Hello,xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Op week 12 maakten we de verplaatsing naar Apollo.
Een ploeg die dit jaar sterk presteert en vandaar ook in de bovenste helft van het klassement hangt.
Maar we moeten overal gaan punten halen dus ook daar gingen we ervoor:
In ronde 1:
Het triplet van Kris speelde een prima partij en kon winnend afsluiten 0/1.
Triplet van onze ploegkapitein Joeri moest helaas het onderspit delven waardoor de stand op 1/1 kwam.
Na een spannende partij moest het triplet van Cedric helaas als verliezende partij 13/10 het veld verlaten waardoor Apollo na 1 wedstrijd de voorsprong had van 2/1.
In ronde 2:
Na de 1ste ronde was de wedstrijd verre van gedaan en ging pc de vrienden op zoek naar de winst.
Het triplet van kris speelde prima en kon opnieuw de bordjes in evenwicht brengen 2/2.
Helaas moest het triplet van Joeri nipt het onderspit delven waardoor Apollo op 3/2 kwam.
Het triplet van Cedric speelde opnieuw een deftige partij maar als je het vergeet af te maken weet je dat het moeilijk ga worden, verlies 13/12 waardoor Apollo op een 4/2 voorsprong komt.
In ronde 3:
Als het 4/2 staat op verplaatsing weet je natuurlijk als bezoekende ploeg dat het zeer moeilijk gaat worden maar de wetendheid dat het kon was er bij pc de vrienden.
Dat bewijst het triplet van Cedric door vlotte winst waardoor het 4/3 komt te worden.
Maar het triplet van Kris verliest helaas tegen een zeer sterk spelend triplet van Filip van Impe ( 3 keer winst ) waardoor de wedstrijd gedaan is 5/3.
Joeri kan dan nog zijn partij winnend afsluiten waardoor eindstand op 5/4 wordt vastgelegd.
Volgende week wacht de verplaatsing naar Singel opnieuw een stevige tegenstander.
|