Inhoud blog
  • Namibië
  • Mijn laatste week bij de Cape Nail & Beauty Academy
  • Roadtrip
  • Environ training
  • Wijn is fijn!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zuid-Afrika
    Stage in Kaapstad
    24-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn laatste week bij de Cape Nail & Beauty Academy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De voorbije week was mijn laatste volledige week bij de Cape Nail & Beauty Academy. Het was een fantastische ervaring in het lesgeven van schoonheidsverzorging. De leerlingen waren leergierig, mijn collega’s waren super lief en Lara was als mijn tweede moeder.

    Ik  heb echt veel bijgeleerd. Hun manier van werken is gebaseerd op hoe de klant het beleeft. Hoelang een behandeling duurt is niet belangrijk, als de klant maar tevreden naar huis gaat. Hun werkmethodes zijn ook anders dan de mijne, wat ik  heel leuk vind. Zo heb ik de hot wax leren kennen, ik ben er helemaal fan van! Zelf heb ik ook verschillende opleidingen mogen volgen van de merken waarmee ze binnen de school werken. Zo heb ik enkele belangrijke merken van Zuid-Afrika leren kennen en heb ik ook de verschillen met onze merken gezien.

    Tijdens mijn laatste week heb ik vooral make-up gegeven aan de voltijdse leerlingen. Ze krijgen meestal maar een aantal basistechnieken aangeleerd en waren dan ook zeer enthousiast toen ik hen verschillende oogschaduwen toonde zoals de smokey eyes. Het was een mooie afsluiter van mijn stage.

    In het weekend ben ik naar een marktje geweest voor leuke souvenirs te kopen, want de terugkeer naar België komt toch dichterbij en ik kan natuurlijk niet met lege handen thuiskomen! De marktjes hier zijn niet zo relaxed als in Europa. Men roept heel de tijd naar je en trekt je mee naar de kraampjes zodat je bij hen zou kopen. Ze hebben wel prachtige dingen. Mooie handgemaakte beeldjes uit hout gesneden, de mooiste kommen met handgeschilderde tekeningen in en ga zo maar door.

    Op zondag ben ik met Lara en haar familie naar Sea Point geweest. Ze namen me eerst mee naar hun synagoge. Het deed mij een beetje denken aan de kerken in Europa. Er waren gekleurde glasramen met bijbelse verhalen in verwerkt en hoge plafonds. Na een korte rondleiding gingen we door naar Sea Point. Hier wandelden we op de promenade en hadden we een heerlijke lunch in een Italiaans restaurant! 

    Met veel spijt in mijn hart neem ik afscheid van deze fantastische mensen. Voordat ik vertrek hebben we nog één keer afgesproken om met zijn allen te gaan eten. Hier kijk ik alvast naar uit!

    Kusjes vanuit Kaapstad!

    24-04-2018 om 22:16 geschreven door Maren  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs