About photo's and horses ... uit Pelt Een blog voor de supporters van rijvereniging LRV Sint Martinus Overpelt (Pelt).
Met vooral foto's van paarden dus ... en ook van mijn keramiek natuurlijk!
16-08-2023
Toledo
Je hebt paarden en je hebt paarden
en daarnaast zijn er ook nog paarden die herinnerd zullen worden door velen.
Om een naam te vinden had ik al een atlas met daarin namen van flitsende wereldsteden die bij mij meestal wel in de smaak vallen ... (remember onze Oxford) maar mijn keramiekvriendinneke Cobie kwam nog met het beste voorstel "waarom noem je haar niet Wayomi?" en ze meldde er zo tussen de soep en de patatten ook nog bij dat ze wel heel graag meter wilde worden van deze beauty.
Let me explane waarom ik ook echt voor deze naam ging:
W is BWP-gewijs voor de hand liggend, en daarrna stukjes van de naam van moeder Cay en vader Comilfo Plus.
Ook moet er beslist of er nog een achtervoegsel bij komt met als kanshebbers:
Wayomi van de ketelbos, omdat het hier waar wij wonen blijkbaar zo heet ...
Wayomi LV maar dan rij ik Inge Vandael en Jan misschien tegen hun kar ... of kan ik meesurfen op hun fokkersexpertise ;-)
Wayomi TVG (Theuwis Vangansewinkel)
Wayomi LVG
Wayomi VG
Wayomi V
Wayomi V88
En moest het Zangersheide worden, dan is Cayomi zeker ook niet verkeerd ...
Enorm blij ben ik met dit pateeke en ik zal proberen om niet te overdrijven met veulenfoto's ... maar beloven doe ik niks
Ik heb er al stiekem en in stilte twee weken van genoten.
Op de donderdagsefeestdag 26 mei werd ze- 's morgens heel erg vroeg geboren 04.20u om precies te zijn-: een merrieveulen voor Cay!! Een merrieveulen, (!!!) ik had het begot nog niet eens durven hopen een merrieke te krijgen. Dat ze ademde was mijn grootste bekommernis.
En daar was ze dan ... groot, flink, mooie afteking en helemaal prachtig!!! Alle geluk dit jaar.
Goed werk geleverd Steven en team van't bokt op't Hent.
Heel veel jaar geleden, ... zesentwintig om precies te zijn
ik was hélemaal verliefd op Saros. "Saros van het Gestelhof" Ne sjieke zwarte die met Wilfied Mondelaers prachtige moves liet zien in de nationale dressuurpistes in Z2.
Mijn kleuterjongens, zij wisten dat ik een dikke boon had voor dat paard. En wanneer het moederdag werd deden ze stiekem elk hun uiterste best om een tekening van Saros te maken ... voor mij! Ja, ik heb ze nog ... ik vond het prach-tig toen en nu nog steeds.
En nu ik een extra dierenfiguurtje nodig had om een reeks in keramiek aan te vullen dacht ik aan onze Willem zijn Sarostekening. Zie eens hoe mooi hij past bij kameel en dat andere beest.
Prachtig weer en net daarom moet ik eerlijk bekennen zag ik er toch ietwat tegenop ... want het aanbod om een gezellig familiefietstochtje te maken was echt ook wel hééél aanlokkelijk. Efkes een dilemma. Maar ja, een provinciaal is wel een Provinciaal eh.
En toen ik vanmorgen de foto's op m'n PC zette was ik toch wel blij dat ik koos voor de canon en de horsies. Ik ben tevreden met het resultaat en ik hoop jullie ook. Dat het zich mag vertalen in .... geweetwel.
Myriam Bousse en Sorico waren de sterksten in ZZ al was het nipt. Jos Schepers volgde met het kleinste verschil.
Ook goud voor Anneleen Wagemans, Lonneke Van Vriesland, Anais Belinx, Celine Eerens, Luna Hartkamp, Jaemers Inge, Valerie Lormans en Wendy De Brueker.
Waar kan deze merrie met veulen beter terechtkomen dan bij Veerle van het paardenbevallingscentrum 't molenhof.
En dees twee verhuisden gisteren.
Dankuwel Carmen!! Hope to see you soon ;-)
Zie eens wat een mooie voet, in een vorig leven per ongeluk fout gezaagd precies maar voor mij geeft dat net iets extra aan m'n beeld. Heel blij mee ... entochishijtekoop :D
Een kraamkadootje, heel persoonlijk.
Tuur heb ik erop geshopt, een blanco plaatje is beschikbaar voor eender welke naam, iets voor jou misschien?
Voor diegene die hier terecht komt omwille van mijn keramiek, gelieve onderstaande link te kopieren in uw browser. Dan komt u terecht op mijn weebly fotoaccount, ooit gestart om er de foto's van mijn CVO fotografiereeksen te plaatsen. Nu maak ik er handig gebruik van om foto's van mijn keramiek te tonen.
U vindt er onder " KERAMIEK" verschillende mappen: Paardenbeelden, keramiek 2022, 2021, 2020 en eerder, kerst ... kijk en enjoy.
https://lindavangansewinkel-cvo.weebly.com/
klik op de cirkel rechtsboven en vervolgens op "keramiek", met daarin weer enkele keuzemogelijkheden bv paardenbeelden, ...
Of kijk even op mijn facebook keramiekpagina:
Keramiek-Fotografie-LindaVangansewinkel
indien u wensen of vragen heeft: lindavangansewinkel@gmail.com
Het mocht weer en het was meer dan geslaagd. De organisatie, het weer, de sport, de ruiters met veel goesting. Twee prachtige dagen paardensport op 't Holven. Vlakbij, met de fiets gaan fotograferen op wedstrijd dat kan alleen hier.
Et voila, hier is de winnaar, Raf Steegmans kon na een zesde plek in dressuur en een superdoortocht in cross en parcours opklimmen naar goud. Een flinke opsteker voor nog maar zijn tweede deelname met Chronicles vd viking.
Enkele willekeurige foto's...
De volledige reeks kan u vinden op:
Zaterdag: https://www.oypo.nl/nl/0b3faa78ba1ed14f
Zondag: https://www.oypo.nl/nl/5ef356f8b9fd1286
Oeeeeeps
Paardrijden is teamwork.
Let toch even op de inzet van de mevrouw achter het ruiterke, die geeft zich helegans
Peter die door 't beeld loopt, maar hier bij de zoon misstaat het niet
Ik zag er, vlak voor m'n neus een airbag crossvest afgaan. Snelle camera die ik heb kon ik 13 foto's maken ervan en samengesteld tot een filmke dat intussen bijna 300 keer is bekeken
De man, ik heb hem toch maar effe gecontacteerd en hij had geen bezwaar om dit te plaatsen, vond het zelfs grappig. Hij maakt het dankzij zijn vest goed overigens. Crosste daarna nog enkele paarden.
De slang..
En de winnaar, Raf Steegmans kon de eerste titel van't jaar in Limburg houden!!
De laatste van 2021 ... en exact een half uurtje stond deze foto op fb en dit duo vond al een huiskamer om naartoe te verhuizen.
Als kerstkadootje van iemand voor haar man omdat ze hem extreem graag ziet, met speciale herinneringen in deze periode tss kerst en nieuwjaar meerbepaald aan jumping Mechelen.
Die voet, ... een even mooie als deze ga ik nooit meer vinden vrees ik.
BIJ DEZE EEN OPROEP:
moest onder jullie iemand soortgelijke stukken hout hebben liggen, heel struis en stoer vooral, met een barst, ne hoek af , het mag allemaal ... als ie er maar stoer uitziet en met een ziel erin. Dan hoor ik dat graag, je zou me er enorm blij mee maken!!
Jumping Mechelen ... een moeilijke bevalling dit jaar
Misschien niet, ... ja toch wel, ... verdikke toch weer niet ... en uiteindelijk jawel!!
Yesss, de finales gingen door , de 40e kerstjumping niet zoals voorzien in de nekkerhal maar een vervangende kersthappening in't Azelhof in Lier .
Voor mij ietwat speciaal dit jaar, het was immers het vijfde jaar (!!) met mijn teugels als trofee Welliswaar dit jaar zonder publiek, dus had ik de finales van de goudenteugelproeven thuis op heel klein scherm gevolgd. Gefeliciteerd aan Giel Kerkhofs Bocholt stijlspringen in DL, Lotte De Pauw in BL1 en Sakina Van Dijck Morkhoven in ZZ , veel plezier van jullie trofee de KBC gouden teugel.