En wie goed kijkt ziet ook kleurtje geel achter kleurtje groen. Geel staat voor 'blij zijn', 'plannetjes maken' en ook een tikkeltje 'ondeugend zijn'.
De hofschilders van onze kleuterschool schilderen de kleuren bij op onze regenboog.
Ook de mama's en de papa's willen we niet in de kou laten staan. Binnenkort krijgen jullie leuke ideetjes mee naar huis om thuis verder iets te doen rond de sociale vaardigheden. Veel plezier!!
Aan alle lieve mama 's, papa 's, grootouders en anderen die de blog van onze konijntjesklas bezoeken, Bedankt voor jullie leuke berichtjes op onze blog. het is tof om te weten dat jullie er iets aan hebben!
In ons poppenhuis mogen we spelen met zakdoeken. Als onze poppen een vieze neus hebben, maken we die snel proper! Ook mogen we de zakdoeken aan de wasdraad hangen en dat is niet zo gemakkelijk hoor!
Aiai, wat nu! Jules heeft kaka in zijn broek gedaan en hij is helemaal vies! We steken hem gauw in bad! Al onze kapoenen mogen helpen om hem goed te wassen.
Wanneer we deze morgen in de klas kwamen zagen we dat Jules flink kaka had gedaan op zijn potje. Bravo Jules! Dat verdient een sticker op je plasdiploma!
Brrr! Wat is het koud buiten. Als we naar de speelplaats gaan pakken we ons lekker warm in. Een muts, een sjaal en handschoenen mogen hierbij zeker niet ontbreken. Het beste voor uw peuter zijn wanten die met een touwtje aan de jas hangen. Zo geraken ze niet kwijt en uw kleuter kan leren ze zelfstandig aan te doen. Mama's en papa's, houden jullie daar rekening mee? Bedankt!!!
Goedemorgen lieve Jules!! 's Morgens in de kring mag een peuter Jules wakker maken en er daarna heel de dag voor zorgen.
We branden iedere morgen een kaarsje en zingen er leuke liedjes bij. Als een kindje van de klas ziek is en niet in ons klasje kan komen spelen, denken we daar even aan. Het vriendje dat Jules wakker maakt mag die dag de juf helpen met het kaarsje uit te blazen.
Het helpertje van de dag zijn foto mag 's avonds ook de foto's uit de trein halen en in het doosje stoppen.
Deze nacht is de Sint op bezoek geweest. Het paard heeft alle worteltjes en suikerklontjes die onze peuters voor hem hadden klaargelegd lekker opgeknabbeld. Sint en Piet hebben het pinje bier opgedronken. Aiai, als ze nu maar niet van het dak vallen...
Oh, wat is Zwarte Piet een deugeniet! Kijk nu toch!
MMM, we kregen lekkere koekjes
En smullen maar...
Overal in ons klasje zien we zwarte handen van Zwarte Piet, foei, foei!
Een mijter dragen is niet gemakkelijk. Daar zal Sinterklaas veel voor hebben moeten oefenen.
Wat haalt Sinterklaas nu onder zijn mantel vandaan? Piepeloe, het is onze Jules. Die was Sinterklaas een paar dagen gaan helpen omdat al zijn Pieten ziek waren. Wat een fantastische belevenis voor Jules. En wat zijn we blij dat hij terug is.
Nieles en Femke komen graag dicht bij de juf staan. Ze zijn er toch niet helemaal gerust in.
Kobe kruipt op de schoot van juf Karin, onze kinderverzorgster
Oeioei, zou ik het pakje aan durven nemen van de Sint, denkt Femke