Hallo Genoten van een mooie herfstwandeling, Veerle even opgetrommeld en samen met de honden naar teunenberg geweest, het is daar prachtig , veel groen, bossen, zandbergen .....en heel rustig. Toch handig als je soms een handje extra hebt :) 1 de hondejes zetten, en de andere " proberen " een paar mooie portretjes te maken . In het bos waren ze bomen aan het snoeien soms wel handig om de aandacht van de honden te trekken . Liebe was nieuwsgierig en ging een beetje korterbij een kijkje nemen ze stond heel fier met haar hoofd omhoog prachtig ! Gaan we zeer zeker nog naartoe.
van geluk gesproken, het regende is niet vandaag, zelfs het zonnetje scheen hier in de voormiddag, wel veel wind, maar daar bleven we niet voor thuis ! Ik heb een nieuwe codac gekocht en wilde die natuurlijk maar al te graag gaan testen :) zie hier de fotokes van vandaag !
Gisteren nog bezoek gehad van natalie, haar ouders en de mooie Lasse de broer van ons Liebe het is al een hele beer geworden " mooi ! "
Het was vanmiddag een heel mooie dag om er weer op uit te trekken met de rakkers ! Er was wel veel wind, maar het " zonnetje " was daar zalig gewoon ! We zijn toch een klein twee uurtjes weg geweest rennen in de grote weiden, ravotten, en natuurlijk zoals altijd van de partij de bal ! :) in tussentijds nu en dan een paar fotokes kunnen trekken, heb van Liebe " eindelijk " is een foto waar ze mooi recht op staat want dat is een heel karweitje om ven haar een goede foto te maken ze is zooooo zot he ! Och ja ze zijn jong en moeten hun kunnen uitleven ! bij Thuiskomst eerst een half uurtje platte rust , darna een lekkere maaltijd met vers vlees en dan is het ............Stil
Vandaag Bezoek gehad van de Chris en zijne mooie reu de Aramis, wat is hij gegroeid seg amai en zo'n lieve hond ! Het was hier weer dolle pret, Fadou ,Liebe, Babs en de Aramis ze waren allen uitgeteld ! heb enekel foto's kunnen maken van de Bende !
Normaal waren we vandaag richting de zee ! Dit hebben we uitgesteld inverband met het slechte weer de voorbije dagen. We gaan dit zeker nog doen op een andere keer !!! Was gisteren nog met Anita op skype en had het verteld dat de wandeling zee niet doorging.Vanmorgen belde ze me op en vroeg of ik geen zin had om mee te gaan wandelen met de broers en zussen van haar jongste teefje Breeze, ze hadden vandaag een heel toffe geslaagde wandeling in Nederland ( CHAAM ) ik had er nog nooit van gehoord het is ook maar een klein uurtje hier vandaan. en waarom ook niet .....het was voor Liebe weer een heel leerijke dag allemaal weer nieuwe vriendjes en een heel mooie wandeling gans de bossen door met watertjes en beekjes.Al de honden natuurlijk het water in behalve mijne Liebe. heel voorbeeldig :) tot we aan een grote vijver kwamen waar al de honden in sprongen ,ze dacht van " mmm dat ziet er hier wel leuk uit precies, en ja hoor ze ging er achter aan eerst voor zichtig met de poten er in en enkele ogenblikken later was ze gans de vijver in, ze heeft haar daar uitgeleefd was zo kontent haar bezig te zien, in en uit het water , dan met een stok ren je rot met de anderen ......voor baasjes en honden echt een super dag !! Dank aan Ida dat ik en Liebe deze dag hebben mogen meemaken ! Is weer een plaats waar ik zeker en vast naar terug keer, je kan er vanalles doen, Handboogschieten, Minigolf,Speeltuin en Speelbos,met z'n allen op één fiets er is een pannekoekenhuisje, BBQ .......teveel om op te noemen! natuurlijk horen hier foto's bij geniet er van
Hallo zoals zovele zullen jullie het al wel gehoord hebben van Aico de mooie Leonberger van Vera. Het is toch niet te begrijpen he nog zo jong waarom ???? dat vragen wij ons allen af maar een antwoord ....... Het zit me echt zwaar op de maag, en het zal nog een lange tijd duren. Ik wens Vera en Benny heel veel sterkte toe met het verlies van hun fantastiche hond Aico !
Met Liebe gaat het langzamerand beter, had in de vorige brief geschreven dat het een teek aan de binnenkant van haar hoofd was, maar met haar in slaap te doen werd ik er bij geroepen en lieten me toen al weten dat het zeker geen teek was, dat de operatie iets langer zal duren want dat het ingegroeide haren waren een fistel zoals we hier zeggen, de arts heeft het laten zien wat hij er uit heeft gehaald, niet te geloven bijna 6 cm lang en een cm dik. Ben blij dat het achter de rug is, ze heeft niet teveel pijn nog enkele dagen antibiotica en maandag de draadjes eruit ! Dan kunnen de haartjes weer beginnen te groeien. toen ik ze gaan halen was zag ze gans zilver :) het is een zilverspray speciaal voor wonden om sneller te genezen en tegen infecties. eind goed al goed .
vandaag nog is een wandeling gaan maken met de honden van de buren, Iota en Micky. Het is nog zeer aangenaam buiten echt genieten ! Op het grote grasplein hebben we ze onder elkaar is laten rennen, amai mooi om te zien Liebe is precies een konijn :) haar oren staan recht omhoog haha wel een mooi plaatje ! natuurlijk heb ik hier een foto kunnen van maken. Bij thuiskomst allen uitgeteld :)
Ook een beetje minder goed nieuws Liebe moet morgen onder het mes, ze moet een kleine operatie doorstaan. ze had al enige weken last bovenop haar hoofd , haar haren kleefde altijd aan mekaar en het ruikte altijd zo vies Ik dit alle dagen goed uitgewassen en ontsmet, maar je zag helemaal niets, niet open, of geiriteerd, ze krabte er nooit aan had er helemaal geen last van .....dus het was gissen naar wat het kon zijn. Het duurde me toch wat te lang en heb daarom besloten om er mee naar een dermatoloog te gaan, in de dierenkliniek hebben ze er eerst een staaltje van genomen maar zagen er niets abnormaals in dus dat was goed, maar wat of vanwaar kwam dan die smurrie vandaan ? raar maar waar bijna nog nooit meegemaakt zei de chirurg is dat er bij Liebe een Teek binnekant van haar hoofd zit, ze is binnegenesteld is daar beginnen groeien en zit vast in haar huid nu " jakkes " de elendige vieze beesten dus gaan ze het morgen verwijderen, ben er wel een beetje ondersteboven van want in slaap doen .......ik ben er echt geen voorstander van maar tja het moet gewoon de vuiligheid moet er uit ! We zullen maar hopen op goede afloop