U12 KSV Roeselare 2011 - 2012.
Foto
KSVR - La Louviere Centre: 7 - 0

EINDSTAND U12B Ptn
1 ROESELARE          

72

2 GITS

62

3 RUISELEDE

53

4 CL. ROESELARE

45

5 WOESTEN

36

6 PITTEM

31

7 DE RUITER

31

8 RUMBEKE

30

9 LICHTERVELDE

28

10 LO-RENINGE

28

11 JONKERSHOVE

21

12 D.BEVEREN

13

13 FAM. MERKEM

5

14 WESTROZEBEKE

AF

AF algemeen forfait
Inhoud blog
  • Slotdag KSVR op 12 mei.
  • Dosko Beveren U13B-KSV Roeselare U12B : 1-12
  • Selectie U12B voor zaterdag 3 mei in Dosko Beveren
  • Tornooi Oostende.
  • Catalaans stoofpotje met Madrileense kruiden op wijze van de chef.
    Zoeken in blog

    30-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training vrijdag 30/12 afgelast.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De training van vrijdagavond 30 december is afgelast wegens de onbespeelbaarheid van de velden.
    Volgende afspraak maandag 2 januari om 18.00. (INDOOR!)
    Raadpleeg voor buitentrainingen voor alle zekerheid eerst het blog aub.

    28-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volg het blog voor het verder programma.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Normaal gezien staat vrijdag de eerste training op het programma.
    Daar we momenteel nog niet op de velden mogen bestaat de kans dat die training niet kan doorgaan.
    We berichten jullie via het blog zo vlug mogelijk omtrent de situatie.
    Gelieve vrijdag dus zeker eerst nog even ons teamblog te bekijken voor je vertrekt!

    24-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training van vrijdag 30 december.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Voor de training van 30 december hebben voorlopig 'slechts' 3 spelers van het B-team laten weten dat ze er zullen zijn die dag (Glenn, Lowie R. en Thorn). Wie volgende vrijdag op training is heeft voorgaand bericht zeker gelezen (anders kun je niet weten dat er training is).
    Gelieve uw aanwezigheid dan asap door te mailen naar karl.debaene@telenet.be. Doe dit meteen nadat u deze berichten hebt gelezen. Van uitstel komt afstel. Dit om toch een idee te hebben hoeveel jongens er zullen aanwezig zijn. Alvast bedankt voor de verdere medewerking.

    20-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma komende weken.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vrijdag 30 december: training om 19.00 (zowel A als B-team - Karl)
    Gezien er sommigen op reis gaan tijdens de vakantie vragen we dat de jongens van het B-team verwittigen of ze al dan niet aanwezig kunnen zijn die avond. Dat mag op volgend adres: karl.debaene@telenet.be. Dit om een idee te hebben van het aantal spelers die we mogen verwachten.
    De jongens van het A-team gaven hun vakantie reeds door op de evaluatie. Alvast bedankt om dit te berichten.
    Maandag 2 januari: training om 18.00 (tot 19.00 - indoor Hallen - Karl en ...)
    Donderdag 5 januari: training om 19.00 (Guy en ...)
    Vrijdag 6 januari: training om 18.00 (Karl)
    Zondag 8 januari om 10.30: La Louviere Centre - KSVR.
    De competitie voor het tweede elftal start pas terug op 14/01 met een thuismatch tegen Rumbeke.

    12-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen U12 B
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Uitslagen en kalender
    Datum Uitslag
    10/12/2011 13:45 K. SV RUMBEKE K. SV DE RUITER ROES.
    0 - 6
    10/12/2011 13:45 SK WESTROZEBEKE D.V. FAMKES MERKEM
    AMC
    10/12/2011 13:45 J.V. LO-RENINGE CLUB ROESELARE
    1 - 2
    10/12/2011 13:45 K.FC LICHTERVELDE K. FC WOESTEN
    2 - 2 
    10/12/2011 13:45 K. DOSKO BEVEREN K. VP GITS
    0 - 4 
    10/12/2011 13:45 K.S.V. PITTEM E. JONKERSHOVE
    4 - 2
    10/12/2011 13:45 GL RUISELEDE K. SV ROESELARE
    0 - 6

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 10/12/2011 GL Ruiselede KSVR U12B
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Laatste wedstrijd voor de winterstop werd gemakkelijk gewonnen door alweer mooi combinatievoetbal tijdens de eerste helft.
    Na 4' kon Lowie Raveschot de afvallende bal mooi binnentrappen , nadat Matisse Hoothoofd een mooie actie van op links met een voorzet besloot. Na 8' was het de beurt aan Allessandro Beel om te scoren. Senne Vanbrabandt en Lowie Raveschot zetten een mooie 1-2 combinatie op , onmiddelijk gevolgd door een nieuwe 1-2 tussen Lowie Raveschot en Lennert Lingier , mooie doorsteker door Lowie en afgewerkt door Allessandro. Na 14' kon Senne Vanbrabandt met een afstandschot de netten opnieuw doen trillen , mooi in het dak van het doel.
    Na vrije trap van een hardwerkende Toon Lamote in de muur ,kon hij zelf de bal recupereren en een voorzet geven op Lennert , die knap hoog in doel afrondde. Een mooie 4-0 ruststand. KVP Gits dacht er waarschijnlijk anders over , want tijdens de rust rinkelde de telefoon bij GL Ruiselede om naar de tussenstand te vragen . Dachten ze in Gits dat we werkelijk de 5 punten voorsprong zomaar te grabbel zouden gooien.
    De tweede helft was echter een maat voor niks . Het gestroomlijnde ééntijds voetbal van de eerste helft was verdwenen . Toch kon Allessandro Beel nog 2x scoren , eerst op een wel zeer mooie doorsteekbal van Lowie Raveschot  , na een individuele actie. Het tweede doelpunt van Allessandro kwam er op aangeven van Lennert Lingier .6-0 Eindstand . Onze verdediging stond er weer vandaag , Robbe Platteeuw hield de netten mooi CLEAN , maar ook de verdediging (Louis Sanders - Glenn Wannijn , Maxim Laperruque, Emiel Bardyn , Thorn Werbouck) kwam weinig in de problemen . Onze doelman Cément Six mocht voor de eerste keer dit jaar ook het vijandelijke kamp bestoken. Enkele mooie acties op rechts leverden net niets op.
    Ik wil iedereen ook nog eens oprecht bedanken voor dit seizoen , de biermand na de wedstrijd is een zeer mooie attentie van alle spelers en ouders . De bieren in deze mand zullen me zeker bevallen en weemoedig doen terugdenken aan de vele mooie momenten die we samen al beleefden. Na nieuwjaar met een nieuwe trainer zullen jullie hopelijk ook het kampioenschap mogen vieren. Maak er nog een fantastisch seizoen van en weet dat we elkaar nog wel eens tegenkomen op één van de voetbalvelden die ons Belgenland welig telt.

    09-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Regeling evaluaties U12A.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In bijlage vinden jullie de regeling voor de evaluaties van 16 december.

    Bijlagen:
    Evaluaties U12A.doc (24 KB)   


    08-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 10/12/2011 GL Ruiselede- KSVR 13u45.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Laatste match van dit jaar , we spelen tegen Ruiselede dat onlangs nog tegen Gits een oververdiend gelijkspel haalde.
    Eén van de sterkere tegenstanders dit jaar , thuis zijn ze dus nog ongeslagen.
    We verzamelen aan de Expo hallen te Roeselare om 12u00. Of u kan rechtstreeks gaan naar de Groene Leeuwen te Ruiselede Tieltstraat z/n 8755 Ruiselede , graag daar aanwezig om 12u45 in de kleedkamers.

    Selectie : Robbe Platteeuw , Clément Six , Thorn Werbrouck , Maxim Laperruque , Glenn Wannijn , De Meyere Robbe , Louis Sanders , Emiel Bardyn , Lowie Raveschot , Toon Lamote , Lennert Lingier , Matisse Houthoofd , Allessandro Beel , Senne VanBrabandt.

    06-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen U12 A
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Uitslagen en kalender
    Datum Uitslag
    03/12/2011 10:00 K.SV.ROESELARE BOUSSU DOUR
    4 - 2 
    03/12/2011 10:00 K.SV.OUDENAARDE PERUWELZ
    3 - 0
    03/12/2011 10:30 WAASLAND  WETTEREN
    1 - 4 
    03/12/2011 10:30 K.MSK.DEINZE FC.CHARLEROI
    9 - 0
    03/12/2011 10:30 OC CHARLEROI LAMBUSART
    3 - 4
    03/12/2011 10:30 SP.CHARLEROI AALST
    5 - 2
    03/12/2011 12:30 FC DENDER KV.OOSTENDE
    4 - 1
    03/12/2011 13:30 TUBIZE LA LOUVIÈRE
    8 - 1

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen U12 B
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Uitslagen en kalender
    Datum Uitslag
    03/12/2011 13:45 CLUB ROESELARE SK WESTROZEBEKE
    AMC
    03/12/2011 13:45 K. FC WOESTEN J.V. LO-RENINGE
    1 - 0
    03/12/2011 13:45 D.V. FAMKES MERKEM K. DOSKO BEVEREN
    2 - 4
    03/12/2011 13:45 K. VP GITS K.S.V. PITTEM
    8 - 1
    03/12/2011 14:30 E. JONKERSHOVE K. SV RUMBEKE
    0 - 1 
    03/12/2011 14:30 K. SV DE RUITER ROES. GL RUISELEDE
    0 - 3
    03/12/2011 14:30 K. SV ROESELARE K.FC LICHTERVELDE
    13 - 2

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 03/12/2011 tegen KFC Lichtervelde
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Doelpuntenfestival na de rust met als einduitslag 12-3 aub.
    Tegen de winf in had Roeselare de eerste helft , het zeer moeilijk tegen een gedreven Lichtervelde.
    Na 5' een strafschop tegen ,weliswaar magistraal gepakt door Clement ( of was de penalty zwak getrapt?)
    Na 10' eindelijk wist KSVR met ééntijdsvoetbal te scoren , 1-0 Matisse. Louis Callens maakte erna 21' 2-0 van. Na vele gemiste kansen , kwam Lichterveldetoch weer opzetten en lukte zelfs de aansluitingstreffer . Maar na de opzet was het weer Roeselare die na amper 20 seconden opnieuw 2 doelpunten voor stond , 3-1 via Lowie Raveschot. Na 30' en slecht uitverdedigen stond echter de 3-2 op het bord .
    Na de rust was er echter geen sprake meer van een wedstrijd , want Roeselare walste nu over de tegenstander met mooi voetbal en zeer aardige combinaties. Doelpuntenfestival , scoorden nog : 31' Lowie R. , 35' Toon L. , 44' & 45' Allessandro B. , 46'& 47' Lennert L , 48' Allessandro B. , 54' Matthias M. , 57' Louis C. , 59' Toon L.


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Evaluaties U12A.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De evaluaties voor de U12A gaan door op vrijdag 16 december tussen 17.00 en 21.00. (keepers niet!)
    Gelieve te mailen naar karl.debaene@telenet.be met het gewenste uur (uren).
    We proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden bij het opstellen van het uurrooster.
    Vlug reageren is de boodschap!

    04-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herfsttitel leek KSVR even te ontglippen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De jongens uit de Borinagestreek maakten het KSVR knap lastig, al leek het er aanvankelijk op dat witzwart naar een makkelijke zege op weg was. Voor de rust was het vooral KSVR dat met goed voetbal de 'Dourezen' het veld liet verkennen. Goede opbouw van achteruit, goede flankwissels en toch heel wat kansen. Hoewel Dour tijdens de eerste helft een stevig windvoordeel kende kwamen ze zelden of nooit in de buurt van Robbe die zich kon beperken tot enkele tussenkomsten bij diepe ballen vanwege de bezoekers (hun enige wapen trouwens tijdens de hele match!). Halfweg de eerste periode bereikte een voorzet van Seppe het hoofd van Louis die van dichtbij kon binnenkoppen. De verdiende voorsprong was er, al is één tegengoal vlug gemaakt natuurlijk. Op hoekschop van Louis wist Arne aan de eerste paal binnen te tikken zodat de geruststellende 2-0 op het bord stond. Met windvoordeel moest dit een eenvoudig klusje worden om de drie punten aan huis te houden. Niets leek echter minder waar. Een verre knal (zo waren er wel meer vanwege de bezoekers ) bereikte de overjaarse spits (die trouwens de hele eerste helft op de bank bleef, very strange ) en die liet zijn goed gevolgde kompaan scoren. Kort daarna kreeg Robbe een voorzet niet goed onder controle. De aangeboden kans werd door de bezoekende spits onbegrijpelijk maar gelukkig voor KSVR naast getrapt. Dit was echter uitstel van executie. Een nieuwe kruisraket belandde opnieuw in Dourse voeten en de 2-2 was meteen een feit. Met nog een dik kwartier te gaan wist KSVR waar het voor stond: karakter tonen, gaan en nog eens gaan. Witzwart vond zijn betere voetbal terug en kreeg een handvol goede kansen om opnieuw op voorsprong te komen. Dame Fortuna leek ons echter in de steek te laten, het was telkens van net niet. Vijf minuten voor tijd werd de ban dan toch gebroken. Via Louis en tussenstation Seppe kreeg Axel de bal net voor de zestien toegespeeld. Met zijn magistrale linker pegelde hij een onhoudbare streep net onder de dwarsligger: 3-2. Het voetbal haalde dus toch weer de bovenhand. Net voor affluiten werd Louis na een vrije trap foutief afgestopt in de zestien (de bal was trouwens bij Seppe, Louis stond misschien wel anderhalve kilometer buitenspel, maar fout is fout!). Hij zette zelf de elfmeter om zodat KSVR met 4-2 Boussu Dour kon opzij zetten. Zo zie je maar dat een match nooit gespeeld is en dat een ruime marge steeds aangewezen is tegen knal-boem-pats-ploegen. KSVR gaat zo als leider de winterstop in en mag genieten van een drietal weken rust. Na Nieuwjaar gaan we op bezoek bij Centre waarna de heenronde er opzit. Leuk voetbal blijven brengen is de boodschap en dat we hiermee zullen meedingen naar de titel, dat staat nu wel vast, al is een misstap vlug gemaakt.
    Alvast een dikke proficiat voor wat de jongens in de eerste ronde brachten!

    02-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 03/12/2011 KSVR U12B - KFC Lichtervelde
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zaterdag spelen we de eerste wedstrijd van de terugronde tegen Lichtervelde . De heenmatch wonnen we weliswaar gemakkelijk met 8-0 , maar vorig week speelde Lichtervelde verrassend genoeg 3-3 tegen De Ruiter . Dus gaan we zeker terug onze uiterste best moeten doen , om Lichtervelde puntenloos terug naar huis te sturen.

    Selectie : Keeper , Louis Sanders , Thorn Werbrouck  , Glenn Wannijn , Emiel Bardyn , De Meyere Robbe , Matisse Houthoofd , Lowie Raveschot  , Moyaert Mathias , Lennert Lingier , Lamote Toon en nog 2 aan te duiden A spelers.

    Nog altijd vele gekwetsten bij de beetjes ,
    Maxim Laperuque , voetblessure tot 05/12/2011.
    Supply Zeger , knie tot winterstop.
    De Marez Alexander , achillepees tot ...
    Gheysen Matthias , achillespees tot winterstop.
    Keulemans Simon , lies tot winterstop.

    Iedereen AANWEZIG op schiervelde om 13u15 in de kleedkamers . Wedstrijd om 14u00.
    SMAKELIJK AAN ALLE SPAGHETTI - VRETERS .

    01-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De selecties voor de matchen van zaterdag volgen meteen na de vrijdagavondtraining.

    Foto

    Nat U12 sluit af met zege tegen Centre.

    STAND Nat. U12 Ptn
    1 ROESELARE

    69

    2 TUBIZE

    57

    3 DENDER

    47

    4 WAASLAND

    46

    5 SP.CHARLEROI   

    44

    6 OUDENAARDE

    42

    7 DEINZE  

    40

    8 WETTEREN

    39

    9 AALST

    35

    10 OOSTENDE

    32

    11 MOESKROEN

    30

    12 LAMBUSART

    23

    13 LA LOUVIERE

    20

    14 O. CHARLEROI

    12

    15 BOUSSU DOUR 

    11

    16 F.CHARLEROI

    0

    . .

     

    . .

     


    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs