About photo's and horses ... uit Pelt Een blog voor de supporters van rijvereniging LRV Sint Martinus Overpelt (Pelt).
Met vooral foto's van paarden dus ... en ook van mijn keramiek natuurlijk!
Dan zit je daar een gans jaar op te wachten, uit te kijken naar ... , dromen van ... en plannen maken over ....
Alvast namen zoeken; hengsten was easy een lange rij waaruit ik makkelijk mijn keuze kon maken met Thor met stip voorop maar ook Troy, Titus, Tinus, Texas vond ik niet verkeerd. Een merrienaam was al veel moeilijker met Timago, Tihan, Tashi, Teisha, Tamai en Tariq als grootste kanshebbers. En vooral vurig hopen dat het ten eerste gezond mag zijn en plies plies als het asteblief kan heel heel graag een merrieveulen.
Een merrieveulen was het....
Een voske, hoe kon het ook anders, net als de mama en net als de papa. Sinds onze High Jumper ben ik wel fan van vos en ze pakken goed op foto, ook mooi meegenomen in mijn geval.
Het nieuwe veulenhalstertje onlangs aangeschaft, het hangt hier ongebruikt...
Dan start je het vervolg van je blog en ja om eerlijk te zijn, om trots te kunnen stoefen met veel heel veel foto's van deze aanwinst, dit woog toch wel heel zwaar door.
Maar het mocht niet zijn lieve Timago ...
Timago VG.
En naar onze locatie hier was "Timago van de ketelbos" ook een serieuse kanshebber geweest.
Nogal wat mensen vonden Timago eerder als hengst klinken , but who cares... ik vond hem wèl leuk. En een snelle roepnaam voor tussendoor of als je dan toch al eens ne keer moet vloeken ligt "Ticho" sneller in de mond.
Ik was zo blij met Elvis Ter Putte in de pedigree langs moederszijde ... fijne rustige merrie, als ze daar dan heel graag ook de leuke eigenschappen van meekreeg.
Arme Quicksi ...
Maar het is me weeral niet gegund om mijn diertjes graag te zien.
En dan zit je daar te koekeloeren met je suikerbonen...
Als Jezeke ne politieker was, hij kreeg mijn stem niet morgen, NIET