Archief per jaar
  • 2016
  • 2011
  • 2010
  • 2009
    Mbn nieuws

    04-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANNAVOND IN HET NIEUWS OP VTM OM 17:45U
    Klik op de afbeelding om de link te volgen 380 kg cocaine in beslag genomen De Gentse federale politie heeft vorige week 380 kg cocaine ontdekt in een container in de haven van Antwerpen. Het is hun grootste vangst ooit. De vondst is goed voor een straatwaarde van 19 miljoen euro. De politie vermoedt dat de bende de cocaine invoerde vanuit Zuid-Amerika en vanuit ons land wou verdelen naar de rest van Europa. Er zijn 3 mannen aangehouden.

     Nog 2 vermisten na instorting Er zijn nog 2 mensen vermist na de instorting van het Historisch Stadsarchief in het centrum van Keulen. De hulpdiensten willen hun zoektocht naar overlevenden hervatten, maar het gevaar op nieuwe grondverschuivingen blijft. Twee aanpalende gebouwen zijn ook ingestort. De werken aan een nieuwe metrolijn onder het gebouw hebben waarschijnlijk de grondverzakking veroorzaakt.

    Britse premier ontmoet Obama De Britse premier Gordon Brown is de eerste Europese leider die de Amerikaanse president Barack Obama heeft ontmoet. Obama zei dat de relatie tussen de VS en Groot-Brittannie bijzonder en sterk blijft. Hij noemde hen 1 van hun beste bondgenoten. Obama bedankte de Britten ook voor hun engagement in Afghanistan.

    Belg helpt bevallen op vliegtuig Een Gentse professor radiotherapie heeft een moeder helpen bevallen op een transatlantische vlucht van Brussel naar Orlando in de Verenigde Staten. Tijdens de vlucht werd de zwangere vrouw onwel. De professor bracht met succes de baby ter wereld. De vrouw was al 8 maanden zwanger van een jongen. Het is haar 6de kindje.

     Adecco schrapt 150 banen Uitzendgroep Adecco Belgie wil dit jaar nog 150 banen schrappen. De economische crisis heeft volgens het bedrijf een grote impact en er is een teruggang van de uitzendsector. Gedwongen ontslagen worden niet uitgesloten. Adecco stelt in ons land meer dan 800 mensen tewerk.

    04-03-2009 om 15:23 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW: STRAKS IN WIPEOUT OP VTM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wipeout - nieuw op vtm 4/03/2009 Wipeout (vtm)Gloednieuw avontuurlijk spelprogramma. Volwassen mannen en vrouwen uit Benelux die zich met de grote glimlach op het meest bizarre en duizelingwekkende hindernissenparcours ter wereld storten. Dat is Wipeout, de nieuwe spelshow die vanaf woensdag 4 maart 2009 wordt uitgezonden. Iedereen mag meedoen aan Wipeout en dus variëren de kandidaten in leeftijd, conditie en omvang. Hun gemene deler is dat ze gek zijn op fenomenale kicks en waanzinnige ervaringen. De stunts en uitglijders van deze waaghalzen worden op de voet gevolgd en met een knipoog geanalyseerd door Walter Grootaers en Bob Peeters. De bevallige Lynn Pelgroms bevindt zich op het terrein in Argentinië, waar ze deelt in de vreugde of de teleurstelling van de deelnemers. In elke aflevering van Wipeout verschijnen 20 nieuwe kandidaten aan de start. Allemaal hebben ze een geheim wapen achter de hand om de gigantische obstakels en mekaar te verslaan: lef, spierkracht, handigheid, doorzettingsvermogen… Er kan er uiteraard maar één de beste zijn. De winnaar van Wipeout wordt beloond met 10.000 euro. De hindernissenbaan van Wipeout bestaat uit 4 rondes met verschillende onderdelen. Het ene al gekker dan het andere. Ronde 1: Qualifier met 20 kandidaten De 20 kandidaten leggen individueel het parcours af en stoten op vier obstakels, waaronder de Sucker Punch en de Big Balls. Snel zijn is de boodschap, want alleen de 12 met de beste tijd mogen door naar ronde 2. Ronde 2: Sweeper met 12 kandidaten De 12 kandidaten strijden tegelijkertijd tegen elkaar en staan in een cirkel op pilaren in het water. Een lange, ronddraaiende balk van schuimrubber probeert hen van hun pilaar te stoten. De zes kandidaten die als laatste op de Sweeper staan, mogen naar het volgende hoofdstuk van hun avontuur. Diegene die als allerlaatste overeind blijft, wint sowieso een bonus van 1.000 euro. Ronde 3: Dizzy Dummie met 6 kandidaten Deze ronde is niet geschikt voor deelnemers met een gevoelige maag. Ze worden immers gek gedraaid aan een rad vooraleer ze onder andere een wankel parcours over water moeten trotseren. De vier kandidaten met de beste score gaan door naar de Wipeout Zone. Finale: Wipeout Zone met 4 kandidaten De Wipeout Zone is de ultieme arena, die midden in de nacht wordt geopend. Degene die dit parcours het snelst aflegt, gaat naar huis met het prijzengeld van 10.000 euro. Via een spekgladde glijbaan moeten de finalisten zich zo ver mogelijk in het water katapulteren. Vervolgens moeten ze rollende vaten overwinnen en via een klimmuur –waar 2.000 liter water per seconde langs stroomt- richting Spinner. Dat is een ontzettend snelle, grote én gladde kermismolen die hen bij de draaibalk brengt. Met hun laatste krachten moeten ze de trampolines op om bij de finish te geraken. En dat allemaal tegen de tijd. Wipeout, vanavond om 20.40 op vtm.

    04-03-2009 om 15:04 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STRAKS NIEUW OP VTM: WIPE OUT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Wipeout - nieuw op vtm 4/03/2009 Wipeout (vtm)Gloednieuw avontuurlijk spelprogramma. Volwassen mannen en vrouwen uit Vlaanderen en Nederland die zich met de grote glimlach op het meest bizarre en duizelingwekkende hindernissenparcours ter wereld storten. Dat is Wipeout, de nieuwe spelshow die vanaf woensdag 4 maart 2009 wordt uitgezonden. Iedereen mag meedoen aan Wipeout en dus variëren de kandidaten in leeftijd, conditie en omvang. Hun gemene deler is dat ze gek zijn op fenomenale kicks en waanzinnige ervaringen. De stunts en uitglijders van deze waaghalzen worden op de voet gevolgd en met een knipoog geanalyseerd door Walter Grootaers en Bob Peeters. De bevallige Lynn Pelgroms bevindt zich op het terrein in Argentinië, waar ze deelt in de vreugde of de teleurstelling van de deelnemers. In elke aflevering van Wipeout verschijnen 20 nieuwe kandidaten aan de start. Allemaal hebben ze een geheim wapen achter de hand om de gigantische obstakels en mekaar te verslaan: lef, spierkracht, handigheid, doorzettingsvermogen… Er kan er uiteraard maar één de beste zijn. De winnaar van Wipeout wordt beloond met 10.000 euro. De hindernissenbaan van Wipeout bestaat uit 4 rondes met verschillende onderdelen. Het ene al gekker dan het andere. Ronde 1: Qualifier met 20 kandidaten De 20 kandidaten leggen individueel het parcours af en stoten op vier obstakels, waaronder de Sucker Punch en de Big Balls. Snel zijn is de boodschap, want alleen de 12 met de beste tijd mogen door naar ronde 2. Ronde 2: Sweeper met 12 kandidaten De 12 kandidaten strijden tegelijkertijd tegen elkaar en staan in een cirkel op pilaren in het water. Een lange, ronddraaiende balk van schuimrubber probeert hen van hun pilaar te stoten. De zes kandidaten die als laatste op de Sweeper staan, mogen naar het volgende hoofdstuk van hun avontuur. Diegene die als allerlaatste overeind blijft, wint sowieso een bonus van 1.000 euro. Ronde 3: Dizzy Dummie met 6 kandidaten Deze ronde is niet geschikt voor deelnemers met een gevoelige maag. Ze worden immers gek gedraaid aan een rad vooraleer ze onder andere een wankel parcours over water moeten trotseren. De vier kandidaten met de beste score gaan door naar de Wipeout Zone. Finale: Wipeout Zone met 4 kandidaten De Wipeout Zone is de ultieme arena, die midden in de nacht wordt geopend. Degene die dit parcours het snelst aflegt, gaat naar huis met het prijzengeld van 10.000 euro. Via een spekgladde glijbaan moeten de finalisten zich zo ver mogelijk in het water katapulteren. Vervolgens moeten ze rollende vaten overwinnen en via een klimmuur –waar 2.000 liter water per seconde langs stroomt- richting Spinner. Dat is een ontzettend snelle, grote én gladde kermismolen die hen bij de draaibalk brengt. Met hun laatste krachten moeten ze de trampolines op om bij de finish te geraken. En dat allemaal tegen de tijd. Wipeout, vanavond om 20.40 op vtm.

    04-03-2009 om 15:02 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ACDC KOMT NIET MEER TERUG: TICKETS WORDEN TERUG BETAALD
    Klik op de afbeelding om de link te volgen AC/DC komt niet terug, tickets worden terugbetaald HLN update Er komt geen vervangconcert voor het gisterenavond afgelaste optreden van AC/DC in het Antwerps Sportpaleis. Wie een ticket had voor dat optreden, kan dat kosteloos laten omruilen voor een ticket voor het concert van de groep in Amsterdam op dinsdag 23 juni, maar tickets kunnen ook gewoon terugbetaald worden. Dat zegt concertorganisator Live Nation vandaag. Het optreden moest gisteren afgelast worden wegens een plotse griepaanval van zanger Brian Johnson. Omdat de tournee van AC/DC heel strikt gepland is, kan er geen vervangconcert worden ingepland in Antwerpen. Omruilen of terugbetalen Mensen die een kaartje hadden voor het optreden kunnen dit laten terugbetalen of laten omruilen naar het concert van AC/DC in de Amsterdam Arena op dinsdag 23 juni. De ticketprijzen voor het concert in Amsterdam zijn hoger dan die voor Antwerpen, maar de tickets kunnen toch zonder enige bijkomende kosten worden omgeruild. De procedure voor de terugbetaling en omruiling start vandaag om 15 uur. Vanaf dat ogenblik zal op de website van het Sportpaleis (www.sportpaleis.be) een speciale pagina beschikbaar zijn voor de tickethouders. Zij zullen er onder meer het unieke barcodenummer en reservatienummer van hun ticket moeten invullen, waarna ze hun keuze voor een van de twee opties zullen kunnen maken. Busvervoer naar Amsterdam Tele Ticket Service zal alle tickethouders ook persoonlijk, via e-mail of brief, op de hoogte brengen van de te volgen procedure. De tickethouders moeten voor vrijdag 20 maart hun keuze doorgeven. Naar het optreden in Amsterdam zal busvervoer worden ingelegd. (belga/sps/ka) 04/03/09 08u16

    04-03-2009 om 14:56 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HERBERT BRUYNSEELS EN TESS GOOSSENS NAAR JOE FM
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Herbert Bruynseels en Tess Goossens naar JOE fm Herbert Bruynseels, momenteel presentator op de commerciële radiozender Q-Music, zal vanaf 1 april de overstap maken naar JOE fm, de opvolger van radiozender 4FM. Hij zal er het programma 'Top 40 Hitarchief' presenteren. Dat maakte de radiozender vandaag bekend. Tess Goossens Een ander nieuw gezicht is Tess Goossens, momenteel tv-presentatrice bij onder meer vtm, die van maandag tot vrijdag vanaf 20 uur 'Heartbeats' zal brengen, het romantische radioprogramma dat momenteel op 4FM gepresenteerd wordt door Truus Druyts. Druyts zal het programma voortaan op zondag presenteren, maar zal ook nog op weekdagen te horen zijn in het programma. Eerder raakte al bekend dat Raf Van Brussel en Alexandra Potvin het ochtendblok zullen presenteren. Herbert Bruynseels zal iedere werkdag te horen zijn in 'Top 40 Hitarchief' van 12 tot 13 uur. Bruynseels zal tijdens het programma telkens een hitlijst uit het verleden presenteren. Op zaterdag zal het programma lopen van 12 tot 15 uur. Leen Demaré en Bert Geenen Leen Demaré, die al aan de slag was bij 4FM, zal iedere werkdag het programma Lilaleen brengen van 9 tot 12 uur. Een ander vertrouwd gezicht, Bert Geenen, presenteert van maandag tot vrijdag het programma 'Geenen Zever' van 13 tot 16 uur. De Spits met Jan, gepresenteerd door Jan Bosman, zal op werkdagen van 16 tot 19 uur te horen zijn. En van 19 tot 20 uur tenslotte is er iedere weekdag het non-stop muziekprogramma 'I Love The 80's'. In het weekend is er bovendien iedere ochtend het humorprogramma 'JOE kes'. (belga/lb)

    04-03-2009 om 14:53 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VLIEGTUIGCRASH SCHIPHOL: PILOTEN ZWAAR IN FOUT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Piloten Turkish Airlines zwaar in de fout bij ramp Schiphol Vlucht 1951 van Turkish Airlines stortte neer in Schiphol door fouten gemaakt door de piloten. Daar is de onafhankelijke Onderzoeksraad voor de Veiligheid die op zoek moest naar de oorzaak van de ramp nu uit. Aan de basis van de ramp zou een defecte of slecht functionerende hoogtemeter liggen. Maar de piloten hebben in elk geval niet snel genoeg bepaalde correcties uitgevoerd, die onder meer na het automatisch wegvallen van de snelheid direct noodzakelijk waren. Uit de eerste onderzoekresultaten en de gegevens van de onderzochte zwarte dozen blijkt dat het vliegtuig kort voor de ramp door de co-piloot, die zijn training kreeg, werd gevlogen. Pas in de laatste moment voor het neerstorten nam de gezagvoerder de toen vergeefse controle over, weet De Telegraaf. Zes seconden Op het kritieke moment ging het gas automatisch dicht en daarop hebben de vliegers 6 seconden later pas gereageerd, zodat te laat werd gas gegeven om het toestel nog te redden. Te hoog De landing blijkt ook met te grote snelheid en te hoog - 2000 voet - te zijn begonnen, een zogenaamde "rushed approach". Dat gebeurt wel vaker, maar in princiep is dat te herstellen, eventueel met een hernieuwde poging. In dit geval bleven de automatische gashandles ruim 100 seconden op "idle", dus dicht staan. De motoren draaiden toen stationair, terwijl alleen vol gas de ramp nog kon voorkomen. Vliegtuigfabrikant Boeing heeft luchtvaartmaatschappijen en vlieger al direct opgeroepen om extra aandacht te vestigen op de grondbeginselen van het vliegen, zoals het in de gaten houden van hoogte, snelheid en dalingshoek. Boeing zal ook op andere punten advies uitbrengen om dit soort foutenreeksen te voorkomen. (tlg/mvl)

    04-03-2009 om 14:31 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG IN MIJN RESTAURANT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Donderdag is conceptendag in 'Mijn Restaurant!' woensdag 4 maart 2009 'Mijn Restaurant 2': de koppels (foto: vtm) Op dinsdag 3 maart serveerde Rani De Coninck de startaflevering van het tweede seizoen van 'Mijn Restaurant!'. De uitzending –die uitzonderlijk om 20.35 van start ging en anderhalf uur duurde- kon op een ruime belangstelling rekenen in de huiskamer. Gemiddeld 815.000 Vlamingen lieten zich 'Mijn Restaurant!' smaken, wat een marktaandeel oplevert van 37,2 % (VVA 18-54). stuur dit artikel door discussieer mee in het forum Een mooie start. Vorig jaar werd de 1ste aflevering van 'Mijn Restaurant!' bekeken door 641.000 kijkers (marktaandeel van 32% op VVA 18-54) en groeide het programma door naar gemiddeld 858.000 kijkers voor de hele eerste reeks (marktaandeel 45,7% op VVA 18-54). De hele dinsdag -3 maart 2009- trouwens wisten onze programma's te bekoren, waardoor vtm met een marktaandeel van 30,5% (VVA 18-54) de beste dag van 2009 had. Op donderdag 5 maart 2009 wordt de tweede aflevering van 'Mijn Restaurant!' om 21.25 uur uitgezonden. De vijf duo's hebben hun mission statement ingeleverd. Daarin moesten ze kort het concept van hun restaurant, de naam, de interieurideeën én de menukaart voorstellen. Vandaag zullen ze voor 't eerst verschijnen voor de jury. Het hoofdkwartier van Peter Goossens, Christel Cabanier en Dirk De Prins bevindt zich in het luxueuze Kasteel Den Brandt in Wilrijk. Daar zullen de duo's hun mission statement moeten verdedigen en weerwerk bieden aan het spervuur van kritische vragen van Christel, Peter en Dirk. De jury zal 50 000 euro extra budget verdelen. En dat geld kunnen de deelnemers goed gebruiken. Want in afwachting schieten ze in actie: hun panden moeten verbouwd worden tot restaurants en dat betekent vooral veel beslissingen nemen én op de centen letten. Tot ze een dvd vinden met een boodschap van Rani: de jury verwacht de duo's niet met lege handen in het kasteel! Dit betekent dat de koks een tweede keer op het laatste momentje in actie moeten schieten... 'Mijn Restaurant!', donderdag 5 maart om 21.25 uur op vtm

    04-03-2009 om 14:27 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STRAKS IN LOUISLOUISE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag in LouisLouise 4/03/2009 LouisLouise (vtm)Charlotte verdenkt Louise ervan met Maarten te hebben geslapen. Nico bezorgt Bruno de gevraagde DNA-stalen van Natalie, maar hij wordt er niet rijker van. Thomas moet foto’s van Maarten maken voor de nieuwe cover en doet dat in een rauwe, realistische stijl. Louise is niet te spreken over de visie van de art director en ze wil dat de fotoshoot wordt overgedaan. De spanningen lopen hoog op wanneer Vic zowel Maarten als Thomas uitnodigt voor een etentje. LouisLouise om 18.25.

    04-03-2009 om 14:17 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANDAAG IN FAMILIE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag in Familie 4/03/2009 Familie (vtm)Maarten heeft een gewaagd plannetje in gedachten om De Lork toch open te houden. Bart organiseert vandaag een demonstratie voor zijn uitvinding met autosensoren. Bert kan hij niet overtuigen. Die blijft van mening dat er met sensoren in babykleding meer geld te verdienen valt. In Bulgarije genieten Mathias en Mario van een tocht met de jeep. Marie-Rose toont haar dochter de stoffen die ze op de beurs heeft gekocht. Familie om 20.00.

    04-03-2009 om 14:15 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STRAKS OP 2BE: MONA LISA SMILE
    Film: Mona Lisa Smile 4/03/2009 Katherine Watson is een jonge, ongehuwde en ambitieuze lerares die in de herfst van 1953 naar Wellesley College trekt - één van de meest prestigieuze meisjesscholen van de Verenigde Staten - om er kunstgeschiedenis te doceren. De aanpassing aan haar nieuwe omgeving verloopt bijzonder moeizaam : haar liefde voor moderne kunst en haar uitgesproken mening over de rol van de vrouw in de samenleving worden allesbehalve gewaardeerd door haar conservatieve collega's. Zelfs bij haar leerlingen vindt ze niet altijd bijval. Katherine volhardt echter in haar idealen en ze laat zich niet intimideren. Ze spoort haar leerlingen aan om een eigen mening te ontwikkelen en verder te studeren in plaats van meteen te trouwen. Hiermee gaat ze in tegen de traditie van de school... Mona Lisa Smile, vanavond omstreeks 20.40 uur op 2BE.

    04-03-2009 om 14:13 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STRAKS IN TELEFACTS CRIME
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Telefacts Crime: De speciale eenheden in actie 4/03/2009 Telefacts (vtm)Telefacts Crime kreeg de toestemming om de dienst te volgen tijdens hun trainingen. Hoe zorg je ervoor dat een gijzelnemer zich over geeft? Hoe nader je onopgemerkt een doelwit ? Wanneer zet je scherpschutters in ? Voor de dienstoverste is 1 ding duidelijk : “Het kan altijd beter, harder, sneller. Het is een kwestie van altijd maar verder willen gaan.” “Komaan, rapper! Niet in slaap vallen! Blijven ademen!” Acht rekruten volgen 9 maanden lang een zware training om toegelaten te worden tot de speciale eenheden van de federale politie. Het is zowat de zwaarste opleiding binnen de politiediensten. Observeren, infiltreren, onderhandelen : de Speciale Eeheden of CGSU zijn de specialisten ter zake. Er hangt iets mysterieus over het interventieteam van de speciale eenheden. Iedereen is gemaskerd en niemand wil zijn identiteit onthullen. “We willen niet dat mensen ons herkennen. Het zou onze job in gevaar brengen. Zo weinig mogelijk mensen weten wat ik precies doe, en dat wil ik zo houden.” Ook over de technieken die ze hanteren bestaat een zekere geheimhouding. “We kunnen ons niet veroorloven dat de misdadiger weet wat we van plan zijn. Net zomin kunnen we ons fouten permitteren. Als we iemand moeten uitschakelen bijvoorbeeld, dan moet dat ene schot perfect zijn.” Nochtans gebeurt het zelden dat de scherpschutters die bij acties worden ingezet, ook daadwerkelijk moeten schieten. Bij 80 % van de interventies volstaat het om te onderhandelen. “Mensen hebben daar inderdaad een verkeerd beeld van. Men denkt dat wij constant schieten. Dat is niet zo. Dat is hoogst uitzonderlijk.” De speciale eenheden rukken zo’n 5 keer per week uit voor een interventie. In de kazerne staat 1 ploeg standby, de anderen moeten na een oproep zo snel mogelijk ter plaatse zijn. “Je moet een beetje speciaal zijn om dit te doen. Je moet het normaal vinden om uit een heli te komen en 15 meter langs een touw naar beneden te glijden. Je moet het normaal vinden om te schieten in alle omstandigheden. Kortom, je moet speciaal genoeg zijn om bij de speciale eenheden te komen….” Telefacts Crime, vanavond om 22.20 op vtm.

    04-03-2009 om 14:12 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANNAVOND IN WIPEOUT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Press Pack: Wipe Out 4/03/2009 foto (vtm)foto (vtm)foto (vtm)foto (vtm)foto (vtm)Volwassen mannen en vrouwen uit BENELUX die zich met de grote glimlach op het meest bizarre en duizelingwekkende hindernissenparcours ter wereld storten. Dat is Wipeout, de nieuwe spelshow die vanaf woensdag 4 maart 2009 wordt uitgezonden bij vtm. Iedereen mag meedoen aan Wipeout en dus variëren de kandidaten in leeftijd, conditie en omvang. Hun gemene deler is dat ze gek zijn op fenomenale kicks en waanzinnige ervaringen. De stunts en uitglijders van deze waaghalzen worden op de voet gevolgd en met een knipoog geanalyseerd door Walter Grootaers en Bob Peeters. De bevallige Lynn Pelgroms bevindt zich op het terrein in Argentinië, waar ze deelt in de vreugde of de teleurstelling van de deelnemers. In elke aflevering van Wipeout verschijnen 20 nieuwe kandidaten aan de start. Allemaal hebben ze een geheim wapen achter de hand om de gigantische obstakels en mekaar te verslaan: lef, spierkracht, handigheid, doorzettingsvermogen… Er kan er uiteraard maar één de beste zijn. De winnaar van Wipeout wordt beloond met 10.000 euro. De hindernissenbaan van Wipeout bestaat uit 4 rondes met verschillende onderdelen. Het ene al gekker dan het andere. Ronde 1: Qualifier met 20 kandidaten De 20 kandidaten leggen individueel het parcours af en stoten op vier obstakels, waaronder de Sucker Punch en de Big Balls. Snel zijn is de boodschap, want alleen de 12 met de beste tijd mogen door naar ronde 2. Ronde 2: Sweeper met 12 kandidaten De 12 kandidaten strijden tegelijkertijd tegen elkaar en staan in een cirkel op pilaren in het water. Een lange, ronddraaiende balk van schuimrubber probeert hen van hun pilaar te stoten. De zes kandidaten die als laatste op de Sweeper staan, mogen naar het volgende hoofdstuk van hun avontuur. Diegene die als allerlaatste overeind blijft, wint sowieso een bonus van 1.000 euro. Ronde 3: Dizzy Dummie met 6 kandidaten Deze ronde is niet geschikt voor deelnemers met een gevoelige maag. Ze worden immers gek gedraaid aan een rad vooraleer ze onder andere een wankel parcours over water moeten trotseren. De vier kandidaten met de beste score gaan door naar de Wipeout Zone. Finale: Wipeout Zone met 4 kandidaten De Wipeout Zone is de ultieme arena, die midden in de nacht wordt geopend. Degene die dit parcours het snelst aflegt, gaat naar huis met het prijzengeld van 10.000 euro. Via een spekgladde glijbaan moeten de finalisten zich zo ver mogelijk in het water katapulteren. Vervolgens moeten ze rollende vaten overwinnen en via een klimmuur –waar 2.000 liter water per seconde langs stroomt- richting Spinner. Dat is een ontzettend snelle, grote én gladde kermismolen die hen bij de draaibalk brengt. Met hun laatste krachten moeten ze de trampolines op om bij de finish te geraken. En dat allemaal tegen de tijd.

    04-03-2009 om 14:09 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VEEL MUZIEK IN DE SCHULD VAN VTM DONDERDAG
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Veel (Vlaamse) muziek donderdag in 'De Schuld van vtm' woensdag 4 maart 2009 Marco Borsato bij Bart Kaëll in de 'VTM Soundmixshow' (foto: vtm) Op donderdag 5 maart haalt vtm graag de gouden microfoons en de onnavolgbare danspasjes boven om terug te blikken op 20 jaar muziek. Mike Verdrengh vertelt hoe hij op het idee kwam om Willy Somers te combineren met een rock-chick als Bea Van der Maat. Een koppel om nooit te vergeten… stuur dit artikel door discussieer mee in het forum Willy Sommers, Will Tura en Danny Fabri waren de gevestigde waarden die tijdens de eerste 'Tien om te Zien' het podium inpalmden. Bart Peeters was er ook, samen met zijn Radio's. Maar wie was eigenlijk de allereerste om te zien? De naam Camaleon doet waarschijnlijk weinig belletjes rinkelen… Ontdek zelf of dat erg is of niet. De lancering van 'Tien om te Zien' inspireerde ook heel wat poëtische zielen. Op zich allemaal niet erg, maar erger wordt het als ze liedjesteksten beginnen te schrijven. Hun motto was immers: 'wat je zingt is niet belangrijk, als het maar rijmt'. Ook de kledingindustrie pikte een graantje mee van de Tien om te Zien-gekte. Het had eerder iets weg van een uit de hand gelopen carnavalsgrap en de vestimentaire ontplooiingen lagen heel vaak in de zelfde lijn als het muzikale gedeelte. Zacht uitgedrukt kan je stellen 'dat er nog werk aan was'. Zingende pinguïns, huppelende Charlie Chaplins of newbeatende Arabieren. Het kon allemaal. De Vlaamse artiest is altijd ook heel creatief geweest in de keuze van een artiestennaam. Geef toe, iedereen wil toch beroemd worden als Rudy Rendy, Hans Habills of Hein Didioffsky. Dan klinken Sergio, Laura Lynn of Will Tura toch heel wat minder. Trouwens, het is ongelooflijk wie er allemaal in een achtergrondkoor of –orkest is begonnen. Bij Barbara Dex klinkt dat logisch en niet zo verrassend. Peter van den Begin, Louis Tobback en Bart De Pauw op het Tien om te Zien-podium zien playbacken daarentegen, was eerder eigenaardig. Maar elke artiest is ooit eens moeten beginnen. Sommigen deden dat in de 'Kinderacademie' van Walter Capiau, anderen debuteerden in de 'Soundmixshow'. Yasmine heette toen nog Hilde Rens en Kate Ryan luisterde alleen als je Katrien Verbeeck riep. Maar presentator Bart Kaëll heeft de beste herinneringen aan Marco Borsato. De brave man heette toen ook al zo... Niet elke kandidaat kan een uitgebreide zangcarrière aan zijn of haar tv-debuut breien. Nog niet zo lang geleden passeerden heel wat Vlamingen met een muzikale droom langs de 'Idool'– of 'X Factor'-jury. Ze hébben talenten, alleen is het niet altijd duidelijk in wat. Toch blijft een succesverhaal mogelijk. Als je ziet hoe schuchter Natalia Druyts de auditieruimte van 'Idool' binnenkwam en hoe onschuchter ze nu het Sportpaleis plat speelt, dan is het de schuld van vtm dat niet alle muzikale dromen bedrog hoeven te zijn... In 'De Schuld van vtm' vertellen o.m. Willy Sommers, Bea Van der Maat, Jos Van Oosterwyck, Bart Peeters, Koen Wauters, Bart Kaëll, Regi en Sergio anekdotes van voor en achter de muzikale schermen. Het is trouwens ook de schuld van vtm dat de 20ste verjaardag deze zomer gevierd wordt op zee. Dina Tersago, Carry Goossens en Bart Kaëll gaan mee op cruise naar de Griekse eilanden en nemen aan boord de show- en animatiemomenten voor hun rekening. 'De Schuld van vtm', donderdag 5 maart om 20.35 uur op vtm.

    04-03-2009 om 13:57 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERNIEUWING OP TIL BIJ FAMILIE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Familie vernieuwt! Er zijn al enkele nieuwe personages opgedoken in Familie, maar er staan de serie nog heel wat veranderingen te wachten. Zo wordt vanaf half maart het ziekenhuis een belangrijke plaats. Mieke Van den Bossche, gespeeld door Caroline Maes, en Linda, gespeeld door Hilde Van Wesepoel, gaan allebei aan de slag in het ziekenhuis. Daar gaat ook Robert de la Haye als hoofdchirurg Victor aan de slag van september 2009. Andere nieuwkomer zijn... Govert Deploige zal als ingenieur Geert Van Loo voor heel wat problemen zorgen. Samen met Sebastien, gespeeld door Maarten Claeyssens, duikt hij op in het kielzog van Latour. Govert Deploige is vanaf 11 maart te zien in Familie. Tine Laureyns is nu nog te bewonderen in Thuis, maar vanaf 18 maart zal te zien zijn in Familie als de extraverte Morgane. Morgane is de beste vriendin van Mieke en een echte flapuit. Op 14 april is het de beurt aan Anneleen Liégeois. Zij speelt de rol van Jennifer, een gedreven modeontwerpster. Het contact tussen Jennifer en Mario verloopt in het begin niet al te vlot, maar daar komt al snel verandering in. Een maand later duikt Katrien De Becker op in Familie. Ze vertolkt de rol van June Van Damme, een keiharde zakenvrouw. In juni maken we kennis met Lisa Deruyter, gespeeld door Daisy Van Praet. In diezelfde maand maakt ook Frank Van Erum, als producer Tino zijn opwachting. Hij zal een belangrijke rol spelen in het leven van de Familie-jeugd. Een tijdje geleden vreesden Familiefans dat Anna en Albert uit de serie geschreven zouden worden, maar niets is minder waar. De mater familias en haar man zullen blijven opduiken in de serie. Ze verhuizen wel naar Benidorm, maar op belangrijke familiemomenten zullen de twee niet ontbreken. Acteurs die wel uit de serie verdwijnen zijn Anneke Van Hooff (Shirley), Nele Snoeck (Suzy), Sofie Moria (Yasmine), David Michiels (Wim) en Jan Demedts (Gaston).

    04-03-2009 om 13:52 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KLEDING ZAAK KELLY PFAFF OFFICIEEL FAILLIET
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Kledingzaak Kelly Pfaff nu officieel failliet woensdag 4 maart 2009 Sam Gooris en Kelly Pfaff in 'De Pfaffs' (foto: vtm) Farfelle, de kledingzaak van Kelly Pfaff en Iske Oliviers is officieel failliet verklaard door de Mechelse rechtbank van Koophandel. Amper een jaar na de opening hebben beide dames zelf het faillissement aangevraagd. Daarmee komt er een einde aan een lijdensweg die reeds begon enkele maanden na de opening van de kledingwinkel in Nijlen. stuur dit artikel door discussieer mee in het forum Vorig jaar in november verklaarde Kelly Pfaff opgelicht te zijn door haar hartsvriendin en zakenpartner Iske Oliviers. Volgens Kelly ging de zaak ten onder aan het wanbeheer van Oliviers. Er werden collecties aangekocht die nog niet betaald waren en een leverancier verbrak het contract met het duo. 'Omdat Iske niet te vertrouwen was en geen flauw benul had van de bedragen die ze uitgaf om collecties aan te kopen', aldus een woordvoerder van de leverancier. Sindsdien wilde Kelly niets meer te maken hebben met de winkel en werden de kledingstukken aan verlaagde prijzen verkocht. De laatste collectiestukken worden dit weekend op 6,7 en 8 maart verkocht aan weggeefprijzen. In de etalage staan enkel nog naakte paspoppen en er hangt een briefje waarin de zaakvoersters zich verontschuldigen en de klanten bedanken voor het vertrouwen. (Bron: Het Nieuwsblad en GVA)

    04-03-2009 om 13:48 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MIJN RESTAURANT: WIE IS JOU FAVORIET?
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mijn Restaurant': welk duo is jouw favoriet? dinsdag 3 maart 2009 'Mijn Restaurant 2': de koppels (foto: vtm) Het startschot is gegeven! Dinsdagavond maakte Vlaanderen kennis met de vijf duo's die de volgende maanden strijden voor hun levensdroom: een eigen restaurant openen! De startaflevering was niet alleen een ontdekkingstocht voor de koppels en de jury, ook televisiekijkend Vlaanderen kreeg meteen een belangrijke eerste indruk... stuur dit artikel door discussieer mee in het forum Een extralange startaflevering van 'Mijn Restaurant' deed Vlaanderen niet langer op zijn honger zitten. Dé televisie-hit van vorig jaar ging opnieuw van start. Het was eventjes wennen: een intro zonder de vertrouwde gezichten of Rani zonder pepermolen... Maar na een half uur kreeg de kijker al meteen een goed beeld over de vijf nieuwe duo's van 'Mijn Restaurant'. Het testen van hun kookkunsten is nog lang niet aan de orde. Dat privilege is voorlopig alleen voorbehouden aan topkok Peter Goossens. Maar de startaflevering gaf al wel een eerste (belangrijke) indruk van de vijf duo's. Wie is jouw favoriet? Wie heeft van bij de start een goede indruk nagelaten? Rebekka en Deborah, Claudio en Gaëlle, Ben en Dominique, Ann en Tom of Chris en Wendy...

