Joepie de poepie! We hebben gewonnen! Wat waren onze kiekskes blij. Ze speelden mooi basket, passenwerk, snijden, uitblokken, stikken, ... en scoren natuurlijk. Het was leuk om naar te kijken.
Wat ook zeer leuk was, was het sneeuwballengevecht na de wedstrijd. Coaches versus spelers. En lol dat ze hadden! Als je hier klikt, kan je twee filmpjes bekijken. Eentje van de match en eentje van het sneeuwballengevecht. De kwaliteit is niet top, maar het geeft toch een beeld van hoe het eraan toe ging.
De laatste match van het jaar komt er aan. Tijdens de vorige confrontatie konden onze jongens een dikke overwinning binnenhalen. Zal het deze keer ook lukken? We wachten nieuwsgierig af. Ze hebben hard getraind en willen ervoor gaan. Ons boelekes zullen ook proberen tijdig in hun "beddebakje" te liggen zodat ze uitgerust aan de wedstrijd kunnen beginnen. Voor de coaches geldt hetzelfde!! (Ha, ha, ha, fopje, flauw mopje)
sporthal: 7.45 uur match: 9 uur tegenstander: Sint-Truiden Sportlaan 1 3800 Sint-Truiden : autostrade afgesloten ter hoogte van het Klaverblad
Het was een mooie match. Er werd bij momenten knap basket gespeeld. Onze jongens hebben goed verdedigd en ze hebben zich zeker niet laten doen. Het was natuurlijk ook extra leuk en spannend voor hun daar één van hun ploegpeters bij op de bank zat. Jef De Belser van de eerste ploeg heeft hevig mee geroepen voor onze jongens. Na de match kregen ze van hem nog een drankbonnetje. De meesten wisselden dit in voor "ne lekkere, frisse, ... chips" natuurlijk.
Toch gingen al de quarters naar de tegenpartij. Wacht maar tot volgende week in Sint-Truiden! Dan gaan ze weer voor de overwinning.
ATTENTIE - ATTENTIE Zaterdag 22 november groepsfoto KBBC Zolder. Iedereen wordt stipt om 19.45 uur in de sporthal verwacht. Ouders en kinderen mogen daarna de baskettopper in derde nationale om 20.30 uur KBBC Zolder - Mons-Hainaut gratis bijwonen.
De laatste thuiswedstrijd van het jaar 2008 komt er al aan. We zullen ons mannetje moeten staan. Goede, harde passen geven, ons vrijspelen, de anderen uitblokken en ... scoren!
Met zware voeten vertrokken we naar Nieuwerkerken. Hier en daar waren er wat zenuwen te bespeuren. Onze jongens wilden het vandaag zeker beter doen dan vorige keer. En ... dat lukte! In het 3de en 4de quarter stonden we zelfs heel even op voorsprong! Er werden goede ( en soms ook minder goede) passen gegeven en iedereen sneed erop los. Toch moesten we de duimen leggen tegen deze sterke ploeg.
De kerststage in Zolder gaat dit jaar door op 29-30 en 31 december 2008. Zorg dat je deze dagen vrijhoudt want je weet hoe meer volk (en vooral microben) hoe meer lol!
De volgende thuismatch komt er aan. Wegens een kwetsure kan Niels niet mee doen. Zijn voet is niet in orde en hij moet van de dokter twee weken rusten. We hopen allemaal dat het vlug weer in orde is.
Nieuwerkerken is op dit moment een maatje te groot voor Zolder. We geven echter niet op, we blijven ons best doen op de training. We gaan ook nog wat extra trainen op de basketstage van volgende week in Heusden. En dan ... zullen we er nog eens tegenaan gaan op de volgende match tegen Hades Hasselt.
Na een goede match tegen Hasselt spelen we zaterdag onze volgende thuiswedstrijd tegen Nieuwerkerken. We gaan er nog eens goed tegen aan! Met onze EIGEN opwarmingsmuziek moet dit zeker kunnen.
Coach Alice en coach Wendy willen al de kiekskes nog eens heel erg bedanken voor hun geroep, getier, getoeter, gespandoek, ... op hun match tegen Gems Diepenbeek. Ze vonden het geweldig!
Tijdens de herfstvakantie kan je deelnemen aan een basketstage in de sporthal van Heusden. De basketclub van Heusden organiseert deze stage. De nodige info vind je hieronder. Alice zal nog papiertjes uitdelen om je in te schrijven.
Hallo beste basketter,
Het basketseizoen is reeds een tijdje bezig. Hopelijk hebben jullie al veel basketplezier beleefd en heel veel bijgeleerd.
Ook dit jaar willen we jullie tijdens de herfstvakantie iets extra aanbieden. Daarom organiseert de coachingsstaf van Heusden een herfststage. Deze extra trainingen gaan door in de sporthal van Olympia op:
maandag 27 oktober van 09u30 15u45 dinsdag 28 oktober van 09u30 15u45 woensdag 29 oktober van 09u30 15u30
Tijdens de middag (12u00 13u00) kan iedereen zijn boterhammen opeten in de cafetaria behalve op maandag. Dan kan je best drinken van thuis meenemen.
Het inschrijvingsgeld bedraagt 30 voor de drie ganse dagen. Gelieve in te schrijven met een inschrijvingspapiertje en dit samen met het geld te bezorgen aan jullie coach. Hopelijk worden het voor iedereen leuke en leerrijke dagen !
Amai, amai! Wat een hevige match! De tegenstander speelde zeer kort op de man en dat maakte het ons moeilijk om ons vrij te spelen. Volgens coach Alice was dit beste match tot nu toe. We hebben ons volledig gegeven en we hebben ons niet laten doen. We speelden allemaal samen, we speelden als ploeg! Dankjewel aan onze trouwe supporters. Het doet goed zo'n applaus te krijgen zelfs als je verliest!
De volgende match komt er aan! We gaan weer ons best doen en alles gebruiken wat we op de trainingen hebben geleerd!
sporthal Zolder: 9 uur match: 10 uur tegenstander: Jaga Hasselt Grote Baan 171 3511 Hasselt De spelers die rechtstreeks rijden, laten dit weten aan coach Alice!
De spelers die coach Alice en coach Wendy eens aan het werk willen zien en hier heel hard voor willen supporteren, moeten zaterdagavond om 20.30 uur in Lummen zijn. Ze spelen er dan een heel belangrijke match tegen Gems Diepenbeek. Dus breng je toeters maar mee! (Ik heb vernomen uit goede bron dat ze naar de sauna mogen wanneer ze 200 supporters hebben! Dus ... allen op post!)
Wanneer er muziek is tijdens de opwarming, gaat alles eens zo goed. We gebruiken altijd een cd die in de kast ligt, maar ... We gaan een eigen cd maken met jullie favoriete liedjes. Het moeten wel liedjes zijn met een goed tempo, op een slaapliedje kunnen we niet opwarmen!
Iedere speler en de coaches geven hun top-3 door. Dit kan met een mailtje, of je kan het doorsturen via reageer (onderaan dit bericht), maar je mag ook een papiertje afgeven met daarop je 3 favoriete liedjes. Laat het me zo vlug mogelijk weten, dan is de cd klaar voor de volgende thuismatch!
Wat een leuke match. Er werden mooie passen gegeven. Iedereen kwam aan de bal. Er stond een ploeg op het veld. Proficiat aan allemaal! Het was mooi om naar te kijken.
Aangezien 19 spelers echt wel te veel is voor de training, gaan we vanaf volgende week de groep in 2 splitsen. Voor de trainingsuren betekent dit het volgende: * maandag van 17.00 - 18.30 uur => nieuwelingen => coach Wendy * woensdag van 15.00 - 16.30 uur => allemaal samen => coach Alice en coach Sophie * donderdag van 17.30 - 19.00 uur => gevorderden => coach Alice en coach Sophie * donderdag van 19.00 - 19.30 uur => looptraining voor al de microben => Gerd Na iedere training gaan we douchen! (Jongens en meisjes douchen apart!)