmorgen mochten ze weer naar school. Ah eindelijk eventjes rust voor ons. Alleen de sneeuw kwam een paar dagen te laat. Gelukkig mochten ze bij Quinten op school langer buiten spelen om met sneeuwballen te gooien. En goed nieuws ook. Mijn niersteen is afgekomen. Heb hem opgevangen en hem bij mijn andere niersteen gestoken. Leuk souvenirtje. Training van onze Quinten was ook afgelast. De jeugdcôordinator vond het niet koud genoeg om af te lassen maar den trainer gelukkig wel. Veld was steenhard. Woensdag zal het ook wel geen zijn en zaterdag geen match. Het is toch veel te koud.
Deze morgen opgestaan en het was bijna -10 en nu is het al -11.6. Brrr van mij mag het al terug zomer worden. Dat zal Arne niet goed vinden. Die heeft vandaag al veel koud gehad op school.
ps als er nog dt-fouten instaan laat het dan maar weten. De vorige is verbeterd dankzij de Kevin. (spellingsfout is verdwenen)