Dinsdag avond 25/09/2012 om 19u30 : infoavond over voeding -blessures ed . Iedereen aanwezig in Katho . Woensdag 26/09/2012 : evaluatie vanaf 17u00 , wees stipt in de kantine van KVK, zodat alles optimaal kan verlopen. Donderdag 27/09/2012 : training Wembley om 18u30 . Zaterdag 29/09/2012 : RAEC Mons - KVK U14 om 10u00 , Aanwezig op Wembley om 07u30.
18-09-2012
Weekplanning 9 (17/09/2012-24/09/2012)
Dinsdag 18/09/2012 training Stade om 18u00 : Platteau opwarming - 2 blokken Positietraining - WV Woensdag 19/09/2012 training Stade om 19u00 : Opbouw van achteruit - Passing kort - halflang - Beheersen waarheidszone Donderdag 20/09/2012 training Wembely 18u30 : Leiden en dribbelen -SSV - Loop ABC -Stilliggende fases Voor Zaterdag 22/09/2012 wedstrijd om 11u30 tegen KV Mechelen , aanwezig om 10u15 op STADE.
17-09-2012
Verjaardagen in september
Verschatse Jonas 02/09/2012 . Een gelukkige verjaardag , ook al is hij al voorbij. Lefevere Jochen 10/09/2012 . Ook een gelukkige verjaardag , ook al is hij al voorbij.
Verslag 15/09/2012 WESTERLO-KVK 0-5
De kampioenenploeg van vorig jaar startte sterk aan de wedstrijd , met mooi voetbal en sterk opkomende vleugelverdedigers hadden we het knap lastig de eerste 10 minuten . Bij de eerste serieuze tegenaanval van Kortrijk was het bijna bingo. Echter niet getreurd , want Matthias kopte een vrije trap mooi binnen op aangeven van Taybi .Nu kwam Kortrijk sterk opzetten en kreeg nog enkele mooie kansen die we net niet konden verzilveren. Jonas T kopt nog op de lat. 0-1 bij het eerste rustsignaal. Doorgaan was de boodschap , goed gegroepeerd spelen ,tikken & vrijlopen zonder bal. Met een schitterende combinatie gestart bij de keeper , 1-2 tjes en diepe bal op Matthias , mooie actie op de flank , voorzet en goed afgewerkt aan de eerste paal door Laurens. Een strafschop voor Westerlo werd nu gemist. Stijn kon ook enkele keren de aansluitingstreffer uit zijn doel houden. Maar vanaf dan aan nam Kortrijk terug het heft in handen en scoorde Bruno met een vrije trap hoog in doel. 0-3 bij het tweede rustsignaal. Ook Seppe kon nog een mooi doelpunt scoren , na alweer schitterende samenspel . Tom kon de score nog opdrijven tot 0-5 met een afstandsschot. Proficiat aan allen.
Toch ook een leerrijke wedstrijd , de eerste 10 minuten stonden we terug onder zware druk , maar konden al voetballend en opbouwen toch de bovenhand halen , we scoorden ook veel en konden zeer veel kansen creëren , maar verzuimden ook de eindscoren nog veel groter te maken.
Terug positieve selectieproblemen : iedereen fit en klaar voor de stevige uitwedstrijd naar WESTERLO. Selectie : Stijn , Conan , Tom , Louis , Jonas V , Jonas T. , Bruno , Taybi , Medjon , Seppe , Paolo , Laurens , Siegurd , Ian , Matthias . Nu bevestigen tegen de kampioen van vorig jaar , dat we sterk blijven spelen . Volharden dus.
EVALUATIE WOENSDAG 26/09/2012 IN HET RESTAURANT VOETBALPLEIN EERSTE PLOEG .
EVALUATIE SEPT 2012 U14 ELITE
17u00
PAOLO
17u15
SIMON
17u30
TOM
17u45
BRUNO
18u00
LOUIS
18u15
CONAN
18u30
TAYBI
18u45
MEDJON
19u00
PAUZE
19u15
LAURENS
19u30
JONAS V
19u45
SIEGURD
20u00
SEPPE
20u15
MATTHIAS
20u30
IAN
20u45
JONAS T.
21u00
ENZO
EINDE
DORST
WAAR : RESTAURANT - NAAST LOGE VASCO VOETBALPLEIN EERSTE PLOEG
13-09-2012
NIEUWE KLEDIJ
We vermoeden dat iedereen alle kledij heeft gekregen. De laatste trainingsvest met reklame die u kreeg is wel de uitgangstraining. Graag deze dan ook voor de wedstrijden aan te trekken.
Evaluatie op woensdag 26/09/2012
Onze eerste evaluatie gaat door op woensdag 26/09/2012 . Er is dus geen training op deze woensdag . We starten voor de veldspelers vanaf 17u00. Een evaluatie duurt ongeveer 15 minuten. Graag uw reactie wanneer je zou willen komen . Principe van FIRST IN wordt gehanteerd.
11-09-2012
Weekplanning 8 ( 10/09/2012 -17/09/2012)
Training dinsdag 11/09/2012 om 18u00 Stade .(Pasing kort -halflang opbouw -van achteruit - beletten dieptebal -afwerken waarheidszone) Training woensdag 12/09/2012 om 18u30 Stade ipv 19u00.(Korte dekking -remmend wijken -afwerken ver en zijkant vrijlopen en steunen -infilteren waarheidszone) Training donderdag 13/09/2012 om 18u30 Wembley.(Blok -collectieve pressie SVV - ABC loopcoordinatie- Stilliggede fases ) Zaterdag 15/09/2012 om 11u00 KVC WESTERLO- KV KORTRIJK . Vertrek met bus om 8u00 Wembley STADION WESTERLO :
Proficiat voor de heel sterke wedstrijd tegen AA GENT . Prachtige verdiende overwinning met 2-1. Zo willen we het zien. Thats the spirit . Maar blijf niet te lang in deze uitbundige roes . Week na week willen we graag bevestiging zien van het voetbal dat julie zaterdag aan ons toonden , met te beginnen volgende week tegen WESTERLO .
De wedstrijd begon goed voor de thuisploeg met goede infiltraties en goed blok. Kansen kwamen er , keeper van Gent redde eerst nog de meubelen , maar na slecht wegwerken was Jonas er als de kippen bij om met een machtig afstandschot de netten te doen trillen. Medjon alleen op doel af , kon net niet scoren . Matthias zette zich goed door op links , maar het inzenden werd net voor Ian goed weggewerkt. AA Gent was onmondig en speelde veelal de bal richting grote spits. Maar daar wisten wij wel raad mee. Verder dan een paar afstandsschoten kwam Gent niet . Op het einde kwamen we een beetje onder druk via een aantal hoekschoppen. Maar het bleef 1-0. De tweede periode begon opnieuw goed voor Kortrijk en met mooi voetal werden er terug kansen gecreeerd . Jammer genoeg kregen we onterecht een strafschop tegen die Gent gretig aanvaardde . Aan de andere kant werd een loepzuivere strafschop niet gezien . Sneu voor ons. Maar het was op links dat Matthias zich opnieuw kon doorzetten en mooi afrondde met een knappe solo. Onrechtvaardigheid rechtgezet. Derde helft was Kortrijk nog altijd baas en kon Gent enkel dreigen met afstandsschoten en vrije trappen. Goed werk jongens . Keep up the good spirit.
08-09-2012
KVK U14 - AA GENT 08/09/2012
YES WE CAN
Oververdiende overwinning met 2-1.
Proficiat aan allen.
07-09-2012
Selectie 08/09/2012 om 11u30 KVK -AA GENT
Iedereen fit , dus minder leuke maar positieve selectieproblemen voor de trainer . Selectie : Stijn , Bruno , Tom , Conan , Louis , Jonas T , Jonas V , Taybi , Medjon , Laurens , Paolo , Simon , Enzo , Ian , Matthias . Siegurd , Cedric , Seppe ( net terug uit blessure) vallen dus af. Aanwezig op Stade om 10u15 om AA GENT terug naar huis te sturen met een dikke buis.
06-09-2012
Orde , netheid , stiptheid
Orde en netheid is 1 van de pijlers van het jeugdvoetbalsysteem . Gisterenavond werd er op het voetbalveld een paar handschoenen gevonden , alsook EEN NET NIEUW VERKREGEN TRAINING. In de kleedkamers lagen er nog verschillende lege flesjes gewoon op de grond , alsook een gebruikte vuile voetbalsok. Conan heeft blijkbaar ook al een wedstrijdkous mee naar huis die iemand anders toebehoort. De drankbidons slingeren overal rond op het veld , iedereen steekt die in het vervolg in de drankbushouders . Wie laatst in de kleedkamers is , neemt de verloren voorwerpen mee naar huis en kijkt of er nog restafval is. Anders zullen we verantwoordelijken moeten inschakelen en boetes beginnen geven zoals in de fanion elftallen. We gaan ook in het vervolg rekening houden met stiptheid en aanwezigheden .
04-09-2012
Weekplanning 7 (03/09/2012-10/09/2012)
Deze week training op dinsdag 04/09/2012 om 18u00 STADE . Opbouw - passing in de rug - balbezit -balverlies. Woensdag 05/09/2012 training op STADE om 19u00. Waarheidszone beheersen ( neg)- Afwerken via hoofd op voorzet - Infiltreren en overlappen naar de waarheidszone - vrijlopen . WEL FOTO SHOOT OP WEMBLEY OM 17u00 AANWEZIG OM 16u45. GEEN AANSLUITENDE TRAINING DAAROM IS DE WEEKPLANNING EEN BEETJE LATER DAN NORMAAL. Donderdag 06/09/2012 training Wembley om 18u30.Stilligende fases , SSV , Waarheidszone beheersen ( pos) , Balbezit behouden. Zaterdag 08/09/2012 wedstrijd om 11u30 tegen AA GENT , aanwezig om 10u15 in de kleedkamers op STADE.
03-09-2012
Verslag voor Kortrijks Handelsblad
Elite -14 leed ongelukkige 1-3-nederlaag tegen Cercle Brugge
Nog werk aan de winkel
Na een zware pandoering in een oefenwedstrijd tegen Cercle Brugge tapte de elite -14 uit een ander vaatje en wedijverde constant met de bezoekers. Pas in de eindfase en met twee ongelukkige doelpunten leed de thuisploeg een jammerlijke nederlaag.
Reeds in een aftastende studieronde bewees de elite -14 dat het zich niet zomaar zou gewonnen geven. De defensie stond op punt en het middenveld en aanval deed al het mogelijke om een goed figuur te slaan. Beide ploegen brachten aantrekkelijk voetbal zonder echt gevaarlijk te zijn. Met de zware nederlaag in het achterhoofd werkten de Kortrijkzanen wilskrachtig, weefden af en toe mooie combinaties in elkaar en liet de Bruggelingen niet toe hun wil op te dringen. In de eerste episode bleef de partij gelijkopgaand, zodat het einde ervan met een aanvaardbare brilscore werd bereikt. Het tweede stukje verliep volgens een identiek scenario gekruid met twee doelpunten. Simon Buyssens besloot te zwak op doelman, maar Cercle was gewaarschuwd. De wedstrijd bleef spannend en zou dat blijven. Een doelpuntje zou wellicht nog meer vuur in de partij brengen. Het viel ! Op het kwartier bracht Ian Vooght met een grondscherend schot zijn ploeg op voorsprong. Cercle zocht direct de aansluiting en die viel verdiend een minuutje voor de rust. 1-1 en een exacte weergave van het geleverde spel. De laatste act, die nog weinig om het lijf had, zou de beslissing vallen. Twee ongelukkige doelpunten dropten de thuisploeg in het verlies. Jammer, maar KVK verdiende meer. Twee keer van op minstens 25 meter werd doelman Stijn Bollier te grazen genomen met een bal net iets te hoog voor zijn kleine gestalte. Het werd vechten tegen de bierkaai. KVK kwam nog weinig aan de bak, maar mag hoopvol op zijn prestatie terugkijken.
Rustig bouwen
Trainer Kris Vandevelde : Over de hele wedstrijd ben ik redelijk tevreden, kijkt hij even terug. Op bepaalde momenten deden we Cercle serieus pijn, zetten goed blok en gaven weinig kansen weg. Toch waren de bezoekers globaal iets beter. De groep blijft positief en ik geloof erin om tegen de betere ploegen nog punten te halen. De jongens steunen elkaar door dik en dun en ik wil een coherente groep maken. Dingen kunnen
eens verkeerd lopen, maar ik zie perspectieven. We staan veel onder druk, willen zo lang mogelijk de nul houden en de kansen zullen wel komen. Er is werk aan de winkel. Er moet opgebouwd worden en als groep telkens een stapje verder zetten. In ieder geval wil ik op voetballend vlak beter doen dan vorig jaar+, besluit Kris Vandevelde.
KVK : Stijn Bollier, Bruno Dhoop, Jonas Taillieu, Louis Desmet, Tom Ketels, Paolo Cottone, Siegurd Defoirdt, Taybi Benselem, Laurens Pouchele, Medjon Hoxha, Matthias Callebaut, Enzo Vandekerkhove, Conan Vandenbulcke, Simon Buyssens, Ian Vooght. Trainer is Kris Vandevelde, visietrainer Kurt Beyls, afgevaardigde Gery Veralleman, verzorger Philip Vandenbulcke.