hier zijn we weer de maand oktober was dan weer juist iets drukker. We zijn de maand goed begonnen met een bezoekje aan Planckendael. Dit hebben we niet alleen gedaan, maar samen met Peter, Oma, Peter Wout, Tante Karen, Elle en toen nog?????.Een paar dagen zijn onze kids dan weer zeer sportief geweest. Het was namelijk de scholenveldloop, waar meedoen belangrijker is dan winnen. Wat hebben we nog gedaan in oktober? We zijn samen met Mimi San, Nonkel Andy, Anaïs, Peter Wout, Tante Karen en Elle een weekendje naar Weertebergen geweest. Plezier verzekerd, veel gezwommen en gewandeld en natuurlijk ook gespeeld. In de maand oktober zijn we ook met volle moet aan de speelkamer van de kids begonnen. Onze kelder werd opgebouwd naar speelkamer. Daar keken de kindjes al lang naar uit. Op het einde van de maand zijn we dan naar Luxemburg city geweest. Kobe moest namelijk een spreekbeurt doen over het land Luxemburg en hebben wij er niet beter op gevonden om eens naar daar te gaan. en om de maand goed af tesluiten zijn we samen met Meter, Opa, Mimi San, Nonkel Andy en Anaïs naar het Preston Palace geweest. Dit was super leuk. Er was een leuk zwembad, je kon er bowlen en bovenal er was een indoor kermis. Dank u Meter voor deze uitnodiging en vakantie.
19-01-2019, 16:14 geschreven door ilse Reacties (0)
18-01-2019
augustus 2017
Hey ,
hier zijn we weer augustus 2017 ook weeral zolang geleden.
In augustus werd Mimi San 40 jaar en dit ging niet ongemerkt voorbij. Mimi had namelijk een huisje in het zuiden van Frankrijk gehuurd waar we met z'n allen welkom waren. St.Amans du Pech werd voor 2 weken onze stek. Een huisje met een eigen zwembad, veel dingen in de omgeving om te gaan bezoeken, André die met zijn moto daar is en met Kobe op uitstap gaat,hoog in de bomen klimmen. Kortom 2 weken die goed gevuld waren met als kers op de taart 2 gezellige feestjes . Eéntje voor de 40ste verjaardag van Mimi en éénvoor de verjaardag van Anaïs.
Na deze 2 super leuke weken zijn we met ons gezinnetje nog een weekje naar de Loire afgezakt. Een weekje kamperen met onze camping-car, genieten van het zwembad en natuurlijk ook eens iets gaan bezoeken zoals het kasteel van Da Vince met al zijn uitvindingen.
De maand augustus is denk ik nog nooit zo snel voorbij geweest.
18-01-2019, 15:03 geschreven door ilse Reacties (0)
11-12-2018
juli 2017
Hallo,
hier zijn we weer, een familieweekend geen betere manier om de grote vakantie te beginnen. Een heel weekend samen met familie, spelletjes spelen- uitstapjes doen- samen bbq'en en nog veel meer fun verzekerd.
Direct na het weekend doorgereden naar Lengeler, want daar kwam de Tour de France langs en geef nu toe hoeveel keer in je leven krijg je de kans om die te zien. Na lang wachten de hele caravan zien passeren de moeite, fietsers zijn wel heel rap door onmogelijk iemand te herkennen.
Na dit alles wij terug naar huis, onze Kobe bleef bij oma en Peter en daar hoort natuurlijk een afscheid bij ook van broer en zus.
Samen met Febe gaan rolschaatsen en een mooie wandeling maken is ook 1 van de activiteiten van deze vakantie.
15 juli is het dan weeral tijd voor het crisisfestival, een leuk plaatselijk festival waar de kids zich jaar na jaar kostelijk amuseren.
Een dagje Phantasialand moet ook kunnen tijdens de vakantie, niet? Tuurlijk samen met Sandy, Bruno, Laure en Tessa een dagje fun verzekerd. Voor ons Lien hoe sneller, hoe liever. Voor Kobe mag het allemaal iets trager gaan.
Op het einde van de maand hadden we 2 feestjes : ééntje als verrassing voor Bruno zijn 40ste verjaardag: thema marvelhelden en ééntje voor onze Kobe natuurlijk. We hebben onze eerste tiener in huis :( .
Om de maand goed af te sluiten zijn we op Kobe zijn verjaardag samen met Oma en Peter naar Mini-Europa en het Atonium geweest. In het atonium was er een tentoonstelling bezig over Sabena dit vonden Kobe en Peter heel interessant. Mini-Europa vonden de kids ook geweldig, met hun gids door Europa.
Om de dag mooi af te sluiten zijn we nog gaan eten in de Bistro 500 met kers op de taart : kaarsjes op Kobe zijn dessert dit had hij echt niet verwacht.
Voila dat was de eerste helft van de grote vakantie, we zijn weer veel thuis geweest :)
Een paar foto's om mee te genieten, de rest van de vakantie volgt snel.
11-12-2018, 21:13 geschreven door ilse Reacties (0)
21-11-2018
juni 2017
Hey,
hier zijn we weer. Juni was een vrij rustige maand. Een bezoekje aan Planckendael om alle lego diertjes te gaan zoeken. Allemaal gevonden, achter sommige wel wat langer moeten zoeken dan achter andere.
Voor Kobe zijn verjaardag hadden we een namiddagje bij o2run geboekt, super goed weer en super veel fun een heel leuke namiddag.
De kids hadden met hun klas aan een wedstrijd meegedaan en ze hebben de hoofdprijs gewonnen een dagje Pairi Daiza, een extra schoolreisje werd met plezier genomen.
Het zwembadje stond ook al buiten , juni was een mooie warme maand. Elle is ook een dagje komen spelen in het zwembad en achteraf samen frietjes eten.
De hele maand juni zijn we ook heel regelmatig met Thor gaan wandelen.
Als mooie afsluiter van de maand en van het schooljaar, 2 heel mooie rapporten. Jaja onze kids mochten door naar het 4de en 5de leerjaar.
21-11-2018, 14:02 geschreven door ilse Reacties (0)
11-11-2018
mei 2017
Hey,
we zijn de maand begonnen met een bezoekje aan Planckendael. Een dagje fun met z'n allen, zeker voor herhaling vatbaar.
Later in de maand zijn we naar Toverland geweest. Een dagje vol plezier en mooi weer met schitterend gezelschap.
En om de maand goed af te sluiten , zijn we met de tent een camping gaan doen. Camping "de paal" een camping die alles had wat we wouden. Onze kinderen hebben er de tijd van hun leven beleefd. Een verlengd weekend overgoten met heel goed weer , een leuk zwembad, een super speelplein en super kinderanimatie. Kortom we gaan zeker nog eens terug.
11-11-2018, 11:09 geschreven door ilse Reacties (0)
28-10-2018
2e helft april 2017
Hey,
Hier zijn we dan weer. Laten we beginnen met Pasen, wat zijn ze weer verwend geweest. Het was ook de eerste keer dat ze niet alleen waren om te rapen. Stan en Elle zijn ondertussen ook groot genoeg om te rapen. Pasen was ook weer een drukke dag. Eerst bij ons, dan bij Marraine, dan bij oma om die dag te eindigen bij Meter. Paasmaandag volgens traditie bij Mimi San.
De week die erop volgde was het op school alle hens aan dek want het schoolfeest kwam eraan. Het thema was België en dat hebben we geweten. Lien bracht met haar klas "konijneneten" van Bart Peeters. Kobe bracht met zijn klas een stuk van Baba Yega met de bomma en dan nog samen een medley met o.a. Marie-Louise van Bart Kaël. Als slot was er dan het volkslied met heel de school. Natuurlijk waren er nadien het springkasteel, het schminken en nog vanalles anders.
Voor ons Lien kwam er dan nog een drukke week aan. Het groot optreden van de dansschool : Toeval. 4 optredens op 2 dagen tijd. Ze vond het super, maar was toch kapot zondagavond. Zo dat was het dan voor april.
28-10-2018, 00:00 geschreven door ilse Reacties (0)
20-10-2018
eerste helft april 2017
Hey ,
april was een heel drukke maand, dus gaan we die in 2 verdelen.
We zijn de paasvakantie begonnen met een dagje Technopolis samen met Laure en Tessa. Onze dag was super en veel te snel om, spijtig genoeg.
2 dagen later zijn we een dagje naar de Beekse Bergen geweest. Met de auto tussen de dieren gaan rijden, wel een leuke ervaring.
Dan in het weekend zijn we naar de Ghostrockers gaan kijken in de tent op het kerkplein, er was geen volk dus de kids stonden helemaal vooraan. Een topper voor ons Lien, Kobe heeft er ook van genoten.
Op maandag 10 april zijn we dan richting Nederland gereden, onze camping-car gaan afhalen en direct doorgereden naar een super leuke camping. Eens op de camping aangekomen , hebben we voor de eerste keer onze tent opengezet. Deze camping had een heel grote serre met daarin een zwembad en een heel grote zandbak met water. Alleen spijtig dat de nachten zo koud waren.
16-10-2018, 00:00 geschreven door ilse Reacties (0)
14-10-2018
maart 2017
Begin maart zijn we samen met Peter Wout , Tante Karen en Elle voor een weekendje naar Lengeler gegaan. We hebben samen veel genoten van het leuke gezelschap, de mooie natuur. De kindjes hebben heel veel met Elle gespeeld.
Later in de maand zijn de kids met school naar het stripmuseum geweest.
10-10-2018, 00:00 geschreven door ilse Reacties (0)
08-10-2018
Afscheid nemen van ons Mieke °2004 04 14->*2017 01 24
Op 24 januari moesten we onze kindjes een triestig nieuws vertellen. Ons Mieke had afscheid genomen van ons . Dit deed ons natuurlijk heel veel verdriet, de kindjes hadden niet anders geweten dan ons Mieke die thuis op hun zat te wachten. We hebben haar dan ook een plaatsje gegeven in onze tuin met een gedenktekentje. Ook in ons huis en ons hart blijft ze voor altijd bij ons.
03-06-2018, 00:00 geschreven door ilse Reacties (0)
26-05-2018
December 2016 -
Hey ,
Hier ben ik weer het is weer heel lang geleden dat er nog iets bijgekomen is op de site ik ga daar proberen verandering in te brengen. Sinds november 2016 is er veel gebeurd. We beginnen met december 2016. Sinterklaasstoet Sinterklaas bij Meter en Peter en natuurlijk ook op school.Ons Lien die 8 jaar wordt, wat gaat het toch veel te snel. Kerstmis nodigt uit voor mooie foto's. Ik heb er een paar gekozen. Dít berichtje is een probeersel hoop dat de foto's te tevoorschijn komen. Groetjes van ons allemaal♡♡♡
21-03-2017, 00:00 geschreven door ilse Reacties (0)
juni 2016- november 2016
Hey,
hier ben ik weer, ik ga proberen een beetje verder te gaan waar we gebleven waren. De zomermaanden zijn weer voorbij en er is weer veel gebeurd. Juni is de maand van de toetsen en de rapporten, waar we heel blij mee waren. Dus vertrokken we het laatste weekend van juni opgelucht en ontspannen op familieweekend naar de zee. Dit was weer een heel geslaagd weekend, huisje met mooie tuin, leuk gezelschap, geocachen in het donker,spelen op het strand, het weekend was weer veel te rap voorbij.Hierbij ook enkele sfeerfoto's.
Kijk bijlage 2
Eind juni heeft Kobe zijn feestje voor de kindjes van het school gegeven. We zijn met z'n allen gaan bowlen. Fun verzekerd!
Op 7 juli zijn we samen met Oma, Peter, Peter Wout, Tante Karen, Elle en Finn naar Planckendael geweest. We hebben genoten van het goede weer, de diertjes lieten hun weer van hun beste kant zien. Na een dagje Planckendael sliepen de kids zonder probleem een lange nacht.
kijk bijlage 1
16 juli : crisisfestival altijd fun verzekerd.
21 juli : we vertrekken eindelijk op vakantie. Maar voor we naar de camping gaan passeren we langs Asterixpark voor 2 dagen. We hebben hiervoor een kamer in een hotel gehuurd. Deze kamer hebben we niet veel gezien. Asterixpark is echt een super leuk park. Hieronder enkele sfeerfoto's.
kijk bijlage 5
Asterix Park was de start van een mooie vakantie in Frankrijk. Onze volgende bestemming was Brem-sur-mer. Een zalige camping op 10min te voet van de oceaan. Een pracht streek,de vendee. De kids hebben op paardjes gereden, zijn zandkastelen gaan bouwen, in de bomen gaan klimmen, dinosaurussen gaan bezoeken en nog veel meer. Kortom het was weer geweldig, ook het weer zat ons dit jaar mee. Ik toon jullie enkele fotootjes.
kijk bijlage 3
Op 10 augustus zijn we met Peter en oma naar het eifelpark gegaan. We hebben daar diertjes bezocht, naar een show in de lucht gekeken, met Peter in de botsauto's gegaan en nog veel meer
kijk bijlage 6
13 augustus : trouw van Sandy en Bruno. Wat een geweldig feest, we hebben tot de vroege uurtjes gefeest en de kids tot de vroege uurtje het snoepkraampje opengehouden.
kijk bijlage 7
De rest van augustus hebben we gewoon genoten van het goede weer en onze familie. Samen in het zwembad een BBQ doen ,. . .
De vakantie hebben we afgesloten met enkele dagen Europa Park samen met Mimi San, Nonkel Andy en Anaïs.Weer heel wat attractie's gedaan. Ons Lien was weer enkele cm's gegroeid en kon dus in een heel deel attractie's in waar ze de vorige keer niet in kon.
kijk bijlage 8
4 oktober scholenveldloop : ze hebben dat weer schitterend gedaan !
13 oktober : Elle op bezoek en maakt kennis met ons Minouche
15 oktober : een bezoekje aan de Zoo van Antwerpen. We hebben er dezelfde foto getrokken als enkel jaren geleden, het vergelijken waard. Voorlopig vind ik de foto niet, maar jullie hebben er nog recht op.
16 oktober met Mimi San, Nonkel Andy en Anaïs naar het Harry Malter park. Weer een dagje vol plezier. De kids hebben voor de eerste keer op een kameel gereden. Verder waren er nog veel andere beesten ,attractie's en een circus.
kijk bijlage 9
De herfstvakantie hebben we vooral genoten van de welverdiende vakantie. We zijn met Mimi San, Nonkel Andy, Anaïs, Meter en Opa een midweek naar Port-Zeeland getrokken om er te genieten van de frisse zeelucht.
kijk bijlage 10
10 november : Elle 1 jaar !
11 november : lichtjes wandeling in Kampenhout
19 november een feestje voor Elle haar eerste verjaardag !
Zo jullie kunnen alweer even verder. Ik doe verder van zodra ik nog even tijd heb.