Eerst het huishouden in orde brengen en dan naar de stad vertrekken. Want in Darling Harbour, was het laura haar speechday. Het was wel mooi om te zien. Ze deelden prijzen uit en Laura kreeg een prijs voor hard werk. Ze vierden ook de school zijn 125ste verjaardag, er werd heel wat verteld en alle studenten deden ook een onverwacht optreden op rap
muziek, wat wel grappig en spectaculair was. Daarna zijn de oma, Laura, Lynelle en ik wat gaan eten in darling
harbour. Daarna hebben we nog wat rondgereden en hebben ze me nog wat
plaatsen getoond in sydney, waar zij nog gewoont hebben en gewoon de mooie plekjes. Daarna zijn we naar David jones geweest. Daar zijn we in Santas magic cave gegaan. Daar had je dan verschillende kerstactiviteiten voor de kinderen zoals een sprekende boom en kerstkraampjes en de kerstman. We hebben heel lang moeten wachten, maar uiteindelijk zijn we dan toch bij de kerstman beland en had Laura een gesprek + foto met de kerstman. Dan zijn we in het park blijven hangen bij een man die reuze bellen blies. Dat vond Laura fantastisch. Daarna zijn we dan terug naar huis vertrokken. Thuis hebben we allemaal samen een film bekeken en daarna nog een rustige avond tegemoet gegaan.
Heel wat werk gedaan vandaag. Het was een grote puinhoop om op te kuisen na het feestje van gisteren. Eens de kinderen thuis waren, wat spelletjes gespeelt en daarna Ryan naar de karate gevoert. Terwijl zijn les bezig was, heb ik wat genoten van het zonnetje. Daarna voor het eten gezorgt en dan nog op het gemak van de avond genieten.
Eerst wat uitgeslapen. Daarna samen gaan ontbijten met Kevin in Mosman. Daarna was het tijd om naar huis te vertrekken, want ik moest helpen met Lynelle voor hun maaltijd vandaag. Ik heb geholpen met het Eten voor te bereiden en het huis op te kuisen. Na zo een 4u te helpen, heb ik me dan klaargemaakt om te vertrekken, want eens de mensen begonnen toe te komen, moest ik het huis uit. Rond 18u 30 ben ik dan vertrokken
naar tova haar kot in newtown. Daar hebben we opnieuw een kot feestje gehouden voor haar 19de verjaardag vandaag. Wat
gedronken en gegeten en met een man of 15 , heel wat afgelachen en zitten
praten. Het was wel een zeer toffe avond. Daarna naar huis vertrokken. In het station heeft Alice me dan nog leren tapdansen met echte tapschoenen. Ik ben echt talent. Haha. Maar zij is er wel een talent in. Rond 2u was ik dan thuis en ben dan in mijn bedje gekropen.
Een zeer drukke dag voor de boeg. Maar eerst begonnen met uitslapen. Rond 10u opgestaan en naar de beenhouwer geweest voor jacks maaltijd morgen. Er komen heel wat ouders van vrienden van Jack op bezoek morgen. Daarna ben ik in de stad gaan kerstshoppen. Kleine cadeautjes voor jullie kerstdag. Eens thuis moest ik me snel klaarmaken om naar het 1ste feestje te gaan en had er deze avond zo 3 te doen. Begonnen met het straatfeestje voor alle buren
bij iemand thuis met champane en aperitief. Was wel leuk om eens al de buren uit de straat te leren kennen en wat te praten. Na een uurtje moesten we dan vertrekken naar Ribs and Rumps voor Harry zijn verjaardag. Hij had gekozen om daar te gaan eten en het was niet slecht. Na het eten heeft Andrew mij dan afgezet aan het station en ben ik vertrokken naar Newtown, waar Tova woont. Want vanavond was het ook haar verjaardagsfeestje en we hebben daar dancings
gedaan. Het was een zeer toffe avond en we hebben heel wat afgelachen en gedanst. Rond 4u dan de taxi genomen naar Mosman. Want ik bleef deze avond bij enkele vrienden in Mosman slapen, omdat dat dichter was dan naar huis te gaan.
Beginnen met het huishouden. Daarna met Lynelle naar Chatswood om het verjaardagscadeau van Harry te gaan oppikken voor zijn 14de verjaardag: een i-pad. Daarna wat rondgekeken in de verschillende winkeltjes en dan iets eten. Dan moesten we al terug naar Wahroonga vertrekken om Laura van school te gaan oppikken. Eens thuis samen naar een film gekeken met Laura. Dan voor het avondeten gezorgd. Daarna was het tijd voor Laura en ik om naar de scouts te vertrekken. Vandaag was het vissen in Bobbin Head. Terwijl wat bijpraten met de ouders en de andere leiders, terwijl Laura zich amuseerde met de andere kinderen en het vissen. Rond 21u dan thuis gekomen en ik heb me dan klaargemaakt om nog een stapje te zetten. Deze avond ben ik naar het Belgian beer café geweest. Daar op het gemak genoten van een Belgisch biertje en een wat nieuwe mensen leren kennen. Dan samen met Kevin nog wat bijgepraat onderweg naar het station en rond 3u ben ik dan thuisgekomen en in mijn bedje gekropen na een gezellige avond.
Vandaag een iets wat rustiger, maar zeer leuke dag! Begonnen met al de kinderen weg te voeren, zodat ze op tijd op school waren. Daarna het huishouden in orde gebracht! Rond 15u dan Laura van school gaan halen en daarna al haar materiaal verzamelt voor school. Dan samen met Lynelle van een kop koffie genoten en wat gekletst met de kinderen. Dan zijn Laura en ik naar lokale winkeltjes getrokken in Turramurra om wat spullen te halen. Om 18u moesten we dan allemaal vertrekken naar Laura haar school. Daar was het vandaag "Christmas Carols". De geboorte van Jezus vieren, ook al ben ik niet christelijk. Maar het was gewoon fijn, allen buiten in de zon zitten en er was een voorstelling met poppen en een echte ezel en schapen! Dan met al de families van alle kinderen van de school liedjes gezongen! Het was wel een toffe sfeer. Wel moest ik spieken voor de liedjes te kunnen meezingen. Daarna zijn we met de hele familie naar de Japanees getrokken in St Ives, voor TeppanYaki. Het was terug zeer lekker en amusement verzekert doordat ze met je eten smijten. We hebben zo al wat de verjaardag van Harry geviert, maar we gaan het nog veel beter vieren. Daarna allen naar huis en alle kinderen in hun bedje gekropen. Ik ga dan nog een wandeling maken en dan mijn bedje in! Vandaag was een gezellige dag. Bij de japanees heel wat gepraat met Jack. Het is wel een zeer volwassen jongen en heb ook wat complimenten gekregen van hem en daarna met Harry wat zitten bijpraten in de auto!
Vandaag een zeer drukke dag gehad !!! Rond 6u 30 opgestaan en gezorgd voor de kinderen hun lunch en ontbijt! Daarna beginnen met het huis in orde te brengen! Ik moest me wel haasten, want er stond vandaag heel wat op het programma, met schoolactiviteiten van de kinderen want het is 1 van de laatste weken school en dan is het zomervakantie! Om 9u 30 moesten Lynelle en ik al vertrekken, eerst de oma gaan ophalen en daarna naar olympisch zwembad van Sydney! Daar hadden Harry en Jack vandaag met school een "swimming carnaval". Heel de school deed zwemwedstrijden tegen elkaar. Wij hebben luid gesupporterd voor de jongen, maar Harry kwam als 3de in zijn race en Jack als 4de in zijn race. Maar het was toch fijn om te kijken. Daarna Jack en Harry meegenomen en we zijn samen naar het winkelcentrum "Macquarie" geweest. Samen met Harry voor een verjaardagscadeau gezocht, want hij word zaterdag 14 jaar. Daarna moesten we ons haasten, want we moesten om 14u al op Laura haar school zijn voor een viering van het tweede leerjaar. Al de kinderen van het tweede leerjaar kregen een certificaat en daarna was een "afternoontea" voor alle familie. Rond 15u 30 zijn we dan naar huis gegaan. Maar ik had terug alweer niet veel tijd, want een kwartier later ben ik met Harry vertrokken. Ik wou eens tijd spenderen met hem, dus zijn we samen gaan golfen. Dit in de regen, maar toch was het zeer leuk, gewoon wat meppen op de ballen geven. Ik begin golf wel te appreciëren. Daarna ben ik vlug boodschappen gaan doen en terug Harry gaan oppikken. Dan samen met Lynelle aan het avondmaal begonnen. Na het eten vlug terug naar de winkel (hier zijn alle supermarkten tot 24u open, zelfs in de kleine dorpjes en sommigen 24u) want ik was nog het een en ander vergeten. Rond 20u 30 dan eindelijk voor de eerste keer vandaag kunnen relaxen en zitten. Nu nog wat op de pc tokkelen en daarna een tukje gaan doen. Slaapwel!
Vandaag begonnen met een gewone werkdag! Terwijl ook bezoek
gehad van de poolboy. Rond 15u dan Laura van school gaan halen. Het was vandaag
wel slecht weer, enorm veel regen, maar toch nog redelijk warm. Eens thuis
samen met Laura haar huiswerk gemaakt en om 16u al naar de logopedie
vertrokken. Terwijl Laura binnen was, ben ik even gaan wandelen en heb wat
gelezen. Daarna vlug nog op boodschappen geweest en beginnen koken. Terwijl
waren Andrew en Lynelle met Harry en Laura naar een auto gaan kijken, die ze
uiteindelijk dan ook gekocht hebben. Een mercedes (7 plaatsen) en de Lexus gaan
ze verkopen. Ben ik content, want normaal gingen ze eerst de Holden waarmee ik
rij verkopen en dan kreeg ik de Lexus om mee te rijden. Maar dat wou ik niet,
want dat is een serieuse bak (8 plaatsen) en zeer veel waard, en dan nog t.v
schermen in, dus die wil ik niet crashen. Vrijdag krijgen we de nieuwe wagen.
Daarna allen samen gezellig gegeten. Nu ga ik nog een filmtje bekijken en dan
naar mijn bedje.!
Terug een regenachtig dag, maar nog steeds warm en t-shirt
weer. Eerst en vooral het huis weer op orde gebracht, want na het weekend is er
wel wat meer werk aan, dan op een andere weekdag. Rond de 15u 30 dan Laura van
school gaan halen. Eens thuis dan terug vertrokken met Lynelle en Laura naar
een wetgever, omdat zij moeten getuige zijn als je tekent voor een boete. Mijn
boete van te snel te rijden dus en omdat de auto op Lynelle haar naam staat,
moesten we naar de wetgever. Eens dat gedaan was, een tussendoortje gaan eten
en dan naar huis. Eens thuis vlug een koffie gedronken en dan al weer
vertrokken met Ryan. Ik moest Ryan naar de karateles voeren in West Lindfield.
Na een wandeling te maken en wat te kijken naar Ryan zijn les, boodschappen
gaan doen samen. In de auto, muziek luid gezet en samen meegezongen en heel wat
schow verkocht. Na de boodschappen, geholpen met het eten klaar te maken. Dan
allen samen gegeten. Daarna heb ik nog wat t.v gekeken en op mijn pc getokkelt.
Wel is ambetant dat het internet af en toe niet werkt, door de verhuis. En
sebiet ga ik dan in mijn bedje kruipen. Vele zonnige groetjes (hopelijk toch morgen opnieuw een stralende zon hier) voor jullie
allemaal in het sneeuwende en vriezende belgië. Slaapwel!
Eerst wat uitgeslapen en op het gemak wakker geworden. Ik
kon genieten van de rust, want ik was alleen thuis. Rond de middag dan
vertrokken naar de stad. In Central had ik afgesproken met Imogen en Tova.
Omdat het aan het regenen was, besloten we om naar de film te gaan. Hier wil
regen wel zeggen, dat het nog steeds zo een 25 graden is en dus warm. We zijn
eerst op het gemak een koffietje gaan drinken en cheesecake gaan eten en daarna
naar de film geweest. Naar de film over facebook. Daarna zijn Tova en ik nog
iets gaan drinken in Scruffys een Irish Pub met live muziek. Was wel tof.
Enkele uurtjes later ben ik dan terug naar huis vertrokken. Rond 20u
thuisgekomen, kwam de familie ook net thuis. Samen nog zitten bijpraten over
het weekend, omdat ik hun niet veel gezien had en dan in mijn kamer nog wat op
de pc zitten tokkelen. Rond 23u dan in mijn bedje gekropen na een fun weekend!
Vandaag eerst wat uitgeslapen. Rond 11u dan opgestaan en me klaargemaakt, want ik had om 13u afsproken met Delphine en Hélene aan Circular Quay. Daar namen we de ferry naar Manly beach. Het was een 30 tal minuten op de ferry, maar het was leuk. Vandaag wat het niet zo heel warm, een 25 tal graden, maar vergeleken met de sneeuw bij jullie in België is dat niet slecht hé. Eens aangekomen op Manly, wat gaan shoppen en rondlopen in de straten. Er was veel volk. Daarna zijn we een crémetje gaan eten en wat genieten aan het strand. Na wat geld buiten gesmeten te hebben, hebben we ons dan geinstalleert aan het strand. Rond 17u terug de ferry genomen richting stad. Daarna terug naar huis en geweest en zeer vlug een douche genomen en al weer vertrokken. Want ik had opnieuw afgesproken met Delphine, Hélene en nu nog Mel om samen naar het vuurwerk te gaan kijken in "Darling harbour". Het was "santafest". Ze vierden deze avond het begin van kerstmis. Er was enorm veel volk, maar het was wel wat onrealistisch maar grappig. De kerstman kwam op een jetski en daarna kwamen er nog zo wat 20 kertmannen in bootjes en jetskies. Ze hadden ook vuurwerk op hun jetski vanachteren en zo schoten ze dat dan af. Er was een parade en een fanfare. Het was tof om het eens mee te maken. Daarna zijn we samen wat gaan eten en dan zijn Hélene, Mel en Delphine naar huis vertrokken, maar ik had nog afgesproken om 23u met Sanelma. We zijn op het gemak wat gaan drinken in het "mezz" café. Het was wel zeer tof om te zien, dat de barman "Louie" me nog altijd herkende ook al was het al een tijdje geleden, dat ik daar geweest was. Heel wat zitten praten met Sanelma, het was wel tof en wat tegen australiërs staan zeveren. Daarna zijn we naar het station geweest om de trein te nemen naar North Sydney. In het station heb ik dan ontdekt hoe het was om in een stad te wonen. Op het perron naast ons, ontstond er een serieus gevecht en kwam er een man die het gevecht uitlokte volledig zot. Er hebben dan 4 jonge gasten beginnen slaan op hem, omdat hij hun uit hun kot probeerde te lokken. En het was een beetje grappig, om te zien dat de politiemannen per 3 naar beneden kwamen. Op het einde waren er zo een 20 tal politieagenten voor die ene man, want die andere 4 gasten hadden ze al op een trein gezet. Nadat ze die man dan overmeestert hebben met drie agenten begonnen die politieagenten met die man samen te lachen, alsof ze vrienden waren en eeen pintje gingen gaan drinken. Vreemd maar ja. Het was funny om al het volk in het station te zien kijken en enkele mensen te zien foto's nemen. Dat was even vreemd. Dan is onze trein toegekomen en zeer toevallig, zat recht over ons, die man van het gevecht met bloed aan zijn gezicht. Hij was wel serieus dronken en begon grappige dingen te zeggen. Waren wij content dat we konden uitstappen in North Sydney. We gingen daar nog iets drinken, maar er was niks open, dus ben ik dan maar naar huis vertrokken na een wel heel leuke dag en avond. Rond 3u in mijn bedje gekropen
Vandaag eerst het huis op orde gebracht en daarna nog wat zitten bijpraten met Lynelle bij een tas koffie. We gaan samen een nieuw "bedrijfje" opstarten. We gaan zeer goedkoop oude fietsen aankopen en die dan volledig herstellen en verven. We hebben gezien dat daar in Sydney veel geld mee te verdienen valt. We zijn ook aan het kijken voor cursussen die ik dan zal volgen, wanneer de kinderen naar school zijn. Daarna was er een evenement op Laura haar school. Dus we zijn daar naartoe geweest. Laura moest een frans gedichtje voorlezen met haar klas, wat ze zeer goed deed. Dan nog de optredens van de andere kinderen bekeken en dan naar huis. Wat gegeten en relaxt en dan om 15u terug Laura gaan halen. Eens thuis samen met Laura naar een film gekeken. Daarna ben ik met het eten begonnen en om 19u moesten Laura en ik al terug vertrekken naar de scouts. Vandaag zijn we gaan vissen in "Bobbin Head". Waar een prachtig landschap is. Samen met de ouders van de andere kindjes zitten socializen en Laura helpen bij het vissen. Het was wel fun en Laura deed dat wel goed. Wij hebben niks gevangen, maar er waren wel andere kindjes die vissen gevangen hadden en zelfs was er een jongetje in het water gevallen. Rond 21u dan naar huis terug vertrokken en eens thuis wat gegeten. Daarna nog een avondwandeling gemaakt en dan in mijn bedje gekropen.
Een gewoon werkdagje, terwijl de kinderen naar school waren. Om 15u dan Laura gaan oppikken. We gingen beiden een verfrissende duik nemen in het zwembad, maar er was iets mis met de reinigingsmachine, dus konden we niet in het zwembad. Omdat het toch weer rond de 30 graden was, hadden we dan maar besloten om naar het strand te gaan. Ik moest toch babysitten deze avond, dus dat kwam goed uit. En de kinderen zitten in de laatste weken school en de examens zijn al voorbij. Dus gewacht op Ryan en Harry tot ze thuiskwamen van school en dan vertrokken naar "Palmbeach". Na een 40 tal minuten te rijden kwamen we aan op Palmbeach aka Summerbay, waar de zeer bekende soap "Home and Away" word gefilmt. En met dat ik een zeer grote fan ben van de serie, was het zeer tof om al die plaatsen eens in het echt te zien en het was ook gewoon zeer mooi. We hebben wat rondgelopen en Harry heeft mij rondgeleid, waar alles was. Nadat ik de surfclub, de dinner en zoveel meer gezien had, zijn we dan allen samen in de zee gesprongen. We hadden een heel strand voor ons alleen, er was niemand anders, dat was wel fantastisch. Na heel wat waterpret en wat zandkastelen te maken zijn we dan vertrokken om iets te gaan eten. We gaan zeker nog terug komen in de vakantie, want het is tof dat het zo rustig en misschien zie ik ze dan filmen! Na het eten zijn we dan terug naar huis vertrokken. Rond 20u 30 thuisgekomen, samen met Laura een verhaaltje gelezen en haar in haar bedje gestoken. Wat later Ryan en Harry ook naar hun bedje gestuurt en dan nog wat t.v gekeken tot Lynelle en Andrew thuiskwamen. Dan met Lynelle nog wat zitten kletsen en wat zitten aflachen en daarna naar mijn bedje.
Na een gewone ochtend wat werken, rond 12u 30 vertrokken naar Chatswood, waar ik om 13u afgesproken had met Delphine. Samen een terrasje gedaan in de stralende zon en wat gaan eten. Daarna zijn we naar een "smart dollar" shop geweest. Daar heb ik wat simpele dingen zeer goedkoop gekocht, zoals een kerstmuts, een beachball, ... Daarna nog wat rondgehangen in het winkelcentrum en dan naar Wahroonga vertrokken om Laura te gaan oppikken van school. Eens thuis, haar huiswerk helpen maken en rond 17u 30 al terug vertrokken terug naar haar school, want vandaag was er een concert van het tweede studiejaar. Laura heeft viool gespeelt en gezongen. Het was zeer tof om te zien. Na haar concert zijn we met het hele gezin uit eten geweest naar de chinees in Wahroonga. Na een familie-etentje thuisgekomen en met Harry nog wat op de WI gespeelt en dan in mijn bedje gekropen.
Rond 6u vroeg uit de veren en het huis wat opgekuist. In de ochtend samen Lynelle een koffietje gedronken en wat zitten praten. Daarna het huishouden gedaan en Laura van school gaan halen. Nadat we haar huiswerk gemaakt hadden, zijn we naar de logopedie geweest. Terwijl Laura binnen was, heb ik op het gemak buiten in de zon wat gelezen. Net als echte vakantie. Na de logopedie zijn Laura en ik in het zwembad gesprongen, want het was vandaag terug zeer warm. Rond 18u 30 dan beginnen koken voor de familie en na het eten even relaxen. Na het eten hebben de kinderen de kerstboom opgezet en daarna heb ik nog een avondwandeling gemaakt en dan in mijn bedje gekropen.
Na een drukke werkdag, rond 15u 30 Laura van school gaan halen. Niet veel speciaals gedaan vandaag. Wel slaat het internet soms wat tilt, omdat we wat spullen van plaats aan het verhuizen zijn. Harry naar golf gebracht en gaan halen. Het avondmaal klaargemaakt en daarna met de kinderen op de WI gespeelt. Het was wel tof. Daarna nog een filmtje bekeken en in mijn bedje gekropen.
Rond 10 uur opgestaan. Het was fantastisch opstaan in zo een omgeving en op het terras op het gemak wakker worden, zonder al de drukte. Genoten van een lekker ontbijt en van opnieuw een ongeveer 30°. Daarna wat relaxen en wat praten. Daarna zijn we rond Bathurst getrokken en hebben ze mij alle mooie plekjes getoont en ook hebben we eens naar Mark zijn schapenbedrijf gaan kijken. Daarna nog wat winkeltjes gedaan en dan naar Lithgow gereden. Eerst binnengesprongen in een "workies-club". Waar je voorlopig lid moest worden, voor binnen te mogen. Het lijkt op een casino, maar is het niet echt. Binnen heb je dan verschillende restaurants, een bar, en enkele gokmachines. Op het gemak wat gedronken en gegeten. Na een fantastisch weekend in Bathurst vind ik het platteland fantastisch in Australië zelfs iets meer dan de grote stad, maar natuurlijk kan je je wel nooit vervelen in Sydney zelf. Ik ben ook door Will en Row uitgenodigt om kerstmis te gaan vieren bij hen en hun familie en vrienden. Waar ik wel naar uit zie, want de kans is groot dat mijn gastfamilie op reis zal gaan naar het buitenland. Om 15u heb ik dan terug een trein genomen naar Sydney. Ongeveer rond 19u 30 thuisgekomen en dan samen met Harry chinees gaan eten. Want hij was alleen thuis. Daarna wat aandacht besteed aan Harry en dan in mijn bedje gekropen.
Deze ochtend om 7u vertrokken naar het echte Australische platteland. Een weekendje logeren bij de mensen die ik heb leren kennen op de luchthaven in Londen. Het was ongeveer een kleine 4 uur op de trein naar Lithgow. Daar kwam Rowena mij oppikken en gingen we naar haar thuis in Bathurst. Toen ik daar toekwam, was het fantastisch op eens op het platteland te zijn. Maar hun eigendom is ongelofelijk. Ze hebben meerdere weiden met paarden en koeien. Daarnaast hebben ze nog een reuze tuin. Als je in hun tuin rondloopt is het net of je in een nationaal park rondloopt. Zeer mooi onderhouden, met fonteintjes, bankjes, zwembad enz.. De tuin heeft ook al prijzen gewonnen voor mooiste tuin. Ook heb je vanuit de tuin een fantastisch uitzicht en zie je geen enkel huis. Eerst hebben we wat genoten van het mooie weer (zo een 30 à 35°). Op terras wat bijgepraat en iets gedronken. Daarna hebben we sight-seeiing gedaan in Bathurst. Naar de "mount panorama" geweest en genoten van de mooie uitzichten. We hebben ook gereden op de racebaan van de belangrijkste autorace in Australië => Bathurst 1000. Dan naar het lokale shoppingcentrum geweest. En daarna met Row, Will en Mark naar de lokale sportclub geweest, waar het enorm populair is om een biertje te drinken en terwijl te gokken op paardenkoersen. Ik heb het ook eens geprobeert en heb 2 keer van de 3 gewonnen en toch een 30 dollar winst gemaakt. Daarna zijn Mark en ik meegegaan naar Row en Will's thuis en hebben we een echte "Aussie Barbie" gehouden. Mijn eerste echte australische bbq. Zeer uitgebreid en lekker met de nodige verfrissing (bier en whisky). Zo heb ik eindelijk een lekker australische pint leren kennen --> "cold". Daarna nog lang buiten gezeten tot in de vroege uurtjes en heel wat gepraat en gelachen. Daarna hebben Mark en ik nog een nachtwandeling in de fantastische omgeving gemaakt. Wel was ik wel voorzichtig, want er liepen gewoon vossen rond in de weiden en wilde kangeroes. Daarna ben ik in mijn bedje gekropen na een toffe dag.
Eerst en vooral: Broertje een zeer gelukkige 29ste verjaardag! Na wat slaap in te halen, wakker geworden om 6u 30. Beginnen met het huishouden en daarna wat zitten kletsen met Jack en Lynelle, over van alles en nog wat met een koffietje. Rond 11u dan Jack gevoert naar een activiteit van school en dan terug wat de was en plas gedaan. Rond 15u is Laura dan thuisgekomen en hebben we samen wat gerelaxt in de zetel. Rond 18u ben ik met Ryan, Harry en Laura naar Hornsby vertrokken. We zijn gaan kijken naar de nieuwe Harry Potter film. Ook al was Laura zeer bang, toch vonden we het allemaal een mooie film. Daarna samen wat gaan eten en terug naar huis. Dan mijn bagage maken om een weekendje bij vrienden te logeren en nog wat skypen en daarna het bedje in, want moet er morgen terug om 6u uit!
Na amper 2 uurtjes te slapen, ging die wekker al terug af. Toch wat afgezien vandaag, maar we hebben het overleeft. Wie kan uitgaan, kan werken! Terug het huishouden in orde gebracht en in de middag de kleine van school halen. Eens thuisgekomen, geholpen met haar huiswerk en een 4-uurtje gegeten. Daarna hebben we verstoppertje gespeelt en dan had Laura vioolles. Daarna wat voorbereiding gedaan voor de scouts en achter boodschappen geweest. Dan voor het avondmaal gezorgd en nadat Ryan en ik gegeten hadden, zijn we vertrokken naar de scouts. Vandaag was het "minute to win it". Het was een zeer toffe avond. Daarna terug huiswaarts gegaan en nog een film bekeken. Daarna rond 23u in het bedje gekropen want had wat slaap in te halen! Slaapwel!