Vandaag opgestaan en genoten van een goed ontbijt. Het leek een zeer mooie dag worden, zo een 25 graden en stralende zon. Dus besloten we naar het strand te gaan en te relaxen vandaag. Toen ik een uurtje neerlag op het strand, was ik stilaan in slaap aan het vallen. Tot opeens het weer besloot om daar een stokje voor te steken. Er was een enorme regenbui en donder en bliksem. Het was wel spectaculair om te zien hoe een strand dat volledig vol ligt, opeens leeg is en iedereen te zien lopen om te schuilen. Na een uurtje te schuilen en te socializen met wat andere mensen die geen weg op konden, besloot ik om de regen te trotseren richting huis. Thuis gekomen wat met de kinderen gepraat en op het internet gezeten en daarna moest ik vertrekken richting stad. Vanavond afgesproken met Andrea, Mauro (een italiaan) en een amerikaan. We zijn gestart in Sydneys "oldest pub", wat wel een zeer tof café is, met live muziek en een toffe sfeer. Daarna nog wat enkele plaatsen gedaan. Maar de meest fantastische was "the opera bar". Dat was onder "the opera house" en aan het water. Vanuit de bar kon je ook de verlichte harbour bridge zien. Was een zeer mooi zicht en het was ook een zeer chique bar. We hebben daar een toffe avond gehad, heel wat zitten kletsen over vanalles en nog wat en ook over de verschillende culturen, het leek net een multi-culturele avond wanneer we dan ook nog staan babbelen hebben met enkele mensen van India. We hebben gebleven tot "the opera bar" sloot. Het was een zeer toffe avond en heb enkele toffe mensen leren kennen. Daarna een taxi richting huis genomen en rond 3u in mijn bedje gekropen
Om 6u 30 fris en monter opgestaan. Helemaal geen last van een kater. Na een gewone werkdag, moest ik vandaag (vrijdagavond) babysitten voor de kinderen. We hebben allen samen tennis gespeelt buiten en zeer actief geweest. Toen het donker begon te worden, pizza besteld en lekker gesmult. Daarna heb ik met mam en opa op skype gezeten, was wel tof. Dan samen met Ryan een spelletje monopoly gespeelt en wat gezellig voor de T.V gehangen. Rond 21u30 moest Laura naar bed. Samen haar princessenboek bestudeert, nu weet ik tenminste hoe ik een echte princes kan worden. JEJJJ Daarna wat opgekuist en Ryan in bed gestoken en rond 1u zijn de ouders terug thuis gekomen. Dan zijn Harry, Jack en ik ook naar onze bedjes gegaan.
Vandaag een wat drukke dag voor de boeg. Omdat ik vanavond uit ga, moest ik zorgen dat al mijn werk gedaan was tegen 3pm. Dan Laura van school halen. Dan had Laura vioolles en daarna nog eens een duik in het zwembad genomen. Ik moest zorgen voor Ryan en Laura. Samen buiten van het mooie weer genoten, met wat muziek. Het was tof. Rond 19u moest ik dan vertrekken, want ik had om 21u afgesproken op de Universiteit van Sydney, met een meisje afkomstig uit Hasselt. Eerst wat gesjoolt op de universiteit, want het is daar een gigantisch doolhof. Wat had ik dan ook verwacht ?!? Het was wel tof, om eens te zien. Het was "oktobe(e)rfestival" op de universiteit in "Manning bar". Wanneer ik dan manning bar gevonden had, heb ik Andrea (Belg) voor de eerste keer gezien, was wel leuk. Het is zeer toffe, en we gaan zeker nog samen uitgaan. Het was een zalig feestje en ik heb heel wat studenten leren kennen en een zeer toffe avond gehad. We hebben allezins heel wat afgelachen. Daarna met enkelen naar het station gewandelt en dan heb ik de trein naar huis genomen, want morgen is het nog maar vrijdag en ik moet om 6u 30 opstaan om te werken! Ik lag in mijn bedje rond 1u. Wat een mooi uur is!
Vandaag een zeer warme dag. Zo een 25 graden en stralende zon, en niet veel wind. Nadat ik het huis gekuist had, ben ik Laura van school gaan halen. Dan hebben we chocolade gesmolten voor 4-uurtje en haar huiswerk gemaakt. Daarna ben ik samen met Ryan en Laura voor de eerste keer in het zwembad gesprongen in de tuin. Het was nog niet zo heel erg warm in het zwembad, maar het was te doen. Het was zeer leuk, we hebben heel wat dom gedaan en plezier gemaakt. Het is gewoon een zalig vakantiegevoel, dat je ieder moment op de dag in het zwembad kan springen. We gaan dat zeker nog veel meer doen vanaf nu. Daarna nog wat in de zon gezeten op terras. Rond 19u was het dan al donker, nog wat bezig gehouden met de kinderen en dan de dag rustig afgesloten.
Vandaag een gewone werkdag. Niet veel speciaals gebeurt. Vandaag is de kuisploeg wel voor de 1 ste keer gekomen. Vind het wel grappig, dat ik ze moet evalueren. Ze nemen toch een deel van mijn werk over, wat goed is. Ook al komen ze maar 1 keer om de twee weken.
Zeer vroeg uit de veren. Want ditmaal was het huis een echt stort achter het weekend. Ik heb er een drukke voormiddag opzitten met bezighouding als kuisen, kuisen en wassen ... De jongens moesten ook maar om 10u naar school vandaag, want ze gingen naar Lunapark (= pretpark) om Mary MacKillop te vieren. Wel vreemd om dit te doen in een pretpark, maar ja australiërs hé. Maar voor ik begon de kuisen eerst wat tijd maken om samen met de kinderen te studeren. Omdat ze in Lunapark ook niet veel gingen bijleren, hebben we in de ochtend samen met Ryan en Jack research gedaan over Mary MacKillop (first Australian saint). Zelf heb ik dus ook heel wat bijgeleert. Dan het huis proper maken, alsof mijn leven er van afging. Daarna rond de middag, toch even tijd gemaakt om even te ontspannen. Samen met Lynelle een wandeling gaan maken in het dorp en door het park. Heel de weg, zitten babbelen en babbelen. Het was wel aangenaam. Daarna kwamen de kinderen al terug thuis. Boodschappen gedaan en dan was het mijn beurt om te koken. Het viel goed mee, wel heb ik wat hulp gekregen bij het maken van de saus. Moet nog veel leren hé. Heb wel gemerkt tijdens het koken dat kinderen soms zo grof kunnen zijn. Harry is daar een echte krak in, als hij zijn gedacht niet krijgt. Ik was even van mijn melk maar daarna er terug door. Een zalig avondmaal beleeft, door heel wat te praten en grappen te vertellen. We hebben heel wat afgelachen, daarna nog allen samen een koffie gedronken en genoten van de avond!