Vrijdag heb ik zowaar energie gekregen om eens wat te gaan doen aan de zijwanden. Ben zelf erg trots op het resultaat en hoopdan ook dat het dinsdag door de commissie der architecten wordt goedgekeurd! jos is al een paar dagen elke dag in de put gesprongen en heeft er het een en ander uitgehaald. De put lijkt nu toch weer van bijna onschatbare waarde want de man van de sanitair en verwarming had een nieuw idee met betrekking tot de put. Aangezien grondwater zo'n beetje het schoonste water is wat er is, zou het jammer zijn als we dit niet helemaal konden gebruiken in huis. Niet alleen de wasmachine en toiletten, maar ook het badwater, kraanwater (met osmosetoestel) en afwasmachine. wat gaan we nu dan doen om te kijken of dat rendabel is? we gaan een staaltje laten analyseren in het laboratoium om te kijken of het het wel bruikbaar is en niet verbuild met het een of ander. We gaan nauw in de gaten houden hoeveel er deze zomer aan grondwater blijft (ook in de afgelopen droge periode zat er water in). Daarnaast gaan we bekijken of we een buffervat kunnen plaatsen om het grondwater te stockeren voor als we het welnodig hebben (10000litervat) Spannend en leuk, want dat kost niet veel en brengt heel veel op en allerbelangrijkst: SUPER ECOLOGISCH!!
Verder hebben de werkmannen de gevelbekleding afgemaakt, en zijn ze nog wat bezig geweest aan de hoogslapers. Moontje, zie je het nu??
en tot slot heeft jos een mooie strakke wand gemaakt van strobalen aan de zijkant van de hobbykamer.
hallo de veluxen zitten in het dak en jos werkt rustig maar gestaag door terwijl ik de kantjes er van afloop en me concentreer op mijn eerste Halve Marathon as zondag in Roosendaal. we hebben het druk maar op wat lichamelijke kwaaltjes na is het te overzien. de bakstenen zijn gekozen en worden gezet, en ook de hoogslapers krijgen stilaan vorm.