Inhoud blog
  • Indoor Gardening
  • Op vakantie in eigen dorp
  • Le Petit Marseillais: derde soort body lotion en enkele getuigen
  • Le Petit Marseillais
  • Dag 1: Le Petit Marseillais
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Perfect Harmony
    Silke's blog!
    05-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op vakantie in eigen dorp
    Hoeveel weten we eigenlijk van ons eigen dorp, stad of gehucht? Denk er eens goed over na, wat weten we er nu écht over? Vaak bezitten onze eigenste dorpjes zelfs een musea, wandelpaden, interessante plekjes en nog zoveel meer. Waarom zo ver op reis gaan als er hier zelf zoveel te zien is? Maar ja, wie weet nu eigenlijk wat er allemaal te zien is?

    Tja, vreemde hersenkronkels zijn me niet vreemd. Maar op een avond moest ik er toch eens aan denken. Wat is er bijvoorbeeld allemaal te zien in Ekeren? Wat is er te doen in Erpe-Mere? Mijn god, ik weet zelfs niet eens wat men allemaal kan bezichtigen of doen in Antwerpen, Gent, Aalst!
    Waarom naar Parijs of Londen gaan om musea te bezichtigen, als er in ons eigen land, stad of dorp zelf interessante musea zijn?

    Hoe langer ik er over nadenk en bij blijf stilstaan, hoe meer het me intrigeert. Zijn er in onze eigen dorpjes interessante plekjes waar ik niets van weet? Wie weet zijn er wel kleine musea. Zijn er mooie wandelpaden die ik nog nooit bewandeld heb? Zouden we in eigen dorp niet eens wat meer op vakantie moeten?

    05-03-2013 om 22:27 geschreven door InfernoSis  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Reizen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Le Petit Marseillais: derde soort body lotion en enkele getuigen
    De derde soort body lotion van Le Petit Marseillais is ook uitgetest.
    Deze smeert ook iets makkelijker dan de eerste en trekt ook weer zeer snel in de huid. Geen vettige handen of kleren.
    De geur van deze is iets te sterk naar mijn mening, iets te chemisch. Mijn vriend vindt deze ook echt niet goed ruiken, veel te sterk.
    Dit is het enige minpuntje aan de derde soort body lotion. Voor de rest heeft hij dezelfde pluspunten als de andere lotions. Hij is dus goed als je exotischer wil ruiken, maar ik zou toch eerder één van de andere twee lotions kopen.


    Dan nu drie testimonials van gelukkige proefkonijnen!

    De grand-maman van mijn vriend vond de geur van het staaltje iets te exotisch, zij houdt meer van natuurlijke geuren. Op het eerste zicht leek de body lotion niet te verschillen van de andere lotion die ze al gebruikt. Maar na Le Petit Marseillais op de ene kant te smeren en haar eigen lotion op de andere kant, leek de kant met Le Petit Marseillais toch zachter te zijn.

    Mijn mama vond de geur net zeer subtiel en lekker ruiken. Hij smeert goed uit en trekt zeer snel in, je krijgt er geen vettige handen van. De huid wordt er zacht van.

    De mama van mijn vriend vond de geur ook zeer lekker. De lotion smeert goed uit en maakt de huid niet vettig. Je krijgt er ook geen vettige plekken van op je kleren.

    05-03-2013 om 22:06 geschreven door InfernoSis  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:The Insiders


    Archief per week
  • 03/02-09/02 2014
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs