Inhoud blog
  • laatste afwerkingen en opkuis
  • afwerking zolder
  • plaatsing keuken en ventilatiesysteem
  • badkamermeubel en afwerking binnendeuren
  • plaatsing plinten, binnendeuren, venstertabletten en faience badkamer.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Bouwproject Nico en Liesbeth
    Mazenzele 2011
    31-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.plaatsing plinten, binnendeuren, venstertabletten en faience badkamer.
    De voorbije week werd er weer heel hard gewerkt aan de afwerking van onze woning.
    De plinten, een groot deel van de binnendeuren en de venstertabletten werden geplaatst.
    Ook de faience met mozaiek in de badkamer werd netjes afgewerkt. En al zeggen we het zelf, het resultaat mag er wel wezen!

    Foto 1 en 2: Living
    Foto 3: binnendeuren
    Foto 4: keuken
    Foto 5 en 6: Faience met mozaiek in de badkamer
    Foto 7: raam met venstertablet en rolluikkast














    31-01-2012 om 20:49 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    23-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trap, zoldertrap en rolluikkasten

    Dit weekend was er weer heel wat verandering zichtbaar.
    Afgelopen week werd de trap geplaatst, de zoldertrap en ook de rolluikkasten.
    Ook hadden we een afspraak met de werfleider om het verdere verloop van de afwerking te bekijken.
    De deuren zouden binnen anderhalve week geplaatst worden, waarna ook de vloer (plinten) kan afgewerkt worden.

    Foto 1 en 2: trap naar boven
    Foto 3: zoldertrap
    Foto 4: Rolluikkasten










    23-01-2012 om 21:22 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    14-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Start aansluiting sanitair
    Deze week werd al een deel van het sanitair geplaatst. De toiletten zijn reeds in orde en de douchecabine staat klaar om op zijn plaats gezet te worden. Ook de mengkraan voor het bad werd geïnstalleerd. Nu is het wachten tot de resterende mozaiekjes geleverd worden zodat de vloerder de badkamer kan afwerken en daarna ook het sanitair afgewerkt kan worden.
    Komende week hebben we een afspraak met de werfleider om het verdere verloop van de afwerking van onze woning te bespreken.








    14-01-2012 om 20:57 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    07-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Levering sanitair Van Marcke

    Het sanitair van onze woning werd afgelopen week geleverd door Van Marcke. Er staan een heel aantal pakken en dozen te wachten, klaar voor installatie.
    Nu wachten tot de mozaiekjes geleverd en geplaatst worden en dan kan de badkamer helemaal afgewerkt worden.









    07-01-2012 om 21:48 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    31-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Plaatsing deel faiences badkamer

    Afgelopen week ging de vloerder aan de slag in de badkamer voor het plaatsen van de faiences.
    Jammer genoeg kon hij het nog niet helemaal afwerken omdat er nog mozaiektegels moeten bijbesteld worden om de mozaiek op dezelfde hoogte te kunnen brengen als de andere tegels.
    Op de foto's kan je wel al zien wat het resultaat zal zijn als de mozaiek geplaatst is.







    31-12-2011 om 18:11 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    24-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aansluiting gas en elektriciteit + opstarten verwarming
    Afgelopen woensdag werd door Eandis de aansluiting gedaan van elektriciteit en aardgas.
    Intussen is ook de chauffagist nog langs geweest om de laatste dingen af te werken en werd de verwarmingsketel opgestart.
    Het is nu al lekker warm in ons huisje.

    Foto 1: tellers van aardgas en elektriciteit
    Foto 2: radiator keuken
    Foto 3: thermostaat verwarming
    Foto 4: dakdoorvoer verwarming
    Foto 5 en 6: chauffageketel op zolder












    24-12-2011 om 22:14 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    10-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Plan keuken en plaatsing tegels.
    Afgelopen week moesten we nog even langs bij de firma die de keuken zal leveren en plaatsen. Na de opmetingen moesten er nog enkele kleine aanpassingen gebeuren. Deze week nog werd de keuken besteld en in principe kunnen ze de keuken komen plaatsen tijdens de week van 7 februari. We kijken er al naar uit! Om al een idee te geven van wat het zal worden vind je hieronder de 3D tekening van onze keuken.
    Ook de vloerder ging afgelopen week aan het werk en plaatste reeds de vloeren van de inkomhal, living, keuken, garage, berging, badkamer en toiletten. Alleen de plinten moeten nog geplaatst worden. De faience in de badkamer wordt geplaatst als de muren verder zijn uitgedroogd.
    Komende woensdag komt eandis langs voor het aansluiten en openstellen van aardgas en elektriciteit. Vanaf dan wordt de verwarming opgestart en zal het uitdrogen van de muren snel gaan!

    Foto 1 en 2 en 3: vloer in living.
    Foto 4: inkomhal
    Foto 5: Vloer in de badkamer
    Foto 6: Keuken
    Foto 7: Vloer van de garage en berging.
    Foto 8: 3D plan van de keuken.
















    10-12-2011 om 21:02 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    21-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chape
    Vorige week dinsdag werd de chape gegoten. Weeral een enorme verandering!
    Ook de gasleiding naar boven naar de chauffageketel werd nog geplaatst als ook de buitenvoeler aan de voorgevel.
    De tegels voor de benedenverdieping, badkamer en wc boven werden ook reeds geleverd en staan klaar om geplaatst te worden.
    Benieuwd wanneer ze hieraan gaan beginnen.
    Alvast wat nieuwe foto'tjes!

    Foto 1 t/m 6: chapewerken.
    Foto 7: tegels benedenverdieping
    Foto 8: mozaiekjes badkamer
















    21-11-2011 om 20:08 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.plaatsing van de radiatoren
    Afgelopen week ging de chauffagist aan het werk. Zelfs op zijn vrije dag (vrijdag 11 november) was hij druk bezig met het plaatsen van onze radiatoren met bijhorende leidingen. Alleen de "speciale" radiatoren ontbreken nog. In de keuken komt een extra smalle radiator en in de badkamer een handdoekendroger. Verder moet de gasteller en de gasketel op zolder nog geplaatst worden. Dit zal voor het begin van deze week zijn.

    Foto 1: collector van de radiatoren
    Foto 2: slaapkamer
    Foto 3 en 4: living
    Foto 5: inkomhall










    14-11-2011 om 18:08 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (8 Stemmen)
    01-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.afwerking van elektriciteit
    Afgelopen week werd de elektriciteit in onze woning afgewerkt. De afdekplaatjes voor schakelaars en stopcontacten werden geplaatst en ook in de garage werd de zekeringenkast geplaatst.
    In de badkamer was het bad reeds geplaatst en op zolder werd de isolatie afgewerkt.
    We hebben vanaf nu ook een bel aan de voordeur!!!

    Foto 1: bad
    Foto 2 en 3: pleisterwerken boven
    Foto 4: schakelaars
    Foto 5: isolatie dak afgewerkt
    Foto 6: elektriciteitskast garage
    Foto 7: bel naast de voordeur














    01-11-2011 om 20:43 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (5 Stemmen)
    23-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pleisterwerken en werken tuin
    Dit weekend gingen we zelf aan de slag in onze tuin. Eerst wat puin uit de weg ruimen en vooraan brengen. Daarna konden we beginnen aan het uitspreiden van de berg grond die we nog hebben liggen.
    De hele grond werd nu voor de eerste keer aangehoogd. Als dit weer een beetje ingezakt is spreiden we de rest van onze grond uit!
    Met dank aan de helpers van dienst!!!
    Ook de aannemers hebben deze week niet stil gezeten. Zij gingen verder met de pleisterwerken. De hele woning is nu bepleisterd en ziet er weer heel anders en ruimer uit binnen. Foto's van de bovenverdieping volgen volgende week!

    Volgende week staat het plaatsen van de chauffages en het afwerken van de elektriciteit op de planning.

    Foto 1, 2 en 3: grondwerken
    Foto's 4, 5, 6 en 7: foto's van de pleisterwerken














    23-10-2011 om 22:01 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
    15-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voegwerken afgerond, start van pleisterwerken.
    Deze week werden de voegwerken van onze woning afgerond. En het resultaat ziet er zeer goed uit!
    Ook ging de plakker van start met de voorbereidingswerken voor het pleisteren van de muren.
    Alle ramen en deuren werden afgeplakt met folie en de hoekprofielen aan ramen en deuren werden ook geplaatst zodat het pleisterwerk volgende week van start kan gaan.
    Het plafond op de bovenverdieping werd al voor een groot deel afgewerkt met gipskarton zodat deze ook mee bepleisterd kunnen worden.
    Deze week alleen foto's van de buitenkant van de woning. Hopelijk volgende week foto's van de pleisterwerken!
    Volgende week zaterdag gaan we zelf aan de slag om de tuin een beetje op te hogen en de hoge berg grond weg te werken.







    15-10-2011 om 21:45 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ons huisnummer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag kregen we van de gemeente Opwijk een brief in de bus,
    hierin vonden we een plaatje met ons huisnummer!

    13-10-2011 om 20:49 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.plaatsing ramen, dakisolatie en start voegwerken
    Deze week werden weer heel wat klusjes geklaard!
    Woensdag gingen de ramen en deuren in onze woning en we zijn zeer tevreden met het resultaat!
    Aan het grote schuifraam moet de invisivent van het ventilatiesysteem nog boven het raam geplaatst worden, de elektrische rolluiken van de keuken en de deurknop aan de voordeur komen ook nog later.
    Ook werd reeds begonnen aan de voegwerken.
    Op zolder werd reeds tussen de bovenverdieping en de zolder het dampscherm en de isolatie aangebracht, ook het dak is al voor een groot deel geïsoleerd.
    Vandaag maakten we ook kennis met onze buren, zij kwamen ook net een kijkje nemen naar hun woning.

    foto 1, 2 en 3: voorgevel, zijgevel en achtergevel
    foto 4, 5 en 6: raam badkamer, slaapkamer en toilet
    foto 7: living
    foto 8: voordeur binnenkant
    foto 9: achterdeur en raam keuken
    foto 10: isolatie zolder




















    08-10-2011 om 00:00 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.elektriciteit en plat dak afgewerkt

    Vorige week werd reeds het plat dak van de benedenverdieping afgewerkt.
    Ook waren toen de plaatsen al aangeduid met krijt waar de lichtpunten, schakelaars en stopcontacten zullen komen. De elektricien kon dus deze week van start gaan.
    Vandaag een kijkje gaan nemen en alle aansluitingen van de elektriciteit zijn in orde!
    Ook de isolatie werd al geleverd die tussen de bovenverdieping en de zolder zal komen.
    Volgende week worden de ramen en deuren verwacht!

    foto 1: afwerking van het plat dak
    foto 2: elektrisch verdeelbord in de garage
    foto 3: elektriciteit in de keuken
    foto's 4, 5 en 6: enkele foto's van de elektriciteit op de bovenverdieping














    01-10-2011 om 17:17 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    11-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aansluiting watermeter
    Afgelopen dinsdag kwam de watermaatschappij (TMVW) de watermeter aansluiten samen met de minibinneninstallatie. Vanaf nu is er dus ook stromend water op de werf.
    Deze week kregen we telefoon van de werfleider. Er is in de keuken bij de achterdeur geen plaats om het optreksysteem van het rolluiklint te plaatsen. Dit was nooit eerder opgemerkt door BIK. Als tegemoetkoming krijgen we van BIK zonder opleg op deze plaats elektrische rolluiken. Bij de andere ramen werd het optreksysteem voor de rolluiklinten wel geplaatst.
    De werfleider wist ons ook te vertellen dat volgende week de elektricien van start zal gaan en dat ook het plat dak van de benedenverdieping zal worden afgewerkt.
    De ramen komen de eerste week van oktober.
    Ook werd er momenteel al een deeltje van onze woning (de kant die uitgeeft bij de buur) ingevoegd.
    De gevelsteen krijgt zo weer een heel ander uitzicht.

    Foto 1: Watermeter met minibinneninstallatie
    Foto 2: optreksysteem rolluiklint
    Foto 3: gevelsteen ingevoegd






    11-09-2011 om 00:00 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aansluiting van het ventilatiesysteem
    Vandaag eens een kijkje gaan nemen op de bovenverdieping, dankzij een vriendelijke buurman die ons even zijn ladder wou lenen!
    Op de bovenverdieping werden alle leidingen getrokken voor het ventilatiesysteem van onze woning: C+ Evo. Ook de plaats waar de sensoren van de Healthbox van het ventilatiesysteem zullen komen wordt nu duidelijk.
    Beneden is nu ook zichtbaar waar de afzuigmonden zullen toekomen in de keuken, berging, toilet en badkamer.
    Ook werden in de badkamer alle leidingen voor het water geplaatst.

    Volgende week dinsdag 6 september komt de watermaatschappij het water aansluiten en de waterteller en minibinneninstallatie plaatsen.

    Foto 1: Afzuigmond keuken
    Foto 2 en 3: Afvoer C+ Evo
    Foto 4: Plaats voor sensor Healthbox
    Foto 5: Aansluitpunt voor C+ Evo en verwarmingsketel op zolder
    Foto 6, 7 en 8: Leidingen water in badkamer
















    03-09-2011 om 21:32 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    27-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Garagepoort en Water
    Deze week is er weer heel wat veranderd in onze woning.
    Dinsdag werd de garagepoort geplaatst door de firma L-Door.
    Ook de leidingen voor het water werden in heel de woning gelegd en het buitenkraantje werd geïnstalleerd.
    De boring voor de afvoer van de dampkap werd ook deze week gedaan.

    Foto 1: garagepoort
    Foto 2: garagepoort binnenzijde
    Foto 3: Motor garagepoort
    Foto 4: waterleidingen keuken
    Foto 5: waterleidingen garage naar boven
    Foto 6 en 7: achterzijde gevel met buitenkraantje en gat voor afvoer dampkap.














    27-08-2011 om 20:40 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (4 Stemmen)
    13-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het dak en dorpels werden geplaatst.
    Nu het bouwverlof al 2 weken voorbij is werd er reeds heel wat gewerkt aan onze woning.
    Vorige week werden reeds de putten voor de woning geplaatst met o.a. de septische put en de regenwaterput.
    Ook werden de dorpels aan de ramen, deuren en garage geplaatst.
    Deze week ging de dakwerker van start en ging het dak er op!
    Ook de ramen werden opgemeten, hierop is het nu nog een week of 5 wachten voor de plaatsing ervan. Dit verwachten we half september!
    Ook de technische plannen werden vandaag binnengebracht, dus kunnen ze van start gaan met het leggen van alle electriciteit en het ventilatiesysteem.

    Foto 1: voorgevel
    Foto 2: Achtergevel met velux
    Foto 3: zijkant achtergevel
    Foto 4: Zijgevel
    Foto 5 en 6: septische put, regenwaterput en 2 wachtputjes.














    13-08-2011 om 20:28 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De ruwbouw is klaar!
    Na 4 weken hard werken door de aannemer is al het metselwerk klaar geraakt!
    Binnen werd ook alles proper gemaakt, wat al een heel ander zicht wordt.
    Nu 3 weekjes bouwverlof en nadien gaan ze weer van start.
    Na het bouwverlof hebben we een afspraak met de werfleider om te bekijken wat er verder allemaal staat te gebeuren.

    Foto 1, 2 en 3: voorgevel met blauwe steen
    Foto 4: Achtergevel
    Foto 5: Zijgevel
    Foto 6: keuken
    Foto 7: berging
    Foto 8: garage
    Foto 9: living
    Foto 10: Inkom




















    09-07-2011 om 16:09 geschreven door nicoliesbeth  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)


    Archief per week
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 16/05-22/05 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs