Hallo,
hier zijn we weer. Waar waren we gebleven, Sinterklaas denk ik. Die was ook dit keer weer heel genereus.
https://photos.google.com/album/AF1QipOnh5jsBzqNoU8PFGg_UWrVQXTTxiodsA5t7wLB
Na Sinterklaas zijn we de Kerstman tegengekomen op de Kerstmarkt in Leuven. Deze zijn we gaan bezoeken met oma.

Op 23 december was ons Lientje jarig. 7 JAAR! Mijn kleine meid wordt groot. En feestje hebben we natuurlijk gehouden, met een Elsa-taart.

Op haar verjaardag zelf zijn we naar Antwerpen geweest, daar was het kerstmarkt en 's avonds de kerststoet van JOE FM. Hieronder een paar sfeerbeelden.

Kerstmis hebben we in Lengeler gevierd en dit voor het eerst met Elle erbij. Pakjes opendoen, spelen, knuffelen en natuurlijk ook gaan wandelen met z'n allen. De laatste dag heeft Kobe zijn Nieuwjaarsbrief voorgedragen aan Peter want die bleef nog effe in Lengeler.

31 December, de laatste dag van het jaar! Wat doen we dan, dan gaan we schaatsen of toch proberen. Ons Lientje was er bijna direct mee weg, onze Kobe had het iets moeilijker. Eenmaal thuis hebben we een aperitiefje klaargemaakt. Tussen het eten door hebben we Kobe zijne trein met z'n allen gebouwd. En om middernacht was het tijd voor vuurwerk en daarna de nieuwjaarsbrieven,die zoals altijd weer heel mooi waren. Hieronder enkele foto's.

2016: Weer een nieuw jaar! Wat gaat de tijd toch snel. Op 1 januari, nieuwjaarsbrief voor Meter en Mimi San.
![20160101_132151[1].jpg](http://static.skynetblogs.be/media/58914/3230511580.jpg)
En dan als allerlaatste nog een nieuwjaarsbrief voor Peter Wout. En onze Kobe kan het niet laten om zijn nichtje nog eens in de armen te nemen.
![20160103_113209[1].jpg](http://static.skynetblogs.be/media/58914/939238635.jpg)
Op 6 januari was het 3 koningen, maar voor ons was het de eerste keer dat Elle op bezoek kwam voor een hele dag. De kids wouden die morgen niet echt naar school en waren zeer gehaast na het school om terug naar huis te gaan.

In januari was het niet echt goed weer, maar toch goed genoeg om effe langs de kerstboomverbranding te passeren. Samen met Lore en vele vriendjes van de school.

Op 13 januari was het het verjaardagsfeestje van ons Lien. Dit jaar zijn we naar "De Nekki" gegaan. Samen met al haar vriendjes naar de binnenspeeltuin en samen gaan zwemmen. De kids hebben hun echt wel geamuseerd, zeker voor herhaling vatbaar.

Op 31 januari zijn we samen met Sandy, Bruno, Laure en Tessa gaan schaatsen. Eerlijk de kids waren er rapper mee weg dan wij, vooral ik dan.

Februari is de maand van Carnaval. Dit jaar organiseerde de school en stoet door het dorpcentrum. Fun gegarandeerd! We zijn ook naar de stoet in Vilvoorde gaan kijken.

Op 12 februari zijn we met Veerle, Steven, Matteo en Mauro naar Planckendael geweest. Onze kids waren de gids van de dag. Ondanks het koude weer hebben we er toch van genoten.

Op 13 februari zijn we dan eindelijk naar de "K3-show" geweest. Ons Lientje was dolenthousiast, Kobe ook maar wou dat iets minder laten zien. De show was af, lekker mee dansen en zingen met de oude en de nieuwe K3tjes. De show mocht voor de kids nog een beetje langer duren. Eenmaal thuis was er een kleine opdoffer : ons Lientje is uitgeschoven en met haar hoofd tegen de tafelhoek. Overal bloed en ja het moest geplakt worden, gelukkig niet genaaid. Als troost zijn we daarna naar de frituur gereden en lekker frietjes gegeten.

Op 6 maart was het de doop van Elle. Eerst met z'n allen naar de kerk een daarna een leuk feestje.

Op 15 maart kwam Noah op bezoekje. Zoontje van mijn collega Marie. De kids lieten nog maar eens zien dat ze geboren babysitters zijn.

Dan komen we al aan eind maart : Pasen. Wederom veel gekregen op zondag hebben we eerst bij ons eitjes gerapen, daarna bij Marraine samen met Stan en Elle. En om af te sluiten zijn we naar oma en Peter verhuist en raad eens : daar waren de paasklokken nog eens geweest. Dan op paasmaandag zijn we naar Mimi San en Meter geweest en daar waren de Paasklokken ook geweest al denken we dat het daar eerder de paashaas was.

Dinsdag zijn we dan vertrokken voor een midweekje Nederland. In "De Leistert" hadden we een huisje gehuurd voor ons, maar ook voor Peter Wout, Tante Karen, Elle, Tante Sara, Nonkel Bert en Stanneman. Wat keken we daar naar uit om ons met z'n allen te amuseren. Het werden 4 volle super plezante dagen. zeker voor herhaling vatbaar. Het huisje was super, het zwembad, het park zelf(voor mooie wandelingen) en de minigolf waren ook schitterend. Hieronder enkele foto's om jullie te laten meegenieten.

Op 16 april was het dan tijd voor het schoolfeest van onze kids. het thema was "Schatten op zolder". Ons Lientje heeft o.a. gedanst op "Thriller" , Kobe heeft zich o.a. gewaagd aan volksdans. Na het optreden dat door gebleven is(joepie) konden ze nog allerlei spelletjes spelen.

Op 1 mei zijn we richting Walibi getrokken met Sandy, Bruno, Laure en Tessa. Laure en Lientje doen hun communie allebei op hetzelfde moment en konden dit niet samen vieren. Dan maar samen naar een pretpark. Na een heel slechte maand april hebben wij een schitterende dag gehad, zonnetje van 's morgens tot 's avonds.

Op 5 mei was het dan eindelijk zover : Ons Lientje deed haar communie! Na vele voorbereidingen, veel stress konden we eraan beginnen eerst de haartjes mooi opsteken en dan haar kleedje aan. Daar keek ze al heel lang naar uit. Eens klaar vertrokken we richting kerk, de stress begon zwaar te worden. Een heel mooie mis, de ballonnen opgelaten in de volle zon. Dan richting thuis waar ons feestje (ook in de volle zon) kon beginnen. Dank U aan iedereen om er te zijn en het een onvergetelijke dag te maken voor ons Lientje. Hieronder enkele foto's. De foto's van de fotograaf laten op zich wachten maar volgen zeker nog.

Op 7 mei moesten Peter Wout en Tante Karen weg en hebben ze aan ons gevraagd of Elle mocht komen en blijven slapen. Dat vonden wij natuurlijk oké.

Op 21 mei was papa op vrijgezelleweekend van Bruno, het was zalig weer, dus besloten we naar Planckendael te trekken. Daar klommen de kids in de bomen bezochten ze de diertjes en dan op weg naar de waterspeeltuin. Op weg naar de waterspeeltuin zijn we tante Mimi en Maaike tegengekomen. Onze Kobe is volledig opgegaan in de waterspeeltuin, maar ons Lientje en Maaike hebben een zalige namiddag gehad samen.

Zo dat is het ongeveer denk ik. Tot de volgende keer voor een volgende up-date.
Groetjes David Ilse Kobe en Lien !
|