www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
07-01-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dr. Phil ontfermt zich over Britney Spears
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Hoewel voorzien was dat ze langer in observatie zou blijven, heeft Britney Spears (26) het ziekenhuis Cedars-Sinai in Los Angeles verlaten. Ze werd langs een achterpoortje buitengesmokkeld door televisiepsycholoog Dr Phil.

Woensdag zal ze in zijn talkshow haar versie geven van wat er vorige donderdagnacht in haar woning is gebeurd.

Volgens Spears’ ex-man Kevin Federline (29) heeft Britney hem toen telefonisch voorgesteld de voogdij over hun zoontjes af te kopen. Hij zou 70 miljoen euro krijgen als hij Jayden James (1) en Sean Preston (2) niet meer zou opeisen.

Toen daarop nog een aantal vreemde telefoontjes volgden, verwittigde Kevin de politie. Hij beweerde bang te zijn dat Britney de kinderen zou doden met het Berettapistool dat hij haar als verjaardagsgeschenk had gegeven.

De popprinses bleek duidelijk onder invloed en werd afgevoerd. Volgens sommige bronnen is inmiddels gebleken dat zij geen drugs had ingenomen, maar dat ze bijna haar hele apotheekkastje had doorgespoeld met een cocktail van wodka, hoestsiroop en Red Bull.

Uit vrees dat ze zelfmoord zou plegen, werd Britney in het ziekenhuis speciaal bewaakt. In een spoedzitting heeft een rechter de kinderen inmiddels aan Kevin Federline toegewezen. Op 14 januari volgt een definitief vonnis over het hoederecht.

Voor Britney ziet het er allemaal niet zo denderend uit. Zou Dr. Phil, een bekend tv-psycholoog, haar eindelijk weer op het juiste pad krijgen?

bron:gva.be


07-01-2008 om 07:47 geschreven door Medialand  


06-01-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mel C begint het nieuwe jaar goed
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De Spice Girls hebben het nieuwe jaar op 'eigen' wijze ingeluid. "We hebben onszelf allemaal feestelijk uitgedost voor een etentje in het restaurant van Gordon Ramsay in Hotel Claridges", vertelt Mel C op het weblog van de Spice Girls. "We hebben een glaasje of zeven gedronken op alle mooie dingen uit 2007 en op alle goeds wat ons nog te wachten staat."
Na de korte pauze tijdens kerst en oud en nieuw zijn de 'Spiceys', zoals Mel C zichzelf en de bandleden liefkozend noemt, woensdag weer met een serie shows in Londen begonnen. "We waren nerveus, maar het ging geweldig", bekent de donkerharige zangeres. "De show lijkt er alleen maar beter op te worden en we hebben de tijd van ons leven. Ook het publiek lijkt steeds leuker te worden."
Mel C vindt het heerlijk dat de Britse meidenband momenteel in Engeland toert, 'ook al is het hier ijskoud'. Ze kijkt vooral uit naar de show die de groep op 12 januari geeft in Londen. "Dan ben ik jarig en ik kan geen betere manier bedenken om mijn verjaardag te vieren", jubelt de 33-jarige zangeres. "Het zijn fijne tijden in Spice World!"


06-01-2008 om 18:37 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gratis bellen via internet...in ruil voor reclame
Klik op de afbeelding om de link te volgen

In diverse landen zijn partijen actief die in het verleden hebben ingespeeld op de destijds hoge kosten voor bellen. Ze boden gratis bellen aan in ruil voor het luisteren naar een advertentie voor of na het gesprek. Met de komst van Skype verdwenen de meeste diensten. Nu is er een nieuwe speler: Pudding Media. Zij willen mensen gratis bellen via internet aanbieden, in ruil voor advertenties op hun website. Het is niet geheel duidelijk waarom mensen de dienst zouden gebruiken als er ook Skype is, maar het bedrijf heeft deze week 8 miljoen dollar opgehaald.

De software van Pudding media (PuddingMedia.com) wordt omschreven als: “a voice-recognition system capable of picking up keywords from conversations and using them to deliver contextual advertising to users.”

Wat maakt het uniek: Instead, the advertisements will be entirely determined by the conversation going on, and will attempt to track, in real-time, what users are talking about. That can have some interesting (and inaccurate) consequences, as we found before, but the results should continue to improve with time.

Met andere woorden: elke gesprek levert een unieke advertentie op. Via ThePudding.com is het mogelijk de gesprekken te voeren.

Voor ons blijft de vraag bestaan: waarom bellen via ThePudding als je ook via Skype zonder advertenties kan bellen?


