Het was een fijne dag aan de zee, Mitte en Wies lagen binnen de kortste keren in het water, onze Senne en Job zijn niet echt zo'n waterratten dat ze er ineens gaan inliggen. Daantje heeft ook wel wat in het water gezeten maar niet zo snel als de meisjes. Job wou ook graag garnalen en krabben vangen met zijn netje. De jongens hebben ook een zandkasteel gemaakt en de meisjes hebben er mee gespeeld. Op de terugweg zijn we nog even in Brugge gestopt om daar te wandelen in de stad en ook te eten. En dan was spijtig genoeg de reis gedaan.
We zijn onderweg eens gestopt bij een heel mooi bloemenperkje. Daar hebben we mooie foto's kunnen maken van mitte tussen de bloemetjes. Als je zo dicht bij de zee verblijft moet je natuurlijk ook eens daar naartoe. Het weer was schitterend dus konden ze zelfs zwemmen in de zee. De kinderen hebben zich reuze geamuseerd zowel in het water als op het strand.
op reis naar veurne: bakkerijmuseum, boerderij, boottochtje
In het bakkerijmuseum waren grote festiviteiten aan de gang, je kon voor een klein bedrag bij verschillende kraampjes de gebakjes of streekproducten kiezen die je zelf wilde en dan was het smullen. Er was ook iemand die zeer snel en mooi elk dier dat de kinderen vroegen konden maken met marsepein, mitte wilde een giraf. In de namiddag zijn de kindjes met elke, sven en hans naar de buren gestapt om de ezels te voeren( die hadden we 's morgens al gehoord). Het waren poitou ezels en ze hadden ook nog kangoeroes en alpaca's. ze kregen zelfs een echte rondleiding. We zijn ook naar een cafeetje geweest waar wies heeft genoten van het haar kammen door mitte. We hebben ook een boottochtje op de zee gedaan met een boot die eerst op het strand reed om dan zo het water in te rijden. Spijtig genoeg was dit één van de weinige momenten dat het regende toch bleef iedereen lachen voor de foto maar na een tijdje heb ik ervaren hoe het voelt om zeeziek te zijn en dat is echt geen prettig gevoel en dat heeft wel een tijdje geduurd. Dan nog een foto van onze Senne die tijdens het schatten zoeken in het bos een 'bosvis' had gevonden.
Het was een stralende dag om naar Bellewaerde te gaan. We hebben ons allemaal heel goed geamuseerd en het weer zat ook echt mee. Wiesje was wel in veel dingen bang of durfde niet en de jongens Senne en Job voelden zich voor sommige dingen echt te groot maar ze gingen er dan toch in.
In de waterbootjes mocht wiesje niet mee maar ze vond het dan wel spannend om de rest nat zien te worden terwijl zij nog droog bleef en dan konden we ook mooie foto's trekken. Hans en Senne zijn daarna met de boomstammetjes naar beneden kunnen komen, Elke en haar gezin hadden minder geluk, terwijl ze naar boven gingen in hun boomstam werd alles stopgezet want er was een probleem en moesten ze zo schuin hangend uitstappen. 's Avonds zijn we in Ieper dichtbij de Menenpoort iets gaan eten in een lekker en goedkoop restaurantje en natuurlijk zijn we dan ook naar de last post gaan luisteren. Het was toch indrukwekkend dat zoveel mensen ineens doodstil werden. zelfs onze kindjes waren geweldig stil allemaal.
op reis naar veurne: wandeling kasteel, popje jules
We hebben een mooie wandeling naar het kasteel van Beauvoorde gemaakt. Wiesje vond dit niet zo mooi denk ik maar dan kwamen we een beeld tegen van popje jules maar dan nog groter dan wies. Dit vond ze wel heel mooi en daarbij poseren was dan ook echt wel nodig alhoewel er wel stond om het beeld niet aan te raken maar dat ging echt niet. In het kasteel was het heel mooi en een duidelijke uitleg die je ieder apart kon beluisteren.