Dinsdag van 17u30 - 19u00 Donderdag van 17u30 - 19u00
Trainer :
Yves Van Acker 0477/13.05.93
Zoeken in blog
De spelerskern : - Bottelberge Niek - Buysse Nicola - Coppejans Jasper - De Cock Jo - De Muynck Jarich - De Vos Elkjaer - D'Huyvetter Arjen - D'Huyvetter Jarne - Engels Quinten - Lecluyse Cedric - Van Acker Tybo - Van Der Hoeven Wout - Van Der Spiegel Izaak - Van Verdegem Darren - Vertriest Dieter
Tornooien P-U13
- zondag 3 mei Knesselare - vrijdag 8 mei: KSK Beveren - zaterdag 9 mei: FC Lembeke - zaterdag 30 mei: Terneuzense Boys
FC LEMBEKE P-U13
Blog van de provinciale miniemen van FC Lembeke
16-01-2009
Jasper jarig !!!
Nog een jarige deze week: vandaag is Jasper 13 jaar geworden.
De algemene afgelasting van vorig weekend (ook voor eerste ploegen) en het in blok herplaatsen van deze wedstrijden heeft ook voor de jeugdwedstrijden een wijziging tot gevolg. De speeldag van vorig weekend wordt volledig verplaatst naar het weekend van eind januari. De afgelaste jeugdwedstrijden van begin december worden dan verplaatst naar het weekend van 20-21-22 februari. Concreet voor ons: - op zaterdag 31 januari om 16u00 : VVE Aalter - FC Lembeke - op zaterdag 21 februari om 14u00: KSK Maldegem - FC Lembeke De aanpassingen zijn ook zichtbaar in de kalender in de linkermarge van de blog.
Het is op dit vlak een tijdje 'windstil' geweest, maar deze week is er opnieuw een jarige speler. Arjen is deze week 13 geworden en is daarmee de eerste B13 (boven 13). Langs deze weg van harte proficiat !
Het trainingsschema volgende week wijzigt als volgt: - dinsdag 20/01 geen training - woensdag 21/01 training van 15u45 - 17u00 - donderdag 22/01 training van 17u30 - 19u00