Inhoud blog
  • Financiele crisis
  • Nog maar eens naar de dokter
  • Nog wat foto's
  • Loft
    Foto
    Over mijzelf
    Ik ben Sandra
    Ik ben een vrouw en woon in Burcht (België) en mijn beroep is Geen.
    Ik ben geboren op 09/02/1976 en ben nu dus 49 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Achter de computer zitten.
    Welkom op mijn blog!
    Mijn 2 kapoenen en de rest van het gezin

    07-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas deel 7
    Jaja deel 7 Nonkel Steven en Tante Peggy mochten ook niet ontbreken. Na de voetbalschool zijn we daar ook een bezoekje gaan brengen. En Sinterklaas was daar ook geweest.

    Voor Quinten een psp-spelleke van FIFA-09
    Voor Arne pareltjes, een grote doos met steekparels en een setje om uit klei auto's te maken.

    Dus dank aan alle sinten. Ik heb weer veel mogen rommelen om alles weer in de kasten te laten passen. Wat me toch weer gelukt is. En algoed dat er al een heel deel verkocht waarmee ze na de feestdagen nog iets mee mogen gaan kopen wat de Sint of de Kerstman niet gebracht heeft. Zou dat er wel zijn?

    07-12-2008 om 00:00 geschreven door sandra  


    06-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas deel 4 + 5 + 6
    Vandaag was het weeral Sinterklaas. Eerst bij de papa op het werk. Na een flauwe show kwam dan eindelijk de Sint. Waar Arne niet bij wou. Hij had een mooie tekening gemaakt maar wou ze alleen aan Zwarte piet geven.
    Ze hebben daar voor Quinten een watervliegtuig van Lego en Arne een politieboot van Playmobile gekregen.

    Daarna was het tijd om bij Nonkel Kevin en Tante Caroline een stukje taart te gaan eten voor haar verjaardag. Ze hebben daar flink geweest terwijl ze wisten dat Sinterklaas wel een bij de bomma zou kunnen geweest zijn. Ze zijn dan met hun vieren (Quinten, Margot, Alex en Arne) te voet naar de bomma gegaan en daar was het weer van dat.

    Voor Quinten, een nieuwe voetbalzak, scheenlappen, een pyama van Spiderman, bal en papier
    Voor Arne: roofdierenact, hondenact en hond van Playmobil, pyama van Spiderman, bal en papier.
    Het kan zijn dat ik iets vergeten ben.

    Van tante Kelly en de Geert hebben ze ook Sinterklaas gekregen. Kelly was er niet bij want die lag ziek in bed.

    Voor Arne: krokogolf en knutselgerief.
    Voor Quinten: twister en een grote jongensboek waar hij met Kerstmis alllerlei trukjes uit gaat voordoen.







    06-12-2008 om 00:00 geschreven door sandra  


    04-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas deel 3
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag is de Sint hier thuis geweest. Na veel gezaag van onze Quinten die nu wist tegen wie hij dat moest doen.
    Dus terwijl Arne op de computer aan het spelen was, ben ik boven "een beetje was gaan wegleggen". Na een tijdje hebben we ze met een smoesje naar boven gestuurd en het gegieber dat vanboven kwam was duidelijk.

    Quinten kreeg: een mp3-speler, pokemonstickers, een kwartet van transformers, fluostiften en centjes voor voetbalshoes. Die hij dan zaterdag direct is gaan halen. Gelukkig mooie gele in plaats van zijn eerste keus lelijke oranje.

    Arne kreeg; een v-smile pocket met Ratatouillespelleke, diegospelleke, een batterij ervoor, pokemonstickers, setje van Diego(vriendenboek, stickerboek en kleurboek) en glitterlijmstiften.

    Ntuurlijk bracht hij ook wat voor Alex en Margot.

    04-12-2008 om 00:00 geschreven door sandra  


    02-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oudercontact
    Vandaag was het oudercontact voor 2 zonen van mij.

    Awel het deed deugd om de juffen zo te horen stoeffen over uw eigen kinderen.

    Eerst was de Juf Lutgart van Quinten aan de beurt. Hele beleefde jongen, je mag er alles aan vragen. Aheum die krijgen we thuis toch niet altijd te zien. Ik mocht volgens de juf echt fier zijn op hem.
    Hij heeft af en toe wel wat slechte punten, die niet altijd zijn inzet tonen. Maar ja het ook niet echt gemakkelijk voor hem.

    Daarna bij Arne. Hij maakt vlot puzzels van 35 stukjes, kent de kleuren goed, kijkt af en toe de kat uit de boom. Hij houd juist zijn schaar niet altijd goed vast. Zijn tekening was ook niet slecht. Maar dat wisten we al dat hij dat graag doet. Hij kan wel niet zo goed om met de drukte in de klas en af en toe begint hij te wenen als er iets niet lukt. Hangt veel bij de juf en heeft 1 specifiek vriendje den Axel. Maar dat wisten we ook al.
    En als afsluiter: als alle kindjes zo braaf zouden zijn als Arne dan had de juf niet veel meer te doen.

    Leuk hé

    02-12-2008 om 00:00 geschreven door sandra  




    Archief per week
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 31/12-06/01 2008
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Quinten zijn klas
  • Onze nieuwe blog


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs