Nat. U14 KVK
Foto
2 de stagedag komt er aan . Samen aan teambuilding doen.

STAND Elite U14 Ptn
1 KV KORTRIJK   
2 ANDERLECHT  
3 LIERSE  
4 CLUB BRUGGE

 

5 CHARLEROI

 

6 WAASLAND

 

7 GENK

 

8 CERCLE   
9 AA GENT

 

10 KV MECHELEN   
11 LOKEREN   
12 BERGEN  
13 WAREGEM   
14 OHL  
15 OOSTENDE  
16 STANDARD  

 

 

Inhoud blog
  • Einde van de blog
  • selectie KV Kortrijk -KV Zèètje 10/08/2013 om 11u30
  • Medisch dossier
  • waterdragers
  • Verslag wedstrijd tegen Cercle Brugge
    Zoeken in blog

    Foto
    05-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.waterdragers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De eerste waterdragers zijn gekend : 14dagen voor Thibault en Quincy.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag wedstrijd tegen Cercle Brugge
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In de oefenmatch tussen Cercle en Kortrijk op de velden van Sijsele kon de u14 gemakkelijk afstand nemen hun tegenstander . Winst 0-3.
    Eerste helft ging gelijk op , een mooie kans kon nog door de keeper van Cercle gered worden , maar op hoekschop (owngoal) konden de roodwitten op voorsprong komen. Tweede helft was Cercle sterker , maar door een goede sterke organisatie bleef de 0 staan. Derde helft konden we dan afstand nemen van een mak Cercle . Bij momenten speelden we verzorgd voetbal. Op hoekschop kon Gilles met het hoofd scoren. Nadien scoorde Thibault nog een vrije trap. Nu blijven verder werken aan alle facetten van het voetbal , dan pas kunnen we de volgende stappen zetten in de competitie.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekplanning 32 : 05/08/2013 tem 11/08/2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dinsdag 06/08/2013 : Training Stade om 18u15 : Druk zetten rugwaarts , negatieve pressie
    Woensdag 07/08/2013 2de stagedag om 8u30 op Stade : positiespelen , testen , integratietraining hoekschoppen tegen , vrije trappen voor en tegen , passing , automatisme , voetbalsystemen , positie voor doel tegen.
    Donderdag 08/08/2013 : passing en controles , infiltratie naar de waarheidszone give en go , stilstaande fases vervolg.

    Zaterdag 10/08/2013 : KV Kortrijk - Oostende : om 11u30 , aanwezig om 10u15 in de kleedkamers van Stade.


    02-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 03/08/2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zaterdag as spelen we op Sijsele (Eikelberg 3 Sijsele) tegen Cercle Brugge :
    Aanwezig om 8u45 in de kleedkamers.

    Quincy , Elias , Gilles , Shauni , Gillis ,Thomas , Thomas , Yanis , Othman , Ibe , Thibault , Milan , Alan ,Enrico ,

    Tot Zaterdag

    01-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weetjes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Iedere training uw fles-bidon meebrengen om te drinken is een must.
    Waardevolle voorwerpen bewaar je best thuis en niet in je voetbaltas - geef dieven geen kans . Je kan altijd uw waardevolle spullen opbergen boven in een lockertje , alles samen verzamelen in een tasje en opbergen kan het best door 1 verantwoordelijke gedaan worden.
    Enkel kledij van KVK dragen .
    Probeer een kwartier voor aanvang van de training aanwezig te zijn op in de kleedkamers .
    De trainer wil stipt beginnen aan de training .
    Spelers komen samen een paar  minuten voor aanvang naar het terrein , dan kunnen we nog een beetje uitleg geven over de dag training.
    Diegene die laatst de kleedkamer verlaat na de training , moet deze watervrij maken en kijken of alles proper achtergelaten wordt . Moest er kledij achterblijven breng deze naar boven bij de verloren voorwerpen of geef ze aan de desbetreffende speler indien er een naam in vermeld staat.
    Restafval in de vuilbak graag .
    Een kleedkamer en douche is geen speelruimte .
    Respect voor KV Kortrijk , voor uw medespelers , voor de trainers , voor de jeugd verantwoordelijken , voor de afgveaardigden, voor de terreinverzorgers , kleedkamer verantwoordelijken en de ouders , ........


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waterdragers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanaf september beginnen we met 2 spelers die aan maand lang waterdrager zullen spelen. Binnenkort ook de lijst wie wanneer moet.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardagen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Binnenkort update verjaardagen.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.15 augustus
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wedstrijd thuis tegen Moeskroen -Peruwelz om 11u30.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De selecties - ter bevestiging -gegeven na de training op donderdag , zullen iedere vrijdagmorgen ook op de blog verschijnen ,  om misverstanden te vermijden.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekplanning 31 29/07/2013 tem 04/08/2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dinsdag 30/07/2013 : Training Stade om 18u15 : Waarheidszone beheersen
    Woensdag 31/07/2013 : Training Stade om 19u15 : Ruimte creeren voor je zelf of voor een ander.
    Donderdag 01/08/2013 : Training Stade om 18u15 :stilstaande fases - Druk frontaal

    Zaterdag 03/08/2013 : Cercle Brugge - KV Kortrijk om 10u00 te Sijsele , aanwezig om 8u45 in de kleedkamers.
    (adres Eikelberg 3 , 8340 Sijsele)

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bus verplaatsingen seizoen 2013-2014
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De bus verplaatsingen voor het seizoen 2013-2014 via excel bestand

    Bijlagen:
    Verplaatsingen bus seizoen 2013-2014.xlsx (13.5 KB)   


    06-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weetjes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een gezellige dag op kluisbergen werd afgerond met een drankje in de stropuyt.
    Eerst fietsten we de kluisberg op . Jonas T. was de snelste in de individuele tijdrit. Daarna konden we in de bossen onze duivels ontbinden . Sommige kwamen er wel met enkele builen vanaf door in de technische afdalingen ondersteboven te robbelen. Daarna werd het hindernissen parcours winnend afgesloten door Laurens . Beachvoetbal deed ons dromen van zonige temperaturen , alleen het water op de kluis was veel te koud om te zwemmen.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW PASMOMENT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Donderdag as kan je indien je nog niet je nieuwe kledij kon passen in de receptie van KVK op stade , deze alsnog aantrekken. Vabaf 17u tot19u30.

    03-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TROMGEROFFEL VOOR ZATERDAG 04/05/2013

    Oei , de tijd uit het oog verloren.
    Jullie zijn natuurlijk nu supercurieus .
    Waar gaan we naartoe , wat gaan we doen ?
    Het eerste kan ik jullie alvast zeggen , voor het tweede hou ik jullie nog een beetje in spanning.
    Waar  , vind je onderaan dit bericht .
    Wanneer is natuurlijk ten laatste aanwezig op onderstaand adres om 13u30.
    Rij niet verloren in de wirwar van alle Belgische straatjes , sta niet in de file ,
    ga rechstreeks naar de startplaats en ontvang geen geld , maar een namiddagje vol plezier .
    Wat heb je zoal nodig om mee te nemen :
    1-2-3 mag je al aanhebben om te vertrekken.

    1. Training lange broek KV Kortrijk .
    2. Polo-Tshirt KV Kortrijk.
    3. Trainingsvest KV Kortrijk
    4. Verse gewone kledij (ook onderbroek en sokken niet vergeten)
    5. Korte broek
    6. Wasgerief
    7. Goed humeur
    8. Goede sportieve schoenen die vuil mogen zijn , dus best ook gewone schoenen voor nadien.
    9. 15 € meebrengen aub. = kostprijs
    10. ZWEMGERIEF NIET VERGETEN AUB.
    11. regenvestje

    Dus geen stylo , geen bladeren om vol te schrijven , want dat hebben wij al mee.
    Geen biljartbal of badmintonpluimke , geen handschoenen , ....

    Maar ben nu toch het adres weer vergeten zekers .
    Eventjes gaan kijken op google ........... een beetje geduld .............Toemme die computor is weer traag zeg. ................

    Ja zal weer heropstarten worden ..........
    Of zou ik hem eerste binnen moeten doen bij de pc winkel.
    Toch eventjes opnieuw proberen...................
    Terug aan de praat ................
    Google opnieuw opstarten .................
    Wacht moet net naar het .......
    Gevonden .

    Buissestraat 36 , te 9690 in Oostvlaanderen op den berg alginds.
    Daar doen we een aantal activiteiten met de kids . De ouders kunnen ofwel terug naar huis gaan , of genieten van deze berg .Tussen 17u00 & 17u 30 worden de ouders verwacht op volgend adres , put on your dancingshoes :
    Danschool in de vichtestraat 12 te 8553 Otegem,  trainer en afgevaardigden samen met de spelers kunnen dan kijken hoe de ouders zich amuseren vanuit taverne de stropuyt.
    Grapje natuurlijk .Iedereen wordt dus verwacht in de Stropuyt te Otegem bekend voor den onger en dust.

    Tot zaterdag.
    En hopelijk is die nieuwsgierigheid nu van de baan.
    Groeten Kris

     




     


    02-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verrassing
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Velen  zijn  al curieus , maar nog eventjes geduld , vanavond zggen we wat de kids zoal mee moeten hebben.
    Sportieve groeten , Kris

    dus op naar de curieusestraat 96 te Nieuwsgierig.
    Nog 2 uren geduld , Nog .....


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi te WETTEREN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    ZONDAG 12/05/2013 Moederskedag op tornooi

    Uur

    Terrein

    Wedstrijd

    Uitslag

    Voorrondes

    Reeks A

    10u00

    B

    K. Standaard Wetteren - K.V. Kortrijk

    -

    10u00

    F

    V.W. Hamme - K. Olsa Brakel

    -

    11u40

    B

    K. Standaard Wetteren - V.W. Hamme

    -

    11u40

    F

    K.V. Kortrijk - K. Olsa Brakel

    -

    13u20

    B

    K. Standaard Wetteren - K. Olsa Brakel

    -

    13u20

    F

    K.V. Kortrijk - V.W. Hamme

    -


    Wanneer je met geldige reden NIET kan meedoen , graag een mailtje 

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi Dilbeek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Tornooi Dilbeek 18/05/2013 & 19/05/2013
     Het tornooi in Dilbeek :

    wedstrijden om 10u00 tegen Dilbeek Sport ,
    om 11u00 tegen KSK HEIST ,
    om 12u00 tegen TERNAT ,
    om 13u00 tegen BRUSSELS.

    iedere wedstrijd duurt 2x12 min

    ZONDAG AFHANKELIJK VAN DE ANDERE UITSLAGEN

    29-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 27/04/2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Cercle Brugge - Charleroi 3-5
    Zulte Wareg. - Standard 1-7
    KV Mech. - St.-Truiden 2-3
    AA Gent - Anderlecht 1-6
    OHL - Club Brugge 1-11
    Genk - Bergen 4-2
    W. Beveren - Lierse 0-8
    Westerlo - Beerschot 1-5
    KV Kortrijk - Lokeren 2-3

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KVK -LOKEREN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Onze laatste wedstrijd van het seizoen is er eentje die gezien mocht worden , we speelden een goede partij , maar konden die jammer genoeg terug niet winnend afsluiten We kwamen na vrije trap op achterstand , nochthans hadden we constant balbezit.Tweede helft deden we nog beter en konden de wedstrijd naar onze handen en onze voeten zetten. 1-1 met een mooie vrije trap van Tom in de winkelhaak. Daarna op hoekschop kon Medjon de 2-1 binnenkoppen. Maar het laatst kwartier lieten we Lokeren te gemakkellijk in de wedstrijd komen en scoorden ze nog 2 maal , geen 20 punten dus , want we verdienden het wel.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekplanning 18 ( 29/04/2013 tem 06/05/2013 )
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dinsdag 30/04/2013 training op stade om 18u00 .
    Woensdag 01/05/2013 infomoment om 15u00 in  Katho Kortrijk.
    Donderdag 02/05/2013 training op Wembley om 18u30
    Zaterdag 04/05/2013 Verrassingstrip . Aanwezig om 13u30 op het adres verrassingstraat nr 3 te Surprise.

    Foto

    Mooie overwinning tegen Cercle , maar blijf geconcentreerd trainenvoor de wedstridjd tegen Oostende

    STAND Prov. U15 Ptn
    1  
    2  
    3  
    4  
    5  
    6  
    7  
    8  
    9     
    10  
    11  
    12  
    13  
    14  
    15  

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 08-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011

    Blog van Kris Vandevelde : kris@kantoorvandevelde.be


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs