Deze morgen stond er een nieuw tocht op het programma: cross-country.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Met een kompas , een stafkaart en een wegbeschrijving met azimut moest er in verschillende groepen van checkpunt tot checkpunt gewandeld worden.
Door de goede samenwerking met alle groepsleden hebben alle groepen de perfecte weg afgelegd en dat binnen de vooropgestelde tijd.
Kompasgebruik heeft nu voor niemand nog geheimen.
Na de wandeling was er nog even tijd voor wat sportieve ontspanning.
Ons middagmaal was weer om duimen en vingers van af te likken: lekkere everzwijnballetjes met appelmoes en aardappelen.
Iedereen at zn buik rond om daarna even te genieten van wat platte rust zo kunnen we er straks weer avontuurlijk tegenaan. Want avontuur is er wat er deze namiddag op het programma staat. Joepie!!!!!!





|