Ik heb vorige week mijn eerste rapport gekregen! Buiten een buis voor fysica (ja, ik dacht dat die test goed ging... niet dus) en een 5 voor biologie, is mijn rapport geweldig! En ik heb een 10 voor Engels, hoe zou dat nu komen... ;) Mama was heel trots op mij en had een lekkere chocoladetaart gebakken, mmmm.
Papa was thuis dit weekend en we hebben, zoals hij had beloofd, veel samen gedaan! Hij heeft me geholpen bij een taak van Nederlands en daarna zijn hij, Dianna en ik naar Walibi geweest. Het was zo fijn! Het was al lang geleden dat we nog eens iets met z'n drieën deden.
En er is ook goed nieuws voor mama! De plaatselijke bloemenwinkel op de Grote Markt, was op zoek naar een deeltijdse verkoper. Mama heeft zich aangemeld en ze kreeg bijna direct de job! Dit wil natuurlijk zeggen dat ik NOG meer in het huishouden ga moeten doen, maar we gaan ook meer geld in het laatje krijgen en misschien kan ik dan wel pianoles gaan volgen!
Over de pianoles gesproken, een meisje van mijn school, Angela, speelt ook piano en heeft ervoor gezorgd dat ik een paar lessen met haar kan meevolgen. Stiekem natuurlijk, mama mag er niets van weten. Als excuus zeg ik dat ik huiswerk ga maken bij Angela. Zij is echt geweldig! We hebben heel veel dezelfde interesses, zoals muziek, lezen, naar musicals kijken... We hebben dus ook afgesproken om samen in de vakantie veel samen te komen om piano te spelen en misschien kunnen we zelfs naar een musical gaan kijken...? Maar dat laatste gaat waarschijnlijk niet omdat die tickets vaak heel duur zijn :(