    04-03-2009 om 13:40 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    03-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROOTE VERANDERINGEN IN FAMILIE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Familie vernieuwt! Er zijn al enkele nieuwe personages opgedoken in Familie, maar er staan de serie nog heel wat veranderingen te wachten. Zo wordt vanaf half maart het ziekenhuis een belangrijke plaats. Mieke Van den Bossche, gespeeld door Caroline Maes, en Linda, gespeeld door Hilde Van Wesepoel, gaan allebei aan de slag in het ziekenhuis. Daar gaat ook Robert de la Haye als hoofdchirurg Victor aan de slag van september 2009. Andere nieuwkomer zijn..

    Maarten Claeyssens, bekend van Sara en Wittekerke, speelt vanaf 26 februari 2009 mee in Familie. Hij is een vriend van Trudy en Christel die Trudy op het slechte pad zal brengen.
    Govert Deploige zal als ingenieur Geert Van Loo voor heel wat problemen zorgen. Samen met Sebastien, gespeeld door Maarten Claeyssens, duikt hij op in het kielzog van Latour. Govert Deploige is vanaf 11 maart te zien in Familie.

                Tine Laureyns is nu nog te bewonderen in Thuis, maar vanaf 18 maart zal te zien zijn in Familie als de extraverte Morgane. Morgane is de beste vriendin van Mieke en een echte flapuit.

    Op 14 april is het de beurt aan Anneleen Liégeois. Zij speelt de rol van Jennifer, een gedreven modeontwerpster. Het contact tussen Jennifer en Mario verloopt in het begin niet al te vlot, maar daar komt al snel verandering in.

    Een maand later duikt Katrien De Beck
    er op in Familie. Ze vertolkt de rol van June Van Damme, een keiharde zakenvrouw.

     In juni maken we kennis met Lisa Deruyter, gespeeld door D
    aisy Van Praet.
    In d
    iezelfde maand maakt ook


    Frank Van Erum, als producer Tino zijn opwachting. Hij zal een belangrijke rol spelen in het leven van de Familie-jeugd.

    Sofie
     Ook Sophie Vaneverdingen zal de cast van Familie vervoegen als een van de nieuwe jongelingen.

     Tine Laureyns is nu nog te zien als inspecteur Boon in Thuis, maar vanaf 18 maart 2009 zal ze te zien zijn in Familie. Ze zal er een vriendin van Mieke die verpleegster is spele

    n. Een tijdje geleden vreesden Familiefans dat Anna en Albert uit de serie geschreven zouden worden, maar niets is minder waar. De mater familias en haar man zullen blijven opduiken in de serie. Ze verhuizen wel naar Benidorm, maar op belangrijke familiemomenten zullen de twee niet ontbreken. Acteurs die wel uit de serie verdwijnen zijn Anneke Van Hooff (Shirley), Nele Snoeck (Suzy), Sofie Moria (Yasmine), David Michiels (Wim) en Jan Demedts (Gaston).













    03-03-2009 om 20:13 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERANDERING OP TIL BIJ FAMILIE
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vernieuwing op til bij 'Familie' dinsdag 3 maart 2009 Gunther Levi en Silvia Claes in 'Familie' (foto: vtm) De vtm-soap 'Familie' plant een grote vernieuwingsoperatie. Enkele vaste gezichten zullen verdwijnen en er komen een hoop nieuwe acteurs bij. Eén van hen is Frank Van Erum. Dat meldt het tijdschrift Dag Allemaal op dinsdag. stuur dit artikel door discussieer mee in het forum Frank Van Erum is bij het grote publiek gekend als Renzo Fierens uit de Eén-soap 'Thuis'. Ook acteerde hij in het voorbije seizoen van 'Zone Stad'. Van Erum zal nog dit voorjaar zijn opwachting maken in 'Familie'. Hij zal er gestalte geven aan een muziekproducer. De makers van 'Familie' plannen andermaal een grote vernieuwing. En daar horen ontslagen én nieuwe gezichten bij. Van Anneke van Hooff wisten we al dat de rol van Shirley werd stopgezet. Maar ook David Michiels (Wim), Jef Demedts (Gaston) en Nele Snoeck (Suzy) worden aan de kant gezet. Deze oudgedienden moeten het veld ruimen voor onder anderen Robert de la Haye, Anneleen Liégeois, Katrien De Becker en Govert Deploige. De programmadirectie van vtm gelooft nog steeds in 'Familie' en de zender wil dan ook blijvend investeren in de dagelijkse soap. Momenteel kijken gemiddeld zo'n 780.000 mensen, maar vtm wil met de aangekondigde vernieuwing heel wat nieuwe fans aantrekken. Bron: Dag Allemaal

    03-03-2009 om 20:11 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW BLOED IN FAMILIE !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Familie vernieuwt! Er zijn al enkele nieuwe personages opgedoken in Familie, maar er staan de serie nog heel wat veranderingen te wachten. Zo wordt vanaf half maart het ziekenhuis een belangrijke plaats. Mieke Van den Bossche, gespeeld door Caroline Maes, en Linda, gespeeld door Hilde Van Wesepoel, gaan allebei aan de slag in het ziekenhuis. Daar gaat ook Robert de la Haye als hoofdchirurg Victor aan de slag van september 2009. Andere nieuwkomer zijn... Maarten Claeyssens, bekend van Sara en Wittekerke, speelt vanaf 26 februari 2009 mee in Familie. Hij is een vriend van Trudy en Christel die Trudy op het slechte pad zal brengen. Govert Deploige zal als ingenieur Geert Van Loo voor heel wat problemen zorgen. Samen met Sebastien, gespeeld door Maarten Claeyssens, duikt hij op in het kielzog van Latour. Govert Deploige is vanaf 11 maart te zien in Familie. Tine Laureyns is nu nog te bewonderen in Thuis, maar vanaf 18 maart zal te zien zijn in Familie als de extraverte Morgane. Morgane is de beste vriendin van Mieke en een echte flapuit. Op 14 april is het de beurt aan Anneleen Liégeois. Zij speelt de rol van Jennifer, een gedreven modeontwerpster. Het contact tussen Jennifer en Mario verloopt in het begin niet al te vlot, maar daar komt al snel verandering in. Een maand later duikt Katrien De Becker op in Familie. Ze vertolkt de rol van June Van Damme, een keiharde zakenvrouw.

     In juni maken we kennis met Lisa Deruyter, gespeeld door Daisy Van Praet. In diezelfde maand maakt ook Frank Van Erum, als producer Tino zijn opwachting. Hij zal een belangrijke rol spelen in het leven van de Familie-jeugd. Ook Sophie Vaneverdingen zal de cast van Familie vervoegen als een van de nieuwe jongelingen. Tine Laureyns is nu nog te zien als inspecteur Boon in Thuis, maar vanaf 18 maart 2009 zal ze te zien zijn in Familie. Ze zal er een vriendin van Mieke die verpleegster is spelen.


    Een tijdje geleden vreesden Familiefans dat Anna en Albert uit de serie geschreven zouden worden, maar niets is minder waar. De mater familias en haar man zullen blijven opduiken in de serie. Ze verhuizen wel naar Benidorm, maar op belangrijke familiemomenten zullen de twee niet ontbreken. Acteurs die wel uit de serie verdwijnen zijn Anneke Van Hooff (Shirley), Nele Snoeck (Suzy), Sofie Moria (Yasmine), David Michiels (Wim) en Jan Demedts (Gaston).

    03-03-2009 om 18:36 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANNAVOND DE START VAN MIJN RESTAURANT
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Mijn Restaurant' start opnieuw! Wat moet je allemaal weten? dinsdag 3 maart 2009 'Mijn Restaurant': de koppels + steden (foto: vtm) Rebekka en Deborah, Claudio en Gaëlle, Ben en Dominique, Ann en Tom, Chris en Wendy... Het zijn voorlopig onbekende namen, maar na vanavond zijn ze de nieuwe 'talk of the town'. Vtm start vanavond met de tweede reeks van 'Mijn Restaurant', TV-Visie houdt je op de hoogte. Wat moet jij allemaal weten? stuur dit artikel door discussieer mee in het forum De vijf duo's zijn al enige weken bezig in hun restaurant. Dit jaar staat er veel op het spel: slechts één restaurant mag open blijven, alle anderen sluiten definitief hun deuren. Maar wie zijn die vijf duo's die deze spannende strijd aangaan? En waar openen ze hun restaurant? Hier alvast een overzicht van de duo's en hun locaties. Dat de start van het tweede seizoen van 'Mijn Restaurant' niet onopgemerkt voorbij gaat, is nu al zeker. Voor Claudio en Gaëlle (Kortrijk) is het nog niet zeker of hun restaurant wel mag openen. De werken aan het pand in Kortrijk werden onlangs stilgelegd door problemen met de bouwvergunning. Als die niet opgelost geraken, moet vtm op zoek naar een andere oplossing. In Het Nieuwsblad verklaart vtm dat de procedure loopt en dat Claudio en Gaëlle de belofte hebben gekregen om met 'gelijke wapens' aan 'Mijn Restaurant' te kunnen beginnen. Wordt vervolgd... De beoordeling van de duo's ligt opnieuw in handen van Dirk De Prins, Christel Cabanier en Peter Goossens. Deze culinaire jury wikt en weegt de restaurants en hun uitbaters. Samen met de stem van de kijker wordt er beslist wie zijn deuren definitief moet sluiten. TV-Visie bundelt alle nieuwtjes over 'Mijn Restaurant' in een handig dossier. Zo mist u ook dit jaar niets van 'Mijn Restaurant'!

    03-03-2009 om 18:31 geschreven door mbn  


    >> Reageer (0)


    Foto

    Inhoud blog
  • MBN NIEUWS BLOG STOPT
  • Geen tijgertje in 3de reeks Oh Oh ...
  • Rihanna naast Madonna en Michael Jackson
  • Auto van vader uitgemoord gezin terug gevonden
  • Tia Hellebaut terug?
  • Deze week in tv familie
  • Deze week in story
  • Franse politie vindt heel gezin dood terug in tuin
  • Sportvliegtuigje neergestort in Genk
  • Verkeershinder richting zee door warm weer
  • Jongeren vallen opnieuw bus aan in Borgerhout
  • Madrid wint tegen Barcelona
  • Grootmoeder Wouter Beke overleden
  • Misdienaar Vangheluwe pleegt zelfmoord na misbruik
  • SBS Belgium verkocht
  • Japan herdenkt natuurramp
  • De Crem houdt Cyprus-trip tegen
  • Winkelcentrum Alphen voorlopig dicht
  • Dader schietpartij Alphen had al jaren zin om mensen dood te maken
  • Veel mensen op bijeenkomst Alphen
  • Dader bloedbad winkelcentrum zat in instelling
  • Johan Vansummeren wint Parijs-Roubaix 2011
  • Potestactie aan IKEA in Zaventem
  • Stand van zaken 24u na bloedbad Alphen
  • Kiptoo wint marathon van Parijs
  • Netanyahu dreigt met meer geweld
  • 100de doden en gewonden bij protest Jemen
  • Weer mensen op Tahrirplein
  • Mensen gaan kring vormen aan winkelcentrum
  • Polen herdenken 1ste verjaardag vliegramp Smolensk


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs