En waarom? Nou het is Valentines day! En vanavond gaan we wat speciaals doen, we gaan lekker uit met vier stellen, eerst wat eten, daarna naar een leuke tent waar we vaak komen om wat te drinken. En daarna, je raad het nooit, we gaan lekker een potje pokeren natuurlijk, wat anders! Maar wat is er speciaal aan vandaag? Omdat vandaag ook de mannen mee mogen doen haha.. Sinds we ons vrouwen pokerclubje hebben opgericht spelen we alleen maar met vrouwen, maar omdat het vandaag Valentines day is dachten we er de mannen, alleen vandaag, ook bij te betrekken. Dat kan nog spannend worden, vandaag zullen we zien wie er het beste zijn, vrouwen of mannen!! Ik heb er zooooo'n zin in, maar ik weet al wie de winnaars zullen zijn vanavond, of liever gezegd, de winnaressen! Jullie horen wel hoe het is gegaan Heel veel liefs, Marjolijn!
Niet te geloven zeg, het is alweer Dinsdag, wat gaat de tijd toch snel! Maar dat is maar goed ook, want vanavond is het weer pokeravond! Deze keer doen we het bij Nina. Haar kinderen logeren bij haar zus een paar dagen, dus heeft zij voorgesteld het bij haar te doen deze keer. Nina is chefin van beroep, dat betekend heerlijke hapjes bij het pokeren, en dat is altijd meegenomen! Het is leuk om te zien hoe enthousiast iedereen over onze vrouwen pokerclubje is! Het is nu de derde keer dat we zo bij elkaar komen, maar de telefoontjes beginnen al dagen van tevoren. De meer we het doen de leuker we het vinden. Iedereen heeft nu ook (vanwege mij) online pokeren bij 888.com ontdekt. En nu zijn we niet meer te stoppen, wie weet gaan we inplaats van een keer per week het wel twee keer per week doen! Dat zou nog leuker zijn! Ik schrijf wel weer hoe het is gegaan! Veel liefs, Marjolijn.
Afgelopen Dinsdag (ons vrouwen poker avondje) was weer heel geslaagd, hoewel het pas de tweede keer was dat we so samen bijeen waren gekomen, kan ik me eigenlijk niets gezelligers voorstellen! En dat vinden de anderen ook. Sommige van ons zijn moeders, sommige niet, sommige hebben een hele drukke baan, en sommige niet. Maar dat maakt niet uit we houden allemaal van een spannend potje pokeren! Wat raar dat heel vroeger pokeren eigenlijk alleen maar voor mannen was, maar er is sinds een paar jaar heel wat gebeurd. Vrouwen hebben pokeren ontdekt en kijk uit mannen, zijn er heel goed in ook. Lees maar eens wat artikelen bij 888.vrouwen.com daar vindt je heel wat verhalen van vrouwen zoals ik, interessant om te lezen! Tot gauw, Marjolijn.
Het is al weer meer dan een week geleden dat ik in dit blog heb geschreven, wat gaat de tijd toch snel als je pret hebt! We zijn inderdaad die dinsdagavond allemaal bij elkaar gekomen, Leonie en ik, en nog wat vriendinnen. Niet te geloven wat een gein. Iedereen moest wat te eten meenemen (en te drinken ook natuurlijk haha) en daar had iedereen echt goed haar best mee gedaan, we hadden de heerlijkste hapjes bij elkaar! Witte en rode wijn, dus het kon niet op. Nadat we allemaal goed in de stemming waren gekomen gingen we pokeren (zie je het al voor je, zo vier meiden bij elkaar?) Je kon merken dat iedereen goed had geoefend bij 888.com want we hebben allemaal een paar keer gewonnen. Dus het is nu officieel, ons eigen vrouwen pokerclubje. Het is zoveel pret, ik raad iedereen aan om het ook eens te proberen. Het is nu weer Dinsdag, en vanavond gaan we allemaal naar Leonie haar huis, ik heb er weer zo'n zin in! Tot volgende keer! Marjolijn.
Ik schreef verleden keer dat ik samen met een vriendin heb gepokered, nou nou nou .. ik heb denk ik een ketting reactie veroorzaakt, want niet alleen mijn vriendin (Leonie) is nu constant aan het online spelletjes spelen bij 888.com, maar zij heeft ook een paar van haar vriendinnen aangestoken, en die zijn er ook heel enthousiast over. We denken er zelfs aan om een vrouwen-club te beginnen. Kijk toch eens aan, we hebben afgesproken een keer per week allemaal bij elkaar te komen voor een gezellig potje en voor de rest goed te oefenen online! Het gaat Dinsdag avond gebeuren, dus het zal mij benieuwen. Maar het lijkt me harstikke gezellig. Ik zie het al helemaal voor me, veel wijn natuurlijk, wat lekkere hapjes, ik ben nu al aan het bedenken wat voor hapjes ik ga klaarmaken. Leonie komt me natuurlijk helpen daarmee. Wat is het leven toch fijn! Ik zal woensdag schrijven hoe het allemaal is gegaan, maar ik weet al zeker dat we reuze pret zullen hebben! Groetjes, Marjolijn.
Zoals ik al had geschreven heb ik drie poezen, nou eigenlijk een poes en twee katers. Ze zijn allemaal heel verschillend. De oudste is al 15 jaar oud, zij eet en slaapt alleen maar. De tweede is een rooie kater, die zijn moeder een siamees is en hij als enigste niet, Pippin is een zeur, hij zeurt de hele dag door voor aandacht en eten. Rijkaard is een zwarte kater, en hij is een grote snob! Hij komt twee keer per dag statig binnenwandelen, eet en smeert hem weer. Als het echt koud is buiten doet hij mij het "plezier" om een dutje te doen binnen. Rijkaard heb ik geerfd van een vriendin die op een flatje woont, en dus niet poes vriendelijk. In ieder geval, soms zijn ze heel vervelend en dan vraag ik me af waarom ik ze heb! Ik heb gisteren na mijn werk samen met een vriendin weer heerlijk online zitten pokeren, zij was er in de eerste instantie niet zo geinteresseerd in, maar toen we eenmaal bezig waren vond ze het steeds spannender worden, ik denk dat 888.com er een goede fan bij heeft sinds gisteren ! En het is ook harstikke leuk om te doen, ik vraag me af waarom niet meer vrouwen het doen, wij zijn er juist zo goed in, ik raad iedereen aan het eens te proberen. Groetjes, Marjolijn.
Maar wel leuke spelletjes spelen, dat heb ik dit weekend veel gedaan. Het was dan ook geen weer om weg te gaan, dus heb ik heerlijk geblackjacked bij mijn vaste Online Casino 888vrouwen, met een lekker glas wijn erbij en de kachel heel hoog aan! Eigenlijk is dit na schaatsen toch wel een van mijn favoriete bezigheden om te doen, vooral wanneer het zulk guur weer is buiten. Heerlijk vind ik het! Het is ook niet te geloven hoe vaak ik al heb gewonnen, en zoveel andere leuke vrouwen op 888vrouwen ontmoet die het net zo leuk en spannend vinden als ik. Vanavond blijf ik ook lekker thuis, maar heb wel plannen voor het volgende weekend, was het alvast maar zo ver! Veel liefs, Marjolijn.
Hallo, Ik ben Marjolijn, en mijn weblog gaat over alles en nog wat, gewone dingen uit mijn leven, dingen die ik dagelijks meemaak, en mijn poezen (Ik heb er drie)! Gisteren stond ik een uur in een file op weg naar mijn werk, ik zou makkelijk de trein kunnen nemen, maar ik sta altijd te laat op, en dan heb ik geen zin om eerst naar het treinstation te gaan, maar krijg daar later altijd weer spijt van. Ik leer het ook nooit! Ik heb veel geschaatst deze laatste week, heerlijk vind ik het, ik wouw dat het elke winter zo was, want het is toch wel een van mijn lievelings sporten. In ieder geval ieder vrij moment die ik had stond ik op de schaats, en ik denk dat bijna iedereen daar hetzelfde over dacht, want de hele buurt was buiten. Dat vind ik zo gezellig, zo zie je je buren nog eens die normaal gewoon thuis bij de tv zitten en er niet uitkomen. Iedereen zou ze'n tv eruit moeten gooien, dan zou de wereld er veel beter uitzien, maar dat is mijn mening! In ieder geval het is nu Vrijdag, nog een dag en het is weekend jooooooooooeeeepieeeeeeee!!!! Ik heb heel wat plannen voor dit weekend, maar daar vertel ik de volgende keer wel over. Marjolijn.