Inhoud blog
  • Maandag 23 Mei 2011 Moesel
  • Dinsdag 25 Mei 2011
  • Woensdag 25 Mei 2011 Grosglockner
  • Donderdog 26 Mei 2011 Karinthië
  • Vrijdag 27 Mei 2011 Brenner en Arlbergpass
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Motorreis2011
    Duitsland - Oostenrijk
    20-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag 27 Mei 2011 Brenner en Arlbergpass

    Vrijdag 27 mei 2011

     

    Na een weekje met prachtig weer, kondigde de vrijdag zich somber aan. Lage temperatuur, een onvriendelijke hemel. Dus maar ons regenpak aangetrokken en weg waren we. Dobbiaco – Brunecko – vipeteno. Via de Brennerpass naar Innsbruck. Dan via St-Anton naar Bregenz. Iemand had het idee om via de Arlbergpass te rijden. Waarschijnlijk is dit wel prachtig, maar door de sneeuw, regenen en mist was er niet veel van te zien. In Bregenz waren we gelogeerd in een hotel waar juist een buslading gepensioneerden was toegekomen. Het diner was daardoor vergezeld van volksmuziek. Wij zijn dus snel de bar ingevlucht of anders moesten we misschien wel den dans inzetten













    20-07-2011 om 13:36 geschreven door Hendrik  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 28 Mei 2011 Zwarte woud

    Zaterdag 28 mei 2011

     

    Ongelofelijk maar het weer zag er terug wat vriendelijker uit. Niet meer de hoge temperaturen, maar uitstekend motorweer. De noordzijde van het meer van Konstanz gevolgd en dan het Zwarte woud ingereden. Beetje problemen in het zwarte Woud met wegomleggingen, maar toch blijft het een prachtige streek.

    Wij zijn dan richting Luxemburg gereden, waar we in Remich in een “ luxe “ hotel gelogeerd hebben.









































    20-07-2011 om 13:35 geschreven door Hendrik  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 29 mei 2011 rondrit Luxemburg

    Zondag 29 mei 2011

     

    Onze laatste dag weeral. Vanuit Remich de Moesel gevolgd via Wasserbillig – Echternach naar het kasteel van Vianden. Na een lekker middagmaal en een goedkope tankbeurt zijn we richting huis gereden; moe maar tevreden.

     

     













    20-07-2011 om 13:31 geschreven door Hendrik  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)


    Archief per week
  • 18/07-24/07 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs