Hier heb ik voor jullie gevonden, een KENAN & KEL aflevering die Nederlands ondertiteld is. Het gaat om de aflevering DE PRESIDENT. Ik hoop dat jullie er veel kijkplezier aan beleven.
Viva Piñata is terug op Nickelodeon met nieuwe afleveringen!
Piñata eiland is één en al fun! Hier leven de supergekleurde, bruisende Piñata dieren. Ze zijn van top tot teen gevuld met snoep en altijd vrolijk. Samen beleven ze de gekste avonturen. De gekleurde wezentjes zijn vanaf deze week opnieuw te bewonderen bij Nickelodeon!
In een tuin op Piñata eiland leven de gekleurde Piñata beestjes. De beestjes zijn dol op dansen en houden ontzettend van snoep! Ze proberen zich dan ook met zoveel mogelijk snoep te vullen. Als ze met veel snoep gevuld zijn worden ze uitgekozen door Piñata Central om op kinderfeestjes te entertainen. Sommige dieren zijn hier verzot op en willen dolgraag naar een feest terwijl andere Piñata beestjes liever in de tuin blijven. Er is dus altijd strijd om wie er wel of niet uitgekozen wordt!
Piñatas zijn er in veel kleuren en soorten en er komen telken nieuwe diertjes bij. De vaste kern van dieren bestaat uit een paard, een vos, een beer en een olifant. Met deze Piñatas en de vaste stroom van nieuwkomers is er altijd weer iets sprankelends te beleven op Piñata eiland!
KIJK NAAR VIVA PIÑATA, ELKE MAANDAG TOT VRIJDAG OM 16:25. ELKE SCHOOLDAG ZIE JE 2 NIEUWE AFLEVERINGEN VOORBIJ KOMEN!
Ik heb net de poll gereset omdat ik even wat ga uitleggen.
Je mag niet stemmen op programma's die al op dvd zijn! Welke zijn al op dvd: * Avatar * SpongeBob SquarePants * Fairly Odd Parents * Rocket Power * The Wild Thornberry's * Rugrats * All Grown Up!
Je mag meerdere optie's aanvinken, dus je mag klikken op My Life As A Teenage Robot & Danny Phantom en dan op Stem klikken. Dan heb je op 2 programma's gestemd, en dat mag!
Ik heb dankzij een stemmer ook CHALKZONE toegevoegd, die was ik inderdaad vergeten. Bedankt daarvoor nog.
Ook zullen er denken, "waarom staat drakenjagers of animaniacs er niet tussen?" Die zijn voor een volgende poll, die zijn eigenlijk ook geen echte Nicktoons hé. Maar ik denk ook nog om eens een poll te doen met gewoon alle programma's. Dus maak je geen zorgen, ik weet wat ik doe. ;) Heb je nog vragen, ga naar het forum in de rechterkolom & zeg het maar. Ga wel dan naar het mini-forum, daar moet je je niet registreren. ;)
En hopelijk lukt het nu wel... Anders moet ik hem misschien morgen weer reset'en. Veel stemplezier.
Ik heb weten tijd te maken om even snel de zijkolommen van Nickelodeon1 te verbouwen. De link naar www.rickysprocket.com staat er nu niet meer. En de link naar DLVA is gewoon van kant veranderd.
Er is ook een nieuwe poll die nu zeker moet opvallen in de linkerkolom. Het gaat over dvd's, ik ga mochten er genoeg stemmen zijn, het opzenden naar Nickelodeon, en misschien komen er wel echt meer dvd's. Het is zeker het proberen waard.
De zoekmachine is weg, omdat die niet functioneel staat. Ook heb ik uitroeptekens uit de header gehaald. Ik denk na over een andere header ook, maar wanneer die komt, kan ik nu niet zeggen. De achtergrond zal ik ook nog eens aanpassen, maar eveneens, wanneer weet ik niet.
Ik heb veel te doen deze dagen. Ik werk nog altijd aan een oplossing ervoor. Dus wees niet bang als er is een week geen berichten komen, ik ben eraan bezig!
Wel, dat was het zo een beetje. Hopelijk tot snel!
Ik heb de game in een spoiler gezet, 3 posts hieronder, dus je moet maar drukken op die knop om vanaf nu die game te spelen. Binnenkort komen er meer games, en die zullen ook in een spoiler staan, maar verwacht nu niet elke week een game, het zal 1 per maand zijn, omdat een game veel internet verbruikt, en we Nickelodeon1 zo snel mogelijk bereikbaar willen houden.
Heb je al eens willen de bloopers van Ned's SurvivalGids in zijn originele taal willen zien? Hieronder kun je er allerlei zien, de spreektaal is Engels:
2009 = 04 = April = Intro's door de wereld heen. 1
Na een weekendje gamen, kunnen jullie nu eens genieten van Nickelodeon in andere talen.
SpongeBob SquarePants in het engels, frans of duits, of Ned's Survival Gids? Wel, nu duwen we dat ook in het programma, vanaf nu zal je hier af en toe intro's in andere talen zien. De afleveringen zelf gaan we ook eens laten passeren...
2009 = 04 = April = SpongeBob Weekend in Center Parcs
Dit gaat om de Nederlandse Center Parcs, over de Belgische is NIETS bekend op dit ogenblik... !
SpongeBob weekend in Center Parcs
HET HEIJDERBOS STAAT VAN 26 TOT 29 JUNI VOLLEDIG IN HET TEKEN VAN SPONGEBOB
2009 is Het Jaar van de Spons, en Center Parcs viert dit met alle SpongeBob-fans. Zo staat Het Heijderbos van vrijdag 26 tot maandag 29 juni volledig in het teken van deze razend populaire kinderheld. Jeugdige fans wanen zich tijdens het speciale SpongeBob Weekend in een echt SpongeBob-paradijs. Het restaurant wordt omgetoverd in de Krokante Krab en het park ondergaat een gedaanteverwisseling naar Bikinibroek. Bovendien kunnen SpongeBob-fanaten zich naar hartenlust vermaken met allerlei leuke activiteiten; van een heuse SpongeBob-disco en Wannabe a Krabburgerbakker, tot de Nickelodeon SuperTruck met optredens van o.a. Zirkus Zirkus en Yes-R.
Uiteraard zijn in alle 750 cottages vele leuke SpongeBob-spullen aanwezig zoals onder andere douchegel, tandpasta, een SpongeBob-strandbal en een leesboekje. Maar dat is niet alles. Het hele weekend staat in het teken van SpongeBob. Zo worden 24 uur per dag SpongeBob-afleveringen uitgezonden en zijn allerlei leuke SpongeBob-gadgets verkrijgbaar. Ook zijn er - naast alle activiteiten - nog nooit eerder vertoonde afleveringen én de SpongeBob-film te zien in een speciaal ingerichte bioscoop in het park, dat mag je dus echt niet missen!
Reserveren Het SpongeBob-weekend kan uitsluitend worden geboekt in combinatie met een weekendverblijf in Het Heijderbos, vanaf 31 euro per persoon per nacht. Meer informatie en boekingen via http://www.centerparcs.nl/spongebob of 0900-0804 (0,20 eurocent per minuut). Ook kun je kijken op www.nickelodeon.nl/weekend.
Het Jaar van de Spons 2009 is het Jaar van de Spons. SpongeBob SquarePants is al jaren één van de best bekeken series op Nickelodeon. 2009 is een druk jaar voor SpongeBob. Afgelopen paasweekend was hij aanwezig bij de Utrecht Running Experience en de Jaarbeurs Utrecht Marathon, om vooral de jonge lopers aan te moedigen. Woensdag 15 april werd de eerste SpongeBob-tulp gedoopt in de Keukenhof en op 18 april was een speciale tv-aflevering van SpongeBob, getiteld De grote golf, te zien op Nickelodeon. De held heeft sinds 10 april een eigen website: www.spongebob.nl.Op de site vind je waanzinnige games, de cartoon creator, vele weetjes en prijsvragen van SpongeBob.
Komende Zondag kan je kijken naar deel1 van de 3 van de Wishology. De Wishology is een 3-delige film van Fairly OddParents. Tesamen duurt de film 3 uren. Het allereerste uur is nu zondag te zien.
Fairly Odd Parents; Wishology
Nickelodeon zendt op 25 april het begin van de langste aflevering ooit van Fairly Odd Parents uit. Een trilogie van één uur durende speciale afleveringen, vertelt het meest spectaculaire feeën verhaal dat er is. Timmy moet alle feeën zien te redden van The Darkness dat erop uit is om al het licht en magie in het universum te vernietigen! The Darkness is een groot zwart gat dat in het universum op zoek gaat naar licht en magie, om dit alles te vernietigen. Zelfs de feeën zijn niet sterk genoeg om het tegen deze overmacht op te nemen. Jurgen von Strengel, een enorm gespierde fee, besluit daarom om het geheugen van alle feeën te wissen en ze op aarde te verstoppen. Uit oeroude grottekeningen blijkt dat Timmy De Gekozene is, die als enige in staat is om The Darkness voor eens en altijd te stoppen. Eerst moet Timmy ontsnappen aan de Eliminators, gestuurd door The Darkness om De Gekozene te vernietigen. Daarna moet hij zijn feeën peetouders Cosmo, Wanda en Poof vinden, om ten slotte het heelal af te zoeken om drie speciale toverstokjes te vinden, waarmee hij The Darkness kan verslaan.
In Fairly Odd Parents is alles mogelijk. Timmy kan bij zijn feeën grootouders Cosmo en Wanda alles wensen wat zijn hartje begeert. In deze grappige tekenfilm is niets te gek en ontzettend populair bij de jeugd. Fairly Odd Parents is dan ook bekroond met een Emmy Award en verscheidene Annie Awards. Maar zo spannend als in deze trilogie special is het nog nooit geweest. Kan Timmy de feeën van hun ondergang redden?
Zeker kijken dus, nu zondag. De uren zul je binnen een paar dagen weten.
De Paasvakantie van België is over, en Nickelodeon1 is over een paar dagen helemaal terug, maar nu eerst, poll8 resultaat. Morgen (Maandag / Dinsdag) zal de nieuwe poll online zijn.
De poll was: KIJK JIJ NAAR DE NICKELODEON FILMBREAK?
Het was al langer bekend dat er een Spongebob-tulp zou komen, en hij is nou gedoopt!
'Het jaar van de spons' bekroond met tulp
VANDAAG IS DE SPONGEBOB TULP GEDOOPT
Vandaag is in Keukenhof te Lisse de enige echte SpongeBob tulp gedoopt. Dit ter ere van Het Jaar van de Spons. Sinds de allereerste aflevering maakt SpongeBob iedereen aan het lachen en blij. Wereldwijd doet hij dat al 10 jaar. Tijd om dit te bekronen met een stralende tulp. Nickelodeon presentator Patrick Martens voerde onder het oog van vele toeschouwer(tje)s de officiële doop uit. Uiteraard werd hij geholpen door de vriendelijke Spons zelf.
In de afgelopen jaren werden meer dan 100 afleveringen van de absorberende kindervriend opgenomen. Deze afleveringen zijn uitgezonden in 178 verschillende landen en in 25 verschillende talen. De doelgroep van SpongeBob bestaat uit kinderen van 4 tot 10 jaar oud. Toch blijkt dat vele tieners en volwassenen ook verzot zijn op de vrolijke spons. 30 Tot 40 % van de fans wereldwijd bestaat uit volwassenen. SpongeBob mag beroemdheden als Pharrell Williams, Liam Gallagher en Marc Jacobs tot zijn fans rekenen. Sinds 2003 zijn er wereldwijd 5 miljoen DVDs verkocht, waarvan meer dan 425.000 exemplaren in 2008. In dat jaar behaalde SpongeBob in Nederland een gemiddeld aantal kijkers van 84.500 per aflevering. Tussen januari en december bereikte SpongeBob 93,3 % van alle kinderen tussen 3 en 12 jaar oud. Koninklijke Verkade verkocht in Nederland meer dan 1 miljoen verpakkingen SpongeBob koekjes.
Het Jaar van de Spons 2009 Is Het Jaar van de Spons. SpongeBob SquarePants is al jaren een van de best bekeken series op Nickelodeon. 2009 wordt een druk jaar voor onze absorberende vriend. Afgelopen paasweekend was SpongeBob aanwezig bij de Utrecht Running Experience en de Jaarbeurs Utrecht marathon, om vooral de jonge lopers aan te moedigen. Vandaag werd de eerste SpongeBob tulp gedoopt in Keukenhof en op 18 april wordt er een speciale aflevering van SpongeBob uitgezonden, getiteld De grote golf. De held heeft sinds 10 april een eigen website: www.spongebob.nl. Op de site vind je waanzinnige games, de cartoon creator, vele weetjes en prijsvragen van SpongeBob. Houd voor meer informatie www.nickelodeon.nl goed in de gaten.
2009 = 04 = April = Chalkzone vanaf 20 April op Nickelodeon.
Nieuw vanaf volgende week is Chalkzone, hier lees je er nu meer over.
ChalkZone is een nieuwe serie op Nickelodeon die vanaf maandag 20 april iedere schooldag te zien is. In deze knettergekke tekenfilm heeft Rudy Tabootie een wel heel bijzonder krijtje. Met dit magische krijtje is hij in staat om in de ChalkZone te komen, de wereld achter het krijtbord De 10-jarige Rudy heeft weinig vriendjes en wordt op school vaak gepest. Maar in de ChalkZone is hij als een koning. Dankzij zijn magische krijtje kan hij naar de ChalkZone reizen, waar alle tekeningen en schetsen die ooit gemaakt zijn tot leven komen. Als Rudy een auto tekent, heeft hij vervoer, maar als hij een monster tekent, heeft hij een groot probleem! Samen met zijn beste vriendin Penny en zijn getekende vriend Snap maakt hij altijd de meest bizarre avonturen mee en in de ChalkZone krijgen avonturen opeens een heel nieuwe betekenis!
Fred Seibert is een van de makers van ChalkZone en een grote naam in de tekenfilmwereld. In 1992 werd hij zelfs directeur bij Hanna-Barbera Cartoons, Inc. Seibert heeft aan de wieg gestaan van vele succesvolle series en weet als geen ander hoe je een tekenfilm tot een hit maakt. Zo heeft hij onder andere My Life as a Teenage Robot en The Fairly Odd Parents geproduceerd, die ook beide te zien zijn op Nickelodeon. Ook ChalkZone is een knaller en is iedere schooldag om 12:10 en 19:20 te zien op Nickelodeon.
2009 = 04 = April = In De voetsporen Van Tia (Doe mee!)
Minister Anciaux presenteert samen met kinderzender Nickelodeon het onovertroffen jeugdproject In de voetsporen van Tia
Hoe kan je kinderen het beste laten kennismaken met atletiek, de moeder aller sporten? Door de atletiekpiste naar hen toe te brengen! Dat doet het gloednieuwe project In de voetsporen van Tia in vijf Vlaamse steden dit voorjaar.
In de voetsporen van Tia zijn vijf atletieknamiddagen, speelse initiaties voor kinderen van zes tot twaalf jaar. Een ideale en laagdrempelige instap in de atletiek.
Atletiek is hot, zeker sinds de laatste Olympische Spelen, weet Tia Hellebaut als geen ander. Waar er vroeger vaak naar voetbal en tennis werd opgekeken, merk ik nu interesse bij heel wat jongetjes en meisjes voor atletiek. Voor sommigen is de stap naar een club misschien nog wat groot. Met dit project geven we hen de kans het allemaal eens uit te proberen.
In vijf Vlaamse steden Oostende, Gent, Antwerpen, Tienen en Hasselt - wordt op een groot centraal plein een atletiekdorpje aangelegd waar kinderen kunnen leren hoogspringen, hordenlopen en kogelstoten. Er wordt steeds in korte sessies van twintig minuten gewerkt, onder het toeziend oog en met de vakkundige tips van Tia Hellebaut en een collega-topsporter.
Om een persoonlijke begeleiding te kunnen garanderen, is het aantal deelnemers beperkt. Je moet je vooraf via de website aanmelden om een initiatie te kunnen winnen. Alle details daarover en verdere praktische info vind je op www.nickelodeon.be.
Vlaams minister van Sport Bert Anciaux ondersteunt dit project voor 75.000 euro. Voor Nickelodeon is dit partnership een nieuwe actie met het Fit met Nick-label, een initiatief waarmee de kinderzender op een continue basis een gezond evenwicht promoot tussen televisiekijken, gamen of computeren en sporten en bewegen.
Kalender In de voetsporen van Tia:
18 april 2009: Oostende - Sint-Petrus- en Paulusplein 29 april 2009: Gent - Vrijdagmarkt 6 mei 2009: Antwerpen - Groenplaats 13 mei 2009: Tienen - Sportcentrum Houtemveld 20 mei 2009: Hasselt - Kolonel Dusartplein
Maart 2009 was een groot succes in België & dat blijkt ook de cijfers, lees maar hieronder.
Nickelodeon behaalt topscores in maart!
Nickelodeon heeft zonet een mooie maand maart afgerond. De kidszender verhoogde zijn marktaandeel in het noorden tot 21,4%* ofwel een stijging van maar liefst +15% ten opzichte van de voorgaande maand en +20% ten opzichte van maart 2008. Ook in het zuiden blijft Nickelodeon de best bekeken kinderzender.
De nieuwe afleveringen van de succesvolle reeks Het Huis Anubis behoren uiteraard tot de toppers van de afgelopen maand. Vlaamse kids stemden massaal af op Nickelodeon om de nieuwe avonturen van Nienke, Appie, Amber en co. te volgen. Er werden dan ook record ratings tot 7%** genoteerd. Alles wijst er nu al op dat dit 5e seizoen het beste seizoen tot nu toe wordt.
Ook de films op zondagnamiddag vallen bij de Vlaamse kinderen in de smaak. Barbie Duimelijntje, Black Beauty, Bartok de Geweldige of A Troll in Central Park: één voor één kijkcijferkanonnen in de maand maart. Nickelodeon trekt deze lijn dan ook door tijdens de paasvakantie en zorgt elke ochtend om 8u30 voor een leuke film.
6 april: Barbie Duimelijntje 7 april: The Naked Brothers Band The Movie 8 april: Shredderman Rules 9 april: Last Day of Summer 10 april: Roxy Hunter 1
13 april: Wild Thornberries: Origins of Donnie 14 april: Roxy Hunter 2 15 april: iCarly: iGo to Japan 16 april: The Naked Brothers Band The Movie 17 april: Shredderman Rules
Ook in het zuiden zette Nickelodeon in maart een schitterend resultaat neer. Met een marktaandeel van 24,7% laat de kidszender concurrenten ver achter zich. In vergelijking met het eerste kwartaal van vorig jaar, ziet Nickelodeon zijn marktaandeel in het zuiden van januari tot en met maart, verhogen met maar liefst +26%. Sterke formats zoals Creepie en Avatar en succesvolle live action series als Allie Singer, Neds Survival Gids en Danse comme une star zijn de sleutel tot dit succes.
Zoals al eerder gekend is er elke dag film tijdens de Paasavkantie.
Nu kun je de programmatie lezen van Dinsdag, Woensdag, Donderdag & vrijdag!
Dinsdag 7 april om 8u30 Naked Brothers Band The Movie
In The Naked Brothers Band-The Movie maken we kennis met de leden van een tiener-rockband. Leiders van de band zijn de broers Nat en Alex Wolff, die ook in het echte leven broers zijn. De film toont hoe The Naked Brothers Band voor de eerste keer wordt genomineerd voor beste rockvideo bij de MTV Video Music Awards. Nat is verliefd op de bassiste van de band Rosalina en de aandacht die hij en Alex krijgen, leidt meer dan eens tot jaloezie bij de andere bandleden. De rocksterren van The Naked Brothers Band zijn dan ook echte tieners: jaloezie, ruzie, humor, problemen met meisjes. Je krijgt het allemaal te zien in The Naked Brothers Band-The Movie.
Woensdag 8 april om 8u30 Shredderman Rules
Nolan Byrd wordt systematisch gepest door de grootste bullebak van de school maar durft nooit van zich af te bijten. Regelmatig wordt Nolan compleet voor schut gezet en vernederd voor de ogen van het meisje van zijn dromen. Wanneer zijn leraar, Mr. Green hem en de rest van de klas de opdracht geeft een mediaproject uit te voeren, besluit Nolan zijn project over Bubba, de bullebak, te doen. Nolan bespioneert hem, filmt hem wanneer hij andere kinderen pest op school en zet de filmpjes op zijn nieuwe website. Dat alles doet hij onder de schuilnaan Shredderman.
Donderdag 9 april om 8u30 Last Day of Summer
Luke Malloy is aan het flippen! Hij wil niet dat het morgen wordt want dan moet hij naar de middelbare school. Geen zomervakantie meer maar wel bergen huiswerk en pesterijen op school omdat je nieuw bent. Luke ziet er zo tegenop dat hij nauwelijks kan genieten van zijn laatste vakantiedag. Hij wenst dan ook dat deze dag niet voorbijgaat. Maar wanneer zijn wens in vervulling en hij de dag steeds opnieuw beleeft, komt hij erachter dat dit toch niet zo leuk is als hij had gedacht.
Vrijdag 9 april om 8u30 Roxy Hunter 1: Het Geheim van de Moody Geest.
Na te zijn verhuisd naar een spookachtig, oud huis op het platteland, zoekt de onstuimige, fantasierijke en leergierige negenjarige Roxy Hunter haar weg in een rare wereld vol mysteries. Met de hulp van haar beste vriend Max, een elfjarig jong genie, start zij een missie om een misdaad op te lossen, haar huis te redden en het verenigen van een oude vrouw met haar lang verloren liefde.