Gisteren was de architect er en hebben we het electriciteitsplan bekeken. Aangezien wij geen idee hadden (nu wel) wat een parlofoon was, konden we die in ieder geval schrappen, eveneens als een aantal andere luxueuze dure dingen. Tjing Tjing; geraamd in het budget en nu verminderd, Goeh bezig! Ook hebben we wat besluiten genomen over de CV; andere plaats waardoor we nu een ruimte overhebben om een kleine sfeerruimte te maken. En dan hebben we een nog betere kijk gekregen op de hoogslapers van de kinderkamers, nou ja, een hoogslaper, het zal eerder een vide lijken En Tjing Tjing; de put die we hebben behouden doet het primabella, en als het even meezit hoeven we geen regenwaterput te steken. maar dat is nig even de zomer afwachten.. Zo willen we nog wel meer bezuinigen!
Het was gisteren een bijzondere dag, want we hebben voor het eerst kunnen zien hoe het er echt uit gaan zien, bijna afgewerkt zeg maar. zoals gepland is het eind van de maand april de bedoeling dat we beginnen met de strobalen. Binnenkort meer hierover. Nu eerst gewoon een paar foto's waarbij we mogen zeggen dat de TOP bereikt is!
vandaag nog eens gaan kijken met het kleine bouwvrouwke, Marieke die vindt t allemaal bereleuk! deze week is er weer goed gewerkt, dus veel hoef ik niet te vertellen, want de foto's spreken voor zich.
dinsdag is onze beste Harry nog geweest en heeft het zand voor een stuk weer tegen de muren geplaatst. Een heel ander gezicht is het nu en ook een stuk minder gevaarlijk voor de kids, eh.. voor de aannemers, want zij hadden het gevraagd ivm de veiligheid..
Jaja, het is hier dan wel vakantie, maar niet voor de aannemers! Die zijn deze week vanaf maandag druk in de weer geweest met de trap verder te metsen en het houtskelet met de mooie ronde palen te zetten.