06-01-2008 om 17:50 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Medialand Kijktip : Dumb and Dumber
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Harry en Lloyd zijn twee ongelooflijke dommeriken, die ontzettend veel moeite hebben om een baan te houden. Als Lloyd tijdens zijn korte carrière als limo-chauffeur Mary Swanson naar het vliegveld brengt, ziet hij dat ze haar koffertje vergeet. Hij besluit dit naar haar toe te brengen. Mary had het koffertje, waar eigenlijk losgeld in zit, bewust voor een stel ontvoerders achtergelaten. Deze gaan achter Lloyd aan in de veronderstelling dat hij een slinkse crimineel is, die het geld voor hun neus heeft weggekaapt. Totaal onbewust van de ontvoerders die achter hen aanzitten, gaan Harry en Lloyd op reis naar Aspen om Mary te zoeken.
vanavond om 21:25 op Kanaal Twee

Andere films op Kanaal Twee deze week:

 

The Transporter : ma 7 januari om 21.35 - (Actiethriller)

Absolute Power : di 8 januari om 21.35 - (Thriller)

Hart's War : wo 9 januari om 20.40 - (Oorlogsdrama)

Dirty Harry : wo 9 januari om 22.55 - (Actiedrama)



06-01-2008 om 17:37 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opnames Bob Marley verdwenen
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Originele opnames van reggaelegendes Bob Marley en Peter Tosh zijn verdwenen uit het archief van de voormalige Jamaicaanse omroepvereniging JBC. De opnames behoren tot een omvangrijke collectie geluidsdragers uit de jaren '70 die vermist wordt, meldden de autoriteiten zaterdag.

De mogelijke diefstal is een klap voor het cultureel erfgoed van het eiland, aldus Jamaica's minister van informatie Olivia Grange. Muzikanten en oud-werknemers van JBC verwijten de overheid dat ze de archieven niet goed onderhoudt. Werknemers van de nieuwe publieke omroep merkten eerder deze week het gemis op. Zij zochten naar archiefmateriaal voor hun eerste uitzendingen.

De collectie bevatte ook beelden van het bezoek van Fidel Castro in 1977 en van het concert One Love Peace in 1978, toen Marley twee politieke rivalen op het podium hand in hand liet staan.


06-01-2008 om 17:05 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wouter stelt nieuw project E.F.R. voor
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De vroegere band Perron-Geluk en Wouter De Clerck hebben elkaar gevonden in een nieuw project: Escape from Reality, kortweg E.F.R.. Waar dat precies voor staat presenteerden Wouter en zijn muzikanten gisteravond in de Antwerpse Red & Blue. Onze collega's van Zangtalent.be waren erbij en keken ernaar. E.F.R alias Idool runner up Wouter De Clercq en zijn muzikanten gaven de aftrap van hun showcase in de showtempel Red & Blue te Antwerpen voor een talrijk opgekomen publiek.

Ruig, rauw en assertief

Wouter blijft zichzelf: een beetje ruig, rauw en assertief. Dat vertaalt zich in hevige poprock songs. Zijn Eurosongbijdrage mocht hij nog niet voorstellen, maar Wouter speelde uit eigen en andermans werk. Zo waagde hij zich aan enkele covers zoals You van Scooter en Message in a bottle van The Police en bracht hij een Elvis-medley en een heuse 'foute' medley.

Wouter schotelde de aanwezigen een mini-concert met ballen voor en bewees ten overvloede hij live een podiumbeest is.


06-01-2008 om 10:45 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Britney Spears ontslagen uit ziekenhuis
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Britney Spears heeft Cedars Sinai Hospital in Los Angeles verlaten. De popster werd er twee dagen opgenomen, nadat ze had geruzied met haar ex Kevin Federline. Gisteren besliste een rechter in Los Angeles dat Spears haar twee zoontjes niet meer mag bezoeken.

Het is een tumultueuze week geweest voor Britney Spears. Donderdag ging de popster door het lint tijdens een ruzie met haar ex Kevin Federline over de voogdij over haar kinderen.

De 26-jarige zangeres verloor een tijd geleden de voogdij over Jayden James (2) en Sean Preston (1). Ze mocht de kinderen wel drie keer per week onder begeleiding zien.

Gisteren verloor ze ook dat bezoekrecht. Kevin Federline kreeg van een rechter in Los Angeles de volledige voogdij over de twee peuters toegewezen.

Britney Spears mocht vandaag Cesars Sinai Hopital verlaten. Ze zou opgenomen zijn nadat ze een zenuwinzinking had gekregen.

Spears werd er scherp bewaakt, omdat de artsen veronderstelden dat ze een bedreiging vormde voor zichzelf en haar omgeving.


06-01-2008 om 10:34 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Natalia explodeert in bomvol Sportpaleis
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Zowel solo als in het gezelschap van En Vogue en of Shaggy bracht Natalia een nooit geziene performance. Hier keek ze al maanden naar uit, Natalia bewees alweer dat ze zich thuisvoelt in het grote Sportpaleis.

Op de setlist onder andere "Do you wanna funk" "Gone to stay", "Don't let go", "Fragile", "Boombastic", "Oh Carolina", "Higher than the sun", "Like a lady", "Shelter", "I want you back", "Free your mind" en vele andere liedjes.

De duetten en de trio's die Natalia, En Vogue en Shaggy zongen waren super. De drie artiesten hadden slechts drie dagen tijd om aan elkaar te wennen en te repeteren en dat deden ze urenlang in en rond het Sportpaleis.

Bij deze willen we het volledige team van Natalia een dikke proficiat wensen. De feestdagen opofferen om tienduizenden mensen zo'n prachtig concert te bieden, chapeau.

Natalia staat de volgende dagen nog 5 keer op het podium van het Sportpaleis. Heel wat fans waren zo overtuigd dat ze meteen tickets bestelden voor één of meerdere van de 5 resterende shows.

Wil jij getuige zijn van dit concert? Dan kan je 6, 9, 11, 12 en 13 januari in het Sportpaleis terecht.

Voor tickets surf je naar www.nataliameets.be.

bron:showbizzsite


06-01-2008 om 10:31 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5.900 ijsberen in Oostende
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Zaterdag hebben zo'n 5.900 mensen deelgenomen aan de jaarlijkse ijsberenduik in Oostende.

Er waren maar liefst 1.200 deelnemers meer dan vorig jaar. Zo'n 10.000 toeschouwers zagen de ijsberen een frisse duik nemen in het 7 graden koude water.

Toerisme Oostende is zeer tevreden met de opkomst die zich resulteert in extra hotelboekingen. Een aantal hotels waren zelfs helemaal volgeboekt. Ook de horeca op de zeedijk mag niet klagen.


06-01-2008 om 10:30 geschreven door Medialand  


05-01-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Q-Music stopt sleutel Porsche in ijsblok
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Q-Music zet maandag een ijsblok in de vorm van een Porsche 911 Carrera op de Gentse Korenmarkt. In het ijs zit de sleutel van de échte Porsche. Wie kan raden na hoeveel tijd de sleutel op de grond valt, wint de sportwagen ter waarde van 84.000 euro. Ook Radio Donna geeft vanaf maandag een auto weg. Wie de Undercover Car van Donna ziet rondrijden en de nummerplaat kan sms'en, wint de auto.


05-01-2008 om 17:14 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het journaal op Eén
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Dit zijn de eerste beelden van het nieuwe decor van Het journaal op Eén. Vanaf maandag 7 januari krijgt elk journaal een eigen kleur: groen om 13 uur, geel om 18 uur, rood om 19 uur, lichtblauw om 20 uur en donkerblauw voor het late journaal. De VRT vernieuwt ook andere nieuwsprogramma's als Koppen en Terzake op Canvas.


05-01-2008 om 17:12 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Natalia klaar voor show met En Vogue
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Vandaag start in het Sportpaleis in Antwerpen de concertreeks Natalia meets En Vogue feat. Shaggy. Er zijn zes shows gepland. "Ik probeer er niet te veel over na te denken", zegt Natalia. "Toen ik 15 was, vond ik de clips van "Free your mind" en "Don't let go" echt geweldig. Het is superleuk dat ze nu hier bij mij staan en het zijn de originelen nog". En Vogue heeft niets dan lof voor Natalia: "Ze heeft een krachtige stem".  Natalia zelf is ook erg tevreden: "Mijn stem is heel goed eigenlijk. We houden de repetities nu wel rustiger (dan bij de vorige reeks met de Pointer Sisters)."
"Ik denk dat ik nog nooit zo goed gezind geweest ben voor een show als nu. Het enige nadeel was dat ze laat zijn aangekomen en dat zorgt nu voor veel ineens, maar ik denk wel dat het zal loslopen."
De vijf dames brachten samen ook al de single "Glamourous" uit en konden die tijdens de repetities voor het eerst samen zingen. En Vogue belooft een spetterende show: "Wij en Natalia, samen zijn dat vijf sexy madammen".


05-01-2008 om 10:19 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Medialand Kijktip:Panic Room op Kanaal Twee
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Thriller met Jodie Foster en Forest Whitaker 

Meg Altman is een alleenstaande moeder die met het geld van haar scheiding op zoek gaat naar een nieuwe woonplaats in New York. Samen met haar dochter Sarah besluit ze haar intrek te nemen in een groot herenhuis in Manhattan. Het huis heeft naast een zee van ruimte een tweede pluspunt: in een van de kamers is een speciale schuilplaats gebouwd, die bescherming moet bieden tegen indringers. Tijdens hun eerste nacht in het huis moeten Meg en Sarah al meteen gebruikmaken van de kamer: drie gewapende mannen dringen de woning binnen, op zoek naar het verborgen fortuin van de vorige eigenaar...

Panic room vanavond op Kanaal Twee om 21:20


05-01-2008 om 00:00 geschreven door Medialand  


04-01-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook Sony BMG biedt muziek zonder kopieerbeveiliging aan
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Na lang aarzelen wil nu ook Sony BMG muziek zonder kopieerbeveiliging aanbieden op internet. Dat blijkt vrijdag uit een bericht in het Amerikaanse magazine Businessweek. Het muziekconcern zou nog tijdens het eerste kwartaal van 2008 tenminste een deel van zijn aanbod zonder kopieerbeveiliging gaan aanbieden.
De vier grootste muziekconcerns EMI, Warner Music, Vivendi Universal en Sony BMG, die meer dan driekwart van de muziekmarkt in handen hebben, lijden onder de dalende cd-verkoop. Eind december kondigde Warner Music aan muziek zonder kopieerbeveiliging te zullen aanbieden op onlinewinkel Amazon.
Sony BMG is het resultaat van de fusie tussen Sony Music Corporation, een onderdeel van de Japanse Sony Corporation, en BMG Entertainment, een onderdeel van de Duitse groep Bertelsmann.


04-01-2008 om 17:46 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gouden Film voor K3
Klik op de afbeelding om de link te volgen

De film 'K3 en de Kattenprins' heeft in twee weken 100.000 bezoekers naar de Nederlandse bioscopen getrokken. Daarmee behaalt de kinderfilm een Gouden Film. Dat maakte de distributeur vrijdag bekend.
'K3 en de Kattenprins' van regisseur Matthias Temmermans draait vanaf 19 december in de bioscopen. Komend weekeinde wordt de 150.000e bezoeker verwacht.
De officiële 'Gouden Filmposter' wordt zondag in het tv-programma Life & Cooking uitgereikt aan Irene Moors, die in de film een rol speelt.


04-01-2008 om 17:45 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Britney Spears afgevoerd naar ziekenhuis
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Britney Spears is donderdagavond opgenomen in het Cedars Medical Center in Los Angeles na een conflict over de voogdij over haar kinderen. Volgens de Amerikaanse showbizzsite TMZ.com is de zangeres opgenomen voor een psychologische evaluatie. De politie werd naar het huis van de popster geroepen toen Spears haar twee zoontjes niet wou laten meegaan met de bodyguard van haar ex-man Kevin Federline. Naar verluidt was Spears onder invloed van een onbekende substantie.
De politie ontving rond acht uur ’s avonds een telefoontje om uit te rukken naar het huis van de zangeres. Ook een brandweerwagen en twee ambulances werden naar de riante villa in Beverly Hills geroepen. Naar verluidt moesten de agenten bijna drie uur lang inpraten op Spears. Kevin Federline, zijn advocaat en een vertegenwoordiger van Spears' advocaten kwamen in de loop van de avond ter plaatse.
De politie zei dat er een 'familieconflict over haar kinderen werd opgelost'. Rond 23 uur was het probleem van de baan en werden de twee jongetjes naar hun papa gebracht. Volgens de politie was Spears onder invloed. Ze werd na afloop op een brancard afgevoerd naar het ziekenhuis.
Spears en haar ex-echtgenoot Kevin Federline zijn al geruime tijd verwikkeld in een bittere strijd om de voogdij over hun twee kinderen, de 2 jaar oude Sean Preston en de 1 jaar oude Jayden James.
De 29-jarige Federline heeft de tijdelijke voogdij gekregen, omdat de 26-jarige Spears zich niet altijd even stipt houdt aan de afspraken die de rechter met haar heeft gemaakt. Als gevolg daarvan werd het bezoekrecht van Spears - zij mocht haar twee kinderen een aantal keer per week zien, in aanwezigheid van een door de rechtbank aangewezen begeleider - enkele malen opgeschort.


04-01-2008 om 15:07 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VTM schrapt rallyverhaal "Koen in Dakar"
Klik op de afbeelding om de link te volgen
De commerciële zender VTM zendt het programma "Koen in Dakar" niet meer uit. "Dat kan uiteraard niet meer doorgaan", zegt woordvoerder Mark Van Lombeek. De 30e editie van de Dakar-rally is immers wegens veiligheidsredenen afgelast. "Koen in Dakar" volgt de avonturen van Clouseau-zanger Koen Wauters in de Dakar-rally. "Het was een kleine rubriek en de gevolgen voor ons blijven beperkt", legt Vanlombeek uit. "We moeten wel onze kleine ploeg terugroepen maar dat is allemaal peanuts in vergelijking met de gevolgen voor de deelnemers."
Wauters zelf reageert verslagen vanuit Dakar. "Maar ik ben in de eerste plaats vader en echtgenoot. Veiligheid gaat voor", relativeert hij in het VTM-journaal. "Ik ga zo vlug mogelijk proberen thuis te raken."
De zanger nam al negen keer deel aan de rally. Eergisteren stond hij nog in het Sportpaleis met "Clouseau 20".

bron:VRTnieuws.net


04-01-2008 om 14:23 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vroeg lente-offensief in Vilvoorde
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Vanaf 21 januari voert VTM enkele wijzigingen in het programmaschema door.
Wie wordt de man van Phaedra? krijgt wellicht het beste plekje uit de programmering: maandagavond om 20u40. In hetzelfde timeslot als Boer Zkt Vrouw hoopt VTM dat de kijkers opnieuw massaal de weg vinden naar hun zender.
Op woensdagavond zijn er enkele oude bekenden die weer opduiken. Schoon en Meedogenloos met Sien en Maria start op 23 januari een derde seizoen. Meteen daarna volgt Sergio met de tweede reeks van De Foute Quiz.
Vrijdagavond is net als bij het begin van het tv-seizoen weer de plek voor Ranking The Stars. In dit nieuwe seizoen neemt Evi Hanssen het presentatiestokje over van Sergio. Deze keer zullen 10 bekende mannen in het panel zetelen.

bron:showbizzsite.be


04-01-2008 om 11:48 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Peter Van de Veire doet het weer
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Peter Van de Veire van Studio Brussel is verkozen tot radiopersoonlijkheid van 2007. Meer dan 17.000 mensen namen deel aan de stemming op de site van RadioVisie.

De andere winnaars op een rijtje gezet

  • beste presentator: Wim Oosterlinck (Q-Music)
  • beste presentatrice: Annemie Peeters (Radio 1)
  • beste nieuwsstem: Koen Wauters (VRT)
  • beste sportcommentator: Tom Coninx (Sporza)
  • beste programma: Peeters en Pichal (Radio 1)
  • radio stud: showbizz Bart (Q-Music)
  • radio babe: Evy Gruyaert (Donna)
  • beste programma-item: verkeersinformatie
  • beste radiostunt: Music for life (Studio Brussel)
  • grootste flop: Donna's Top 2000
  • beste radiosite: Radio 2 

04-01-2008 om 11:05 geschreven door Medialand  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."2007 was een van de slechtste jaren"
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Het bioscoopbezoek in ons land is met zes procent gedaald. In 2007 werden 20,3 miljoen bioscoopkaartjes verkocht, tegenover 22,6 miljoen in 2006. Er waren niet zoveel grote kaskrakers. "Het voorjaar van 2007, en dan vooral april, viel tegen", geeft Myriam Dassonville van Kinepolis toe. "Er waren niet zoveel kaskrakers en het weer was prachtig in het voorjaar. In de zomer kwam "Harry Potter" uit en hebben we een inhaalbeweging ingezet maar niet in die mate dat we op hetzelfde niveau van recordjaar 2006 raakten."
Ook UGC is niet te spreken over het bioscoopbezoek. "2007 was een van de slechtste jaren van het voorbije decennium", reageert  Jean-Christophe van de bioscoopgroep.
In 2007 waren het wereldwijd de sequels die de kassa's deden rinkelen. In België werd "Pirates of the Caribbean: at world's end" het meeste bekeken in de bioscoop. In de VS was dat "Spider-Man 3", gevolgd door "Shrek the third".


bron:VRTnieuws.net

04-01-2008 om 10:02 geschreven door Medialand  






Zoeken in blog


Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto

Foto


Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs