De stoet zal starten op zondag 19 februari om 13 uur in de 1 mei straat en zal eindigen op de grote markt rond 20 uur. De stoet zal zoals andere jaren op DRA live te bekijken zijn. Dit jaar zal je live mee kunnen chatten met de moduratoren van de DRA dienst. deze kan je volgen op http://www.carnaval.oilsjt.be/
in deze bijlage vind u een overzicht van de volgorde STOET 2012
AALST - Er is een illegale cd op de markt met Aalsterse carnavalsliedjes. Enkele carnavalisten die jaarlijks officieel alle Sabamrechten betalen, lanceren een oproep aan dj Jonathan om hem te vragen de verkoop te stoppen.
De cd duurt 80 minuten en bevat een mix van 65 bestaande nummers. De man heeft geen toestemming gevraagd aan de groepen, uitvoerders, componisten, tekstschrijvers en samenstellers van de officieel uitgebrachte cd's.
Er werd ook geen toestemming gevraagd aan Sabam om deze cd te mogen verkopen en er werd evenmin toestemming gevraagd aan de stad om de carnavalsaffiche 2012 te gebruiken voor commerciële doeleinden.
De carnavalisten vragen de cd niet te kopen. ‘Bij deze doen we een oproep aan de ‘onwetende' kopers van deze illegale cd om die weer in te leveren bij het verkooppunt waar hij gekocht werd. Ook willen we dj Jonathan vragen om hier onmiddellijk mee te stoppen. Momenteel is nog géén klacht ingediend bij de bevoegde instanties, maar als deze praktijken niet stoppen, staan verschillende groeperingen klaar om dit te doen', klinkt het dreigend.
Ook vorig jaar werd zo'n mix van carnavalshits uitgegeven. De carnavalswereld is bang dat deze initiatieven een bom leggen onder de lokale muziekmarkt. Traditioneel worden jaarlijks bijna 200 nieuwe liedjes uitgebracht.