U12 KSV Roeselare 2011 - 2012.
Foto
KSVR - La Louviere Centre: 7 - 0

EINDSTAND U12B Ptn
1 ROESELARE          

72

2 GITS

62

3 RUISELEDE

53

4 CL. ROESELARE

45

5 WOESTEN

36

6 PITTEM

31

7 DE RUITER

31

8 RUMBEKE

30

9 LICHTERVELDE

28

10 LO-RENINGE

28

11 JONKERSHOVE

21

12 D.BEVEREN

13

13 FAM. MERKEM

5

14 WESTROZEBEKE

AF

AF algemeen forfait
Inhoud blog
  • Slotdag KSVR op 12 mei.
  • Dosko Beveren U13B-KSV Roeselare U12B : 1-12
  • Selectie U12B voor zaterdag 3 mei in Dosko Beveren
  • Tornooi Oostende.
  • Catalaans stoofpotje met Madrileense kruiden op wijze van de chef.
    Zoeken in blog

    12-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties weekend van 13 augustus.

    Vakanties maar nu ook kwetsuren blijven onze selecties teisteren. Dit heeft het voordeel dat de aanwezige jongens veel speelgelegenheid krijgen.
    Het nadeel is dan wel dat de heel degelijk ingevulde voorbereiding hierdoor ietwat de mist ingaat.
    Volgende jongens zijn volgens de doorgespeelde spelersfiches onbeschikbaar:
    Verlof:Kevin Bossee, Andreas Hemelaere, Toon Lamote, Maxim Laperruque, Dries Loosveldt, Axel Maertens, Lucas Maertens, Matice Loontjens.
    Geblesseerd: Lucas Maertens (bovenbeen), Samy Van Grembergen (knie),  Alexander De Marez (achillespezen).
    24 spelers beschikbaar dus voor 2 wedstrijden.

    Selectie KSVR - Standaard Wetteren.
    Bert Knockaert, Robbe Platteeuw, Alessandro Beel, Louis Callens, Viktor Dierynck, Arthur Geldhof, Aaron Macco, Arne Naessens, Kenneth Provost, Senne Vanbrabandt, Seppe Verbeke, Guanitto Werbrouck, X.
    Aanwezig in de kleedkamer om 12.45, match om 14.00.

    Selectie KSVR - De Ruiter.
    Clement Six, Emiel Bardyn, Robbe De Meyere, Matthias Gheysen, Matisse Houthoofd, Simon Keulemans, Lennert Lingier, Lowie Raveschot, Louis Sanders, Zeger Supply, Glenn Wannijn, Thorn Werbrouck, X en X.
    Aanwezig in de kleedkamer om 13.15, match om 14.30.


    10-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U13 Eernegem te groot voor onze U12.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het was al van tijdens de opwarming duidelijk dat KSVR niet zijn gemakkelijkste avond tegemoet ging. Enkele thuisspelers konden makkelijk Stubru ontvangen zonder bijkomende antenne en waar zij één stap zetten hadden wij er al drie nodig om dezelfde afstand af te leggen. Toch lieten sommige jongens al te gemakkelijk de moed zakken in plaats van nog een tandje bij te steken. Glenn en Viktor gaven centraal achteraan meer dan het goede voorbeeld door er volop voor te gaan, Clement ranselde een handvol gemaakte goals uit zijn doel. Toch moest hij zich zevenmaal gewonnen geven op ballen die té hoog kwamen voor de grijpgrage handjes. In de slotfase mochten we vanop elf meter de verdiende tegengoal scoren. Moraal van het verhaal: laat de moed niet zakken tegen fysisch sterkere tegenstanders maar schakel een versnelling hoger.
    KSVR: Clement Six, Louis Sanders, Viktor Dierynck, Thorn Werbrouck, Robbe De Meyere, Simon Keulemans, Mathias Gheysen, Seppe Verbeke, Lowie Raveschot, Matisse Houthoofd, Lennert Lingier, Emiel Bardyn, Glenn Wannijn, Alexander De Marez.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27 augustus: teambuildingsdag.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zaterdag 27 augustus houden we met de U12 een teambuildingsdag. Na een verkwikkende training 's morgens op het strand, een picknickfestijn en een wedstrijd in en tegen Blankenberge (14.00 en 15.15) keren we tegen 18.00 terug naar Schiervelde waar spelers en ouders kunnen aanschuiven voor een maaltijd (kip-friet / bbq?). Daarna is er nog het wereldbefaamde casinospel waarin ouders en kinderen het tegen elkaar opnemen naar zowel intelligentie, handigheid en speltaktiek toe. Een avondje leute en plezier dus. Locatie en datum liggen vast, enkel wat er 's avonds te eten zal vallen blijft voorlopig nog een vraagteken maar daar zijn we volop mee bezig. Uitnodigingen en definitieve programmatie volgen binnenkort.
    ZATERDAG 27 AUGUSTUS: ALVAST EEN DATUM OM VRIJ TE HOUDEN!!!

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fotoreportage KSVR - KVO.









    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KSVR zet KVO na de rust vlot opzij.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Reeksgenoot KV Oostende was de volgende tegenstander in de rij oefenpartijen. KSVR speelde voor de eerste keer op de terreinen van Schiervelde. De belovende prestatie van onze nieuwkomers op Meulebeke vroegen om een vervolg, al was de tegenstander dit keer toch van een sterker kaliber. Voor de rust zagen we een gelijkopgaande wedstrijd met dreiging voor beide doelen. KVO probeerde zijn snelheid vooraan te benutten maar het kwartet Senne-Viktor-Axel-Kenneth liet zich niet verschalken, al gebeurde dat soms in extremis. KSVR kreeg kansen via Louis Callens, Arne Naessens en Guanitto Werbrouck maar de afwerking bleef in gebreke. Kort voor de rust profiteerden de bezoekers van een aarzeling in de defensie om de 0-1 aan te tekenen, meteen ook de stand halfweg. Eigenaardig genoeg leek die tegentreffer voor KSVR als 'bevrijdend' te werken. De Schierveldeboys gingen hoger spelen en zetten hun tegenstander meteen onder druk, wat tot veelvuldig balbezit leidde en bijgevolg ook tot kansen. Seppe Verbeke kon al vlug gelijkmaken op een steekpass van Guanitto en kort daarna schoot Louis Callens KSVR op voorsprong. De drang naar voor brak KSVR bijna zuur op. KVO profiteerde van de ruimte om de tegenaanval te lanceren, kreeg kans op de gelijkmaker maar Robbe wist de bal met een kattensprong nog in corner te werken. Het sein voor KSVR om nog even door te duwen en dat loonde vrijwel meteen. Seppe scoorde zijn tweede van de avond met een mooi gekruist schot. Kort daarna was Senne Vanbrabandt goed gevolgd toen de bezoekende goalie een schot van Viktor niet kon klemmen: 4-1. In de slotfase kreeg KSVR nog een handvol mogelijkheden om de score verder uit te diepen maar liet dit na te doen. Een ruime zege die vooral in een heel goede tweede helft tot stand kwam.
    KSVR: Bert Knockaert, Senne Vanbrabandt, Viktor Dierynck, Axel Maertens, Kenneth Provost, Lucas Maertens, Louis Callens, Kevin Bossee, Guanitto Werbrouck, Arne Naessens, Alessandro Beel, Robbe Platteeuw, Aaron Macco, Seppe Verbeke.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wijziging programma voorbereiding.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het voorbereidingsprogramma onderging voor volgende week een wijziging.
    De wedstrijden die op woensdag 17 augustus stonden gepland vallen allebei weg (Uit Izegem en thuis Wevelgem).
    In plaats hiervan zal er op woensdagavond voor iedereen gewoon training zijn (19.00).

    08-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties matchen KV Oostende en Eernegem.

    Voor de thuismatch (dinsdag 09/08 om 19.00!) tegen KV Oostende zijn volgende jongens geselecteerd (alfabetisch):
    Alessandro Beel, Kevin Bossee, Louis Callens, Viktor Dierynck, Bert Knockaert, Aaron Macco, Axel Maertens, Lucas Maertens, Arne Naessens, Robbe Platteeuw, Kenneth Provost, Senne Vanbrabandt, Seppe Verbeke en Guanitto Werbrouck.
    Aanwezig in de kleedkamer (Schiervelde) om 17.45, aanvang match om 19.00.

    Voor de uitwedstrijd
    (woensdag 10/08 om 19.00!) op SK Eernegem zijn volgende jongens geselecteerd (alfabetisch):
    Emiel Bardyn, Viktor Dierynck, Alexander De Marez, Robbe De Meyere, Matthias Gheysen, Matisse Houthoofd, Simon Keulemans, Lennert Lingier, Lowie Raveschot, Louis Sanders, Clément Six, Seppe Verbeke, Glenn Wannijn, Thorn Werbrouck.
    Aanwezig in de kleedkamer (Eernegem) om 17.45, aanvang match om 19.00.

    06-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma volgende week.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Maandag 8 augustus: training om 19.00 (St. Idesbald - Ter Zilten)
    Dinsdag 9 augustus: KSVR - KV Oostende om 19.00.
    Woensdag 10 augustus: Eernegem - KSVR  om 19.00.
    Selecties voor deze matchen volgen na de maandagtraining op dit blog.
    Donderdag 11 augustus: training om 19.00 (Ceravelden, De Tassche Ardooie)
    Zaterdag 13 augustus: KSVR - Standaard Wetteren om 14.00
                                              KSVR - De Ruiter om 14.30.
    Selecties voor deze wedstrijden volgen na de donderdagtraining op dit blog.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bedankt!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dank aan de broers Maertens om vanuit Ruddervoorde nog richting Meulebeke te rijden. (Trainer Kris heeft nog jullie aandenkens bij).
    Dank aan Senne en Louis C., om vanuit Meulebeke het team in Ruddervoorde nog te komen aanvullen.
    Dank aan trainer Kris die de truien van beide ploegen in Schiervelde afleverde (en hopelijk worden ze deze keer wel met waspoeder gewassen ).
    Dank aan afgevaardigde Joeri, die er opnieuw twee shifts heeft opzitten.
    Dank aan iedereen die er dit weekend bij kon zijn en onze ploegen een warm hart toedroeg.

    P.S.: trainer Karl speelt deze keer voor babysit voor volgende zaken:
    * De schoenen van Matthias Gheysen, die ze door het opjagen van zijn mama na de match in zijn haast heeft vergeten.
    * De sportschoenen van Lucas Maertens, die ze in zijn haast om naar Meulebeke te vertrekken in Ruddervoorde achterliet.
    Maandag levering.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U12 knap tweede op tornooi Ruddervoorde.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vijf wedstrijden van 30 minuten op één dag, er zijn eenvoudiger zaken te bedenken. In de opener tegen Oostkamp was het meteen werken geblazen. Kansen aan weerszijden, enkel Alexander De Marez wist er net na rust eentje te verzilveren: 1-0. Eernegem bleek een taaie brok. Na eerst 0-1 te zijn achtergekomen wist Lennert Lingier net voor rust gelijk te maken. Tijdens de tweede helft kreeg KSVR nog heel wat kansen maar scoren zat er niet meer in. Winst in penalty's leverde toch nog drie punten op. Daarna werd Hertsberge met 3-0 opzijgezet, Ruddervoorde kreeg er twee in zijn net zodat de laatste match zou beslissen over tornooiwinst. Wingene bleek eens te meer zijn vruchtbare grond eer aan te doen. Tegen de bonken van kerels wist KSVR een aantal heel goede kansen bijeen te voetballen. De lat en de doelman verhinderden een voorsprong. Kort voor rust knalde een mannetjesputter een vrije trap keihard op doel. Robbe wist eerst nog te keren maar de gevolgde spits kende geen genade: 0-1. Na de pauze moest KSVR op kracht zijn meerdere erkennen en ging met 0-3 de boot in. Toch een heel verdienstelijke tweede plaats voor KSVR dat het voetballend heel goed deed.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goede eerste helft rechtvaardigt ruime zege.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Tegen de U13 van Meulebeke werd vooral in de eerste helft de basis gelegd van de ruime zege. KSVR was ontegensprekelijk de best voetballende ploeg. De nieuwkomers integreerden zich aardig, al was het toch duidelijk dat het zoeken was naar elkaar. Na tien minuten wist Louis Callens op aangeven van Guanitto de ban te breken: 0-1. Een minuut later devieerde een verdediger een voorzet van Louis in eigen doel: 0-2. KSVR bleef doorlopend beter, Bert kon zich beperken tot wat kruid wieden in zijn voortuintje. Na dik twintig minuten wist Louis zich opnieuw goed door te zetten op rechts. Zijn teruglegger werd door Arne Naessens in twee tijden voorbij de thuisgoaliegewerkt: 0-3. Kort voor rust kon Senne een corner van Alessandro Beel aan de tweede paal binnen koppen: 0-4, een correcte weergave van de match. Meteen na rust kreeg KSVR een elfmeter na een fout op Guanitto. Viktor zette die perfect om en plaatste de forfaitcijfers op het bord. De hemelsluizen gingen daarna plots helemaal open wat normaal voetbal een tijd onmogelijk maakte. Toch kreeg KSVR ruimschoots de gelegenheid de score nog uit te diepen maar de laatste pass was telkens net niet voldoende zuiver. Veel positieve zaken in de eerste helft, al moeten de automatismen er begrijpelijkerwijs nog worden ingebakken. Dinsdag volgt een eerste serieuze test tegen reeksgenoot Oostende.


    05-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Competitiekalender Nat. U12 en Gew. U12.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In bijlage de competitiekalender voor de nat. U12 en de gew. U12.

    Bijlagen:
    CompetitiekalenderGew.U12.doc (53 KB)   
    competitiekalenderU12A.doc (63.5 KB)   


    04-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vooroorlogse score met dertien goals: 4-9.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na Wetteren was Oudenaarde de tweede sparringpartner in de voorbereiding op de nieuwe competitie.
    Nagenoeg dezelfde kern van vorige zaterdag, min Kenneth en Zeger, die onze reeds ruime vakantiekolonie gingen vervoegen.
    Een licht gewijzigde opstelling in vergelijking met vorig weekend zorgde al meteen voor een degelijke indruk. Duels werden al wat scherper aangegaan, het positiespel achteraan verliep beter en het scorend vermogen bleek ineens dan toch aanwezig te zijn. Om een verslag van enkele tientallen pagina's te vermijden houden we het enkel bij de doelpunten.
    3': Guanitto (assist Lennert, 0-1), 13': Louis C. (assist Guanitto, 1-2), 20': Louis C. (geen assist, 1-3), 22': Kevin (geen assist, 1-4), 36': Louis C. (assist Simon, 2-5), 42': Lowie R. (assist Matisse, 2-6), 49': Kevin (assist Viktor, 2-7), 52': Senne (geen assist, 2-8), 53': Guanitto (assist Lennert, 2-9).
    Concentratieverlies zorgde in de slotfase nog voor twee tegengoals, al mag KSVR zeker terugblikken op een meer dan behoorlijke prestatie.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hectische zaterdag.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Net zoals op onze autosnelwegen wordt zaterdag 6 augustus voor onze teams een heel drukke bedoening.
    We spelen een tornooi in Ruddervoorde en in de namiddag staat er nog een oefenpartij op Meulebeke gepland.
    Volgens de door jullie doorgespeelde vakantielijsten zouden er 24 spelers beschikbaar moeten zijn om deze klus te klaren.
    Weinig of geen overschot dus, te meer daar in Ruddervoorde zes (6!) matchen van 30 minuten gepland zijn:
    09.15: Oostkamp - 10.00: HO Oedelem - 11.30: Eernegem - 13.30: Hertsberge - 15.00: Ruddervoorde - 15.45: Wingene.
    De match in Meulebeke start om 13.30.
    Er zullen dus enkele jongens zijn die in de voormiddag in Ruddervoorde spelen en tegen de middag dan mee vertrekken richting Meulebeke.
    We vragen dan ook graag een wat soepele opstelling vanwege de ouders om deze drukke zaterdag tot een goed einde te brengen, waarvoor alvast op voorhand onze welgemeende dank.
    Speelgelegenheid zal er alvast ruim voldoende zijn.
    Jongens die vanuit Ruddervoorde nog richting Meulebeke moeten, kunnen - indien ze over geen vervoer beschikken - mee met trainer Karl.
    Trainer Kris neemt het tornooi voor zijn rekening.
    Selecties volgen na de donderdagtraining en zullen zo vlug mogelijk op dit blog worden gepubliceerd.

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor zaterdag 6 augustus.

    Tornooi Ruddervoorde.
    Volgende jongens zijn geselecteerd voor het tornooi in Ruddervoorde:
    Robbe Platteeuw, Emiel Bardyn, Alexander De Marez, Matthias Gheysen, Matisse Houthoofd, Simon Keulemans, Toon Lamote, Lennert Lingier, Axel Maertens, Lucas Maertens, Lowie Raveschot, Louis Sanders, Clement Six, Glenn Wannijn, Thorn Werbrouck.
    Axel en Lucas rijden 's middags mee met trainer Karl richting Meulebeke.
    Aanwezig om 08.30 in de kleedkamer.
    Adres: sportstraat 1 (bij de sporthal), maar ook bereikbaar via de Leegtestraat.
    (programma zie vorig bericht)
    Oefenwedstrijd Meulebeke.
    Volgende jongens zijn geselecteerd voor de oefenpartij op Meulebeke:
    Bert Knockaert, Kevin Bossee, Louis Callens, Viktor Dierynck, Aaron Macco, Axel Maertens, Lucas Maertens, Samy Van Grembergen, Senne Vanbrabandt, Guanitto Werbrouck, Arne Naessens, Alessandro Beel.
    Aanwezig om 12.15 in de kleedkamer, match om 13.30.
    Adres: Ingelmunstersteenweg 11 te Meulebeke, domein Ter Borcht, ingang via de Ter Borchtlaan.
    Hou zou tevens wenselijk zijn dat er na de match op Meulebeke twee jongens meteen terug richting Ruddervoorde zouden rijden om daar nog de laatste wedstrijd mee te doen, maar dat zien we dan wel na de match.
    Het zal inderdaad soms wat kunst- en vliegwerk worden doordat er nog negen spelers onbeschikbaar zijn, maar we danken alvast iedereen voor zijn begrip. Te kort aan speelminuten zal dus zaterdag zeker niet het geval zijn.
    VERGEET JULLIE IDENTITEITSKAART NIET!!!

    Na de training bracht Emiel nog een aantal achtergelaten spullen tot bij ons: een fles shampoo met in koeien van letters 'SIMON' erop en een enkelbescherming (zwart) voor beenbeschermers. Trainer Kris speelde voor babysit van dienst voor deze spullen.


    02-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangepast programma.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In bijlage een aangepaste versie van het voorbereidingsprogramma.
    De twee matchen van woensdag 17 augustus vallen weg. We proberen nog een training in te lassen die week (dinsdag 16/08?).
    Bevestiging hiervan volgt.
    De match tegen Coxyde van donderdag 25 augustus spelen we thuis ipv op verplaatsing.

    Bijlagen:
    programmajuliaugustusU12A.doc (23 KB)   


    01-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie match op Oudenaarde.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor de match op Oudenaarde zijn volgende jongens geselecteerd:
    Robbe Platteeuw, Bert Knockaert, Kevin Bossee, Louis Callens, Viktor Dierynck, Matisse Houthoofd, Simon Keulemans, Toon Lamote, Lennert Lingier, Lowie Raveschot, Louis Sanders, Samy Van Grembergen, Senne Vanbrabandt, Guanitto Werbrouck, Thorn Werbrouck.
    Vergeet je identiteitskaart niet!
    We verzamelen meteen ter plaatse om 16.15 (Adres: Rode Los, 9700 Oudenaarde - achter de sporthal)
    Voorzie schoenen voor eventueel kunstgrasveld (plastic game), alsook broekje en kousen.

    31-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste oefenmatch had twee gezichten.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Je hebt op papier 34 spelers, je vraagt iedere beschikbare speler en je komt aan 17.
    Net de helft of 50% dus, maar ruim voldoende om een oefenmatch te spelen.
    In de eerste helft was KSVR ontegensprekelijk de betere op voetbalgebied. Wetteren speelde de counter en lukte daarin vrij aardig.
    Het was vooral achteraan zoeken naar de juiste posities waardoor de thuisaanval gretig gebruik kon maken van de ruimte. Na nauwelijks drie minuten kwamen we dan ook al op achterstand. KSVR kreeg voor de pauze ruimschoots de gelegenheden om op gelijke hoogte te komen maar in de zone van de waarheid liep het telkens net fout. Zes wissels bij de rust, veel verschuivingen, het komt het spel niet ten goede. En dat was ook merkbaar. Het degelijke spel van voor de rust was verdwenen, het zoeken naar posities was des te meer aanwezig. Een vroeg kerstgeschenk zorgde voor 2-0 en vanuit overduidelijk buitenspel werd de 3-0 gescoord. Lennert Lingier mocht vanop de stip de eerredder scoren.
    We onthouden heel wat positieve zaken, maar de huiswerkagenda voor de trainers zit al meteen overvol, vooral met fases waarin balverlies wordt geleden. De manier van duels aangaan was bij momenten abominabel om naar te kijken. Voetbal is een contactsport en dat zullen we er wel degelijk nog moeten inbakken, maar het zou al straf zijn mocht alles na één oefenmatch al op wieltjes lopen. Over drie weken zien we hen terug...

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma volgende week.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Maandag 1 augustus: training om 19.00 (St. Idesbald, verzamelen meteen ter plaatse)
    Woensdag 3 augustus: KSV Oudenaarde - KSVR om 17.30. Verzamelen meteen ter plaatse om 16.15.
                                       (Het is mogelijk dat er op kunstgras wordt gespeeld. Hou rekening met het schoeisel aub!)
                                       Wedstrijdselectie volgt na de maandagtraining.
    Donderdag 4 augustus: Training om 19.00 (Cera- velden, De Tassche Ardooie)
    Zaterdag 6 augustus: Match in Meulebeke - tornooi in Ruddervoorde. Info volgt deze week.

    28-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenmatch Standaard Wetteren.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zaterdag 30 juli spelen we onze eerste oefenmatch tegen Standaard Wetteren.
    In tegenstelling tot wat eerder werd meegegeven en meegedeeld start de match om 10.30 i.p.v. om 11.00.
    Alle jongens die donderdag en vrijdag trainden zijn geselecteerd voor deze wedstrijd (16 spelers van de 34, gelukkig een grote kern dus!)
    We verzamelen meteen ter plaatse om 09.15. (Massemsesteenweg 56A, 9230 Wetteren)
    Gelieve te zorgen voor een zwart broekje en zwarte kousen aub.
    Vergeet ook je identiteitskaart niet. Voorzie in gepast schoeisel.

    Nog even meedelen dat de training van morgenavond, vrijdag 29 juli, opnieuw doorgaat op de terreinen van De Tassche te Ardooie.
    Aanvang om 18.00.

    Hou het blog vanaf nu dagelijks in het oog om eventuele wijzigingen tijdig te vernemen!

    Foto

    Nat U12 sluit af met zege tegen Centre.

    STAND Nat. U12 Ptn
    1 ROESELARE

    69

    2 TUBIZE

    57

    3 DENDER

    47

    4 WAASLAND

    46

    5 SP.CHARLEROI   

    44

    6 OUDENAARDE

    42

    7 DEINZE  

    40

    8 WETTEREN

    39

    9 AALST

    35

    10 OOSTENDE

    32

    11 MOESKROEN

    30

    12 LAMBUSART

    23

    13 LA LOUVIERE

    20

    14 O. CHARLEROI

    12

    15 BOUSSU DOUR 

    11

    16 F.CHARLEROI

    0

    . .

     

    . .

     


    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs