Inhoud blog
  • SCHANSSPRINGEN: Wereldbeker in Wisla
  • TAFELTENNIS: Finale ITTF in Zhengzhou
  • BOBSLEE: Francesco Friedrich begint seizoen met glans
  • ALPINE SKI: Dubbel voor Vlhova in Levi
  • JUDO: Drie keer brons voor België op EK
    Quota's Tokio 2020:

    ARTISTIEKE GYMNASTIEK:
    team mannen:
    -BRA
    -CHN
    -ESP
    -GBR
    -GER
    -JPN
    -KOR
    -RUS
    -SUI
    -TPE
    -UKR
    -USA

    individueel mannen:
    -ARM 
    -AUS
    -AZE
    -BLR
    -BRA (4x)
    -BUL
    -CAN
    -CHN (4x)
    -CRO
    -CUB
    -CYP
    -ESP (4x)
    -FRA (3x)
    -GBR (4x)
    -GER (4x)
    -HKG
    -IRL
    -ISR (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN (4x)
    -KAZ
    -KOR (4x)
    -LTU
    -MEX
    -NED
    -NOR
    -PHI
    -ROU
    -RUS (4x)
    -SUI (4x)
    -SWE
    -TPE (4x)
    -TUR (3x) 
    -UKR (4x)
    -USA (4x)
    -UZB
    -VIE

    team vrouwen:
    -BEL
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -JPN
    -NED
    -RUS
    -USA

    individueel vrouwen:
    -ARG
    -AUS
    -AUT
    -AZE
    -BEL (4x)
    -BLR
    -BRA
    -CAN (4x)
    -CHI
    -CHN (4x)
    -CRO
    -CUB
    -CZE
    -EGY
    -ESP (4x)
    -FRA (4x)
    -GBR (4x)
    -GER (4x)
    -HUN
    -ISR
    -ITA (4x)
    -JAM
    -JPN (4x)
    -KOR (2x)
    -MAS
    -MEX
    -NED (4x)
    -NOR
    -PER
    -POL
    -POR
    -PRK
    -ROU
    -RSA
    -RUS (4x)
    -SIN
    -SUI
    -SVK
    -SWE
    -TPE
    -TUR
    -UKR
    -USA (4x)
    -UZB

    ATLETIEK:
    4x100m mannen:
    -BRA
    -CHN
    -FRA
    -GBR
    -JPN
    -NED
    -RSA
    -USA

    4x400m mannen:
    -BEL
    -COL
    -FRA
    -GBR
    -ITA
    -JAM
    -TTO
    -USA

    4x100m vrouwen:
    -CHN
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -JAM
    -SUI
    -TTO
    -USA

    4x400m vrouwen:
    -BEL
    -CAN
    -GBR
    -JAM
    -NED
    -POL
    -UKR
    -USA

    4x400m mixed relay:
    -BEL
    -BRA
    -BRN
    -GBR
    -IND
    -JAM
    -POL
    -USA

    BAANWIELRENNEN:
    teamsprint mannen:
    -AUS
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -NED
    -NZL
    -POL
    -RUS

    sprint/keirin mannen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN
    -COL
    -CZE
    -FRA (2x)
    -GBR (2x)
    -GER (2x)
    -JPN (2x)
    -KAZ
    -MAS (2x)
    -NED (2x)
    -NZL (2x)
    -POL (2x)
    -RSA
    -RUS (2x)
    -SUR
    -TTO (2x)

    teamachtervolging mannen:
    -AUS
    -CAN
    -DEN
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -NZL
    -SUI

    madison mannen:
    -AUS
    -AUT
    -BEL
    -CAN
    -DEN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -HKG
    -ITA
    -NED
    -NZL
    -POL
    -SUI
    -USA

    omnium mannen:
    -ARG
    -AUS
    -BEL
    -BLR
    -CAN
    -DEN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -GRE
    -ITA
    -JPN
    -KAZ
    -NED
    -NZL
    -POL
    -RSA
    -SUI
    -USA

    teamsprint vrouwen:
    -AUS
    -CHN
    -GER
    -LTU
    -MEX
    -NED
    -POL
    -RUS

    sprint/keirin vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -FRA (2x)
    -GBR
    -GER (2x)
    -HKG (2x)
    -JPN
    -KOR
    -LTU (2x)
    -MEX (2x)
    -NED (2x)
    -NZL (2x)
    -POL (2x)
    -RSA
    -RUS (2x)
    -UKR
    -USA

    teamachtervolging vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -NZL
    -USA

    madison vrouwen:
    -AUS
    -BEL
    -CAN
    -DEN
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -HKG
    -IRL
    -ITA
    -JPN
    -NED
    -NZL
    -POL
    -RUS
    -USA

    omnium vrouwen:
    -AUS
    -BEL
    -CAN
    -CHN
    -COL
    -DEN
    -EGY
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -IRL
    -ITA
    -JPN
    -MEX
    -NED
    -NOR
    -NZL
    -POL
    -POR
    -RUS
    -USA

    BADMINTON:
    mannen enkel:
    -JPN

    vrouwen enkel:
    -JPN

    BASEBALL:
    -ISR
    -JPN
    -KOR
    -MEX

    BASKETBAL:
    mannen:
    -ARG
    -AUS
    -ESP
    -FRA
    -IRI
    -JPN
    -NIG
    -USA

    3x3 mannen:
    -CHN
    -JPN
    -RUS
    -SRB

    vrouwen:
    -AUS
    -BEL
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -FRA
    -JPN
    -KOR
    -NGR
    -PUR
    -SRB
    -USA

    3x3 vrouwen:
    -CHN
    -MGL
    -ROU
    -RUS

    BEACHVOLLEY:
    mannen:
    -ITA
    -JPN
    -LAT
    -RUS

    vrouwen:
    -CAN
    -ESP
    -JPN
    -LAT

    BMX:
    racing mannen:
    -JPN

    racing vrouwen:
    -JPN

    freestyle mannen:
    -AUS
    -JPN
    -USA

    freestyle vrouwen:
    -CHI
    -JPN
    -USA

    BOKSEN:
    -52kg mannen:
    -ALG
    -ARM
    -AUS
    -CHN
    -ESP
    -FRA
    -GEO
    -GER
    -GHA
    -IND
    -IRL
    -JPN
    -KAZ
    -ROU
    -THA
    -TUR
    -UZB
    -ZAM

    -57kg mannen:
    -AZE
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -GHA
    -HUN
    -IRI
    -JOR
    -KAZ
    -KEN
    -RUS
    -THA
    -UKR
    -UZB
    -VIE
    -ZAM

    -63kg mannen:
    -IND
    -JOR
    -JPN
    -KAZ
    -MAR
    -MGL
    -MRI
    -NAM
    -TJK
    -UZB

    -69kg mannen:
    -CMR
    -IND
    -KAZ
    -JOR
    -JPN
    -UGA
    -UZB
    -ZAM

    -75kg mannen:
    -ALG
    -CHN
    -CMR
    -COD
    -IND
    -IRI
    -JPN
    -KAZ
    -PHI

    -81kg mannen:
    -ALG
    -AUS
    -CHN
    -EGY
    -JOR
    -KAZ
    -MAR
    -TJK

    -91kg mannen:
    -ALG
    -JOR
    -KAZ
    -MAR
    -NZL
    -UZB

    +91kg mannen:
    -ALG
    -AUS
    -CMR
    -IND
    -KAZ
    -UZB

    -51kg vrouwen:
    -ALG
    -CHN
    -IND
    -JPN
    -KEN
    -MAR
    -PHI
    -TPE
    -UZB

    -57kg vrouwen:
    -AUS
    -BOT
    -JPN
    -KOR
    -TPE
    -TUN

    -60kg vrouwen:
    -ALG
    -IND
    -KOR
    -THA
    -TPE
    -TUN

    -69kg vrouwen:
    -CHN
    -IND
    -MAR
    -MOZ
    -THA
    -TPE

    -75kg vrouwen:
    -AUS
    -CHN
    -IND
    -KAZ
    -MAR
    -MOZ

    DUIKEN:
    3m mannen:
    -AUS
    -CHN (2x)
    -COL (2x)
    -EGY
    -GBR (2x)
    -GER
    -JPN
    -KOR
    -MEX
    -RUS (2x)
    -UKR
    -USA (2x)

    10m mannen:
    -AUS (2x)
    -CAN
    -CHN (2x)
    -EGY
    -FRA
    -GBR (2x)
    -KOR
    -MEX
    -RUS (2x)
    -SIN
    -UKR
    -USA (2x)

    3m synchro mannen:
    -CHN
    -GBR
    -JPN
    -MEX

    10m synchro mannen:
    -CHN
    -GBR
    -JPN
    -RUS

    3m vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -GBR
    -GER
    -JPN
    -MAS (2x)
    -MEX
    -NED
    -NZL
    -RSA
    -RUS
    -UKR

    10m vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -EGY
    -GBR
    -ITA
    -JPN
    -MAS
    -MEX
    -NED
    -PRK
    -UKR
    -USA (2x)

    3m synchro vrouwen:
    -CAN
    -CHN
    -JPN
    -MEX

    10m synchro vrouwen:
    -CHN
    -JPN
    -MAS
    -USA

    GEWICHTHEFFEN:

    GOLF:
    mannen:
    -JPN

    vrouwen:
    -JPN

    HANDBAL:
    mannen:
    -ARG
    -BRN
    -DEN
    -EGY
    -ESP
    -JPN

    vrouwen:
    -ANG
    -BRA
    -FRA
    -JPN
    -KOR
    -NED

    HANDBOOGSCHIETEN:
    mannen:
    -AUS (3x)
    -BAN
    -BRA
    -CAN
    -CHA
    -CHN (3x)
    -EGY
    -ESP
    -GBR (3x)
    -INA
    -IND (3x)
    -IRI
    -ITA
    -JPN (3x)
    -KAZ (3x)
    -KOR (3x)
    -MAS
    -MGL
    -NED (3x)
    -NZL
    -PRK
    -TPE (3x)
    -TUN
    -USA
    -VIE

    vrouwen:
    -BHU
    -BLR (3x)
    -CHN (3x)
    -CIV
    -COL
    -DEN
    -EGY
    -GER (3x)
    -GBR (3x)
    -INA
    -IND
    -ITA
    -JPN (3x)
    -KOR (3x)
    -MEX
    -MDA
    -NED
    -NZL
    -PRK
    -RUS (3x)
    -SWE
    -TPE (3x)
    -TUN
    -UKR (3x)
    -USA
    -VIE

    mixed:
    -CHN
    -EGY
    -GBR
    -INA
    -IND
    -ITA
    -JPN
    -KOR
    -NED
    -NZL
    -PRK
    -TPE
    -TUN
    -USA
    -VIE

    HOCKEY:
    mannen:
    -ARG
    -AUS
    -BEL
    -CAN
    -ESP
    -GBR
    -GER
    -IND
    -JPN
    -NED
    -NZL
    -RSA

    vrouwen:
    -ARG
    -AUS
    -CHN
    -ESP
    -GBR
    -GER
    -IND
    -IRL
    -JPN
    -NED
    -NZL
    -RSA

    JUDO:
    -60kg mannen:
    -JPN

    -66kg mannen:
    -JPN

    -73kg mannen:
    -JPN

    -81kg mannen:
    -JPN

    -90kg mannen:
    -JPN

    -100kg mannen:
    -JPN

    +100kg mannen:
    -JPN

    -48kg vrouwen:
    -JPN

    -52kg vrouwen:
    -JPN

    -57kg vrouwen:
    -JPN

    -63kg vrouwen:
    -JPN

    -70kg vrouwen:
    -JPN

    -78kg vrouwen:
    -JPN

    +78kg vrouwen:
    -JPN

    KANO/KAYAK:
    K1 200m sprint mannen:
    -EGY
    -FRA
    -GBR
    -ITA
    -SAM
    -SRB

    K1 1000m sprint mannen:
    -ARG
    -BLR
    -COK
    -CZE
    -HUN
    -POR
    -RUS
    -SVK
    -TUN

    K2 1000m sprint mannen:
    -AUS
    -CZE
    -ESP
    -FRA
    -GER
    -ITA
    -NZL
    -RUS

    K4 500m sprint mannen:
    -AUS
    -BLR
    -CAN
    -ESP
    -GER
    -HUN
    -JPN
    -POR
    -RUS
    -SVK

    C1 1000m sprint mannen:
    -AUS
    -BRA
    -CZE
    -FRA
    -GER
    -JPN
    -POL
    -TUN

    C2 1000m sprint mannen:
    -BRA
    -CHN
    -CUB
    -CZE
    -GER
    -POL
    -ROU
    -RUS
    -STP
    -UKR

    K1 slalom mannen:
    -AUS
    -AUT
    -BRA
    -CAN
    -CZE
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -JPN
    -NZL
    -POR
    -RUS
    -SLO
    -SUI
    -SVK
    -SWE
    -USA

    C1 slalom mannen:
    -AUS
    -CAN
    -CRO
    -CZE
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -IRL
    -JPN
    -POL
    -SLO
    -SUI
    -SVK

    K1 200m sprint vrouwen:
    -ALG
    -COK
    -DEN
    -ESP
    -HUN
    -NZL
    -POL
    -POR
    -SRB
    -UKR

    K1 500m sprint vrouwen:
    -BLR
    -DEN
    -EGY
    -HUN
    -JPN
    -NZL
    -SAM
    -SRB
    -SWE

    K2 500m sprint vrouwen:
    -AUS
    -BEL
    -BLR
    -CHN
    -FRA
    -POL
    -SLO
    -TUN
    -UKR

    K4 500m sprint vrouwen:
    -AUS
    -BLR
    -CAN
    -CHN
    -DEN
    -FRA
    -GER
    -HUN
    -NZL
    -POL
    -RUS
    -UKR

    C1 200m sprint vrouwen:
    -BLR
    -CAN
    -CHI
    -JPN
    -NGR
    -NZL
    -POL
    -RUS
    -USA

    C2 500m sprint vrouwen:
    -AUS
    -BLR
    -CHI
    -CHN
    -CUB
    -GER
    -HUN
    -UKR
    -UZB

    K1 slalom vrouwen:
    -AND
    -AUT
    -CAN
    -CHN
    -COK
    -CZE
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -JPN
    -NED
    -NZL
    -POL
    -RUS
    -SLO
    -SVK
    -UKR

    C1 slalom vrouwen:
    -AUS
    -AUT
    -BRA
    -CZE
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -JPN
    -SLO
    -USA

    KARATE:
    -67kg mannen:
    -BRA
    -FRA
    -ITA
    -JPN
    -KAZ

    -75kg mannen:
    -AZE
    -IRI
    -ITA
    -JPN
    -UKR

    +75kg mannen:
    -CRO
    -GER
    -IRI
    -JPN
    -TUR

    kata mannen:
    -ESP
    -ITA
    -JPN
    -TUR
    -VEN

    -55kg vrouwen:
    -IRI
    -JPN
    -TPE
    -TUR
    -UKR

    -61kg vrouwen:
    -CHN
    -EGY
    -JPN
    -SRB
    -TUR

    +61kg vrouwen:
    -AZE
    -IRI
    -JPN
    -SUI
    -TUR

    kata vrouwen:
    -ESP
    -HKG
    -ITA
    -JPN
    -USA

    MODERNE VIJFKAMP:
    mannen:
    -ARG
    -AUS
    -CHI
    -CHN
    -CUB
    -CZE
    -EGY
    -FRA (2x)
    -GBR (2x)
    -GER
    -GUA
    -HUN 
    -JPN 
    -KAZ
    -KOR (2x)
    -LTU 
    -POL
    -RUS
    -USA
    -UZB

    vrouwen:
    -BLR (2x)
    -BRA
    -CHN
    -CUB
    -ECU
    -EGY
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -HUN
    -IRL
    -ITA
    -JPN 
    -KAZ
    -KOR
    -LTU (2x)
    -MEX
    -NZL
    -RUS
    -USA
    -UZB

    MOUNTAINBIKE:
    mannen:
    -CAN
    -CHI
    -CHN
    -FRA
    -JPN
    -ROU
    -RSA
    -SUI

    vrouwen:
    -AUT
    -CHN
    -FRA
    -GBR
    -JPN
    -RSA
    -SUI
    -USA

    MUURKLIMMEN:
    mannen:
    -AUT
    -CAN
    -CHN
    -CZE
    -ESP
    -FRA (2x)
    -GER (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -KAZ
    -USA (2x)

    vrouwen:
    -AUT
    -CAN
    -CHN
    -FRA (2x)
    -GBR
    -ITA
    -JPN (2x)
    -POL
    -RUS
    -SLO (2x)
    -SUI
    -USA (2x)

    OPENWATERZWEMMEN:
    mannen:
    -ESP
    -FRA (2x)
    -GER (2x)
    -HUN
    -ITA (2x)
    -JPN
    -NED
    -USA

    vrouwen:
    -AUS
    -BRA
    -CHN
    -FRA
    -GER (2x)
    -ITA
    -JPN
    -NED
    -USA (2x)

    PAARDENSPORT:
    dressuur team:
    -AUS
    -AUT
    -CAN
    -DEN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -IRL
    -JPN
    -NED
    -POR
    -RUS
    -SWE
    -USA

    dressuur individueel:
    -AUS (3x)
    -AUT (3x)
    -BEL
    -BER
    -BLR
    -BRA
    -CAN (3x)
    -DEN (3x)
    -DOM
    -ESP (3x)
    -FIN
    -FRA (3x)
    -GBR (3x)
    -GER (3x)
    -IRL (3x)
    -JPN (3x)
    -KOR
    -LUX
    -MAR
    -MEX
    -NED (3x)
    -NOR
    -NZL
    -POR (3x)
    -RSA
    -RUS (3x)
    -SUI
    -SWE (3x)
    -UKR
    -USA (3x)

    eventing team:
    -AUS
    -BRA
    -CHN
    -FRA
    -GER
    -GBR
    -IRL
    -ITA
    -JPN
    -NZL
    -POL
    -SUI
    -SWE
    -THA
    -USA

    eventing individueel:
    -AUS (3x)
    -AUT
    -BEL
    -BLR (2x)
    -BRA (3x)
    -CAN (2x)
    -CHI
    -CHN (3x)
    -CZE (2x)
    -DEN
    -ESP
    -FRA (3x)
    -GER (3x)
    -GBR (3x)
    -HKG
    -IND
    -IRL (3x)
    -ITA (3x)
    -JPN (3x)
    -NED (2x)
    -NZL (3x)
    -PAK
    -POL (3x)
    -PUR
    -RSA
    -RUS (2x)
    -SUI (3x)
    -SWE (3x)
    -THA (3x)
    -USA (3x)

    jumping team:
    -ARG
    -AUS
    -BEL
    -BRA
    -CHN
    -CZE
    -EGY
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -IRL
    -ISR
    -JPN
    -MAR
    -MEX
    -NED
    -NZL
    -SUI
    -SWE
    -USA

    jumping individueel:
    -AUS (3x)
    -ARG (3x) 
    -BEL (3x)
    -BRA (3x)
    -CAN 
    -CHI
    -CHN (3x)
    -COL
    -CZE (3x)
    -DEN
    -DOM
    -EGY (3x)
    -ESP
    -FRA (3x)
    -GBR (3x)
    -GER (3x)
    -HKG
    -IRL (3x)
    -ISR (3x)
    -ITA
    -JOR
    -JPN (3x)
    -LAT
    -MAR (3x)
    -MEX (3x)
    -NED (3x)
    -NOR
    -NZL (3x)
    -POL
    -POR
    -SUI (3x)
    -SWE (3x)
    -SYR
    -TPE
    -UKR 
    -USA (3x)

    RITMISCHE GYMNASTIEK:
    groepen:
    -AZE
    -BLR
    -BUL
    -CHN
    -EGY
    -ISR
    -ITA
    -JPN
    -RUS
    -UKR
    -USA

    individueel:
    -AZE
    -BLR (2x)
    -BUL (2x)
    -EGY
    -GEO
    -ISR (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN 
    -RUS (2x)
    -SLO
    -UKR (2x)
    -USA (2x)

    ROEIEN:
    skiff mannen:
    -BEN
    -CIV
    -CRO
    -CZE
    -DEN
    -EGY
    -GER
    -ITA
    -LBA
    -LTU
    -NED
    -NOR
    -NZL
    -ZIM

    twee zonder mannen:
    -AUS
    -BLR
    -CAN
    -CRO
    -ESP
    -FRA
    -ITA
    -NZL
    -ROU
    -RSA
    -SRB

    dubbeltwee mannen:
    -CHN
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -IRL
    -LTU
    -NED
    -NZL
    -POL
    -ROU
    -SUI

    vier zonder mannen:
    -AUS
    -GBR
    -ITA
    -NED
    -POL
    -ROU
    -SUI
    -USA

    dubbelvier mannen:
    -AUS
    -CHN
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -NED
    -NOR
    -POL

    acht mannen:
    -AUS
    -GBR
    -GER
    -NED
    -USA

    lichte dubbeltwee mannen:
    -ALG
    -BEL
    -ESP
    -GER
    -IRL
    -ITA
    -NOR
    -POL

    skiff vrouwen:
    -AUT
    -CAN
    -CHN
    -GBR
    -IRL
    -MAR
    -NAM
    -NED
    -NGA
    -NZL
    -SUI
    -TOG
    -UGA
    -USA

    twee zonder vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -GBR
    -GRE
    -IRL
    -ITA
    -NZL
    -ROU
    -USA

    dubbeltwee vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -CZE
    -FRA
    -ITA
    -LTU
    -NED
    -NZL
    -ROU
    -USA

    vier zonder vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -DEN
    -GBR
    -NED
    -POL
    -ROU
    -USA

    dubbelvier vrouwen:
    -CHN
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -NED
    -NZL
    -POL
    -USA

    acht vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -GBR
    -NZL
    -USA

    lichte dubbeltwee vrouwen:
    -BLR
    -FRA
    -GBR
    -ITA
    -NED
    -NZL
    -ROU
    -TUN

    RUGBY:
    mannen:
    -ARG
    -AUS
    -CAN
    -FIJ
    -GBR
    -JPN
    -KEN
    -KOR
    -NZL
    -RSA
    -USA

    vrouwen:
    -AUS
    -BRA
    -CAN
    -CHN
    -FIJ
    -GBR
    -JPN
    -KEN
    -NZL
    -USA

    SCHERMEN:
    team floret mannen:
    -CAN
    -EGY
    -FRA
    -GER
    -HKG
    -ITA
    -RUS
    -USA

    team sabel mannen:
    -EGY
    -GER
    -HUN
    -IRI
    -ITA
    -KOR
    -RUS
    -USA

    team floret vrouwen:
    -CAN
    -EGY
    -FRA
    -HUN
    -ITA
    -JPN
    -RUS
    -USA

    SCHIETEN:
    luchtgeweer mannen:
    -AUS (2x)
    -AUT
    -CHN (2x)
    -CRO (2x)
    -EGY
    -HUN
    -IND (2x)
    -ISR
    -ITA
    -JPN 
    -MEX
    -RUS (2x)
    -SVK
    -TPE 
    -TUR
    -UKR
    -USA (2x)

    luchtpistool mannen:
    -AUS
    -CHN (2x)
    -CUB
    -EGY
    -IND (2x)
    -IRI
    -ITA
    -JPN
    -KOR (2x)
    -MGL
    -PAK
    -PRK
    -RUS
    -SRB
    -SVK
    -TUN
    -TUR (2x)
    -UKR (2x)
    -USA (2x)

    50m luchtgeweer 3 posities mannen:
    -ARG
    -AUS
    -BLR
    -CHN (2x)
    -CZE (2x)
    -EGY
    -HUN
    -IND (2x)
    -IRI
    -ITA (2x)
    -JPN
    -KAZ
    -KOR
    -MEX
    -NOR (2x)
    -POL
    -SRB
    -USA (2x)

    25m snelvuurpistool mannen:
    -AUS
    -AZE
    -CHN (2x)
    -CUB (2x)
    -FRA (2x)
    -GER (2x)
    -ITA
    -JPN 
    -KOR (2x)
    -PAK (2x)
    -PER
    -RUS (2x)
    -THA
    -TUR
    -UKR
    -USA

    trap mannen:
    -AUS (2x)
    -CHN
    -CRO
    -CYP
    -CZE (2x)
    -EGY (2x)
    -ESP
    -GBR (2x)
    -JPN
    -KUW (2x)
    -MEX
    -PER
    -POR
    -QAT
    -RUS
    -SVK
    -THA
    -TPE
    -USA (2x)

    skeet mannen:
    -AUS
    -CYP
    -CZE
    -DEN
    -EGY (2x)
    -FIN
    -FRA (2x)
    -GRE
    -GUA
    -IND (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN
    -KOR
    -KUW (2x)
    -NOR
    -PER
    -SWE
    -USA (2x)

    luchtgeweer vrouwen:
    -ARG
    -AUS
    -CHN (2x)
    -CZE
    -DEN
    -EGY
    -HUN
    -INA
    -IND (2x)
    -IRI (2x)
    -JPN
    -KOR (2x)
    -MGL
    -ROU
    -RUS
    -SGP
    -SRB
    -TPE
    -USA (2x)

    luchtpistool vrouwen:
    -AUS
    -AUT
    -BUL
    -CAN
    -CHN (2x)
    -CUB
    -ECU
    -EGY (2x)
    -GEO
    -GRE
    -IND (2x)
    -IRI
    -JPN 
    -KOR (2x)
    -MGL
    -POL
    -PRK
    -SRB (2x)
    -TPE

    50m luchtgeweer 3 posities vrouwen:
    -AUS
    -CHN (2x)
    -CRO
    -CUB
    -CZE
    -EGY
    -GBR
    -GER
    -IND
    -IRI
    -JPN (2x)
    -KOR (2x)
    -NOR (2x)
    -RUS (2x)
    -SRB
    -SUI
    -USA (2x)

    25m pistool vrouwen:
    -AUS
    -BUL (2x)
    -CHN (2x)
    -ECU
    -FRA (2x)
    -GER (2x)
    -HUN
    -IND (2x)
    -JPN
    -KOR
    -MGL
    -RUS 
    -SUI
    -THA (2x)
    -TPE
    -TUN
    -UKR
    -USA (2x)

    trap vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CHN (2x)
    -EGY
    -ESP
    -FIN
    -FRA (2x)
    -GBR
    -GUA (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN 
    -KAZ
    -LBN
    -MEX
    -NZL
    -RUS
    -SMR
    -SVK
    -USA (2x)

    skeet vrouwen:
    -ARG
    -AUS
    -CHI
    -CHN (2x)
    -CYP
    -CZE
    -FRA
    -GER
    -ITA (2x)
    -JPN
    -KOR
    -MAR
    -MEX
    -NZL
    -POL
    -RUS
    -SVK
    -THA (2x)
    -UKR
    -USA (2x)

    luchtgeweer mixed:
    -CHN
    -RUS

    luchtpistool mixed:
    -CHN
    -RUS

    trap mixed:
    -RUS
    -SVK

    SKATEBOARD:
    mannen park:
    -JPN

    mannen street:
    -JPN

    vrouwen park:
    -JPN

    vrouwen street:
    -JPN

    SOFTBALL
    -AUS
    -CAN
    -ITA
    -JPN
    -MEX
    -USA

    SURFEN:
    mannen:
    -AUS (2x)
    -BRA (2x)
    -FRA (2x)
    -JPN (2x)
    -MAR
    -NZL
    -PER
    -POR
    -RSA
    -USA (2x)

    vrouwen:
    -AUS (2x)
    -BRA (2x)
    -CRC
    -FRA
    -ISR
    -JPN
    -NZL
    -PER
    -RSA
    -USA (2x)

    SYNCHROONZWEMMEN:
    duet:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -EGY
    -ESP
    -JPN
    -KAZ
    -MEX
    -NZL
    -RSA
    -RUS
    -UKR

    team:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -EGY
    -JPN
    -RUS
    -UKR

    TAEKWONDO:
    -58kg mannen:
    -ARG
    -AUS
    -COL
    -ESP
    -ETH
    -IRI
    -IRL
    -ITA
    -JPN
    -KOR
    -RUS
    -TUN

    -68kg mannen:
    -BEL
    -BRA
    -CHN
    -DOM
    -EGY
    -ESP
    -GBR
    -IRI
    -JPN
    -KOR
    -MLI
    -NZL

    -80kg mannen:
    -AUS
    -AZE
    -BRA
    -CIV
    -CRO
    -DOM
    -EGY
    -ESP
    -MAR
    -RUS
    -UZB

    +80kg mannen:
    -CIV
    -CUB
    -GAB
    -GER
    -GBR
    -KOR
    -MEX
    -NIG
    -RUS
    -TGA
    -SLO

    -49kg vrouwen:
    -CHN
    -COL
    -CRO
    -EGY
    -JPN
    -KOR
    -MAR
    -PUR
    -SRB
    -THA
    -TUR

    -57kg vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -CHI
    -CHN
    -GBR
    -JPN
    -KOR
    -MAR
    -NIG
    -RUS
    -TUR
    -USA

    -67kg vrouwen:
    -BRA
    -CHN
    -CIV
    -CRO
    -EGY
    -GBR
    -HAI
    -NGR
    -TGA
    -TUR
    -USA

    +67kg vrouwen:
    -AUS
    -CHN
    -CIV
    -DOM
    -GBR
    -KEN
    -KOR
    -MEX
    -POL
    -SRB
    -TUR

    TAFELTENNIS:
    enkel mannen:
    -ALG
    -AUS (2x)
    -BRA (2x)
    -CAN
    -CHN (2x)
    -CRO (2x)
    -DEN
    -EGY (2x)
    -FRA (2x)
    -GER (2x)
    -HKG (2x)
    -JPN (2x)
    -KOR (2x)
    -KSA
    -NGR
    -POR (2x)
    -SEN
    -SLO (2x)
    -SRB (2x)
    -SWE (2x)
    -TPE (2x)
    -TUN
    -USA (2x)

    team mannen:
    -AUS
    -BRA
    -CHN
    -CRO
    -EGY
    -FRA
    -GER
    -HKG
    -JPN
    -KOR
    -POR
    -SLO
    -SRB
    -SWE
    -TPE
    -USA

    enkel vrouwen:
    -AUS (2x)
    -AUT (2x)
    -BRA (2x)
    -CAN
    -CHN (2x)
    -CMR
    -EGY (2x)
    -GER (2x)
    -HKG (2x)
    -HUN (2x)
    -JPN (2x)
    -KOR (2x)
    -LUX
    -NGR (2x)
    -POL (2x)
    -POR
    -PRK (2x)
    -PUR
    -ROU (2x)
    -SIN (2x)
    -SYR
    -TPE (2x)
    -TUN
    -USA (2x)

    team vrouwen:
    -AUS
    -AUT
    -BRA
    -CHN
    -EGY
    -GER
    -HKG
    -HUN
    -JPN
    -KOR
    -POL
    -PRK
    -ROU
    -SIN
    -TPE
    -USA

    gemengd dubbel:
    -CAN
    -CHN
    -EGY
    -GER
    -HKG
    -JPN
    -TPE



























































    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    De olympische droom
    Een kijk op de komende Spelen
    22-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SCHANSSPRINGEN: Wereldbeker in Wisla

    Het wereldbekerseizoen voor mannen werd op gang geschoten in het Poolse Wisla. 
    De teamwedstrijd werd er gewonnen door Oostenrijk.
    Beste in de individuele wedstrijd was Markus Eisenbichler (Ger).

    22-11-2020 om 19:27 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TAFELTENNIS: Finale ITTF in Zhengzhou

    Het Chinese Zhengzhou was gaststad voor de finales van de internationale tafeltennisfederatie (ITTF).
    Bij de mannen won Ma Long (Chn) de finale van zijn landgenoot Zhendong Fan (Chn) met 4-1.

    Tevens een Chinese finale bij de vrouwen, waarin Meng Chen (Chn) met 4-1 won van Manyu Wang (Chn).

    22-11-2020 om 19:24 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOBSLEE: Francesco Friedrich begint seizoen met glans

    Francesco Friedrich (Ger) won beide wereldbekerwedstrijden tweebob bij het seizoensbegin in Sigulda. Zijn compagnon in de eerste wedstrijd was Thorsten Margis (Ger), in de tweede had hij Alexander Schueller (Ger) mee in de bob.

    Ook de vrouwen begonnen aan hun seizoen. De winst ging naar Mariama Jamanka/Vanessa Mark (Ger). 

    22-11-2020 om 19:22 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ALPINE SKI: Dubbel voor Vlhova in Levi

    Twee wereldbekerslaloms voor de vrouwen in Levi dit weekend. Beide keren was Petra Vlhova (Svk) de beste. Kim Vanreusel eindigde de eerste manche als 49e, op zondag moest ze vrede nemen met de 52e plaats.

    22-11-2020 om 19:19 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    21-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUDO: Drie keer brons voor België op EK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het EK in Praag leverde de Belgische delegatie drie keer brons op. Charline Van Snick (-52kg), Jorre Verstraeten (-60kg) en Matthias Casse (-81kg) waren de gelukkigen.

    Charline Van Snick begon haar tornooi met winst tegen Anna Borodina (Ukr), maar Estrella Lopez Sheriff (Esp) hield haar uit de halve finales. Winst in de herkansing tegen Fabienne Kocher (Sui) bezorgde haar een kamp om brons. Daarin vloerde ze Ana Perez Box (Esp), het nummer zeven van de wereld.
    Een zelfde lot voor Jorre Verstraeten. Overwinning tegen Salih Yildiz (Tur), maar dan verlies in de kwartfinales tegen Yago Abuladze (Rus). Via winst in de herkansing tegen Angelo Pantano (Ita), mocht Verstraeten de mat op, met succes, om brons tegen Yanislav Gerchev (Bul).
    Matthias Casse startte als uittredend Europees kampioen in de -81kg. Nikola Gardasevic (Mne), Muhammad Koc (Tur) en Murad Fatiyev (Aze) waren zijn slachtoffers richting halve finales. Daarin botste hij echter op Tato Grigalashvili (Geo). Meer dan een gevecht voor brons zat er niet in. Daarin kwam Casse tegenover onze andere landgenoot, Sami Chouchi. Chouchi had het heel goed gedaan met winst tegen Adam Kopecky (Cze), Alexios Ntanatsidis (Gre) en Benedek Toth (Hun). Tegen Frank de Wit (Ned) moest hij in de kwartfinales passen, maar opnieuw knappe winst tegen 's werelds nummer drie Vedat Albayrak (Tur) in de herkansing bezorgden hem een welverdiende kamp om brons. Na zowat tien minuten kampen was het uiteiondelijk Casse die de medaille veroverde, Chouchi werd vijfde.

    De andere Belgen konden zich te weinig doorzetten om van een geslaagd tornooi te spreken. In de -48kg bij de vrouwen werd Ellen Salens onmiddellijk gewipt door Mireia Lapuerta Comas (Esp). In dezelfde gewichtsklasse kwam Anne-Sophie Jura nog wel voorbij Francesca Milani (Ita), maar was dan geen partij voor Shirine Boukli (Fra).
    Mooie winst voor Amber Ryheul in de eerste ronde van de -52kg tegen Irem Korkmaz (Tur). Een ronde later was Andreea Chitu (Rou) nog iets te hoog gegrepen.
    Mina Libeer (-57kg) verloor meteen van Marica Perisic (Srb).
    Van Gabriella Willems en Roxane Taeymans werd wel iets verwacht in de -70kg. Doch beide verloren hun eerste kamp. Willems tegen Serafina Moscalu (Rou), Taeymans tegen Elisavet Teltsidou (Gre).
    Sophie Berger kreeg in de -78kg meteen Madeleine Malonga (Fra), nummer twee in de wereld, voorgeschoteld. Na drie bestraffingen verloor ze met diskwalificatie.
    Geen winst voor Kenneth Van Gansbeke (-66kg). Abdula Abdulzhalilov (Rus) bleek te sterk.
    Jeroen Casse, jongere broer van Matthias, deed het goed in zijn kamp tegen kersvers beloftenkampioen in de -73kg, Victor Sterpu (Mda). Toch liet hij een kans glippen in de golden score en ging er zo meteen uit.
    Lange tijd geplaagd door blessureleed moet Toma Nikiforov nog fel aan de bak om naar Tokio te kunnen. In de -100kg opende hij met een zoutloze kamp tegen Jevgenijs Borodavko (Lat) en ging er zowaar uit na golden score.

    Alle EK-podia:

    -60kg mannen: 1. Robert Mshvidobadze (Rus)
                             2. Yago Abuladze (Rus)
                             3. Francisco Garrigos (Esp)
                                 Jorre Verstraeten

    -66kg mannen: 1. Orkhan Safarov (Aze)
                             2. Tal Flicker (Isr)
                             3. Denis Vieru (Mda)
                                 Kilian Le Blouch (Fra)

    -73kg mannen: 1. Victor Sterpu (Mda)
                             2. Lasha Shavdatuashvili (Geo)
                             3. Rustam Orujov (Aze)
                                 Tommy Macias (Swe)

    -81kg mannen: 1. Tato Grigalashvili (Geo)
                             2. Ivaylo Ivanov (Bul)
                             3. Luka Maisuradze (Geo)
                                 Matthias Casse

    -90kg mannen: 1. Mikhail Igolnikov (Rus)
                             2. Nemanja Majdov (Srb)
                             3. Beka Gviniashvili (Geo)
                                 Mammadali Mehdiyev (Aze)

    -100kg mannen: 1. Peter Paltchik (Isr)
                               2. Arman Adamian (Rus)
                               3. Jorge Fonseca (Por)
                                   Zelym Kotsoiev (Aze)

    +100kg mannen: 1. Tamerlan Bashaev (Rus)
                                2. Inal Tasoev (Rus)
                                3. Gyram Tushishvili (Geo)
                                    Levani Matiashvili (Geo)

    -48kg vrouwen: 1. Shirine Boukli (Fra)
                               2. Andrea Stojadinov (Srb)
                               3. Distria Krasniqi (Kos)
                                   Katharina Menz (Ger)

    -52kg vrouwen: 1. Odette Giuffrida (Ita)
                               2. Andreea Chitu (Rou)
                               3. Charline Van Snick
                                   Estrella Lopez Sheriff (Esp)  

    -57kg vrouwen: 1. Hedvig Karakas (Hun)
                               2. Telma Monteiro (Por)
                               3. Sarah Leonie Cysique (Fra)
                                   Theresa Stoll (Ger)

    -63kg vrouwen: 1. Clarisse Agbegnenou (Fra)
                                2. Magdalena Krssakova (Aut)
                                3. Martyna Trajdos (Ger)
                                    Juul Franssen (Ned)

    -70kg vrouwen: 1. Margaux Pinot (Fra)
                              2. Sanne van Dijke (Ned)
                              3. Madina Taimazova (Rus)
                                  Marie-Eve Gahie (Fra)

    -78kg vrouwen: 1. Madeleine Malonga (Fra)
                               2. Luise Malzahn (Ger)
                               3. Karla Prodan (Cro)
                                   Loriana Kuka (Kos)

    +78kg vrouwen: 1. Romane Dicko (Fra)
                                2. Iryna Kindzerska (Aze)
                                3. Rochele Nunes (Por)
                                    Yelyzaveta Kalanina (Ukr) 

    21-11-2020 om 21:32 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KUNSTSCHAATSEN: Rostelecom Cup in Moskou

    Weinig anders dan Russische deelnemers op de Rostelecom Cup in Moskou, één van de manche om de Grand Prix. 
    Bij de mannen ging de zege naar Mikhail Kolyada (Rus) met 281.89p.
    Beste bij de vrouwen werd Elizaveta Tuktamysheva (Rus). Na een spannende strijd behaalde zij 223.39p.
    Het paarrijden werd gewonnen door Aleksandra Boikova/Dmitrii Kozlovski (Rus) met 232.56p.
    Victoria Sinitsina/Nikita Katsalapov (Rus) wonnen het ijsdansen met 217.51p. 

    21-11-2020 om 21:26 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FREESTYLE SKI: Start wereldbeker in Stubai

    Het wereldbekerseizoen werd aangevat in Stubai met een manche op de slopestyle.
    Winst bij de mannen was er voor Andri Ragettli (Sui).

    De zege bij de vrouwen ging naar Tess Ledeux (Fra).

    21-11-2020 om 20:29 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    20-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SKELETON: Eerste wereldbekermanche in Sigulda

    In Sigulda werd het nieuwe wereldbekerseizoen geopend. 
    De winst bij de vrouwen ging naar Janine Flock (Aut). Voor Kim Meylemans zat er een mooie vijfde plaats in. Ze gaf 1"50 toe op de winnares na een zevende plaats in de eerste run en de vijfde plaats in de tweede.

    Bij de mannen was de zege meteen voor Martins Dukurs (Lat), de man die de voorbije seizoenen het wereldbekercircuit zowat domineerde.

    20-11-2020 om 17:09 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    15-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BAANWIELRENNEN: EK in Plovdiv gedegradeerd door corona

    Heel wat naties gaven verstek voor de EK in Plovdiv. Zo ook België. Door de afwezigheden van tal van toppers en toplanden werd dit EK serieus in waarde gedegradeerd.
    Alle podia:

    teamsprint mannen: 1. Rusland
                                     2. Tsjechië
                                     3. Griekenland

    teamachtervolging mannen: 1. Rusland
                                                  2. Italië
                                                  3. Zwitserland

    sprint mannen: 1. Maximilian Levy (Ger)
                             2. Denis Dmitriev (Rus)
                             3. Vasilijus Lendel (Ltu)

    keirin mannen: 1. Maximilian Levy (Ger)
                             2. Denis Dmitriev (Rus)
                             3. Sotirios Bretas (Gre)

    omnium mannen: 1. Matthew Walls (Gbr)
                                 2. Yauheni Karaliok (Blr)
                                 3. Iuri Leitao (Por)

    madison mannen: 1. Sebastian Mora Vedri/Albert Torres Barcelo (Esp)
                                 2. Ivo Oliveira/Rui Oliveira (Por)
                                 3. Francesco Lamon/Stefano Moro (Ita)

    teamsprint vrouwen: 1. Rusland
                                      2. Groot-Brittannië
                                      3. Oekraïne

    teamachtervolging vrouwen: 1. Groot-Brittannië
                                                   2. Italië
                                                   3. Oekraïne

    sprint vrouwen: 1. Anastasiia Voinova (Rus)
                              2. Daria Shmeleva (Rus)
                              3. Olena Starikova (Ukr)

    keirin vrouwen: 1. Olena Starikova (Ukr)
                               2. Sara Kankovska (Cze)
                               3. Helena Casas Roige (Esp)

    omnium vrouwen: 1. Elisa Balsamo (Ita)
                                   2. Laura Kenny (Gbr)
                                   3. Maria Novolodskaya (Rus)

    madison vrouwen: 1. Elisa Balsamo/Vittoria Guazzini (Ita)
                                   2. Diana Klimova/Maria Novolodskaya (Rus)
                                   3. Laura Kenny/Elinor Barker (Gbr) 

    15-11-2020 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TAFELTENNIS: World Cup mannen is Chinese thriller

    In Weihai kwamen de Chinezen Zhendong Fan (Chn) en Ma Long (Chn) tegenover elkaar te staan in de finale van de World Cup voor mannen. De twee toppers maakten er een spannende zevensetter van. Het was uiteindelijk Zhendong Fan die aan het langste eind trok en met 4-3 won.

    15-11-2020 om 00:00 geschreven door jdv  


    >> Reageer (0)

    Foto

    Foto


    Archief per jaar
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017

    BELGEN VOOR TOKIO 2020:

    -Jaouad Achab (taekwondo)
    -Bashir Abdi (atletiek)
    -Ben Broeders (atletiek)
    -Lize Broekx (kayak)
    -Tim Brys (roeien)
    -Hanne Claes (atletiek)
    -Louis Croenen (zwemmen)
    -Kenny De Ketele (baanwielrennen)
    -Jolien D'hoore (baanwielrennen)
    -Karin Donckers (eventing)
    -Remco Evenepoel (wielrennen)
    -Robbe Ghys (baanwielrennen)
    -Isaac Kimeli (atletiek)
    -Lotte Kopecky (baanwielrennen)
    -Fanny Lecluyse (zwemmen)
    -Koen Naert (atletiek)
    -Hermien Peters (kayak)
    -Emma Plasschaert (zeilen)
    -Laurence Roos (dressuur)
    -Nafissatou Thiam (atletiek)
    -team artistieke gymnastiek vrouwen (artistieke gymnastiek) - 4x
    -team basketbal vrouwen (basketbal) - 12x
    -team jumping (paardensport) - 3x
    -team mannenhockey (hockey) - 16x
    -team mixed relay 4x400m (atletiek) - 6x
    -team relay mannen 4x400m (atletiek) - 6x
    -team relay vrouwen 4x400m (atletiek) -6x
    -team mannen (wielrennen) - 4x
    -team vrouwen (wielrennen) - 3x
    -Niels Van Zandweghe (roeien)

    Quota's Tokio 2020

    TENNIS:
    enkel mannen:
    -BRA
    -CHI
    -EGY
    -JPN
    -PNG
    -UZB

    enkel vrouwen:
    -ARG
    -CHN
    -EGY
    -JPN
    -PNG
    -USA

    dubbel mannen:
    -JPN

    dubbel vrouwen:
    -JPN

    gemengd dubbel:
    -JPN

    TRAMPOLINE:
    mannen:
    -AUS
    -BLR
    -CHN
    -FRA
    -JPN
    -NZL
    -RUS
    -USA

    vrouwen:
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GEO
    -JPN
    -RUS

    TRIATLON:
    mannen:
    -JPN (2x)

    vrouwen:
    -JPN (2x)

    VOETBAL:
    mannen:
    -ARG
    -AUS
    -BRA
    -CIV
    -EGY
    -ESP
    -FRA
    -GER
    -JPN
    -KOR
    -KSA
    -NZL
    -ROU
    -RSA

    vrouwen:
    -AUS
    -BRA
    -CAN
    -GBR
    -JPN
    -NED
    -NZL
    -SWE
    -USA
    -ZAM

    VOLLEYBAL:
    mannen:
    -ARG
    -BRA
    -CAN
    -FRA
    -IRI
    -ITA
    -JPN
    -POL
    -RUS
    -TUN
    -USA
    -VEN

    vrouwen:
    -ARG
    -BRA
    -CHN
    -DOM
    -ITA
    -JPN
    -KEN
    -KOR
    -RUS
    -SRB
    -TUR
    -USA

    WATERPOLO:
    mannen:
    -AUS
    -ESP
    -HUN
    -ITA
    -JPN
    -KAZ
    -RSA
    -SRB
    -USA

    vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -JPN
    -RSA
    -RUS
    -USA

    WIELRENNEN:
    wegrit mannen:
    -ALG (2x)
    -ARG
    -AUS (4x)
    -AUT (3x)
    -AZE
    -BEL (5x)
    -BLR 
    -BUR
    -CAN (3x)
    -CHN
    -COL (5x)
    -CRC
    -CZE (3x)
    -DEN (4x)
    -ECU (2x)
    -ERI (2x)
    -ESP (5x)
    -EST (2x)
    -FRA (5x)
    -GBR (4x)
    -GER (4x)
    -GRE
    -GUA
    -HKG
    -HUN
    -IRI
    -IRL (3x)
    -ITA (5x)
    -JPN (2x)
    -KAZ (3x)
    -LAT (2x)
    -LTU
    -LUX (2x)
    -MAR
    -MEX
    -NAM
    -NED (5x)
    -NOR (4x)
    -NZL (2x)
    -PAN
    -PER
    -POL (3x)
    -POR (2x)
    -ROU
    -RSA (3x)
    -RUS (3x)
    -RWA
    -SLO (4x)
    -SUI (4x)
    -SVK (2x)
    -SWE
    -TPE
    -TUR (2x)
    -UKR
    -USA (2x)
    -UZB
    -VEN

    tijdrit mannen:
    -ALG
    -AUS (2x)
    -AUT
    -BEL (2x)
    -CAN
    -COL
    -CZE
    -DEN
    -ECU
    -ERI
    -ESP
    -EST (2x)
    -FRA
    -GBR (2x)
    -GER (2x)
    -IRI
    -IRL
    -ITA (2x)
    -KAZ
    -NED
    -NOR
    -NZL (2x)
    -POL
    -POR (2x)
    -RSA
    -RUS
    -SLO
    -SUI (2x)
    -SVK
    -USA (2x)

    wegrit vrouwen:
    -AUS (4x)
    -AUT
    -BEL (3x)
    -BLR
    -CAN (2x)
    -CHI
    -CHN
    -COL
    -CRC
    -CUB
    -CYP
    -CZE
    -DEN (2x)
    -ERI
    -ESP (2x)
    -ETH
    -FIN
    -FRA
    -GBR (2x)
    -GER (4x)
    -ISR
    -ITA (4x)
    -JPN (2x)
    -KOR
    -LTU
    -LUX
    -MEX
    -NAM
    -NED (4x)
    -NOR (2x)
    -PAR
    -POL (2x)
    -RSA (2x)
    -RUS
    -SLO
    -SUI
    -SWE
    -THA
    -TTO
    -UKR
    -USA (4x)
    -UZB

    tijdrit vrouwen:
    -AUS (2x)
    -BEL
    -BLR
    -CAN (2x)
    -DEN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER (2x)
    -ISR
    -JPN
    -ITA
    -LUX
    -NED (2x)
    -NOR
    -POL
    -RSA
    -SUI
    -SWE
    -USA (2x)

    WORSTELEN:
    -57kg vrije stijl mannen:
    -COL
    -IND
    -IRI
    -KAZ
    -RUS
    -SRB
    -TUR
    -USA

    -65kg vrije stijl mannen:
    -ARG
    -CUB
    -HUN
    -IND
    -JPN
    -KAZ
    -MGL
    -RUS

    -74kg vrije stijl mannen:
    -CUB
    -ITA
    -JPN
    -KAZ
    -POL
    -PUR
    -RUS
    -USA

    -86kg vrije stijl mannen:
    -COL
    -IND
    -IRI
    -PER
    -RUS
    -SMR
    -SUI
    -USA

    -97kg vrije stijl mannen:
    -AZE
    -CAN
    -CUB
    -GEO
    -KAZ
    -MKD
    -RUS
    -USA

    -125kg vrije stijl mannen:
    -CAN
    -CHN
    -GEO
    -IRI
    -KOS
    -TUR
    -UKR
    -USA

    -60kg Grieks-Romeins mannen:
    -CUB
    -IRI
    -JPN
    -KAZ
    -RUS
    -UKR
    -USA
    -UZB

    -67kg Grieks-Romeins mannen:
    -COL
    -CUB
    -DEN
    -EGY
    -GER
    -RUS
    -SRB
    -USA

    -77kg Grieks-Romeins mannen:
    -ARM
    -CUB
    -HUN
    -IRI
    -KAZ
    -MEX
    -SWE
    -UZB

    -87kg Grieks-Romeins mannen:
    -BLR
    -CUB
    -GER
    -HUN
    -KGZ
    -UKR
    -USA
    -UZB

    -97kg Grieks-Romeins mannen:
    -ARM
    -CUB
    -GEO
    -POL
    -RUS
    -SRB
    -TUR
    -USA

    -130kg Grieks-Romeins mannen:
    -BRA
    -CHI
    -CUB
    -EST
    -GEO
    -GER
    -IRI
    -TUR

    -50kg vrije stijl vrouwen:
    -AZE
    -CHN
    -CUB
    -KAZ
    -ROU
    -RUS
    -UKR
    -USA

    -53kg vrije stijl vrouwen:
    -CHN
    -CUB
    -GRE
    -IND
    -JPN
    -POL
    -PRK
    -USA

    -57kg vrije stijl vrouwen:
    -BLR
    -CHN
    -JPN
    -MDA
    -MEX
    -NGR
    -POL
    -USA

    -62kg vrije stijl vrouwen:
    -BRA
    -BUL
    -HUN
    -JPN
    -KGZ
    -PRK
    -SWE
    -USA

    -68kg vrije stijl vrouwen:
    -CAN
    -CUB
    -GER
    -JPN
    -MGL
    -SWE
    -UKR
    -USA

    -76kg vrije stijl vrouwen:
    -BRA
    -CAN
    -CHN
    -EST
    -GER
    -JPN
    -KAZ
    -USA 

    ZEILEN:
    Nacra 17:
    -ARG
    -AUS
    -AUT
    -BRA
    -DEN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -JPN
    -NOR
    -NZL
    -PUR
    -SWE
    -URU
    -USA

    49'er:
    -AUS
    -AUT
    -BRA
    -CAN
    -CRO
    -DEN
    -ESP
    -FRA
    -GER
    -GBR
    -JPN
    -NED
    -NZL
    -POL
    -POR
    -SUI

    RS:X mannen:
    -ALG
    -ARG
    -BLR
    -CHN
    -CYP
    -CZE
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GRE
    -HKG
    -ISR
    -ITA
    -JPN
    -KOR
    -LTU
    -MEX
    -NED
    -NOR
    -NZL
    -POL
    -SUI
    -USA

    RS:X vrouwen:
    -ALG
    -ARG
    -BRA
    -CAN
    -CHN
    -DEN
    -ESP
    -EST
    -FIN
    -FRA
    -GBR
    -HKG
    -HUN
    -ISR
    -ITA
    -JPN
    -MEX
    -NED
    -NZL
    -PER
    -POL
    -RUS
    -THA
    -TUR
    -USA

    49'er FX
    -ARG
    -AUS
    -AUT
    -BRA
    -CAN
    -DEN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -JPN
    -NED
    -NZL
    -NOR
    -PER
    -POL
    -SIN
    -USA

    Laser:
    -ARG
    -AUS
    -BRA
    -CHI
    -CRO
    -CYP
    -EGY
    -ESA
    -EST
    -FIN
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -GUA
    -HUN
    -JPN
    -KOR
    -MAS
    -NZL
    -NOR
    -PER
    -PNG
    -RUS
    -SAM
    -SEY
    -SLO
    -SWE
    -TTO
    -USA

    Laser Radial:
    -ARG
    -AUS
    -BEL
    -BLR
    -CAN
    -CHN
    -CRO
    -CYP
    -DEN
    -EGY
    -FIJ
    -FIN
    -FRA
    -GER
    -GBR
    -GRE
    -GUA
    -HUN
    -IRL
    -ITA
    -JPN
    -LTU
    -MAS
    -MEX
    -MOZ
    -NED
    -NOR
    -NZL
    -PER
    -PNG
    -POL
    -RUS
    -SUI
    -SWE
    -THA
    -TUR
    -URU
    -USA

    470 vrouwen:
    -ARG
    -AUS
    -BRA
    -CHN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -GRE
    -ITA
    -ISR
    -JPN
    -MAS
    -MOZ
    -NED
    -NZL
    -POL
    -SLO
    -SUI
    -USA

    470 mannen:
    -ANG
    -ASA
    -AUS
    -BRA
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GRE
    -ITA
    -JPN
    -KOR
    -NZL
    -RUS
    -SWE
    -TUR
    -USA

    Finn:
    -ARG
    -AUS
    -BRA
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -FRA
    -GBR
    -GRE
    -HUN
    -JPN
    -MEX
    -NED
    -NOR
    -NZL
    -SWE
    -TUR
    -USA
    -VEN

    ZWEMMEN:
    50m vrij mannen:
    -ALG
    -BRA
    -CAN
    -EGY
    -FRA (2x)
    -GBR (2x)
    -GER
    -GRE
    -HUN
    -ISR
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -NED
    -POL
    -RSA
    -RUS
    -UKR
    -USA (2x)

    100m vrij mannen:
    -ALG
    -AUS (2x)
    -BEL
    -BRA (2x)
    -CAN
    -CHN
    -FRA (2x)
    -GBR
    -HUN
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -NED
    -RUS (2x)
    -TTO
    -USA (2x)

    200m vrij mannen:
    -AUS (2x)
    -BRA
    -CHN (2x)
    -GBR (2x)
    -GER
    -HUN (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN
    -LTU
    -NED
    -RUS (2x)
    -SRB
    -USA (2x)

    400m vrij mannen:
    -AUS (2x)
    -BRA
    -CHN (2x)
    -GER
    -HUN
    -ITA (2x)
    -LTU
    -RUS (2x)
    -USA

    800m vrij mannen:
    -AUS (2x)
    -AUT
    -BRA
    -CHN
    -CRO
    -CZE
    -DEN (2x)
    -FRA (2x)
    -GBR
    -GER (2x)
    -GRE
    -ITA (2x)
    -NOR
    -POL
    -RUS (2x)
    -SRB
    -TUN
    -UKR (2x)
    -USA (2x)
    -VIE

    1500m vrij mannen:
    -AUS
    -BRA
    -CHN
    -CRO (2x)
    -CZE
    -DEN (2x)
    -FRA (2x)
    -GBR
    -GER (2x)
    -HUN
    -ITA (2x)
    -NOR
    -RUS
    -UKR (2x)
    -USA (2x)
    -VIE

    4x100m vrij mannen:
    -AUS
    -BRA
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -GRE
    -HUN
    -ITA
    -JPN
    -POL
    -RUS
    -USA

    4x200m vrij mannen:
    -AUS
    -BRA
    -CHN
    -GBR
    -GER
    -ISR
    -ITA
    -JPN
    -POL
    -RUS
    -SUI
    -USA

    100m rug mannen:
    -AUS (2x)
    -BLR
    -BRA
    -CAN
    -CHN
    -FRA
    -GBR
    -GRE
    -IRL
    -ITA (2x)
    -ROU (2x)
    -RUS (2x)
    -SIN
    -USA (2x)

    200m rug mannen:
    -AUS (2x)
    -CAN
    -CHN (2x)
    -GBR (2x)
    -GER
    -HUN
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -POL
    -RSA
    -RUS (2x)
    -USA (2x)

    100m school mannen:
    -AUS (2x)
    -BLR
    -BRA (2x)
    -CHN (2x)
    -DEN
    -GBR (2x)
    -IRL
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -KAZ
    -LTU
    -NED
    -RSA
    -RUS (2x)
    -SRB
    -TUR (2x)
    -USA (2x)

    200m school mannen:
    -AUS (2x)
    -AUT
    -CHN (2x)
    -FIN
    -GBR (2x)
    -GER (2x)
    -IRL
    -ISL
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -KAZ
    -KOR
    -NED
    -RUS (2x)
    -SWE
    -UKR
    -USA (2x)

    100m vlinder mannen:
    -ARG
    -AUS (2x)
    -BRA
    -BUL
    -CHN
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -GUA
    -HUN (2x)
    -ISR 
    -ITA (2x)
    -JPN
    -RSA
    -RUS (2x)
    -SIN (2x)
    -USA (2x)

    200m vlinder mannen:
    -AUS (2x)
    -BEL
    -BRA
    -BUL
    -GER
    -HUN (2x)
    -ITA
    -JPN (2x)
    -POL
    -RSA
    -RUS
    -TPE
    -UKR
    -USA (2x)

    200m wissel mannen:
    -AUS (2x)
    -BRA
    -CAN
    -CHN (2x)
    -ESP
    -GBR (2x)
    -GER
    -GRE (2x)
    -HUN (2x)
    -ISR
    -ITA
    -JPN (2x)
    -LTU
    -LUX
    -POR (2x)
    -RUS
    -SUI
    -TPE
    -USA (2x)

    400m wissel mannen:
    -AUS (2x)
    -AZE
    -ESP
    -GBR
    -GER (2x)
    -GRE
    -HUN (2x)
    -ITA
    -JPN (2x)
    -NED
    -NZL
    -RUS (2x)
    -SUI
    -USA (2x)

    4x100m wissel mannen:
    -AUS
    -BLR
    -BRA
    -CAN
    -CHN
    -GBR
    -GER
    -HUN
    -JPN
    -LTU
    -RUS
    -USA

    50m vrij vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CHN (2x)
    -DEN
    -FRA
    -GBR
    -NED (2x)
    -POL
    -RUS
    -SWE (2x)
    -USA (2x)

    100m vrij vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -CZE
    -DEN (2x)
    -ESP
    -FRA (2x)
    -GBR (2x)
    -HKG
    -ITA
    -JPN
    -NED (2x)
    -RUS
    -SWE (2x)
    -USA (2x)

    200m vrij vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN
    -CZE
    -FRA
    -HKG
    -HUN
    -ITA
    -JPN
    -NED
    -RUS (2x)
    -SWE
    -USA (2x)

    400m vrij vrouwen:
    -ARG
    -AUS (2x)
    -CHN (2x)
    -ESP
    -GBR
    -GER (2x)
    -HUN (2x)
    -ITA
    -RUS (2x)
    -USA (2x)

    800m vrij vrouwen:
    -ARG
    -AUS (2x)
    -AUT
    -CHN (2x)
    -ESP (2x)
    -GER (2x)
    -HUN
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -LIE
    -RUS
    -SLO
    -TUR
    -USA (2x)

    1500m vrij vrouwen:
    -ARG
    -AUS (2x)
    -AUT
    -BRA
    -CAN (2x)
    -CHI
    -CHN (2x)
    -ESP (2x)
    -FRA
    -GER (2x)
    -HUN (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN (2x)
    -LIE
    -POR (2x)
    -RUS
    -SLO
    -TUR (2x)
    -USA (2x)

    4x100m vrij vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -CZE
    -GER
    -HKG
    -JPN
    -NED
    -POL
    -RUS
    -SWE
    -USA

    4x200m vrij vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -GER
    -HKG
    -HUN
    -JPN
    -KOR
    -NZL
    -POL
    -RUS
    -USA

    100m rug vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -CZE
    -DEN
    -FRA
    -GBR
    -GER
    -HKG
    -HUN (2x)
    -ITA (2x)
    -JPN
    -NED
    -RUS (2x)
    -USA (2x)

    200m rug vrouwen:
    -AUS (2x)
    -AUT
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -ESP
    -GBR (2x)
    -HUN (2x)
    -ITA
    -JPN (2x)
    -MDA
    -NZL
    -RUS (2x)
    -UKR
    -USA (2x)

    100m school vrouwen:
    -ARG
    -AUS (2x)
    -BEL
    -CAN
    -CHN
    -ESP
    -GBR (2x)
    -ITA (2x)
    -JAM
    -JPN (2x)
    -NED
    -RSA
    -RUS (2x)
    -USA (2x)

    200m school vrouwen:
    -ARG
    -AUS (2x)
    -BEL
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -ESP (2x)
    -GBR
    -HUN
    -ITA
    -JPN (2x)
    -RSA (2x)
    -RUS (2x)
    -SUI
    -USA (2x)

    100m vlinder vrouwen:
    -AUS (2x)
    -BLR
    -CAN (2x)
    -CHN
    -FRA (2x)
    -GER
    -GRE
    -HUN
    -ITA (2x)
    -JPN
    -RUS (2x)
    -SWE (2x)
    -USA (2x)

    200m vlinder vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CHN (2x)
    -GBR (2x)
    -GER
    -HUN (2x)
    -JPN (2x)
    -POR
    -RUS
    -USA (2x)

    200m wissel vrouwen:
    -AUS (2x)
    -CAN (2x)
    -CHN (2x)
    -FRA
    -GBR (2x)
    -HUN
    -ISR
    -ITA
    -JPN (2x)
    -KOR
    -SUI
    -TUR
    -USA (2x)

    400m wissel vrouwen:
    -CAN (2x)
    -CHN 
    -ESP (2x)
    -FRA
    -GBR
    -HUN
    -ITA
    -JPN
    -SRB
    -USA (2x)

    4x100m wissel vrouwen:
    -AUS
    -CAN
    -CHN
    -GBR
    -GER
    -ITA
    -JPN
    -NED
    -RUS
    -SUI
    -SWE
    -USA

    4x100m mixed: 
    -AUS
    -BLR
    -CAN
    -GBR
    -GER
    -HUN
    -ISR
    -ITA
    -NED
    -POL
    -RUS
    -USA

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!