Vandaag schilderden we onze dino- eieren die we gemaakt hadden uit papier- maché. Enkele kinderen maakten ook nog een dino- masker: kleuren en prikken. Elisabeth speelde ook een begrippenspel: de begrippen onder, midden en boven werden geoefend. 's Middags vierden we de verjaardag van Marcus. Hij is vorige week drie jaar geworden. Hiep hiep hoera!! We dansten en zongen en aten heerlijke pannekoeken.
Vandaag maakten we afdrukken uit gips. Virginie speelde een memory van dino's met ons. We speelden ook nog een muzikaal pak. Elke keer de muziek stopte mochten we een stuk krantenpapier van een cadeautje scheuren. We moesten dan allemaal opdrachten doen: bewegen op muziek, een dino nadoen, luisteren waar een muziekinstrument verstopt zat... 's Middags was er poppenkast: een verdwaald meisje moest opdrachten doen om haar mama terug te vinden..
Vandaag maakten we met krantenpapier en behangerslijm een ei van de dinosaurus. Scheuren en plakken op een ballon.. Martine en Mimi speelden ook nog bambino loco met de kinderen. Elisabeth had ook vele muziekinstrumenten mee. We kregen er elk één. Als we het muziekpopje zagen, mochten we muziek maken, zagen we het muziekpopje niet meer, dan moesten de handjes in de lucht. Ook hoorden we muziekinstrumenten vanachter een doek. De kinderen moesten dan raden wat ze gehoord hadden. 's Middags turnde Elisabeth met ons. Enkele kinderen uit Rudy's klas speelden een poppenkastverhaal met dino's voor ons. We dansten nog het dansje van 'drukpoppetje'
Vandaag start Elisabeth met haar stage. Deze week werkt ze rond dinosaurussen. We stempelden dino's met wattenstokjes. Martine speelde ondertussen het spel 'bambino loco' met enkele kinderen. We leerden ook een liedje aan over dino's. Elisabeth had ook puzzels mee over dino's. In de zandtafel werd zand gedaan, we legden er alle dino's in die de kinderen meegebracht hadden van thuis. Ook met Lunes z'n mooie dinolandschap werd veel gespeeld. 's Middags speelden we een soort dinotwister.